NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

+14
Breznjev
dacha od bosne
Marvin
hanson44
dragonflorida
stele70
Hororelf
Brain Damage
Yorick
Forsberg
Che
goddess.of.black
TUTI FRUTI
Rista Ris
18 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Sub Avg 26, 2017 1:13 am

Slazem se potpuno. 
Leonov, Pasternak i Buchkin (i Akimov) bi stekli pravo nastupa i za Srbiju (Kostikov tek nagodinu). Sa njima bi smo imali realne sanse da odemo u visu diviziju. 

Npr ako bi Zvezda htela u jacu ligu kao MOL oni ne bi bili racunati kao stranci. 

Sve zavisi koje ambicije ima klub. 
Dovoditi druge strance pored ovih koji su mladi i voljni da ostanu u Beogradu nema bas smisla.  Sad
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Sub Avg 26, 2017 11:32 am

Ne zanosite se da Zvezda ima bilo kakve planove za neku višu ligu. Niti ima para, niti ima smisla.
Sa te tačke gledišta, ja bi više voleo da starojugosovensku ligu igramo samo da domaćim igračima. Koji će nam q stranci, neka igraju naši igrači. Bićemo smešni ko bioskop kad svi tamo budu igrali sa domaćim amaterskim snagama a mi se nešto ložimo i dovodimo ruse, beloruse i ostale belosvetske. I sve to za 50 gledalaca bilo u Sloveniji bilo u Srbiji. I za titulu dobitnika besplatne sezonske karte za vožnju Slovenačkim železnicama.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Ned Avg 27, 2017 8:58 pm

Rista Ris ::Ne zanosite se da Zvezda ima bilo kakve planove za neku višu ligu. Niti ima para, niti ima smisla.
Sa te tačke gledišta, ja bi više voleo da starojugosovensku ligu igramo samo da domaćim igračima. Koji će nam q stranci, neka igraju naši igrači. Bićemo smešni ko bioskop kad svi tamo budu igrali sa domaćim amaterskim snagama a mi se nešto ložimo i dovodimo ruse, beloruse i ostale belosvetske. I sve to za 50 gledalaca bilo u Sloveniji bilo u Srbiji. I za titulu dobitnika besplatne sezonske karte za vožnju Slovenačkim železnicama
Fejspalm joj Oces u zid - u zid Lupam smeh Lupam smeh Lupam smeh Lupam smeh
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Ned Avg 27, 2017 9:24 pm

Ti se smeješ a u stvari ti je verovatno kao i meni žao što stvari stoje tako.
Kad se samo setim prošle sezone u ovo vreme, iščekivanja MOL lige...
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Ned Avg 27, 2017 9:57 pm

Pa naravno, ali post koji si napisao je ili da se smejem ili da placem,a ja izabrah ovo prvo.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Pon Avg 28, 2017 12:15 pm

FiMol ::
Sve zavisi koje ambicije ima klub. 
Izbacio sam sve igrace koji su konkurisali kao ino pojacanja rosteru Zvezde. 
Evo nam kostura ekipe za predstojecu sezonu u INL/MHL ligi. 
Madjari trenutno imaju vise hala nego sto imamo popisanih igraca. 
Imamo jos jedan ozbiljan tim u Srbiji (Vojvodina), i to je buducnost hokeja u Srbiji za daj boze narednih 5 godina.

Golmani :
1. Arsenije Rankovic 1992. Hk Beograd
2. Jug Mitic 1999. Crvena zvezda - Junior

Bekovi :
1. Ugljesa Novakovic 1995. Hk Beograd
2. Ivan Anic 1996. Hk Beograd
3. Filip Pajevic 1997. Crvena zvezda
4. Pavle Podunavac 1997. Hk Beograd
5. Robert Sabados 1989. Hk Beograd

Napadaci :
1. Nemanja Vucurevic 1991. Hk Beograd
2. Marko Brkusanin 1990. Hk Beograd ( Cptn ).
3. Stefan Gacic 1992. Crvena zvezda
4. Nikola Kerezovic 1994. Hk Beograd
5. Andrej Zwick 1995. Hk Beograd
6. Uros Bjelogrlic 1996. Hk Beograd 
7. Petar Novakovic 1996. Hk Beograd
8. Daniel Michal 1999. Crvena zvezda - Junior 
9. Dusan Jankovic 1998. Hk Partizan - Junior 
10. Mirko Djumic 1999. MAC Budapest - Junior 
11. Luka Vukicevic 1998. Hk Beograd - Junior 



U zdravlje
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Yorick Pon Avg 28, 2017 4:22 pm

Ako Zvezda stvarno ostane bez stranaca, u sta ne verujem, ne bi me cudilo da uskoro i Vucurevic digne sidro i ode preko.

A propo Vojvodine, prica se da ce Mita i Komazec tamo, da sklapaju finu ekipu za MHL/INL.
Moze Zvezdi opet da se desi Partizan/HKB scenario
Yorick
Yorick
Junior
Junior

Posts : 93
Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Uto Avg 29, 2017 8:26 pm

Stević o pripremama mlađih selekcija http://www.czbgtv.com/2017/08/29/pripreme-mladih-hokejaskih-selekcija-crvene-zvezde/
Iz kluba mi kažu da rade na ostanku stranaca. Ma, iskreno, samo bi lud napravio takav potez. Možda je to bilo više usmjereno ka tome da ih malo prodrmaju, pokažu da nisu nezamjenjivi.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Uto Avg 29, 2017 9:50 pm

Ko ce biti sve generalni sponzor Crvene zvezde? Pretpostavljam da organizaciju u Pioniru ne mozemo ocekivati kao kada je bila MOL liga u pitanju prosle godine? Muzika pre pocetka meca, muzika na pauzama na buliju itd?
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Uto Avg 29, 2017 11:30 pm

A ti bi neku muzičku želju?  Very Happy
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Sre Avg 30, 2017 11:44 am

dacha od bosne ::Iz kluba mi kažu da rade na ostanku stranaca. Ma, iskreno, samo bi lud napravio takav potez. Možda je to bilo više usmjereno ka tome da ih malo prodrmaju, pokažu da nisu nezamjenjivi.
Pozdravljam pametan potez uprave kluba. Navedeni kostur domacih igraca nije bio dovoljan ni za trenazni proces ekipe. 
Cuvajte se amatera iz Slovenije jer iz njihovog ugla mi smo ti amateri sa kojima treba da se takmice. 
Very Happy
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od TUTI FRUTI Sre Avg 30, 2017 11:51 pm

FiMol ::
dacha od bosne ::Iz kluba mi kažu da rade na ostanku stranaca. Ma, iskreno, samo bi lud napravio takav potez. Možda je to bilo više usmjereno ka tome da ih malo prodrmaju, pokažu da nisu nezamjenjivi.
Pozdravljam pametan potez uprave kluba. Navedeni kostur domacih igraca nije bio dovoljan ni za trenazni proces ekipe. 
Cuvajte se amatera iz Slovenije jer iz njihovog ugla mi smo ti amateri sa kojima treba da se takmice. 
Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Bilo bi dobro da Vojvodina napravi dobar tim. Ali muci me samo to sto oni nece imati leda sve do oktobra a to sve onda dovodi u pitanje njihovu ozbiljnost. Bojim se da do sredine oktobra nece dobiti led. A i ako dobiju do prvog oktobra, to je prekasno
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Čet Avg 31, 2017 7:40 am

Evo ga intervju sa Šumenkovićem http://www.czbgtv.com/2017/08/31/sumenkovic-svi-su-trazili-kartu-vise-za-hokej/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Čet Avg 31, 2017 8:17 am

Odlican intervju. Jbt u to neko vreme je isti problem bio i sa terminima za klubove i zbog nedostatka leda, nista se danas nije promenilo. Jedino sto je tada daleko bolje nego danas, jeste to da je Zvezda i hokej u Srbiji nakon svega toga dobio veliku popularnost, mogu da zamislim samo sve te momente koje je objasnio gospodin Sumenkovic. Kakav je to bio osecaj videti to u Beogradu, sa tolikom popularnoscu i svim tim pojacanjima?  Thumbs up
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Čet Avg 31, 2017 10:16 am

Mislio sam da nije moguće napraviti bolji intervju ali Šumenković je prevazišao sve dosadašnje. Svaka čast.
Svima vam poljubim sise  Very Happy
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Čet Avg 31, 2017 3:22 pm

hahahahaha...to za sise je vrh...valjao sam se od smijeha.
 Zvao me je prije neki dan...pričali smo...stvarno mi je velika čast što sam mogao sa svima njima ili da pričam ili da ostvarim kontakt mejlom.
Danas me zvao i Edo Hafner pa smo ostavili da se čujemo u ponedeljak...to što on bude govorio i ono što mi je govorio Drago Mlinarec ostaviću za intervju sa Saletom Jankovićem koji će vjerovatno biti najopširniji.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Pet Sep 01, 2017 10:45 pm

Kako vi vidite Zvezdu ove sezone u globalu? Mislite li da ima vajde od ovog tima i da ce se podici mozda nivo hokeja u Srbiji? I jos jedno pitanje oko Tasa. Sta je problem sa Tasom i zasto ne mogu da se tamo igraju utakmice za vreme sezone ?
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Sub Sep 02, 2017 9:18 am

Sve je to presipanje iz šupljeg u prazno. Iz Partizana i Zvezde u Beograd, iz Beograda u Zvezdu i Vojvodinu.
Svi zajedno nemaju 20 krštenih igrača.
Nivo će se podići kada umesto 200 budemo imali bar 2000 registrovanih igrača, znači nikad.

Što se Taša tiče, tamo ne postoji ograda koja zadovoljava standarde za odigravanje hokejaških utakmica.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Sub Sep 02, 2017 9:50 am

Pa barem ogradu mogu da izdejstvuju. Kao da je ograda vredna miliona.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Sub Sep 02, 2017 10:07 am

Pa nije baš ni jeftina.
Ko ima interes da pljune tu lovu za par revijalnih utakmica.
Taš je vlasništvo grada a gradu ne treba ograda za koncerte narodnjaka.
Koji bi klub, i da ima lovu, ili savez, investirao u objekat koji nije njegov?
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od FiMol Sub Sep 02, 2017 12:47 pm

Sve sto kaze Rista i jos barem 3 hale u Beogradu, i po jedna operativna/manja trenazna u vecim centrima tipa Novi Sad, Subotica, Nis za pocetak. Koji ce nam moj veliki Spens kada led krece ko zna kad. Manje hale sa par redova tribina su jeftinije i za odrzavanje i sve ostalo. 

Infrastruktura pod broj1. 

Juce je i UTE nakon DABa dobio Olimpiju 6:4 u pripremnoj utakmici. Kad su Slovenci gubili od Madjara zaredom? 
http://www.jegkorongblog.hu/2017/09/02/az-ute-legyozte-az-olimpijat/#post-224643
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Uto Sep 05, 2017 7:29 am

Meni je žao što Zvezda ove sezone nije dovela Đulnearove sinove, Garipa i Samira. Oba su slobodna, ali su izgleda preskupi za nas.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Uto Sep 05, 2017 7:42 am

Da li ova "prestižna" MHL, IHL - kako li se već zove liga, ima bilo kakav sajt, facebook stranicu, oglasnu tablu ili bilo kakvo ceduljče na kojem je ispisan njen raspored. O sastavima timova, vestima i slično da i ne razmišljam.

Google se pravi lud kad ga priupitam, na sajtu saveza Slovenije takođe, a naš Savez je na letovanju.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od TUTI FRUTI Uto Sep 05, 2017 9:41 am

Rista Ris ::Da li ova "prestižna" MHL, IHL - kako li se već zove liga, ima bilo kakav sajt, facebook stranicu, oglasnu tablu ili bilo kakvo ceduljče na kojem je ispisan njen raspored. O sastavima timova, vestima i slično da i ne razmišljam.

Google se pravi lud kad ga priupitam, na sajtu saveza Slovenije takođe, a naš Savez je na letovanju.

A ti bi jos i muzicku zelju Smile

Sramota za savez da se ne oglasavaju. 

Eto proslo je desetak dana od priprema u Belorusiji. I igraci su sada vec dosta dugo bez leda. Pa se pitam, kakva je bila svrha tih priprema? Obicno se posle priprema dolazi u svoj gradi i odmah se nastavljaju treninzi na ledu. Ako se znalo da leda nece biti tako rano, mogle su se pripreme prilagoditi pocetku leda u Pioniru jer ovako ispada da efekat priprema ce se skroz izgubiti jer su igraci vec desetak dana bez leda. 
Glupost nevidjenih razmera


Poslednji izmenio TUTI FRUTI dana Uto Sep 05, 2017 10:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Uto Sep 05, 2017 10:03 am

Led bi morao da bude ove nedelje...rečeno mi je prve nedelje u septembru.


Poslednji izmenio dacha od bosne dana Uto Sep 05, 2017 10:11 am, izmenjeno ukupno 1 puta
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 11 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu