NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

+12
Palermo
SymphonyX
Iceman
Augment
VIX
sweeper19
Galence
Sharks vk
Grof Bronza
Che
Бледолики
Marvin
16 posters

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Marvin Uto Maj 14, 2013 3:51 am

Vido sam ja svasta, dok se ne zavrsi bolje da cutim, ni da ne pomisljam. Prosli put kad smo ovo izveli smo dobili na penale, ako nisam zaboravio da slucajno nismo jos neki put nakon toga. To je bilo protiv Bluesa tamo negde pocetkom 2011 valjda.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Marvin Uto Maj 14, 2013 4:06 am

E pa da. Koji smo luzerski tim ispali, pa da. Ko da moramo sve vrsta govana da probamo.
Idem za brijac ne da se obrijem nego da se zakoljem.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od SymphonyX Uto Maj 14, 2013 4:07 am

Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj


Jebo te zivot.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Iceman Uto Maj 14, 2013 4:28 am

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 329102 E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 329102 E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 329102 Grozno! Ne mogu opisati koliko mi je krivo!E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 329102E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 329102E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 329102
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Бледолики Uto Maj 14, 2013 4:28 am

Marvin ::E pa da. Koji smo luzerski tim ispali, pa da. Ko da moramo sve vrsta govana da probamo.
Idem za brijac ne da se obrijem nego da se zakoljem.

Nema potrebe za tim.E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 690961
Dobro su se borili, ali Boston je za nas baš mnogo nezgodan tim, način njihove igre nama nikako ne odgovara. Bili smo blizu da ih iznenadimo, ali malo ovo što napisah, malo ne iskustvo, i to je to.
I sami igrači Bruinsa kažu da nisu igrali težu seriju od ove ikad (a da se zna da su i Stenlija osvojili pre dve godine).
Šteta jer mislim da smo imali solidan tim, i da nismo naleteli odma na Bruinse ko zna dokle bi dogurali. Ali tako je to u životu.

Što se mene tiče, prijatno mi je bilo da gledam konačno Listove i u PO.
Sad mogu da otkažem kablovsku.
Nadam se da će Toronto sad da gradi na ovim igračima, fali taj centar br.1 Power Forward i verovatno dva dobra D-mena, pod uslovom da neki od ovih igrača ne nazaduju, a mislim da neće, jer su većina retko karakterne ličnosti.

Ispratiću ovu sezonu do kraja ali ja idem, malo, u hokejašku penziju od sledeće sezone, malo sam se razočarao kako se NHLom rukovodi i kako su ove grupe i sistem takmičenja napravljeni, ali ću i dalje pomalo da pratim, naročito Lifse, i javljaću se na forum kad stignem. Na mlađima svet ostaje, jel tako?

I da, čestitam navijačima Bostona na prolazu u sledeće kolo.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Marvin Uto Maj 14, 2013 4:54 am

Necu opet da stavlja Fifty Mission Cap, bar smo usli u PO



NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Sharks vk Uto Maj 14, 2013 9:21 am

Svaka čast E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 342926 na sjajnoj borbi i odličnoj seriji,a čestitke idu i svim fanovima Leafsa na strpljenju i odanosti.Noćas je falilo malo sreće,ali i evidentan je manjak neiskustva.Velik je pomak napravljen u odnosu na prošlu sezonu,a ova 7 utakmica će biti velika škola i u nekoj budućnosti će se sve to i vratiti.
Što se tiče E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 841259 čestitke 1. liniji Lučić-Krejci-Horton koja je sama dobila ovu seriju(imaju zbirno koliko poena,blizu 30 sigurno?).Zakazala je 2.linija Bergeron-Marchand-Seguin koja je odigrala užasno.Evidentno je i koliko fale Ference,Redden i Seidenberg iza,ako se oni oporave ja ne vidim ko ih može zaustaviti do kraja,pogotovo nakon ovog noćašnjeg povratka iz mrtvih.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Augment Uto Maj 14, 2013 10:09 am

Rasuce ih rangersi vec u narednom kolu.
Jedino sto volim kod bostona je njihova dvorana. Dobro osvjetljen led i oku ugodan. Ostalo je fuj. Igraci su hrpa divljaka na celu sa lucicem.
Cijelu sezonu bruinsi se muce sa kanadskim ekipama.. steta za toronto ispali su glupi
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od narrogh Uto Maj 14, 2013 10:57 am

Šta reći?!

narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od VIX Uto Maj 14, 2013 1:55 pm

Tragedija, ali bice bolje vec sledece sezone, uveren sam da ovaj tim moze ..

Iako najveci rivali, uvek sam imao respekta za TML, a sad kad su tu Grabo, Kulemin, Komarov i moj omiljeni Jack Gardiner, pocinjem da ih gotivim ..

Svaka cast na borbi, a jbni Boston ce zbog ovog srecnog prolaza dobiti metlu od Rendzersa .. Very Happy Pijem kafu i chiluje
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Che Uto Maj 14, 2013 3:36 pm

You got to lose to know how to win.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Palermo Uto Maj 14, 2013 6:29 pm

Augment :: steta za toronto ispali su glupi
Toronto je generalno simpatičan klub, verovatno za sve nas koji imamo neki drugi kao prvi izbor. Medjutim, to je klub kao što je u našem fudbalu OFK Beograd. Simpatičan i tu je kraj. Još malo pa će biti 50 godina od poslednjeg osvojenog trofeja, očigledno da tu nešto krupno fali. Boston, s druge strane, ne budi simpatije, meni generalno ni jedan klub iz Bostona, a bio mi je ranije interesantan zbog one ludačke sezone Tima Thomasa. Žao mi je Toronta, bila je ovo dobra prilika, a i nekako je interesantnije kad imaš takvu ekipu u takmičenju.
Palermo
Palermo
Junior
Junior

Posts : 57
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Vladimir Stosic Uto Maj 14, 2013 9:32 pm

Palermo ::
Augment :: steta za toronto ispali su glupi
Toronto je generalno simpatičan klub, verovatno za sve nas koji imamo neki drugi kao prvi izbor. Medjutim, to je klub kao što je u našem fudbalu OFK Beograd. Simpatičan i tu je kraj. Još malo pa će biti 50 godina od poslednjeg osvojenog trofeja, očigledno da tu nešto krupno fali. Boston, s druge strane, ne budi simpatije, meni generalno ni jedan klub iz Bostona, a bio mi je ranije interesantan zbog one ludačke sezone Tima Thomasa. Žao mi je Toronta, bila je ovo dobra prilika, a i nekako je interesantnije kad imaš takvu ekipu u takmičenju.
Ipak da primis 3 gola tek tako kad je vec sve gotovo govori dosta o slabostima jednog tima.Npr kod zadnjeg gola u regularnom toku kako su caru pustili da se vrtka oko golmana bez da mu pruze ikakav otpor a pre svega i sam golman koji je gledao cas sa jedne cas sa druge strane carinih ledja gde je pak....Napravili su ogroman pad i nije ni cudo sto im se desilo cak su mogli i da izgube u regularnom toku jer je bila jos jedna zrela sansa za gol....
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Marvin Uto Maj 14, 2013 10:21 pm

http://www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/62023/torontos-game-7-gut-punch


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Iceman Uto Maj 14, 2013 11:41 pm

Ja jos ne mogu da dodjem sebi od sinoc!E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 329102 Bio sam vec napisao post u kom sam Torontu cestitao prolaz, jer sam vjerovao da za tako kratko vrijeme u tako vaznoj utakmici ne mogu dozvoliti da se desi ono sto se, nazalost, upravo i desilo, pa sam tek napisani post morao da obrisem!E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 329102E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 329102 Nisam se do sada nesto navijacki izjasnjavao, nisam poseban fan neke odredjene NHL ekipe, ali u ovom slucaju mi je toliko krivo, kao da mi je Partizan izgubio od Zvezde, kao da je Srbija izgubila, kao da mi je Rusija ispala sa hokejaskog svjetskog prvenstva...E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 329102 Mogu samo da kazem da cu zbog ovoga u svakoj narednoj utakmici navijati protiv Bostona, jer po meni nisu zasluzili da prodju dalje, jer su Leafsi bili bolji! Na kraju im je doslo glave neiskustvo i prosto kao nekakav strah od tako velikog uspjeha...E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 773921
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Grof Bronza Uto Maj 14, 2013 11:45 pm

let's go Bruins Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Breznjev Sre Maj 15, 2013 12:14 am

Lučke objasnio. Bravo Ostali su igrali ko pizde u Bostonu.Da ih on nije vukao celu utakmicu kao ludak ne bi se ni vratili u meč.Ako je za utehu Torontu,i Boston je ispao 2010 od File posle 3-0 u seriji i 3-0 u game seven a iduće godine uzeo Stenlija...možda će i Leafsi tako nekako.Jednom.Možda. Pomozi
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Marvin Sre Maj 15, 2013 12:30 am

To je problem druze Breznjev.
To sto znamo da nece.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Sharks vk Sre Maj 15, 2013 12:37 am

Mogu samo da kazem da cu zbog ovoga u svakoj narednoj utakmici navijati protiv Bostona, jer po meni nisu zasluzili da prodju dalje, jer su Leafsi bili bolji! Na kraju im je doslo glave neiskustvo i prosto kao nekakav strah od tako velikog uspjeha...E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 773921[/quote]

Ne bih se složio s tobom prijatelju.Šta to znači bili su bolji?Po čemu?Ja sam gledao čini mi se 4 utakmice u seriji koja je bila ajmo reći ravnopravna,a da se Bruinsi nisu opustili nakon 3-1 serija bi bila gotova prije par dana.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Iceman Sre Maj 15, 2013 1:09 am

Sharks vk ::

Ne bih se složio s tobom prijatelju.Šta to znači bili su bolji?Po čemu?Ja sam gledao čini mi se 4 utakmice u seriji koja je bila ajmo reći ravnopravna,a da se Bruinsi nisu opustili nakon 3-1 serija bi bila gotova prije par dana.
A da se Leafsi nisu opustili 8. maja poslije vodjstva od 2:0 i totalne dominacije u 1/3, gdje su imali takve sanse da vec tada rijese mec, ne bi ni bilo tih 3:1 za Boston, vec bi bilo 2:2!E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 2737371111 Ko se sinoc opustio, Boston ili Toronto?E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 690961 5 minuta prije kraja imali su rezultat 4:1! Normalno bi bilo da takav rezultat odbrane pa i da su svih tih zadnjih 5 minuta igrali PK! Boston ima iskusnu ekipu, oni su redovni ucesnici PO, tako da mislim da je opustanje bilo karakteristika Toronta, a ne Bostona.E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 690961 Ocigledno je bilo da Leafsi itekako mogu da eliminisu Bruinse, ali da im fali PO iskustva i samopouzdanja.
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Sharks vk Sre Maj 15, 2013 2:05 am

Iceman ::
Sharks vk ::

Ne bih se složio s tobom prijatelju.Šta to znači bili su bolji?Po čemu?Ja sam gledao čini mi se 4 utakmice u seriji koja je bila ajmo reći ravnopravna,a da se Bruinsi nisu opustili nakon 3-1 serija bi bila gotova prije par dana.
A da se Leafsi nisu opustili 8. maja poslije vodjstva od 2:0 i totalne dominacije u 1/3, gdje su imali takve sanse da vec tada rijese mec, ne bi ni bilo tih 3:1 za Boston, vec bi bilo 2:2!E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 2737371111 Ko se sinoc opustio, Boston ili Toronto?E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 690961 5 minuta prije kraja imali su rezultat 4:1! Normalno bi bilo da takav rezultat odbrane pa i da su svih tih zadnjih 5 minuta igrali PK! Boston ima iskusnu ekipu, oni su redovni ucesnici PO, tako da mislim da je opustanje bilo karakteristika Toronta, a ne Bostona.E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 690961 Ocigledno je bilo da Leafsi itekako mogu da eliminisu Bruinse, ali da im fali PO iskustva i samopouzdanja.

Prijatelju slažem se sa većinom osim sa tim da su se igrači Toronta opustili...nisu se opustili već nisu znali sačuvati prednost,naravno zbog neiskustva u PO.Složit ćeš se da se u sportu obično opuštaju jače ekipe protiv slabijih kada imaju rezultat.Nikako na papiru slabije.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Marvin Sre Maj 15, 2013 2:33 am

Nije to neiskustvo il ne znam ti ni ja sta.
To se nijednoj drugoj ekipi realno ne bi nikad desilo.
Ima da pomremo i ovo neće da se desi ponovo.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od pap Sre Maj 15, 2013 6:08 am

Marvin ::Nije to neiskustvo il ne znam ti ni ja sta.
To se nijednoj drugoj ekipi realno ne bi nikad desilo.
Ima da pomremo i ovo neće da se desi ponovo.


To je upravo neiskustvo, zadnjih 10 minuta su samo čekali kraji jedan jedini gol je bio dovoljan da ih prepadne i sve se praktički raspalo...

...al to nije baš neko svjetsko čudo, događa se gotovo redovito u playoffu, uostalom Boston je proživio vjerojatno i ružniji scenarij protiv Flayersa 3:0 vodstvo u seriji i 3:0 u 4. utakmici da bi nakraju izgubili seriju (i sljedeće godine osvojili SC Wink )
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Grof Bronza Sre Maj 15, 2013 9:37 am

zasluzeno boston ode dalje.... dali su gol vise kad je trebalo...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Marvin Sre Maj 15, 2013 10:10 am

Boston je u poslednju trecinu te utakmice uso sa 3-3, secam se, gledo sam.
Kolko je to realniji scenario od onoga.
To se ne bi desilo Minesoti ili Edmontonu ili nekoj drugoj ekipi koja je neiskusna i nikad nije videla plejof.
Ima ko je pretplacen na to.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs - Page 6 Empty Re: E/4 (4) Bruins vs. (5) Maple Leafs

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu