NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

+12
Palermo
SymphonyX
Iceman
Augment
VIX
sweeper19
Galence
Sharks vk
Grof Bronza
Che
Бледолики
Marvin
16 posters

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Sharks vk Pon Maj 06, 2013 11:15 pm

Бледолики ::
Sharks vk ::
Бледолики ::
Marvin ::Se vidi to odatle gde ti zivis?
Znam da je malo tupavo pitanje, al zanima me. E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 260887
Misliš na toranj?
Ranije kad sam živeo u Port Creditu, lepo se videlo. Živeo sam na samoj obali jezera, I mogao je da se vidi kao na dlanu, kao I ceo "downtown" Toronta sa svim onim oblakoderima. Sad vise ne. Iako sam samo kilometar od jezera udaljen, čaki ako se šetaš obalom teško ga je videti, zbog udaljenosti a izato što Burlington ima poziciju malo kao Trst u jadranskom moru (tako mi najlakše da ti objasnimE/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 690961) na kraju jezera I malo uvučen u zaliv (čuveni, bar ovde, Burlington Bay).
.
Uostalom kad budeš imao priliku, svrati, idemo na pivo (ako piješ) a naći ćemo I karte za tekmu ako trebaE/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 260887

Bledoliki koliko si dugo u Torontu...da li odlaziš na utakmice,možda i na neko gostovanje?
Pa ti bi 'teo da završim sa kontuzijom ko onaj gore E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 260887
.
Doselio sam se 2004. Tad su Lifsi igrali poslednji put u PO. Sećam se prvih dana, šetam po gradu a on je bio sav iskićen u plavo belo I skoro sva kola su imala zastavice TML (I poneki ludak bi imao od Habsa). Evo skoro deceniju kasnije, uspeli su ponovo, mada je atmosfera znatno umerenija nego tad. Prolazi vreme...
.
Ove godine nisam išao ni na jednu utakmicu. Prošle godine sam bio samo na jednoj. Sa Otavom, to su mi omiljene utakmice da gledam uživo, pošto dodje puno Sens fanova pa je atmosfera bolja nego uobičajeno. Ranijih godina sam išao na bar tri'četiri utakmice po sezoni I gledao sam mnogo AHL, Marlije I Buldoge iz Hamiltona (montrealovu filijalu). Karte su skupe I teško ih je dobaviti, ali za mene je glavni problem premor od posla. A I godina sam nabacio, ohoho, stariji sam od tebe za nekoliko, naprimer. Nisam bio ni na jednom gostovanju (to je vreme prošlo za mene u bivšoj SFRJ I našoj fudbalskoj ligiE/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 260887 ), ali već par sezona merkam Bafalo I možda dogodine konačno nabavim kartu za tekmu tamo.

Drago mi je da se nađe još koji fosil na forumu osim mene.Pitam te za gostovanja jer je to ono pravo,zezanje,sam taj put,dogodovštine svakojake...ja sam se prije par godina zaletio na Inter-Milan i bila je prava uživancija(iako mi ni jedni nisu pri srcu,ja sam dugogodišnji simpatizer Vučice).Ovi moji Ultrasi se svako malo zalete na CL,ali nisam baš solventan zadnjih godina pa sam i prorijedio tu vrstu zadovoljstava.
Nego jesi bio kad u Vinkovcima za vrijeme stare lige.Ja sam dosta često(10-ak puta)bio u Beogradu pa ko zna...možda smo se i susreli negdje nekad?
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Бледолики Uto Maj 07, 2013 12:27 am

Sharks vk ::

Drago mi je da se nađe još koji fosil na forumu osim mene.Pitam te za gostovanja jer je to ono pravo,zezanje,sam taj put,dogodovštine svakojake...ja sam se prije par godina zaletio na Inter-Milan i bila je prava uživancija(iako mi ni jedni nisu pri srcu,ja sam dugogodišnji simpatizer Vučice).Ovi moji Ultrasi se svako malo zalete na CL,ali nisam baš solventan zadnjih godina pa sam i prorijedio tu vrstu zadovoljstava.
Nego jesi bio kad u Vinkovcima za vrijeme stare lige.Ja sam dosta često(10-ak puta)bio u Beogradu pa ko zna...možda smo se i susreli negdje nekad?
Misliš Novi Fosili a?
Nisam bio na utakmici u Vinkovcima. Iskreno nesećam se ni da sam gledao Dinamo (Cibaliju) nikad ni u Beogradu iako sam kao srednjoškolac I student visio često na stadionu, imao sam onu godišnju propusnicu za sever. Al' mani se to su bila stara vremena, neće se vise vratiti, voleli ih ili ne.E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 2737371111
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Sharks vk Uto Maj 07, 2013 12:42 am

Gledao sam ja i neke Zvezdine evropske utakmice,imao sam par prijatelja Cigana,pa sam išao s njima.Jednom prilikom sam čak sam bio na Zvezda-Partizan...dogovor je bio da ide par nas,ja sjeo na vlak,a od njih nikoga.Otišao u McDonalds koji je te 88,89. bio hit,zavalio se kasnije u onaj kafić od Duleta Savića blizu Marakane i čitao zagrebačke Sportske Novosti.Prišlo mi par Delija i odmah pitanja,šta,kako,otkud.Ja tada balavac,ali valjda su mislili ako je potegao sam iz Vk nije baš svoj.Sjeli za stol,zapismo tad i utakmicu odgledah s njima na Severu.Zvezda dobila tada,čini mi se da je bilo polufinale kupa.
Sve u svemu bilo je zanimljivo.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Sharks vk Uto Maj 07, 2013 1:13 am

Očekivano sjajna atmosfera u Torontu.E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 213374119
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Grof Bronza Uto Maj 07, 2013 1:21 am

Sharks vk ::Gledao sam ja i neke Zvezdine evropske utakmice,imao sam par prijatelja Cigana,pa sam išao s njima.Jednom prilikom sam čak sam bio na Zvezda-Partizan...dogovor je bio da ide par nas,ja sjeo na vlak,a od njih nikoga.Otišao u McDonalds koji je te 88,89. bio hit,zavalio se kasnije u onaj kafić od Duleta Savića blizu Marakane i čitao zagrebačke Sportske Novosti.Prišlo mi par Delija i odmah pitanja,šta,kako,otkud.Ja tada balavac,ali valjda su mislili ako je potegao sam iz Vk nije baš svoj.Sjeli za stol,zapismo tad i utakmicu odgledah s njima na Severu.Zvezda dobila tada,čini mi se da je bilo polufinale kupa.
Sve u svemu bilo je zanimljivo.

svaka vam cast kako se secate ovog svega... Very Happy ja sam kao mali navijao za hajduk iz splita... tek od raspada juge sam presao na partizan. Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Grof Bronza Uto Maj 07, 2013 1:21 am

Sharks vk ::Očekivano sjajna atmosfera u Torontu.E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 213374119

LEAFS NATION!!!! Very Happy Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Grof Bronza Uto Maj 07, 2013 1:25 am

maple leafs-ov sajt daje uzivo prenos utakmice za dzabe Very Happy neverovatno Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Marvin Uto Maj 07, 2013 1:26 am

Nazalost, mnogo je jace ispred arene nego u areni.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od VIX Uto Maj 07, 2013 1:41 am

Losa anticipacija Rajmera .. Sad
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Бледолики Uto Maj 07, 2013 2:02 am

Napad Lifsa ne funkcioniše, osim linije Grabovskog. Lupul I Kesel moraju bolje da se potrude bolje.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Sharks vk Uto Maj 07, 2013 2:03 am

Grof Bronza ::
Sharks vk ::Gledao sam ja i neke Zvezdine evropske utakmice,imao sam par prijatelja Cigana,pa sam išao s njima.Jednom prilikom sam čak sam bio na Zvezda-Partizan...dogovor je bio da ide par nas,ja sjeo na vlak,a od njih nikoga.Otišao u McDonalds koji je te 88,89. bio hit,zavalio se kasnije u onaj kafić od Duleta Savića blizu Marakane i čitao zagrebačke Sportske Novosti.Prišlo mi par Delija i odmah pitanja,šta,kako,otkud.Ja tada balavac,ali valjda su mislili ako je potegao sam iz Vk nije baš svoj.Sjeli za stol,zapismo tad i utakmicu odgledah s njima na Severu.Zvezda dobila tada,čini mi se da je bilo polufinale kupa.
Sve u svemu bilo je zanimljivo.

svaka vam cast kako se secate ovog svega... E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 260887 ja sam kao mali navijao za hajduk iz splita... tek od raspada juge sam presao na partizan. E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 690961

Tako ti je to Grofe,sjećam se nekih stvari od prije 25-30 godina koje su mi se urezale u pamćenje jer su mi valjda tada bile bitne u životu(utakmice,koncerti i sport općenito uglavnom),ali se ne sjećam poziva ili mailova u vezi posla ili kada mi žena kaže da nešto napravim,kupim ili šta već...takve stvari po defaultu odmah zaboravim.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Sharks vk Uto Maj 07, 2013 2:05 am

Općenito mi Leafsi djeluju loše,kao da su se uplašili ponuđene prilike...malo agresije na Charu i ništa više...a gol McQuaida iz svlačionice maltene!
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Бледолики Uto Maj 07, 2013 2:26 am

Sharks vk ::Općenito mi Leafsi djeluju loše,kao da su se uplašili ponuđene prilike...malo agresije na Charu i ništa više...a gol McQuaida iz svlačionice maltene!
Slabo ve;eras. I to malo sto smo imali sanse zaustavio je veceras poludeli Tuka. Mada mora da se zna da bi morali u svakom slucaju da daju 3 gola bar ako hoce da dobiju Bruinse, tako da jos uvek to stoji bez obzira sto je 2-0 za Bruinse.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Бледолики Uto Maj 07, 2013 2:30 am

Marvin ::Nazalost, mnogo je jace ispred arene nego u areni.
To je to. Voz da se to ikad promeni je prosao. Previse bogatih u gradu gde je hokej (i TML) stvar prestiza.
.
edit: bas pred utakmicu kazem ukucanima, bogati unutra, a narod napolje ispred hale u kaveze da gleda preko tv-a. Tako je to sa ove strane okeana.
.
Ako nista drugo ovi unutra su se udostojili da se bar pojave na vreme, cak i posle pauze..
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Бледолики Uto Maj 07, 2013 2:35 am

jopet stativa eeE/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 329102
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Augment Uto Maj 07, 2013 2:41 am

Toronto mi uopste ne igra lose ali bostin igra svoju seljacku igru kao i obicno.. evo 1-2.. bice ovdje drame do kraja
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Бледолики Uto Maj 07, 2013 2:43 am

ne za dugoE/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 276604 sad vise nije ni tri gola dovoljno za pobedu u regularnom toku.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Бледолики Uto Maj 07, 2013 2:51 am

Ne vrediE/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 276604 Igrali su vrlo slabo, slicno kao u prvoj utakmici, "give away" "give away" "give away" i opet i opet dok konacno neko od Bruinsa ne da golE/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 327763
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Sharks vk Uto Maj 07, 2013 2:51 am

Ubiše vas...SHG vam baš i nije bio nužan.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Marvin Uto Maj 07, 2013 2:58 am

Glupa greska za drugi gol, glupa greska za cetvrti gol i eto. Tako ne das priliku sam sebi da pobedis. Aj da probamo da izbunarimo nesto za ovih 20 minuta, al bice jako tesko.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Marvin Uto Maj 07, 2013 3:54 am

Preduboku rupu smo sami sebi iskopali.
Jos jednu stativu smo imali posle, bas nam idu od ruke.
Morali smo i da dobijemo PP na 5 minuta do kraja kad je JvR udaren od strane Boychuka, no dobro, nema veze.
Pustili smo 32 suta u prve dve trecine.
Svi minus osim Coltona. E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 260887 Ne valja.
Nismo dali gol 5 na 5.

Jake Gardiner treba da igra. Izgleda ko onaj stari Gardiner od prosle godine koji je car.
Ryan O'Byrne ne mora da igra.

Valjda bude bolje u sredu. Odo da gledam malo Capse i Ragse pa da spavam. E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 690961


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Grof Bronza Uto Maj 07, 2013 8:14 am

ovi siroti izgoreli pred domacim publikom
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Augment Sre Maj 08, 2013 1:33 am

Glupe golove su primali..
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Che Sre Maj 08, 2013 11:17 pm



Lucic odigrao extra tekmu, davno nije bio ovoliki difference maker...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Marvin Sre Maj 08, 2013 11:24 pm

Mora veceras da se pobedi, ako bude 3-1 tesko cemo da se vratimo.
Jos u petak moram na rodjendan, aojao, mora da vidim sto ranije da se vratim. E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 266681 E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 266681 E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 329102


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 3 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu