NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

+9
RedBaron
Zoran84
croshark
Hororelf
Che
Breznjev
SymphonyX
Marvin
Sharks vk
13 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Sharks vk Sre Apr 01, 2015 3:12 am

Pala mi je na pamet ova tema dok sam neki dan radio u fušu za vikend i kasnije razgovarao sa ženom koja mi je rekla da se trebamo više družiti sa našim prijateljima.Pa zašto se i mi ne bi bolje upoznali,ako treba i iskukali jedni drugima,jer teško je vrijeme...

Eto ja sam za početak...radim u jednoj kompaniji kao prodajni predstavnik,nije mi loše imam dobru plaću...kvaka je u tome da mi je žena ostala bez posla,a imamo još 15 godina kredita od cca 700 Eura mjesečno,tako da sam počeo u fušu raditi moleraj.To je posao koji sam radio 15 godina sa pokojnim starim i imam ga u malom prstu,ali prije nisam imao potrebu to raditi...sada nažalost imam jer je dogorilo do noktiju.

Kako vi ostali spajate kraj s krajem?
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Marvin Sre Apr 01, 2015 3:59 am

Za mene i znas valjda, studiram prava u Beogradu, mada sam zapeo, losa godina generalno, al bice bolje. Niti radim dovoljno ko prvo i prvo, nit mi narocito lezi, nit imam srece, valjda kad popravim ovo prvo doci ce i ostalo, sta ga znam. Sto se para tice, moji me izdrzavaju jos uvek, cale je poljoprivrednik i jako vredan covek, te nemamo vecih problema vec nekoliko godina, da kucnem u drvo. No zemlja nam ide u pogresnom smeru, kuda cemo mi i sta cemo...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Sharks vk Sre Apr 01, 2015 4:03 am

Marvin ::Za mene i znas valjda, studiram prava u Beogradu, mada sam zapeo, losa godina generalno, al bice bolje. Niti radim dovoljno ko prvo i prvo, nit mi narocito lezi, nit imam srece, valjda kad popravim ovo prvo doci ce i ostalo, sta ga znam. Sto se para tice, moji me izdrzavaju jos uvek, cale je poljoprivrednik i jako vredan covek, te nemamo vecih problema vec nekoliko godina, da kucnem u drvo. No zemlja nam ide u pogresnom smeru, kuda cemo mi i sta cemo...
Budući đavolji advokat...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od SymphonyX Sre Apr 01, 2015 2:28 pm

Student nautike na pomorski fakultet,familija me izdrzava,na ljeto bi trebao na brod pa ce bit nekih prihoda.Prethodnih godina sam radio preko ljeta i to mi jedino radno iskustvo.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Che Sre Apr 01, 2015 3:28 pm

Na masteru sam, na ekonomskom fakultetu. Nema nekih placanja sto se skole tice vec par godina, i tu barem olaksavam mojima (za razliku od mog buraza), uvek sam bio dobar student. No posla nema, jbg., u struci msm, mada nije i da trazim u poslednjih par meseci, aktivno sam trazio prosle godine.

Zivim u stanu na B. Brdu, stanu koji su moji kupili pre nekih 6-7 godina. Uselio sam i cimera, dobrog druga/kolegu sa faxa, koji mi placa stanarinu (doduse, prilicno simbolicnu, cisto da mu se isplati malo vise od drugih alternativa, xexe) i pola komunalija, pa se odatle ugl. i finansiram. Naravno, ne bi bilo teorije pregurati sve bez roditelja, koji mi i dalje pomazu (mora i da se jede, jelte Very Happy).

Imam neke devize u banci, koje sam gomilao od malena, al bas su ono rainy day fund, tj. nikad ih nisam dizao, vec gomilaju onu smesnu kamaticu. Nije nesto posebno, al dovoljno da se pregura nekih godinu i nesto, ako se ne daj boze nesto desi.

Inace, i putujem malo ovih meseci, cisto jer imam vremena, a i drustvo koje je u nekom tom fazonu. Nista fensi, neki jeftiniji aranzmani i kombinacije preko agencija, mada u planu nam je i neko organizovanje usopstvenoj reziji. Pre nedelju dana sam se vratio iz Praga, pre toga bio malo u Becu, i tako... Cisto da iskoristim sada kada mogu, mozda kasnije od posla ili nekih drugih obaveza necu moci.

Inace, iako ekonomista, znam cesto prilicno neracionalno da se ponasam. Cesto gledam svaki dinar, a onda u nekim periodima se bahanalisem, po principu ima para -> jedi i pij kao stoka, nema para -> gladuj (dobro, ne bas bukvalno, ali obilazi rodbinu u vreme rucka) par dana. Sa devojkom mi je to jos izrazenije, doduse, proslo je vec nekih 4-5 meseci, pa nemam potrebu vise da se nesto trosim na nju, ili na izlaske.

Ugl., OK se zivi, ne nesto presiroko, ali uglavnom mi nista ne fali. Obicno me je i sramota da trazim nesto vise od roditelja, narocito ako pojedem/propijem/prokockam ono standardno. Msm, jbg., treba mi (realno) novi fon, laptop, bajs, al tesko da cu nesto od toga priustiti uskoro, a i nije da sam nesto previse zeljan bilo cega od navedenog.

Medjutim, drugo je to iz mog ugla, a drugo iz pap-ovog... Pa jos ako imas decu. Velike su to brige.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Marvin Sre Apr 01, 2015 3:51 pm

Samo u Sloveniju nisi mogo. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Breznjev Sre Apr 01, 2015 10:10 pm

E Shark ovde u Srbiji da imaš ratu kredita od 700 evra već bi bio u zatvoru ili samoubica jer nema šanse da je vratiš... Wink
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Sharks vk Čet Apr 02, 2015 12:06 am

Breznjev ::E Shark ovde u Srbiji da imaš ratu kredita od 700 evra već bi bio u zatvoru ili samoubica jer nema šanse da je vratiš... Wink
To su ustvari 2 kredita,stambeni oko 450 i ovaj drugi kada sam kupovao auto i zatvarao neke minuse oko 250.Jebiga uvalio se prije 6 godina i sad ćuti,riljaj i trpi još 14 godina.Sreća pa nekako guram,ali nema više kao prije na Inter-Milan,na Maidene u Italiju,Stonese u Peštu...nema šanse.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Che Čet Apr 02, 2015 1:43 pm

Marvin ::Samo u Sloveniju nisi mogo. Very Happy
Jbg., znas da nije bilo fore da pasos sredim na vreme.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Hororelf Sub Mar 13, 2021 3:01 am

Kako trpite ovu situaciju sa koronom drustvo? Ima li posla?
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od croshark Sub Mar 13, 2021 1:51 pm

Hororelf ::Kako trpite ovu situaciju sa koronom drustvo? Ima li posla?

Sport, glazba,filmovi... neke igre i tako. Ne radim od 12.miseca ali bit će nešto uskoro nije da se žalim ali završiš fakultet i tek si onda najeba...
croshark
croshark
AHL
AHL

Posts : 256
Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od SymphonyX Sub Mar 13, 2021 2:28 pm

Da ne radim, vjerovatno bi se objesio u zadnjih mjesec dana. Sve ****** zatvoreno.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Forsberg likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Hororelf Sub Mar 13, 2021 3:09 pm

Kod mene je sreca da mi radimo od kuce i nekako cak i mogu da ae uklopim, ali smene su astronomske 😅. Nekako se gura.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Sharks vk Sub Mar 13, 2021 10:16 pm

croshark ::
Hororelf ::Kako trpite ovu situaciju sa koronom drustvo? Ima li posla?

Sport, glazba,filmovi... neke igre i tako. Ne radim od 12.miseca ali bit će nešto uskoro nije da se žalim ali završiš fakultet i tek si onda najeba...
Vidim po naglasku da si Dalmoš,odakle točno?
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od croshark Sub Mar 13, 2021 11:37 pm

Sharks vk ::
croshark ::
Hororelf ::Kako trpite ovu situaciju sa koronom drustvo? Ima li posla?

Sport, glazba,filmovi... neke igre i tako. Ne radim od 12.miseca ali bit će nešto uskoro nije da se žalim ali završiš fakultet i tek si onda najeba...
Vidim po naglasku da si Dalmoš,odakle točno?
Dalmatiiiinac saaaaaaaaaaam. Imotski  Thumbs up
croshark
croshark
AHL
AHL

Posts : 256
Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Zoran84 Ned Mar 14, 2021 8:49 am

Hororelf ::Kako trpite ovu situaciju sa koronom drustvo? Ima li posla?
Nazalost za mene koliko hoces.Ja sam zdravstveni radnik,i uskoro me verovatno ceka povratak u crvenu zonu.Izgubio sam i oca,indirektno zbog korone.Jako ruzan period za mene,ali izguracu nekako.Pa da se vratim pracenju hokeja
Zoran84
Zoran84
Junior
Junior

Posts : 39
Canadiens

Forsberg likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Hororelf Ned Mar 14, 2021 1:21 pm

Zoran84 ::
Hororelf ::Kako trpite ovu situaciju sa koronom drustvo? Ima li posla?
Nazalost za mene koliko hoces.Ja sam zdravstveni radnik,i uskoro me verovatno ceka povratak u crvenu zonu.Izgubio sam i oca,indirektno zbog korone.Jako ruzan period za mene,ali izguracu nekako.Pa da se vratim pracenju hokeja
Zelim ti puno srece u daljem radu, da sve ovo prodje pa da nekako izguramo bolje dane, zaista verujem da ti je period jako tezak.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Zoran84 Ned Mar 14, 2021 1:46 pm

Hororelf ::
Zoran84 ::
Hororelf ::Kako trpite ovu situaciju sa koronom drustvo? Ima li posla?
Nazalost za mene koliko hoces.Ja sam zdravstveni radnik,i uskoro me verovatno ceka povratak u crvenu zonu.Izgubio sam i oca,indirektno zbog korone.Jako ruzan period za mene,ali izguracu nekako.Pa da se vratim pracenju hokeja
Zelim ti puno srece u daljem radu, da sve ovo prodje pa da nekako izguramo bolje dane, zaista verujem da ti je period jako tezak.
Hvala.I ja se nadam boljim danima.I za mene,i za sve ostale.
Zoran84
Zoran84
Junior
Junior

Posts : 39
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od RedBaron Uto Mar 16, 2021 1:44 pm

Sto se mene licno tice pa i ne pada sve ovo tako tesko ...Nisam ludovao po diskotekama i klubovima ..Uglavnom kafenisanje po kaficima ,ali iako ih nema nije katastrofa
Jedino mi nedostaju gledaoci na sportskim terenima pa mi se sport i ne mili da gledam ,jedva odgledam neku tekmu celu da li fudbal da li hokej ili basket 
Sve ostalo uglavnom kucna varijanta kao i ranije ...I naravno bavljenje sportom
Doduse ako ne otvore granice fali ce putovanja ,evo prosle godine sam otkazao neka putovanja koje sam nameravao medju njima i jedno koje iscekujem od malena 

I da,  vidim dosta ovde nekih pravnika ,pa da se prikljucim Smile
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Breznjev Uto Mar 16, 2021 9:08 pm

Ja sam trenutno u covid protokolu iako nisam išao po korona žurkama...  Tuzan
Vakcinisali me kinezom 19.02. i dvanaesti dan od vakcinacije krene temperatura jedno 3 dana ja mislio reakcija na vakcinu odem uradim antigen test kad ono pozitivan  Fejspalm joj
Srećom lakši simptomi,danas završio 10 dana antibiotika do subote moram biti u karantinu i od ponedeljka može na posao i međ ljude.I da ližem gelendere na korona žurkama  Laughing
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Zoran84 Uto Mar 16, 2021 9:26 pm

Posle vakcine,mnogi su bili pozitivni.Drago mi je da se brzo oporavljas.I nemoj odmah da forsiras kad izadjes iz karantina.Lagano👍
Zoran84
Zoran84
Junior
Junior

Posts : 39
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Sharks vk Uto Mar 16, 2021 10:53 pm

Kod mene puno bolja situacija nego prije 5 godina,jedan kredit vraćen,neka lova se ubola na dionicama,žena radi,ja napredovao na poslu,tako da...nije loše. :roll:Zdravlje služi što je najbitnije,ovih godinu dana Korone sam prošao na terenu u kontaktu s milion ljudi,neokrznut.Familija živa,zdrava,da kucnem u drvo.
Igra se i nogomet 2 puta tjedno,kućna druženja,kafane mi ne fale,ali mi fale koncerti i utakmice.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Breznjev Sre Mar 17, 2021 12:23 am

Zoran84 ::Posle vakcine,mnogi su bili pozitivni.Drago mi je da se brzo oporavljas.I nemoj odmah da forsiras kad izadjes iz karantina.Lagano👍

Forsiram samo NHL  OK
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Forsberg Sre Mar 17, 2021 9:32 am

Drž' se Peconi!

Ja već tačno godinu dana radim od kuće. Promenio sam posao u međuvremenu i neke od kolega iz tima još nisam upoznao uživo (sve ukupno bio u kancu ne više od 10 puta). Leto sam iskoristio maksimalno, pa mi ovaj period ne pada tako teško, ali jesam prošao kroz jednu krizu kad mi je bilo preko glave da ljude gledam preko ekrana. Sad sam oguglao, ali radujem se letu i druženju na otvorenom, kao i vožnji motora koja mi je postala fenomenalan izduvni ventil.
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Hororelf Sre Mar 17, 2021 11:14 am

Forsberg ::Drž' se Peconi!

Ja već tačno godinu dana radim od kuće. Promenio sam posao u međuvremenu i neke od kolega iz tima još nisam upoznao uživo (sve ukupno bio u kancu ne više od 10 puta). Leto sam iskoristio maksimalno, pa mi ovaj period ne pada tako teško, ali jesam prošao kroz jednu krizu kad mi je bilo preko glave da ljude gledam preko ekrana. Sad sam oguglao, ali radujem se letu i druženju na otvorenom, kao i vožnji motora koja mi je postala fenomenalan izduvni ventil.
Ista situacija kod mene sto se tice kolega i slicno, s tim sto sam uspeo samo jednom biti u kancu i to sam dosao po opremu 😁.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Čime se bavite,kako gurate ove teške dane... Empty Re: Čime se bavite,kako gurate ove teške dane...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu