NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOL liga

+15
stele70
FiMol
Rista Ris
Forsberg
Brain Damage
dragonflorida
TUTI FRUTI
Breznjev
ward2222
Sharks vk
Grof Bronza
SymphonyX
Marvin
Che
Hororelf
19 posters

Strana 23 od 31 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 31  Sledeći

Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Breznjev Čet Feb 09, 2017 10:14 pm

I zove se Lajoš kompjutaroš Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Čet Feb 09, 2017 10:17 pm

Breznjev ::Zanimljivo je što ljudi sa ovih prostora očekuju uspeh odmah i ako ga nema onda neće da dolaze da gledaju utakmice.Pored HK Beograda,to zaključujem po komentarima navijača Medveščaka koji kritikuju loše rezultate svojih u KHL eto 4 sezone samo jedan plasman u plejof...Alo bre pa igrate drugu najjaču ligu na svetu! 
U Torontu čekaju kup 50 godina, karta je preskupa i uvek je rasprodato Very Happy
To je zato što ljudi sa ovih prostora u sportu traže komenzaciju za svoje bedne i siromašne živote. Zato ih ništa osim uspeha (u sportu) ne zanima.
Tamo gde je život sadržajniji - praćenje sporta je obično samo jedan vid zabave, da se dobro provede veče i nije toliko važno ko pobeđuje a ko gubi.

Što se tiče Medveščaka, pratim malo hrvatski forum. Uzburkalo se. Vlada neizvesnost šta će i gde će sledeće godine igrati. KHL - male šanse, EBEL - veće šanse. Ali postoje i šanse da ne igraju ništa od toga.  Sve je više onih koji sad stoje na stanovištu da bolje da nikad nisu ni odlazili iz EBEL-a i da im je to prava mera. Ima i onih još pesimističnijih koji smatraju da im je i EBEL prevelik zalogaj.


Poslednji izmenio Rista Ris dana Čet Feb 09, 2017 10:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Čet Feb 09, 2017 10:18 pm

Breznjev ::I zove se Lajoš kompjutaroš Smile
Laughing
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Breznjev Čet Feb 09, 2017 10:55 pm

Rista Ris ::To je zato što ljudi sa ovih prostora u sportu traže kompenzaciju za svoje bedne i siromašne živote. Zato ih ništa osim uspeha (u sportu) ne zanima.
Tamo gde je život sadržajniji - praćenje sporta je obično samo jedan vid zabave, da se dobro provede veče i nije toliko važno ko pobeđuje a ko gubi.

Ovo u udžbenike da se stavi!  OK
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Čet Feb 09, 2017 11:51 pm

Rista Ris ::
Hororelf ::Kako te ne mrzi da to sve proucis Very Happy ?
Naravno da me mrzi. Ne misliš valjda da sam to sam zbrajao i računao.
Ima neko u mađarskom savezu ko to radi, i neko ko to postavlja na njihov sajt.  Very Happy

Prevodis madjarski na to mislim Very Happy . Ahahahah Breznjev podrzavam tvoj komentar Very Happy .
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Che Pet Feb 10, 2017 12:18 am

Breznjev ::
Rista Ris ::To je zato što ljudi sa ovih prostora u sportu traže kompenzaciju za svoje bedne i siromašne živote. Zato ih ništa osim uspeha (u sportu) ne zanima.
Tamo gde je život sadržajniji - praćenje sporta je obično samo jedan vid zabave, da se dobro provede veče i nije toliko važno ko pobeđuje a ko gubi.

Ovo u udžbenike da se stavi!  OK
Bravo  Klanjam se
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Pet Feb 10, 2017 10:00 am

Hororelf ::
Rista Ris ::
Hororelf ::Kako te ne mrzi da to sve proucis Very Happy ?
Naravno da me mrzi. Ne misliš valjda da sam to sam zbrajao i računao.
Ima neko u mađarskom savezu ko to radi, i neko ko to postavlja na njihov sajt.  Very Happy

Prevodis madjarski na to mislim Very Happy . Ahahahah Breznjev podrzavam tvoj komentar Very Happy .
Prevodi čika Google, nemaš pojma koliko taj jezika zna.
Što se mene tiče, slabo divanim Mađarski, nešto malo i to s greškom. Učio me Đole Balašević.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Pet Feb 10, 2017 10:11 am

Kad već rezimiramo sezonu i palamudimo o odnosu prema sportu, uspehu, neuspehu,  slaboj poseti itd...
Što reče drug Brežnjev negde na početku ove teme, meni je najveći dobitak to što sam posle desetak godina ponovo na okupu na tribini Pionira video stare drugare sa kojima sam se dobro družio u vreme "procvata" domaće lige i kada smo ono na kratko otišli u Div I. Posle je nastupilo zatišje i kud koji mili moji. Neke znam još iz vremena EX Yu lige.

Kad bi poseta sa 200 narasla na 500 to bi bilo više nego zadovoljavajuće. A mislim da za to ima prostora. Ali da bi se tih dodatnih 300 privuklo da ponovo dolaze (to nisu novi već postojeći gledaoci koji su se vremenom negde zagubili) potrebni su bolji rezultati, malo više reklame u medijima. Tv prenosi obavezno. Ako je TV prenos prevelik zalogaj onda internet live stream. Ne delim mišljenje da bi to smanjilo posetu, naprotiv. Ko je zagriženi ljubitelj hokeja uvek će pre doći na utakmicu nego gledati preko tv-a jer svi znamo da je doživljaj drastično drugačiji. Ovi drugi ako imaju priliku da vide utakmicu, pa još i natrče na neku posebno dramatničnu sa našom pobedom na kraju - dobiće želju da se pojave u hali.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Pet Feb 10, 2017 5:05 pm

Evo sada nevezano za MOL ,ali moguce je da ima veze sa narednom posetom, upravo je na B92 bila reportaza o novoj juniorskoj EBEL Ligi Prvaka, spomenuli su i proslosezonski derbi Zvezde i Partizana  i okarakterisali punu Ledenu Dvoranu, svi koji smo tamo bili znamo da bas nije bila potpuno puna ,ali je bilo dobro popunjeno, no reportaza prikazuje mlade nade i sve vecu zainteresovanost za ovaj sport sto ce narednih godina nadam se da rezultira dobro i da ce biti boljih uslova, vise vremena na ledu i veca popularnost hokeja u Srbiji, kao jedna od sada nemogucih zelja mozda i po koja hala da se izgradi.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Uto Feb 14, 2017 11:30 am

Danas počinje plej of mol lige, sva četiri meča biće dostupna putem live stream-a

Ovde su linkovi

http://www.jegkorongblog.hu/2017/02/14/205090/#post-205090

Koliko sam skapirao iz članka, plan je da se od sledeće sezone ta priča ustali i eventualno naplaćuje.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Uto Feb 14, 2017 9:07 pm

Kao što rekoh, sve tekme su prenošene putem live streama,  i sve su imale najmanje 500 pratilaca na youtube-u.

Najveće iznenađenje je priredio Ferencvaroš koji je u Miškolcu savladao domaći Jegešmedvek sa 5:4. Tu tekmu, je pored skoro pune dvorane, putel live streama pratilo čak 1200 gledalaca.

Dunajvaroš je iznenadio Ujpešta na njegovom ledu i slavio sa 1:0.

MAC je razvalio Titane sa 7:1 a Debrecin kao domaćin pobedio Brašov sa 6:3
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od TUTI FRUTI Uto Feb 14, 2017 9:11 pm

ja gleadao utakmicu u Miskolcu. Odlicna tekma, malo iznenadjenje i puna hala. Mada posto se igra na 4 pobede, ne sumnjam da ce MIskolc da ih ipak pobedi.
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Sre Feb 15, 2017 1:24 am

Sve su ovo iznenadjenja sem MAC Budapesta, a realno Titanok su buranije teske.. Ujpest ce sledecu nekoga dobrooo da nakanta.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Čet Feb 16, 2017 9:24 pm

Ujpešt je izgubio i drugu tekmu od Dunajvaroši tako da Čelični bikovi vode sa 2:0 u seriji.
Isto takođe, što bi reko naš narod, Ferencvaroš je ponovo dobio Jegešmedvek i tu je rezultat 2:0 u seriji.
Brašov je protiv Debrecina izjednačio na 1:1 dok MAC pobedio Titanoke tek posle produžetka.
Zanimljiv plej-of nema šta.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Čet Feb 16, 2017 11:05 pm

Veliki timovi pali na psiholoskom nivou.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od FiMol Pet Feb 17, 2017 12:45 pm

Beograd ostaje sa ovim timom za playoff sto je ok.

Trifonov

Arvay, Albers 
Podunavac, Brkusanin 

Filipovic Vucurevic Ogrizovic SRistic
Turcotte, Despotovic, Saliju
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Breznjev Pet Feb 17, 2017 7:14 pm

FiMol ::Beograd ostaje sa ovim timom za playoff sto je ok.

Trifonov

Arvay, Albers 
Podunavac, Brkusanin 

Filipovic Vucurevic Ogrizovic SRistic
Turcotte, Despotovic, Saliju
Igraće sa 12 igrača plejof La liga bez briga? Very Happy A gde je Dominik Hašek Crnogorac? Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Pet Feb 17, 2017 7:30 pm

Moja neka ocekivanja i interesi su da se mladi igraci koji se spremaju da udju u kostac sa 19-20+ mozda vec u Beograd prvo stasaju dobro u sasvim solidnim skolama Zvezde i Partizana ,a onda da im HK Beograd bude prekretnica za dalji tok i dalje razvijanje sposobnosti svakog pojedinca i jacanje reprezentacije. Ova nasa slbl liga je shitina teska i nikada nece imati veliki znacaj, barem ja tako vidim. Sto se tice Zvezde i Slovenacke lige to je odlicna stvar za mlade igrace jer im je to dobra prilika da imaju dobre pripreme , a takodje i mladje generacije u EBEL ligi prvaka. Sve ide nekako ,polako ali sigurno u pravom smeru.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Pet Feb 17, 2017 8:13 pm

Ja malo drugačije čitam poslednje događaje.
Bojim se da je pukla tikva i da je sloga bila kratkog daha.
Mislim da Zvezda nema nameru da dalje hrani igračima HK Beograd i da će probati da vrati neke od ovih koji su već prešli u Beograd.
Porasli apetiti.
Tako da je po meni sasvim neizvesno sa kakvim će se aranžmanima ući u sledeću sezone i hoće li uopšte biti HK Beograda i MOL lige.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od TUTI FRUTI Pet Feb 17, 2017 8:47 pm

Rista Ris ::Ja malo drugačije čitam poslednje događaje.
Bojim se da je pukla tikva i da je sloga bila kratkog daha.
Mislim da Zvezda nema nameru da dalje hrani igračima HK Beograd i da će probati da vrati neke od ovih koji su već prešli u Beograd.
Porasli apetiti.
Tako da je po meni sasvim neizvesno sa kakvim će se aranžmanima ući u sledeću sezone i hoće li uopšte biti HK Beograda i MOL lige.
u potpunosti se slazem. Sada je jasno da sledece godine nece biti ili HK Beograda koji ce igrati MOL ligu ili Crvene Zvezde koja ce igrati Slovenacku ligu. Neki od projekata ce definitivno umreti. Ja se iskreno nadam da ce HK BEograd preziveti ali bojim se da ce biti ova druga varijanta jer jednostavno Srbija nema dovoljan broj igraca koji moze da pokrije igranje dva kluba u jacim ligama. Jebiga
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Pet Feb 17, 2017 10:32 pm

Prvi cu da izadjem protestujem ispred Ledene Dvorane i strajkujem gladju ako tako misle da rade sa HK Beogradom!  Tresem se od smeha MOL liga - Page 23 3348393891 Srbijaaa! Pijem kafu i chiluje
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Pet Feb 17, 2017 10:55 pm

Prema poslednjim informacijama iz Zvezde, ona ima validne ugovore sa tim igračima i ako je to zaista tako onda je zaista u pitanju njihova dobra volja što su ih pozajmili Beogradu. Nisam upućen u stanje u našim klubovima i ko bi potpisivao višegodišnje ugovore i za koji novac ali ako ugovor postoji - onda nema ljutiš.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Breznjev Pet Feb 17, 2017 11:31 pm

Baš me zanima kakvi su ti ugovori? Ako si trenirao i plaćao članarinu klubu od sedme godine onda si dobio doživotni ugovor da nastupaš za njega besplatno? Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od FiMol Sub Feb 18, 2017 3:10 am

FiMol ::

Trifonov

Arvay, Albers 
Podunavac, Brkusanin 

Filipovic Vucurevic Ogrizovic SRistic
Turcotte, Despotovic, Saliju

Beograd je uradio ono sto je ispravno, vratio je igrace "vlasniku" Very Happy  i oni ce imati dodatnih 10 jakih utakmica sa Slovencima i Hrvatima.
Zar to nije ono sto je nasoj reprezentaciji i srpskom hokeju potrebno? Danas Zvezda sutra Novi Sad, prekosutra opet neko treci.
Nije se uslo u MOL razigravanje, evo dodatnih 10 utakmica za 10 igraca i 2 golmana, a racunamo i na Zvezdin playoff sa Slovencima.
Ljudi imacemo spremne igrace za Svetsko prvenstvo, to nam je prioritet zar ne?

Beograd nece prestati da postoji nakon prve sezone i 40 utakmica u MOL. Igraci i dalje treniraju, najavili su i da ce igrati zavrsnicu Srb lige.
Ovo je dobra prilika da neki novi mladji igraci dobiju sansu da treniraju sa ekipom Beograd. Mozda i da se neki od njih selektiraju za sledecu godinu.

Prerano je da se prave kalkulacije dok ova sezona jos uvek traje.
Treba pruziti podrsku Zvezdi i njihovim naporima da nas sto bolje predstave u Sloveniji bas kako je to Beograd uradio u MOL ligi.

Uzivajmo u hokeju dok mozemo. Thumbs up

Srbijaaa! Srbijaaa! Srbijaaa!
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Sub Feb 18, 2017 10:54 am

Prerano je da se prave kalkulacije dok ova sezona jos uvek traje.
Treba pruziti podrsku Zvezdi i njihovim naporima da nas sto bolje predstave u Sloveniji bas kako je to Beograd uradio u MOL ligi.

Uzivajmo u hokeju dok mozemo. Thumbs up

Srbijaaa! Srbijaaa! Srbijaaa!

Naročito u Slohokej ligi gde se 95% utakmica igra u gostima Very Happy Thumbs up
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 23 Empty Re: MOL liga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 31 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 31  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu