NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings

+12
SashaMTL
Vladimir Stosic
Iceman
backy
SymphonyX
Sharks vk
Grof Bronza
Бледолики
Augment
Breznjev
pap
Marvin
16 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings - Page 3 Empty Re: W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings

Počalji od Marvin Ned Jun 09, 2013 2:50 am

Cisto sumnjam.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings - Page 3 Empty Re: W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings

Počalji od VIX Ned Jun 09, 2013 3:40 am

Vladimir Stosic ::nego dok Cikago zavrsava formalnost tamo da ja vas pitam da li bi mi ovde sa foruma mogli da se okupimo i da zaigramo hokej malo rekreativno Smile

Jes vala, pa da se poubijamo tamo .. Laughing Laughing
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings - Page 3 Empty Re: W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings

Počalji od Augment Ned Jun 09, 2013 4:23 am

Vladimir Stosic ::nego dok Cikago zavrsava formalnost tamo da ja vas pitam da li bi mi ovde sa foruma mogli da se okupimo i da zaigramo hokej malo rekreativno W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings - Page 3 690961

Nasjeces im svaki put, ali bukvalno Very Happy

ko moze da garantuje ako LA dobije veceras da ih ne moze okrenuti Smile

Naravno, ja nemam pojma kako los angeles uspjeva zabiti gol.. ne znaju ni oni ali ko te na kraju pita... inace volio bih da blackcocksi zavrse posao jos veceras
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings - Page 3 Empty Re: W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings

Počalji od backy Ned Jun 09, 2013 7:27 am

Zasluzeno Chicago prosao LA hajmo blachawks razbiti bruinse u finalu W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings - Page 3 273860 W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings - Page 3 273860

Sto se tice finala ja sam se navijacki pozicionirao W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings - Page 3 273860
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings - Page 3 Empty Re: W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings

Počalji od Sepultura Ned Jun 09, 2013 6:15 pm

Odlična utakmica u regularnom dijelu, za produžetke sam s baš smorio gledajući

Pogledao sam 123 puta gol Ričardsa za 3-3 i dalje mi nije jasno kako je to uradio Vrtim se u krug
Sepultura
Sepultura
AHL
AHL

Posts : 103
Godine : 32
Location : Banja Luka
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings - Page 3 Empty Re: W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings

Počalji od rhadamanth Ned Jun 09, 2013 8:04 pm

Vladimir Stosic ::nego dok Cikago zavrsava formalnost tamo da ja vas pitam da li bi mi ovde sa foruma mogli da se okupimo i da zaigramo hokej malo rekreativno Smile

keeewl. moze Very Happy


Sepultura ::Odlična utakmica u regularnom dijelu, za produžetke sam s baš smorio gledajući

Pogledao sam 123 puta gol Ričardsa za 3-3 i dalje mi nije jasno kako je to uradio Vrtim se u krug

mi ovde u vs malo poskocili, izazvali zemljotres i kao u fliperu cimnuli ledenu dvoranu na drugom kraju planete i uterali pak u gol Nindza (http://www.seismo.gov.rs/indexl.htm)

rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings - Page 3 Empty Re: W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings

Počalji od Grof Bronza Pon Jun 10, 2013 1:10 pm

patrick motherfucking kane Rock on
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings - Page 3 Empty Re: W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings

Počalji od Breznjev Pon Jun 10, 2013 7:47 pm

Hattrick Kane! Thumbs up Konačno proradio!
I konačno jedna dobra utakmica u ovoj seriji a ne uspavanka.LA svaka čast vratili su se dva puta iz mrtvih ali u OT dalje nije moglo.
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings - Page 3 Empty Re: W/1 (1) Blackhawks vs (5) Kings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu