NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detroit Red Wings

+28
croshark
RedBaron
samegirl
Accipitrinae
Liverpool FC
Hororelf
Forsberg
rhadamanth
Brain Damage
DeeDee
Palermo
SashaMTL
Che
Galence
pap
Sepultura
SymphonyX
Marvin
backy
VIX
narrogh
Sharks vk
Breznjev
Red Wing
Grof Bronza
Augment
Бледолики
Iceman
32 posters

Strana 1 od 34 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Sledeći

Ići dole

Detroit Red Wings Empty Detroit Red Wings

Počalji od Iceman Sre Mar 20, 2013 12:39 am

Marvin ::Nije na tvoj racun. Ima slicnih mnogo. Detroit Red Wings 690961
Ja otvorim prozor, ono Datsyuk.
Detroit Red Wings 260887 Eto vidis! Kazem ja da je magija u pitanju!Detroit Red Wings 260887
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 35
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Бледолики Sre Mar 20, 2013 12:42 am

Marvin ::Nek ode samo da ne slusam ove madjionicarske komentare.
Lik je car, ali ta kolicina lozenja je mi ide na zivce... Detroit Red Wings 260887

Narocito od strane Rusofila.
Detroit Red Wings 344871
Да здравствуют русские братья!Detroit Red Wings 731207
Počeo sam pomalo da učim Ruski, to mi je nov hobiDetroit Red Wings 2737371111 I drago mi je da je deo sezone Pavel igrao u CSKA. Fenomenalan igrač, svakako u reprezentaciji Sveta, od aktivnih igrača. Ako Može Temu može i Pavel još, i to mu i želimo (inače je i retko genijalan karakter kao što je i hokejaš).

@Augment : A što's ti pozeleneo?
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Iceman Sre Mar 20, 2013 12:47 am

Бледолики ::Detroit Red Wings 344871
Да здравствуют русские братья!Detroit Red Wings 731207
Počeo sam pomalo da učim Ruski, to mi je nov hobiDetroit Red Wings 2737371111 I drago mi je da je deo sezone Pavel igrao u CSKA. Fenomenalan igrač, svakako u reprezentaciji Sveta, od aktivnih igrača. Ako Može Temu može i Pavel još, i to mu i želimo (inače je i retko genijalan karakter kao što je i hokejaš).
Bravo Bledoliki, to sam zaboravio da kazem, da je i karakterno, kao covjek izuzetan! Pored sve svoje genijalnosti covjek je veoma skroman i normalan.Detroit Red Wings 690961
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 35
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Бледолики Sre Mar 20, 2013 11:49 pm

Бледолики ::
@Augment : A što's ti pozeleneo?
A konačno sam ukapirao zašto ti je ime u zelenoj bojiDetroit Red Wings 690961
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Augment Čet Mar 21, 2013 12:42 am

Da, i ja sam se iznenadio Smile

Veceras zeznuta tekma protiv zahuktalih divljaka iz minesote. Tipovao sam na pobjedu RW u regularnom vremenu kao i uvijek.. vidjecemo sta ce se desiti Very Happy
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Grof Bronza Čet Mar 21, 2013 2:54 am

ala prasi minesota.. 4:1 za sada
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Augment Čet Mar 21, 2013 3:08 am

pederi sta ces.. a posebno me nervira smrad devin setoguchi, kako sam ga dropovao na u fantasy-u poceo je da igra.. tako je i prosle godine bilo. i naravno kad god su gostovali u JLA setoguchi je redovno zabijao i asistirao.
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Grof Bronza Čet Mar 21, 2013 3:14 am

Augment ::pederi sta ces.. a posebno me nervira smrad devin setoguchi, kako sam ga dropovao na u fantasy-u poceo je da igra.. tako je i prosle godine bilo. i naravno kad god su gostovali u JLA setoguchi je redovno zabijao i asistirao.

ako se sta racuna navijao sam za detroit.. nikako ne volim minesotu... eno i nas daksi prase.. Q sjebao linije Fejspalm joj

P.S. upravo kapetan dao shorthanded goal..
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Augment Čet Mar 21, 2013 3:20 am

Anaheim mi je najmrzi tim u ligi oduvijek bio Smile

Pogotovo ide hejt za temu selanena i scotta niedermayera.. kosa mi se dize na glavi kad na njih dvojicu pomislim. Detroit Red Wings 445680
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Grof Bronza Čet Mar 21, 2013 9:32 am

Augment ::Anaheim mi je najmrzi tim u ligi oduvijek bio Smile

Pogotovo ide hejt za temu selanena i scotta niedermayera.. kosa mi se dize na glavi kad na njih dvojicu pomislim. Detroit Red Wings 445680

i ja ih nikako ne volim..niti sam ih ikad voleo....
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Red Wing Čet Mar 21, 2013 3:30 pm

Ocito je bilo da ce DRW izgubiti - pa ove sezone kanda nijednom nisu imali seriju od 3 vezane pobede... Na kraju ce se sve svesti na drz'-ne daj oko ulaska u playoff... Tudj poraz ili pobeda mogu presuditi...

A sto se tice Anaheim Ducksa, polako samo, tek ce biti prilike da ih ne volite kad budu sad uzeli Stanley Cup Sta se moze, DRW sam uveliko otpisao, mora biti neke alternative...
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Iceman Čet Mar 21, 2013 6:17 pm

Red Wing ::Ocito je bilo da ce DRW izgubiti - pa ove sezone kanda nijednom nisu imali seriju od 3 vezane pobede... Na kraju ce se sve svesti na drz'-ne daj oko ulaska u playoff... Tudj poraz ili pobeda mogu presuditi...

A sto se tice Anaheim Ducksa, polako samo, tek ce biti prilike da ih ne volite kad budu sad uzeli Detroit Red Wings 4339 Sta se moze, DRW sam uveliko otpisao, mora biti neke alternative...
Rano si otpisao Wingse, sto me cudi, s obzirom da si njihov fan! Wingsi imaju puno problema sa povredama, a opet su itekako konkurentni za PO. Ako se docepaju PO, a zadnijh 20 i kusur puta im je to uspijevalo i ako se do tada iole kompletiraju ili pojacaju, onda je sve moguce! Malo li se puta desilo da ekipe koje briljiraju u regularnom dijelu sezone ispadnu vec u prvoj rundi PO! Ne kazem da ce se to desiti Detroit Red Wings 18426 ili Detroit Red Wings 499336, ali je itekako moguce, zato mislim da je jos jako rano proglasavati nekoga sampionom ili otpisivati nekoga ko je i pored svih problema prilicno konkurentan za PO.
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 35
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Red Wing Čet Mar 21, 2013 7:08 pm

Otpisao sam ih za SC jer sam postao malodusan i zabrinut. Pa sam ulazak u PO je pod znakom pitanja, mada verujem da ce se proci, ali sve nesto jedva a ne dominantno kao ranije.

Otkako pratim NHL ne pamtim da su DRW bili u ovako losoj seriji i polozaju, bar sto se tice regularnog dela sezone - sad povrede na stranu... A opet, na papiru gledano po sastavu, ekipa ima odlicne predispozicije, tu je i glavnica igraca (izuzev odbrane) iz '08...
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Breznjev Čet Mar 21, 2013 9:20 pm

Red Wing ::Otpisao sam ih za SC jer sam postao malodusan i zabrinut. Pa sam ulazak u PO je pod znakom pitanja, mada verujem da ce se proci, ali sve nesto jedva a ne dominantno kao ranije.

Otkako pratim NHL ne pamtim da su DRW bili u ovako losoj seriji i polozaju, bar sto se tice regularnog dela sezone - sad povrede na stranu... A opet, na papiru gledano po sastavu, ekipa ima odlicne predispozicije, tu je i glavnica igraca (izuzev odbrane) iz '08...

Jedina razlika između ove sezone i prethodnih 20 je što gospodina u tvom potpisu nema više na ledu. Tuzan
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Grof Bronza Pet Mar 22, 2013 12:57 am

Breznjev ::
Red Wing ::Otpisao sam ih za SC jer sam postao malodusan i zabrinut. Pa sam ulazak u PO je pod znakom pitanja, mada verujem da ce se proci, ali sve nesto jedva a ne dominantno kao ranije.

Otkako pratim NHL ne pamtim da su DRW bili u ovako losoj seriji i polozaju, bar sto se tice regularnog dela sezone - sad povrede na stranu... A opet, na papiru gledano po sastavu, ekipa ima odlicne predispozicije, tu je i glavnica igraca (izuzev odbrane) iz '08...

Jedina razlika između ove sezone i prethodnih 20 je što gospodina u tvom potpisu nema više na ledu. Tuzan

nema Tuzan
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Sharks vk Pet Mar 22, 2013 1:02 am

Iceman ::
Red Wing ::Ocito je bilo da ce DRW izgubiti - pa ove sezone kanda nijednom nisu imali seriju od 3 vezane pobede... Na kraju ce se sve svesti na drz'-ne daj oko ulaska u playoff... Tudj poraz ili pobeda mogu presuditi...

A sto se tice Anaheim Ducksa, polako samo, tek ce biti prilike da ih ne volite kad budu sad uzeli Detroit Red Wings 4339 Sta se moze, DRW sam uveliko otpisao, mora biti neke alternative...
Rano si otpisao Wingse, sto me cudi, s obzirom da si njihov fan! Wingsi imaju puno problema sa povredama, a opet su itekako konkurentni za PO. Ako se docepaju PO, a zadnijh 20 i kusur puta im je to uspijevalo i ako se do tada iole kompletiraju ili pojacaju, onda je sve moguce! Malo li se puta desilo da ekipe koje briljiraju u regularnom dijelu sezone ispadnu vec u prvoj rundi PO! Ne kazem da ce se to desiti Detroit Red Wings 18426 ili Detroit Red Wings 499336, ali je itekako moguce, zato mislim da je jos jako rano proglasavati nekoga sampionom ili otpisivati nekoga ko je i pored svih problema prilicno konkurentan za PO.
Svaka čast ledeni za postove.Svaki je smislen,pametan i na mjestu.Zaista si pravo osvježenje za ovaj forum.Nije da smo mi ostali bedevije,ali za rookija iz AHL-a si otkrovenje.Detroit Red Wings 517501
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Grof Bronza Pet Mar 22, 2013 1:06 am

ne mozes nekog proglasiti sampionom cak i ako je taj neko u SCF-u.. dok neko zaista ne postane sampion svako nagadjanje nema smisla Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Iceman Pet Mar 22, 2013 1:26 am

Sharks vk ::Svaka čast ledeni za postove.Svaki je smislen,pametan i na mjestu.Zaista si pravo osvježenje za ovaj forum.Nije da smo mi ostali bedevije,ali za rookija iz AHL-a si otkrovenje.Detroit Red Wings 517501
Hvala Ajkulo brate!Detroit Red Wings 353669Detroit Red Wings 260887 Drago mi je sto sam sa vama!Detroit Red Wings 690961
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 35
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Sharks vk Pet Mar 22, 2013 1:41 am

Nema na čemu Detroit Red Wings 465973.Zaista se ističeš u zadnje vrijeme.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Sharks vk Pet Mar 22, 2013 1:42 am

Nego mislim da je već vrijeme da definiraš omiljenu ekipu.Čisto da te možemo zezati.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Iceman Pet Mar 22, 2013 1:47 am

Sharks vk ::Nego mislim da je već vrijeme da definiraš omiljenu ekipu.Čisto da te možemo zezati.
Detroit Red Wings 260887 Pa ne znam, ima ih nekoliko.Detroit Red Wings 260887
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 35
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Red Wing Sub Mar 23, 2013 4:08 am

S obzirom da je vikend, reskirao sam i zaglavio ovako kasno, taman sam imao cast da vidim Datsyukov 250. gol a i liderstvo od 2-1, sto daje dobre osnove i ucvrscivanje vere u pobedu... Izlivi ''emocija'' i gotivljenje Ducksa svakako da mi padaju u vodu kada se susretnu sa DRW! Srecno nam bilo, a ja se bacam sad u krevet Very Happy Zevam..
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Grof Bronza Sub Mar 23, 2013 10:48 am

5:1... kako sam navijao za red wings-e uh Very Happy
abdelkader hat trick Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Iceman Sub Mar 23, 2013 11:31 am

Ovaj rezultat samo potkrepljuje ono sto sam rekao prije dan-dva. Nikako ne otpisivati Crvena Krila!Detroit Red Wings 690961
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 35
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Red Wing Sub Mar 23, 2013 3:55 pm

E bravo za DRW na rusilackoj pobedi-revansiranju a i za Abdelkadera na prvom hat tricku u karijeri! Kad sam leg'o posle prve trecine, bio sam siguran u pobedu, ali i ne bas sa ovakim ishodom...

Ma ja sam negativno predvijao i otpisivao DRW za SC! iz razloga sto su me skroz poljulali i razocarali porazi od timova koji su prilicno nisko kotirani... Npr Calgari nas je dvaputa pobedio, bolje reci razvalio i to 5-2 i 4-1. Pa 4 vezana poraza od Columbusa Fejspalm joj dok se sa jacim i respektabilnijim timovima vec bolje izlazi na kraj...
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 34 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu