NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOL liga

+15
stele70
FiMol
Rista Ris
Forsberg
Brain Damage
dragonflorida
TUTI FRUTI
Breznjev
ward2222
Sharks vk
Grof Bronza
SymphonyX
Marvin
Che
Hororelf
19 posters

Strana 6 od 31 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Sledeći

Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Ned Okt 09, 2016 11:57 am

Losa realizacija power-play-a 5 na 3 , u jednom trenutku iskljucena 3 njihova igraca. Nisi se nadao pobedi Marvine.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Marvin Ned Okt 09, 2016 12:00 pm

Nisam ni razmisljo o utakmici bre, kakve ja veze imam? Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Ned Okt 09, 2016 2:57 pm

Pitao sam te na cetu u draftu ako se secas Very Happy .
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Che Ned Okt 09, 2016 3:29 pm

Izdao si hokej Marvine, idi gledaj Packerse...  Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Breznjev Ned Okt 09, 2016 4:01 pm

Konačno prva pobeda u 10 utakmici u Molu.Šteta za petak mogla je da se dobije i ta utakmica...Debutovao Despotović iz švedske kao novi "stranac"...Dade juče 1pp gola ali nije baš ostavio neki utisak koliko je bio hvaljen od nekih "stručnjaka" zadnjih godina...
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Marvin Ned Okt 09, 2016 5:28 pm

Ja sam ocekivo da cemo da uzmemo neku utakmicu generalno, bilo je onih sto su mislili da cemo samo 1-2 cele sezone.

Go Pack Go!

#ourmoment


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Ned Okt 09, 2016 9:38 pm

Breznjev ::Konačno prva pobeda u 10 utakmici u Molu.Šteta za petak mogla je da se dobije i ta utakmica...Debutovao Despotović iz švedske kao novi "stranac"...Dade juče 1pp gola ali nije baš ostavio neki utisak koliko je bio hvaljen od nekih "stručnjaka" zadnjih godina...

Prepoznajem te na tribinama i jos neke verovatno na forumu, ali se ne zelim javiti Very Happy . Ostaces anoniman sta god bilo .
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Forsberg Sub Okt 15, 2016 11:35 am

Ne priznase nam cist gol juce sudije slepci.
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od TUTI FRUTI Sub Okt 15, 2016 10:44 pm

kada  bi barem imali nekog golmana koji moze da spoji par utakmica sa preko 90% odbrana, mi bi vec imali nekoliko bodova vise.. Trifonov je ocajan,  imati ispod 85 posto je stvarno uzas bez obzira kakva je losa odbrana ekipe. Ali zato Turcotte ubija. Neverovatno kako je efikasan. Ko ga je doveo, taj je genije. Smile


Poslednji izmenio TUTI FRUTI dana Sub Okt 15, 2016 10:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Breznjev Sub Okt 15, 2016 10:59 pm

Sa ovakvim bekovima ni jedan golman ne može da ima preko 90% odbrana Smile Trifunov uopšte nije loš brani sve što treba uglavnom školski se postavlja ali kada mu ostave samog igrača ispred njega na 2 metra nekoliko puta dodavanjem iza gola šta može da uradi.Problem srpskog hokeja su bekovi,mi od Mamića nismo imali dobrog beka,najbolji domaći bekovi u HKB su kao Sabadoš i Brkušanin a oni su školovani kao napadači a onda po sili prilika postali bekovi.Ovaj mali Anić nije loš možda i bude nešto od njega... I da,za one koji nisu bili dramatičan vikend u Pioniru sa nesrećnim završetkom po domaćina u obe utakmice,u petak poraz od Ferencvaroša 4-5 a subota poraz 4-6 od Jegešmedvedeka iz Miškolca.
Turkot i dalje ubija dao je 4 gola za vikend...vreme je da ga prodaju i uzmu pare Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od TUTI FRUTI Sub Okt 15, 2016 11:03 pm

Statistika se gleda u CV-ju. Niko nece pitati Trifonova, kakvi su mu bili bekovi i kakva mu je bila ekipa kada mu na kraju sezone bude pisalo 85% Very Happy. Broj suteva na nas gol se drasticno smanjio, na pocetku je bilo u skoro svakoj utakmici oko 50 suteva a sada je to vec pristojnih 30, pa eto i to znaci da su se bekovi poboljsali. Mada pitanje je ko broji te suteve Rolling Eyes

Ako moze Turcotte u najslabijoj ekipi  da bude prvi strelac ove lige, e onda moze i Trifonov da ima makar 90% Razz
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Che Sub Okt 15, 2016 11:24 pm

Trifonov je danas recimo bio odlican, sto kaze Breznjev skolski se postavlja, a na ovoj je i odbitke odlicno kontrolisao, kao i recovery... Kod jednog gola (4. msm) je mogao bolje da reaguje, ostalo mu se ne moze zameriti.

Za odbranu se u potpunosti slazem. Pola trecine da se pogleda, vidi se ovo o cemu Breznjev prica, kako neke situacije resavaju njihovi bekovi, a kako nasi.

Danas je presudio kvalitet (ili mozda nekvalitet, propusti nasih, ako se secam dobro najmanje 2 gola su primili u roku od 2 sekunde posle fejsofova - lose postavljanje), kao i opet ocajan PP nasih. Ipak se vidi napredak, u igri 5na5 se OK snalazimo sa generalno jacim timovima, ide se tu na neke polukontre i ne izgleda to toliko lose, ali PP, pa ti fejsofovi...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Pon Okt 17, 2016 11:34 am

Ka novajlija na forumu samo da pozdravim sve starosedeoce.
Ja sam Rista Ris, nova maskota HK Beograd.

Koristim ovu priliku da zamolim sve posetioce da me ne vuku za rep tokom utakmice nego da ruke i dlanove koriste za navijanje.
Takođe, molim da mi ne čupkaju dlačice oko ušiju i sa brade jer ću do kraja sezone izgledati kao očerupana kokoš.

Hvala na razumevanju, vidimo se u hali!
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od TUTI FRUTI Pon Okt 17, 2016 1:56 pm

Rista Ris ::Ka novajlija na forumu samo da pozdravim sve starosedeoce.
Ja sam Rista Ris, nova maskota HK Beograd.

Koristim ovu priliku da zamolim sve posetioce da me ne vuku za rep tokom utakmice nego da ruke i dlanove koriste za navijanje.
Takođe, molim da mi ne čupkaju dlačice oko ušiju i sa brade jer ću do kraja sezone izgledati kao očerupana kokoš.

Hvala na razumevanju, vidimo se u hali!
Laughing Laughing Laughing Laughing
Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Marvin Pon Okt 17, 2016 2:27 pm

Sjajno. Veliki pozdrav za Ristu. Thumbs up Thumbs up Thumbs up


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Pon Okt 17, 2016 3:50 pm

Hvala na dobrodošlici.

Zanima me vaše mišljenje...
Da li ste očekivali ovako lošu posetu na utakmicama. 
Šta je razlog? Nezainteresovanost za hokej generalno, bojkot samog kluba, loši rezultati, loš marketing ili nedostatak bifea koji toči pivo?

Šta se može učiniti da se broj gledalaca poveća? Više ima rodbine na utakmicama pionirskih timova nego na MOL ligi.

Možda su ovi iz kluba za maskotu trebali da uzmu neku starletu, Sanelu Android recimo, koja bi umesto kostima bila obučena samo u masku za telefon, i to providnu!
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Marvin Pon Okt 17, 2016 5:04 pm

Pazi Risto, sve po malo. Mislim da je los marketing najmanji problem, cak ni ne smatram da je los. Ne verujem da veliki broj ljudi bojkotuje, mada ih ima. Bolji rezultati i bife bi sigurno doneli veci broj navijaca.

Ja sam generalno dosta bezidejan lik sto se resavanja problema tice, te bas i ne znam sta bi moglo da se uradi(osim da se uvede bife), realno, posto ekipa igra sve bolje, mozda se i na rezultate, ako ih bude, uhvati neki marketing, ali sve je to slabije vajde.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Che Pon Okt 17, 2016 7:44 pm

Rista Ris ::Hvala na dobrodošlici.

Zanima me vaše mišljenje...
Da li ste očekivali ovako lošu posetu na utakmicama. 
Šta je razlog? Nezainteresovanost za hokej generalno, bojkot samog kluba, loši rezultati, loš marketing ili nedostatak bifea koji toči pivo?

Šta se može učiniti da se broj gledalaca poveća? Više ima rodbine na utakmicama pionirskih timova nego na MOL ligi.

Možda su ovi iz kluba za maskotu trebali da uzmu neku starletu, Sanelu Android recimo, koja bi umesto kostima bila obučena samo u masku za telefon, i to providnu!
Risto, slabo ti zabavljas onu decu, video sam te, bio si tokom 1/3 blizu mene... Mora to agresivnije.  Very Happy (al opet da te ne tuze za napastvovanje)  Laughing

Bife koji toci pivo (po razumnim cenama) bi vrv pomogao, hahaha... Licno bih to jako voleo, ali nznm dal je u skladu sa nasim zaostalim zakonom...

Ljudi koji bojkotuju ima, u smislu da je HK Beograd Partizan, dolazili bi na tekme... Ovako nznm zasto ne dolaze, vrv nisu pravi ljubitelji hokeja, il im se ne dere "Beograd, Beograd...", il mozda vise ne mogu da se provuku bez karte....

Generalna nezainteresovanost za hokej? Ima i toga. Moje drustvo me ugl. smara da idemo na basket u dvoranu pored, i cesto zavrsim tamo umesto na hokeju. Opet, ja vise volim hokej (pogotovo uzivo), a publika koja dolazi u ledenu mi vise prija od ove stoke u Pioniru (tipa ovo sa majicama, sta reci...)

Kako to unaprediti? Pojma nemam. Nznm ni da li je uopste moguce u ovakvoj situaciji. U ovoj zemlji ocigledno nemas ni navijace ako se ne zoves Zvezda ili Partizan.
Nznm koliko navijaca bi bilo u Novom Sadu recimo... Ceskam bradu
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Forsberg Pon Okt 17, 2016 8:02 pm

Ja ne gledam mnogo TV, ali nisam naleteo ni na jedan prilog u nekom ozbiljnijem terminu na ovu temu. Ovo je prvi put da ima sta da se gleda od hokeja jos od cuvene 2009. godine, red bi bio da se mozda predstavnici ekipe pojave u Beogradskoj hronici ili nekim drugim, vidjenijim, emisijama... Kampanja "HK Beograd u utakmici zivota" je odlican potez, ali jel neko video taj spot igde osim na fejsu? Cini mi se da Drvene nogice imaju vecu medijsku pokrivenost pred svoj aprilski turnir nego HK Beograd trenutno Smile. Ljudi, pa mi smo za florbol, sport za koji je culo sve ukupno 100 ljudi kod nas u zemlji (kazem culo, ne igralo) imali izvestaj na sajtu B92 posle svakog kola  Wink

Budimo realni, koliko ja pamtim Very Happy , guzva u hali bila je jedino kad su pre sad vec skoro 10 godina Partizan i Zvezda igrali plejof, pa su dolazili navijaci organizovano ili kada je repka igrala. Osim toga, mrka kapa. 

Za nas koji poznajemo stanje hokeja u nasoj zemlji i znamo sta da ocekujemo, ovo je nada da ce biti pomaka u buducnosti, ali sirem auditorijumu treba nesto za sta bi se uhvatio (upecalo) kako bi redovno dolazio da prati utakmice, a najbolje bi bilo da su u pitanju rezultati tima. Dok ne bude rezultata, treba smisliti nesto novo. Koliko ljudi kod nas uopste zna da postoji novi tim koji igra jacu ligu od one u kojoj ucestvuju Partizan i Zvezda? 

Ne slazem se da bojkot igra ulogu. Onima kojima je stalo do hokeja, dolaze da gledaju, a vec duze nas ima toliko da bismo se prepoznali na "korzou" u Knezu Smile.
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Pon Okt 17, 2016 8:31 pm

Sad odgledah intervaroški derbi - Dunajvaroš - Ferencvaroš. Ovi sa Dunava odvalili goste sa 8:1.

Mislim da u Novom Sadu ne bi bilo manje od 500 na svakoj tekmi.
U Subotici, kad bi imala halu, ladno hiljadarka.

Realno, ljudi nemaju love, bezvoljni su, mrzi ih da se maknu iz kuće. Sve što nije Zvezda ili Partizan, fudbal ili košarka - ne postoji. Ako za vaterpolo, u kome smo vrh vrhova, ljude boli uvo šta reći za hokej. Uf, gde učinih takvu jeres pa stavih vaterpolo i i hokej u istu rečenicu Sad
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od TUTI FRUTI Pon Okt 17, 2016 8:40 pm

Koliko je bilo publike dok je Partizan igrao Slovenacku ligu?
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Pon Okt 17, 2016 9:13 pm

Ako se dobro sećam, na običnim tekmama tokom sezone do 300-500. U plej-ofu oko 1000.

Budimo realni, ni "čudesnih" 80-tih nije da se tražila karta više, osim za pojedine tekme.
Prva Zvezdina sezona sa Pašićem i ekipom, recimo da je prosek bio oko 1200-1500.
Sledeća Partizanova kad je osvojio titulu slično, osim u plej ofu. Tada je bilo krcato, a sećam se i par tekmi oba kluba protiv Jesenica ili Olimpije kada je par stotina gledalaca utakmicu posmatralo kroz stakleni zid hale i posle gola oduševljeno udaralo dlanovima o staklo tako da su se službenici hale uprpili da staklo ne pukne.

Ostale sezone, do raspada ESEFERJOT - 500 je bila neka magična cifra. 700-800 je već bila dooobra poseta.

I sad mislim da bi 500 bila odlična poseta. Sve preko toga bi bila naučna fantastika.
Ali ovih stotinak ljudi koliko je bilo ovog vikenda je stvarno malo. Gledam neke fotke slikane sa klupe tako da se lepo vidi tribina - neverovatno tužna slika. Kao da je par slučajnih prolaznika navratilo da baci pogled, a društvo im pravi po koja tektica zadužena za čišćenje hale.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od TUTI FRUTI Pon Okt 17, 2016 9:57 pm

pa onda i nije tako strasno. Ja sam mislio da je nekad bilo mnogo vise gledalaca. Znaci treba privuci jos par stotina ljudi i bice ok Cool
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Grof Bronza Pon Okt 17, 2016 10:36 pm

mediji, mediji, mediji... rts, b92, prva, pink,blic, novosti.... napraviti kampanju za "hokejasko osvestavanje nacije"... objasniti prosecnom Srbinu da ima drugih i boljih sportova od fudbala i kosarke.
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Che Pon Okt 17, 2016 10:49 pm

Vaterpolo stvarno jeres...

Bojkota ima u smislu da ime tima nije vise tu, i onda ih bas briga... Nije to namerno bojkotovanje.

Vikend stvarno jeste bio otuzan. Ili barem subota, kada sam ja bio. Najslabija poseta ove sezone po onome sto sam video.

Da je Partizan na mestu HKB msm da bi moglo opusteno da se doda 200 ljudi na ovu posetu svakog vikenda.

Edit: Inace ne mislim da bi bolji rezultati uticali na gledanost... Ili bar ne znacajno.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 6 Empty Re: MOL liga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 31 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu