NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOL liga

+15
stele70
FiMol
Rista Ris
Forsberg
Brain Damage
dragonflorida
TUTI FRUTI
Breznjev
ward2222
Sharks vk
Grof Bronza
SymphonyX
Marvin
Che
Hororelf
19 posters

Strana 18 od 31 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 31  Sledeći

Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Pet Dec 16, 2016 10:32 am

Ovo što Tuti Fruti priča ima debelog rezona.
Meni se čini da je od dva izložena scenarija verovatniji onaj drugi po kojem MOL projekat može da se okonča, ako ne sad onda za godinu-dve i da se Zvezdi u Slovenačkoj ligi eventualno pridruži Partizan.
Bez ozbira što se drugi scenario čini verovatnijim, i dalje podržavam MOL projekat jer je definitivno u pitanju viši nivo.

A što se tiče Slovenačke lige, da bi je uopšte shvatio iole ozbiljnije moraju slovenački klubovi da dolaze na gostovanje u Beograd i mora se poštovati raspored, i mora biti bar uživo rezutat utakmice i ažurno održavan sajt sa zapisnikom neposredno posle tekme a ne dan dva kasnije. I naravno, dozvoliti učešće neslovenačkih klubova u završnici prvenstva, što je ove godine već učinjeno.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od stele70 Pet Dec 16, 2016 12:02 pm

TUTI FRUTI ::
No,sledece godine ce biti jos teze nabaviti domace igrace jer ako zvezda bude bila ambiciozna kao ove sezone, ocekujem egzodus domacih igraca u Zvezdu za iste pare a mnogo lakse utakmice i treniranje i slobodno vreme. Slovenacka liga je amaterska, ljudi mogu da rade neki posao i da dobijaju jos malo love od hokeja. 
Nadam se da ce se domacim igracima ponuditi mnogo bolja lova inace ce biti projekat MOL lige biti gotov za sva vremena.

Svaki igrač koji ovako razmišlja bolje da batali hokej i počne da se bavi nečim drugim. Ako će Arsenović u svojoj 24 godini, Anić 21, Novaković 22, Bjelogrlić 21, Filipović 23, Kerezović 23, Zwik 22, Vukićević 19. tako razmišljati bolje da nikad nisu ni počeli da se bave sportom, a mi možemo da stavimo ključ na Pionir. 

Slovenačka liga je amaterska i ne verujem da su domaći igrači uopšte plaćeni. Stranci verovatno jesu. Mogućnost napredovanja je minimalna. Igraj ozbiljnu ligu i možeš napredovati i raditi na sebi. Jednog dana ćeš sigurno naplatiti svoj trud. Moraš težiti ka boljem, a ne zadovoljavati se mizernim. 

Nama dolazi generacija 99 i 00 gde imamo dosta talentovane dece koji igraju već EBJL i moramo misliti na njih obezbediti im uslove za napredovanje, a MOL liga je to svakako. Nema veze ni ako si poslednji, nije bitno koliko puta padneš, već koliko puta ustaneš. 

U projekat HK Beograda se ušlo po meni kasno. Za sledeću sezonu imamo dosta vremena da se neke stvari isprave i reše. Pauzu između MOL lige i SP treba iskoristiti za treninge i prijateljske utakmice, proveru mogućnosti nekih igrača, koji ove godine nisu mogli (hteli) igrati ovu ligu. Dovesti neke nove "strance" testirati ih dva meseca videti na koga se može računati u sledećo sezoni. Ima dosta naše dece u inostranstvu koji bi možda sledeili primer Crnogorca
stele70
stele70
Junior
Junior

Posts : 74
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od TUTI FRUTI Pet Dec 16, 2016 12:13 pm

stele70 ::
TUTI FRUTI ::
No,sledece godine ce biti jos teze nabaviti domace igrace jer ako zvezda bude bila ambiciozna kao ove sezone, ocekujem egzodus domacih igraca u Zvezdu za iste pare a mnogo lakse utakmice i treniranje i slobodno vreme. Slovenacka liga je amaterska, ljudi mogu da rade neki posao i da dobijaju jos malo love od hokeja. 
Nadam se da ce se domacim igracima ponuditi mnogo bolja lova inace ce biti projekat MOL lige biti gotov za sva vremena.

Svaki igrač koji ovako razmišlja bolje da batali hokej i počne da se bavi nečim drugim. Ako će Arsenović u svojoj 24 godini, Anić 21, Novaković 22, Bjelogrlić 21, Filipović 23, Kerezović 23, Zwik 22, Vukićević 19. tako razmišljati bolje da nikad nisu ni počeli da se bave sportom, a mi možemo da stavimo ključ na Pionir. 

Slovenačka liga je amaterska i ne verujem da su domaći igrači uopšte plaćeni. Stranci verovatno jesu. Mogućnost napredovanja je minimalna. Igraj ozbiljnu ligu i možeš napredovati i raditi na sebi. Jednog dana ćeš sigurno naplatiti svoj trud. Moraš težiti ka boljem, a ne zadovoljavati se mizernim. 

Nama dolazi generacija 99 i 00 gde imamo dosta talentovane dece koji igraju već EBJL i moramo misliti na njih obezbediti im uslove za napredovanje, a MOL liga je to svakako. Nema veze ni ako si poslednji, nije bitno koliko puta padneš, već koliko puta ustaneš. 

U projekat HK Beograda se ušlo po meni kasno. Za sledeću sezonu imamo dosta vremena da se neke stvari isprave i reše. Pauzu između MOL lige i SP treba iskoristiti za treninge i prijateljske utakmice, proveru mogućnosti nekih igrača, koji ove godine nisu mogli (hteli) igrati ovu ligu. Dovesti neke nove "strance" testirati ih dva meseca videti na koga se može računati u sledećo sezoni. Ima dosta naše dece u inostranstvu koji bi možda sledeili primer Crnogorca
U pravu si naravno

Bas zato moraju domaci igraci dobiti neki normalni novcani stimulans a ne kikiriki. Ne moze da se zivi od vazduha. Dobro je biti ambiciozan i zeleti nesto vise ali ne moze se ziveti od ljubavi bez para. Ili mozda moze Da
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od stele70 Pet Dec 16, 2016 12:29 pm

TUTI FRUTI ::
U pravu si naravno ::Bas zato moraju domaci igraci dobiti neki normalni novcani stimulans a ne kikiriki. Ne moze da se zivi od vazduha. Dobro je biti ambiciozan i zeleti nesto vise ali ne moze se ziveti od ljubavi bez para. Ili mozda moze Da


Ni Bjelogrlić, Ranković, Novaković .... i svi ostali nisu imali sreće da se rode u nekoj normalnoj državi i da se opušteno bave i treniraju hokej, ili bilo koji drugi sport. 

Vidiš da svi domaći igrači beže glavom bez obzira iz ove države u svim sportovima. Da su tako razmišljali vaterpolisti, mi danas ne bi bili tu gde jesmo, isto važi i za odbojkaše, košarkaše, rukometaše. Koliko je Novak bio plaćen dok je igrao za TK Partizan?, Udovičić za VK Partizan, Atanasijević odbojku, Ilić rukomet, Grujić fudbal?  Svi su oni to shvatili kao "besplatno školovanje". Čim su napredovali toliko da mogu negde da naplate to otišli su. Šta bi bilo sa njima da su batalili sport i radili neke kancelarijske poslove.

Naravno da ne odobravan takav način kako se tretiraju ti klinci, ali oni moraju da se pomire da je to tako.
stele70
stele70
Junior
Junior

Posts : 74
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od TUTI FRUTI Pet Dec 16, 2016 1:39 pm

stele70 ::
TUTI FRUTI ::
U pravu si naravno ::Bas zato moraju domaci igraci dobiti neki normalni novcani stimulans a ne kikiriki. Ne moze da se zivi od vazduha. Dobro je biti ambiciozan i zeleti nesto vise ali ne moze se ziveti od ljubavi bez para. Ili mozda moze Da


Ni Bjelogrlić, Ranković, Novaković .... i svi ostali nisu imali sreće da se rode u nekoj normalnoj državi i da se opušteno bave i treniraju hokej, ili bilo koji drugi sport. 

Vidiš da svi domaći igrači beže glavom bez obzira iz ove države u svim sportovima. Da su tako razmišljali vaterpolisti, mi danas ne bi bili tu gde jesmo, isto važi i za odbojkaše, košarkaše, rukometaše. Koliko je Novak bio plaćen dok je igrao za TK Partizan?, Udovičić za VK Partizan, Atanasijević odbojku, Ilić rukomet, Grujić fudbal?  Svi su oni to shvatili kao "besplatno školovanje". Čim su napredovali toliko da mogu negde da naplate to otišli su. Šta bi bilo sa njima da su batalili sport i radili neke kancelarijske poslove.

Naravno da ne odobravan takav način kako se tretiraju ti klinci, ali oni moraju da se pomire da je to tako.
Bez ljutnje ali mislim da ovo poredjenje ovih sportova sto si nabrojao i uporedjivanje sa hokejom nema nikakvu dodirnu tacku. 
Svi ti odbojkasi, kosarkasi, rukometasi, vateroposti ako su dovoljno dobri ce uzeti neku lovu ali u hokeju toga nema. Svi ovi gore pobrojani domaci hokejasi, naravno da su svesni da se leba nece najesti od hokeja. Dobro je sto imamo sada klub koji moze da im zadovolji ambicije sa igranjem dobre lige ali onda i moraju biti dobro placeni da ne bi napustili hokej. Posto imamo samo desetak hokejasa moramo da ih pazimo i mazimo jer cemo i bez njih ostati. Moraju biti placeni kao stranci bez obzira sto nemaju taj kvalitet.
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od stele70 Pet Dec 16, 2016 2:56 pm

A po čemu se razlikuje hokej od vaterpola, veća perspektiva je u vaterpolu nego u hokeju? 

Pa vaterpolo se igra u 10 zemalja u svetu od kojih 5 su sa prostoja bivše Jugoslavije. Da li se dobri vaterpolisti rađaju ili se stvaraju godinama mukotrpnog rada? Nisu naši vaterpolisti postali "vanzemaljci" zato što su rođeni u Srbiji, nego zato što su trenirai i trenirali i trenirali. Da li smo bili velesila u atletici dok se nisu pojavili Bekrić, Španović. Atletika je prosperitetnija od hokeja? 

Tako isto i hokejaši uz naporan rad mogu doći do nivoa kada mogu dobiti inostrane ugovor. Igra se taj hokej i u Italiji, Austiji, Švajcarskoj, Nemačkoj, Mađarskoj ... Ali moraš biti dovoljno dobar da bi uspeo. Brani li to nekom našem hokejašu? 

Dobra stvar je što svi ti mladi koje sam nabrojao gore imaju kakvu takvu osnovu jer su igrali u mlađim selekcijama mađarskih i slovenačkih klubova u jakim ligama. Pa Viktor Kaštel je 5. po asistencijama i golovima u jednoj EBJL. 
 
Naravno da nema ljutnje  U zdravlje
stele70
stele70
Junior
Junior

Posts : 74
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od FiMol Pet Dec 16, 2016 5:44 pm

Imamo jedinstvenu priliku da igramo ligu sa najvisim standardima, koja istovremeno daje nadu i klincima da urade nesto sa sportom koji vole. Makar imali samo 10 igraca iz SRB opet je treba igrati, jer mnogo klinaca dolazi a nadam se da ce oni MOL vise vrednovati nego svi oni koji pljuju i bojkotuju HK Beograd.

Crnogorac vec drugu sezonu u SRB, ne znam koje ima uslove ali sta god da je svaka cast majstore!

Zwick, Vukicevic, Kerezovic, PNovakovic i drugi su uglavnom sa manjom minutazom ali i dalje za mozda taj "kikiriki" rade veliki posao.

FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od TUTI FRUTI Pet Dec 16, 2016 6:25 pm

MOL liga - Page 18 Sfa
 

Ovi prekristili HK Beograd
Laughing
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od Breznjev Pet Dec 16, 2016 9:57 pm

Senzacija u Miškolcu! HK Beograd Jegešmedvedek 5-3! Kakav debut trenera Zvrka Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Pet Dec 16, 2016 10:31 pm

Prezadovoljan sam, samo kada sam na flashscore video 2:3 pa 3:3 ugasio sam fon i reko palim ga za 5 min , kada ono 4:3 i odjendom 5:3 . Reko sjajno jbt !!! Dokaz da uz veliko pozrtvovanje na terenu moze da se uzme pobeda i to u gostima i to ni manje ni vise prtotiv dvostrukog uzastopnog sampiona MOL lige i prvog tima na tabeli i to kod njih kuci !
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od TUTI FRUTI Pet Dec 16, 2016 10:47 pm

Kada smo imali preko 90% odbrana golmana, mi smo osvajali bodove.
Kada igra Partizan, onda se i prvaci dobijaju Smile

Salu na stranu. Fantastican rezultat.Prvi protiv zadnjeg na tabeli i to u gostima. Rankovic odigrao utakmicu zivota. Moguce je da su domacini usli u mec, lako cemo, ali pobeda im je trebala. Neverovatna borba. Izgleda da promena trenera uvek donese neki pozitivan uticaj. Da mi je neko rekao da cemo uzeti bodove u Miskolcu, ne bi mu verovao i to sa samo 15 igraca i to bez Salija. Pa jos i prenos bio, pravi hokejaski petak i pobeda. Fantazijaaaaaaa, 
Od kad je dosao ovaj novi preiskusni bek, mi imamo odlican skor. Mislim da sa njim na ledu u 9 utakmica  imamo cak pozitivan odnos pobeda i poraza. Neverovatno, a covek nema nijedan bod.
Sta reci o debiju Jankovica, pa potpisite odmah ugovor na 10 godina i nepustajte ga Smile
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Pet Dec 16, 2016 11:16 pm

Prenos i još sa komentatorom.
Najbolja stvar kod MOL lige je što često bude live stream.
Ja sam naše već prežalio tako da sam slučajno skoknuo na facebook i video da ima prenos pred kraj prve trećine, taman za naš prvi gol.

Stvarno bi trebalo uvesti obavezu svim klubovima da strimuju svoje utakmice. Fenomenalna stvar kad ti tim igra u gostima. Neki će reći da bi to smanjilo posetu na domaćim utakmicama, ali greše. Ko je zaluđen za hokej on će ići u halu u svakom slučaju. Prenos može samo da navuče još nekog zaluđenika.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od FiMol Pet Dec 16, 2016 11:33 pm

Bravo Beograd Postovanje
Interesantno je da smo imali domacih 10 igraca na ledu, a na moje iznenadjenje i gomana Arsu Wink.
U izvestaju na: http://www.jegkorongblog.hu/2016/12/16/mis-beo-3-5/#post-196974 pise da je branio Trifonov, ali prc Milojka Very Happy (upravo gledam snimak i na 8:33 vidim Trifonova kako otvara vrata boxa  Shocked )

Trebaju nam 3 pobede da se dovucemo do 8. pozicije, ima jos dosta do kraja.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Sub Dec 17, 2016 12:45 am

Ovde jedini ja jos uvek verujem da cemo dogurati do plej ofa ?
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od Marvin Sub Dec 17, 2016 1:27 am

Ej, imao je Albers poen danas. Smile


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od TUTI FRUTI Sub Dec 17, 2016 8:06 am

Marvin ::Ej, imao je Albers poen danas. Smile
Ja ga ne vidim Razz

Covek-duh. Ali zato nam donosi pobede
5 pobeda i 4 poraza kada je na ledu

MOL liga - Page 18 Fghfh
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Sub Dec 17, 2016 9:43 am

Budite danas u pripravnosti, veoma je moguće da od 17.30 bude live stream iz Sekešfehervara!
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Sub Dec 17, 2016 1:06 pm

Naš četvrti gol, strelac Vučurević

Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od Marvin Sub Dec 17, 2016 1:56 pm

Pisalo je na livescoru MOLa da je imao.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Sub Dec 17, 2016 7:44 pm

Pobeda u OT, strelci Turkot i Crnogorac!
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od Grof Bronza Sub Dec 17, 2016 11:11 pm

Rista Ris ::Pobeda u OT, strelci Turkot i Crnogorac!
playoff?
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Sub Dec 17, 2016 11:32 pm

Realno , mislim da smo mogli do kraja utakmice osvojiti lepa 3 boda , a ovako kao da smo cekali OT i tek tada odneli pobedu.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Ned Dec 18, 2016 11:08 am

Sad ispadamo nezahvalni sa "samo" 5 od mogućih 6 bodova ovog vikenda.
Ali činjenica da tekma protiv Titanoka na kraju može da presudi ulazak u plej-of.  Da smo dobili u regularnom delu razlika bi bila svega 7 bodova, ovako je 9 Sad
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Ned Dec 18, 2016 11:32 am

Turkot 1:1


Crnogorac - 2:1
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od TUTI FRUTI Ned Dec 18, 2016 1:11 pm

Svi smo mi svesni da je plej off nemoguca misao. Po meni je bitno da ne budemo zadnji a plej off sledece godine je cilj. Uglavnom cemo ostatak utakmica igrati u gostima, nema teorije da udjemo u plej off

Alberts osvojio prvi bod Shocked
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 18 Empty Re: MOL liga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 31 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 31  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu