NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detroit Red Wings

+28
croshark
RedBaron
samegirl
Accipitrinae
Liverpool FC
Hororelf
Forsberg
rhadamanth
Brain Damage
DeeDee
Palermo
SashaMTL
Che
Galence
pap
Sepultura
SymphonyX
Marvin
backy
VIX
narrogh
Sharks vk
Breznjev
Red Wing
Grof Bronza
Augment
Бледолики
Iceman
32 posters

Strana 3 od 34 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Sledeći

Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Augment Ned Mar 31, 2013 10:44 pm

Red Wing ::Chicago je dosao kao favorit, ali ko je samo mogao ocekivati da ce ovako sve krenuti. Stvar je takoreci vec resena, 3 gola za bukvlano minut i po... Sta li je samo onaj Kindl uradio, covek da pomisli da je izdajnik Detroit Red Wings - Page 3 329102

Jos se posle neko cudi sto sam prearno otpisao DRW za SC a ovo je samo potvrda situacije. Realno gledano igra se za klimatavo 8. mesto i ulazak u PO, gde bi ulazak u drugu rundu/polufinale bio veliki uspeh.

Pa ti svako malo otpisujes pa ne otpisujes RW... znaci kako vjetar puse... Detroit Red Wings - Page 3 252768

oni igraju toliko utakmica da im je svaka ista, niti se nesto uzbudjuju, gledaju samo pobjeda - poraz..
blago tebi kad mozes formirati misljenje radi jedne utakmice.

i naravno da nece uzeti SC jer bi bilo ravno cudu.. ne znam na koju foru si gajio nadu uopste. mozda kad bi u nekom ludom scenariju zetta i datsyuk igrali po 30 minuta i svaku utakmicu zabijali.. ostali igraci su stari, povredjeni i prosjecni. bruner je samo rookie nije holmstrom
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Grof Bronza Ned Mar 31, 2013 10:46 pm

cuh negde podatak da je samjuelson odigrao samo 4 utakmice ove sezone Fejspalm joj
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Red Wing Ned Mar 31, 2013 11:10 pm

Augment ::
Pa ti svako malo otpisujes pa ne otpisujes RW... znaci kako vjetar puse... Detroit Red Wings - Page 3 252768

oni igraju toliko utakmica da im je svaka ista, niti se nesto uzbudjuju, gledaju samo pobjeda - poraz..
blago tebi kad mozes formirati misljenje radi jedne utakmice.

i naravno da nece uzeti SC jer bi bilo ravno cudu.. ne znam na koju foru si gajio nadu uopste. mozda kad bi u nekom ludom scenariju zetta i datsyuk igrali po 30 minuta i svaku utakmicu zabijali.. ostali igraci su stari, povredjeni i prosjecni. bruner je samo rookie nije holmstrom

Ti ocigledno citas izmedju redova ili se eventualno negde nisam najbolje izrazio pa ti otud ideja da ja komentarisem kako vetar puse ili tipa da sam gajio nadu uopste - definitivno sam, jos iz korena otpisao DRW za osvajanje Stanley Cup-a a nadam se ili bolje reci verujem za ulazak u playoff- mada ni taj cilj ne treba tek tako olako doziveti i smatrati da se podrazumeva kao sto je bio slucaj u dugom nizu ranijih sezona!
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Iceman Ned Mar 31, 2013 11:19 pm

Grof Bronza ::

ponizenje kod kuce.... od hawks-a jos.. ihaj Detroit Red Wings - Page 3 690961
Detroit Red Wings - Page 3 690961 Ok, jeste neprijatno, naravno, ali Chicago je najbolji tim u ligi ove godine! Detroitu je najbolji tim dao 7 golova, a Pensi su, recimo, primili 6 od najgoreg u ligi!Detroit Red Wings - Page 3 690961 Nisu Wingsi krivi sto im je najljuci rival najbolji tim!Detroit Red Wings - Page 3 260887
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Augment Ned Mar 31, 2013 11:30 pm

Red Wing ::A sto se tice Anaheim Ducksa, polako samo, tek ce biti prilike da ih ne volite kad budu sad uzeli Detroit Red Wings - Page 3 4339 Sta se moze, DRW sam uveliko otpisao, mora biti neke alternative..



Red Wing ::
Ma ja sam negativno predvijao i otpisivao DRW za SC! iz razloga sto su
me skroz poljulali i razocarali porazi od timova koji su prilicno nisko
kotirani...




Detroit Red Wings - Page 3 252768
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Iceman Ned Mar 31, 2013 11:55 pm

Ljudi, ne trcite pred rudu i ne otpisujte nikoga za titulu ko ima realne sanse da udje u PO! Pa svi smo bili puni hvalospjeva o Ducksima, preskakala se prva i druga runda PO i vec se analiziralo finale zapada Ducksi - Hawksi, pa Wingsi odose u Anaheim i najprije pocijepase te iste Duckse, a potom ih u drugoj utakmici opet dobise, rutinski reklo bi se! PO je prica za sebe i na 4 dobijene utakmice je sve moguce! Prije svega je bitno tempirati formu, imati srece, srece i u igri, a i da se igraci sacuvaju od povreda i na kraju (ali isto toliko vazno) bitno je ko ce s kim igrati! Pa, ako se Columbus, recimo, nekako docepa play off-a, Detroitu bi bolje bilo da igra sa bilo kim nego s njima! Pa pogledajte medjusobni skor Chicaga sa Edmontonom i Coloradom zadnjih godina i sve ce vam biti jasno! Pa Boston je npr. prosle godine bio apsolutni favorit na kladionicama protiv Capsa, a ja sam velike pare zaradio kad su Capsi izbacili Boston iz PO! Znao sam da su Capsi rak rana Bruinsima, ma kako Bruinsi dobri bili! Play off je posebna prica u tome i jeste draz i niko, apsolutno niko, nije bez sansi za SC sem ekipa koje dozive cetvrti poraz od istog protivnika! Samo te ekipe "nemaju sense" za SC!
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Augment Pon Apr 01, 2013 12:51 am

Niko nije bez sansi ali rijetko se desavaju velika iznenadjenja.. LA je pred pocetak prosle sezone bio jedan od favorita za titulu, play off pozicija ne treba da zavara.. 2011. i vancouver i boston su bili top u svojim konf. i uzeli su (jedno od njih je moralo)..chicago 2010 je bio prejak pa su otisli do kraja.. 2009. pittsburg je ukrao detroitu SC, ali nije nezasluzeno borili su se do kraja.. 2008. detroit je izdominirao sve.. jedino 2007. e taj SC ne priznam Very Happy
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Red Wing Pon Apr 01, 2013 1:10 am

Augment ::
Red Wing ::A sto se tice Anaheim Ducksa, polako samo, tek ce biti prilike da ih ne volite kad budu sad uzeli Detroit Red Wings - Page 3 4339 Sta se moze, DRW sam uveliko otpisao, mora biti neke alternative..



Red Wing ::
Ma ja sam negativno predvijao i otpisivao DRW za SC! iz razloga sto su
me skroz poljulali i razocarali porazi od timova koji su prilicno nisko
kotirani...




Detroit Red Wings - Page 3 252768
Trudis se da bivas cinican i ubedljiv, pa jos naravno i pre svega argumentovan... Ne znam samo koji je sad cilj pokretanja ovoga, sta hoces da dokazes i postignes sa ovim boldovanim recenicama - sta je to u suprotnosti moje zadnje izjave? Nista.

Uveliko sam ih optisao za SC, dakle ne od juce- nego to vuce korene jos od zadnjih rastanaka sa veteranima iz ere '90ih, sada je polako vec tranzicija, vreme da se izgradi ekipa sa novim duhom i konceptom...

Druga recenica se odnosi na to da moja negativna opazanja i zakljucci nisu rezultat mojih svatanja o epohalnoj krizi ili bilo cemu slicnom, preteranom, nego eto da je glavni razlog takvih stavova i ocigledne razocaranosti to sto su neka zlatna vremena prosla, DRW u ovoj fazi tranzicije nisu vise konkurenti za SC, sto je razumljivo. Pa cak i podrazumevajuci bez po muke ulazak u PO, kao sto je to bio obicaj godinama unazad, i na ono sto sam navikao...

A mozda zapravo kroz sve ovo hoces reci da nisam pravi i dostojan navijac DRW? Ako suvise isticem negativne elemente, lupetam i gresim pri zakljuccima pa cak i ako mi pretpostavke i nadanja variraju nakon svake pobede ili poraza, to mi opet ne moze oduzeti pravo da se izjasnim kao navijac Red Wingsa i da budem prihvacen kao takav...

Nema bas puno ljubitelja hokeja u nasim krajevima, pa samim tim i Red Wings navijaca, te ne bi trebalo da dolazimo u bilo kakve sitne prepirke i dijaloge zbog par (ne)omasenih postova...
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Augment Pon Apr 01, 2013 2:31 am

Ajd zezam se brate sto se palis odmah.. bio sam ljut kad sam vidio rezultat morao sam na nekom da iskalim bijes Very Happy Very Happy

Mi nismo navijaci mi smo simpatizeri.. Volim jedno 15 ekipa u NHL-u a od njih 15 DRW volim najvise sto zbog kladionice sto zbog dobrih igraca Detroit Red Wings - Page 3 318616
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 04, 2013 7:57 am

sanjao sam da igram tenis (dubl) sa datsjukom, zetebergom i lidstromom...?!?!?!!?! WTF?!?!?! Krstim se Krstim se
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Augment Čet Apr 04, 2013 12:01 pm

ili smo te oprali sa datyukom u ovoj temi ili si prikriveni simpatizer velikih detroit red wingsa Smile
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 04, 2013 12:27 pm

Augment ::ili smo te oprali sa datyukom u ovoj temi ili si prikriveni simpatizer velikih detroit red wingsa Smile

ma nisam, nego lidstroma i datsjuka bas cenim a zeteberga postujem.... ali opet.... Krstim se
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od VIX Čet Apr 04, 2013 8:20 pm

Gde bas tenis .. Laughing
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 04, 2013 11:46 pm

VIX ::Gde bas tenis .. Laughing

pa to sam trenirao 13 godina Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Iceman Pet Apr 05, 2013 12:08 am

Detroit Red Wings - Page 3 260887 Grofe, s kim si bio u tandemu od njih trojice?Detroit Red Wings - Page 3 260887
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Grof Bronza Pet Apr 05, 2013 6:25 am

Iceman ::Detroit Red Wings - Page 3 260887 Grofe, s kim si bio u tandemu od njih trojice?Detroit Red Wings - Page 3 260887

datsyuk i ja protiv zeteberga i lidstroma Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Iceman Pet Apr 05, 2013 11:05 am

Grof Bronza ::
Iceman ::Detroit Red Wings - Page 3 260887 Grofe, s kim si bio u tandemu od njih trojice?Detroit Red Wings - Page 3 260887

datsyuk i ja protiv zeteberga i lidstroma Detroit Red Wings - Page 3 690961
Jeste da su iz rivalskog tima, ali lijepo drustvance si imao!Detroit Red Wings - Page 3 260887 U svakom slucaju, navijao bih za tebe i Datsjuka!Detroit Red Wings - Page 3 260887
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Grof Bronza Pet Apr 05, 2013 1:48 pm

Iceman ::
Grof Bronza ::
Iceman ::Detroit Red Wings - Page 3 260887 Grofe, s kim si bio u tandemu od njih trojice?Detroit Red Wings - Page 3 260887

datsyuk i ja protiv zeteberga i lidstroma Detroit Red Wings - Page 3 690961
Jeste da su iz rivalskog tima, ali lijepo drustvance si imao!Detroit Red Wings - Page 3 260887 U svakom slucaju, navijao bih za tebe i Datsjuka!Detroit Red Wings - Page 3 260887

hvala,hvala ledeni Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Grof Bronza Pet Apr 05, 2013 1:49 pm

sa ovim porazom od sinoc, detroitu je ugrozeno sedmo mesto...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Sharks vk Pet Apr 05, 2013 11:31 pm

Grof Bronza ::sanjao sam da igram tenis (dubl) sa datsjukom, zetebergom i lidstromom...?!?!?!!?! WTF?!?!?! Detroit Red Wings - Page 3 365581 Detroit Red Wings - Page 3 365581

Brate Bronzani samo je jedno razumno objašnjenje tvoga sna-TI SI POLUDIO!
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Grof Bronza Sub Apr 06, 2013 5:47 am

Sharks vk ::
Grof Bronza ::sanjao sam da igram tenis (dubl) sa datsjukom, zetebergom i lidstromom...?!?!?!!?! WTF?!?!?! Detroit Red Wings - Page 3 365581 Detroit Red Wings - Page 3 365581

Brate Bronzani samo je jedno razumno objašnjenje tvoga sna-TI SI POLUDIO!

hvala...to i ja mislim Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Sharks vk Sub Apr 06, 2013 5:55 am

Grof Bronza ::
Sharks vk ::
Grof Bronza ::sanjao sam da igram tenis (dubl) sa datsjukom, zetebergom i lidstromom...?!?!?!!?! WTF?!?!?! Detroit Red Wings - Page 3 365581 Detroit Red Wings - Page 3 365581

Brate Bronzani samo je jedno razumno objašnjenje tvoga sna-TI SI POLUDIO!

hvala...to i ja mislim Detroit Red Wings - Page 3 690961

Ma nema na čemu prijatelju,tu smo da si pomažemo,svoji smo.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Grof Bronza Sub Apr 06, 2013 6:40 am

Sharks vk ::
Grof Bronza ::
Sharks vk ::
Grof Bronza ::sanjao sam da igram tenis (dubl) sa datsjukom, zetebergom i lidstromom...?!?!?!!?! WTF?!?!?! Detroit Red Wings - Page 3 365581 Detroit Red Wings - Page 3 365581

Brate Bronzani samo je jedno razumno objašnjenje tvoga sna-TI SI POLUDIO!

hvala...to i ja mislim Detroit Red Wings - Page 3 690961

Ma nema na čemu prijatelju,tu smo da si pomažemo,svoji smo.

upravo tako Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Red Wing Sub Apr 06, 2013 2:30 pm

Sharks vk ::
Grof Bronza ::sanjao sam da igram tenis (dubl) sa datsjukom, zetebergom i lidstromom...?!?!?!!?! WTF?!?!?! Detroit Red Wings - Page 3 365581 Detroit Red Wings - Page 3 365581

Brate Bronzani samo je jedno razumno objašnjenje tvoga sna-TI SI POLUDIO!
Kada bi se sudilo po tome sta svako sanja, komotno bi se moglo reci da su svi vec odavno ludi...

Grof Bronza ::sa ovim porazom od sinoc, detroitu je ugrozeno sedmo mesto...
Odlicno, nocasnjom, na jedvite jade pobedom nad mojom prvoaprilskom omiljenom ekipom, starim rivalima Avsima, je bar 8.mesto ostalo relativno sigurno, ako u medjuvremenu za 2 utakimce Bluzeri nadoknade bod zaostatka...

Nema nikakvih promena u izjavama, bolje reci ponavljam jedno te isto k'o Svaba tralala, predstoji teska borba za ulazak u Playoff, do samog kraja ce deliti sve po 2-3 boda, sada se ne smeju gubiti kljucni momenti, srecom, Datsyuk je kao i po obicaju nocas presudio!
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Augment Sub Apr 06, 2013 2:37 pm

kakva borba za play off pogledaj ekipa ispod.. trahana do trahane.. na istoku je puno veca ciganija..na zapadu se manje vise zna
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 3 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 34 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu