NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Detroit Red Wings

+28
croshark
RedBaron
samegirl
Accipitrinae
Liverpool FC
Hororelf
Forsberg
rhadamanth
Brain Damage
DeeDee
Palermo
SashaMTL
Che
Galence
pap
Sepultura
SymphonyX
Marvin
backy
VIX
narrogh
Sharks vk
Breznjev
Red Wing
Grof Bronza
Augment
Бледолики
Iceman
32 posters

Strana 9 od 34 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Sledeći

Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Sharks vk Ned Okt 20, 2013 5:39 am

I Mike Smith ga uvali za kraj!Ne viđa se svaki dan da golman da gol.Svaka čast Mike!
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od VIX Ned Okt 20, 2013 6:08 am

Urekoh Dzimija .. Sad

Jel nam ga i gosha Finiksa uvalio?
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Breznjev Ned Okt 20, 2013 2:35 pm

Jeste uvali ga i Smith Tuzan Ubi nas ovaj Feniks dva puta,inače smo jako dobro krenuli u sezonu i bićemo baš dobri.Mislim da nam je plejof zagarantovan na istoku sa raspadom File,Rendžersa i lošim Capitalsima i Devilsima a i Columbus se baš ne proslavlja.
Dobra vest,Daren Helm poslat u Ahl na "kondišning" Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Augment Ned Okt 20, 2013 9:16 pm

zaspao sam kod 0-2 vidim 5-2 zavrsilo Very Happy
nema veze. idemo dalje. porazi su sastavni dio nhl lige i nema se vremena razmisljati o svakom porazu, samo da im ne predje u naviku Very Happy
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od DeeDee Uto Okt 22, 2013 10:49 pm

http://www.cbssports.com/nhl/eye-on-hockey/24122566/jonathan-ericssons-new-girl-named-after-late-friend-stefan-liv

Oh man Placem 2
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Grof Bronza Uto Okt 22, 2013 11:57 pm

DeeDee ::http://www.cbssports.com/nhl/eye-on-hockey/24122566/jonathan-ericssons-new-girl-named-after-late-friend-stefan-liv

Oh man Placem 2
pa dobro... posteno sa njegove strane
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Red Wing Čet Okt 24, 2013 3:44 pm

Jos se nisam podsvesno navikao da su Red Wingsi u istocnoj konferenciji, par puta sam mahinalno otvarao i gledao zapadnu (na NHL.com, forumu.. ) Very Happy 

Naravno, poceo sam da pratim sezonu jos od pocetka, mada nije bilo zurbe i da se ovde pise... 

Bolje da ne pominjem onaj nocasnji debakl protiv Ottawe, a ni nista bolji ishod protiv Phoenixa - nisam gledao, nemam ni pojma sta je sve po sredi bilo (osim smithovog gola), citam nesto na lgw forumu kritikuju i Bab****a ali ipak bolje da skrenem temu -vidim do skora je bilo price kako je Detroit nesto posebno matora ekipa - to svakako da je najmanji problem a u sustini, sudeci po raznoraznim izvorima/ sajtovima i ne odstupa preterano od ostalih, kotiran je ispod 30 godina sto su zapravo odlicne godine po pitanju hokeja gde je ta gornja granica veca nego npr. u fudbalu...

http://stats.nhlnumbers.com/teams

http://www.quanthockey.com/TS/TS_AverageAge.php

Jedan od pojedinaca, Chicagov fan je bio poprilicno istaknut po tom pitanju- pa nek' mi onda kaze, koji sve igraci Blackhawksa imaju vise poena od naseg ''starca'' Alfija? Jeste da je 2 utakmice razlike i ima jos mnogo da se igra ali mladost treba da sve vec u startu resava i nadoknadjuje...
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Augment Pet Okt 25, 2013 4:29 am

nisu problem godine nego nedostatak odbrambenih igraca. otisli su rafalski i lidstrom i to je bio kraj prepoznatljivoj detroitovoj igri. sad se sve svodi na krila.
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Augment Ned Okt 27, 2013 2:02 am

ma ajde kakva je ovo pederska igra ispred svog gola..
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od VIX Ned Okt 27, 2013 2:07 am

Kad vidim DeKeysera, Smitha, Lashoffa, Kindla, Quinceya  .. Nindza Fejspalm joj Laughing
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Augment Ned Okt 27, 2013 2:13 am

ma sere mi se vise od ovih rangersa pa ima li gore ekipe na planeti.. uz washington naravno
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Augment Ned Okt 27, 2013 2:41 am

To je to. to je NHL.
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Red Wing Sre Nov 13, 2013 10:14 pm

Sta li se to dogadja sa Red Wingsima da evo vec beleze treci OT poraz vezano!?  ...a i generalnog gledano, u ligi su vodeci tim pored NYD i Sharksa sa 5OT-a...

Naravno izrazi tipa i krivice - odbrana, ne valja Howard (to svakako, po GAA i % odbrane je pri samom zacelju lige), ''mator'' tim, povrede i slicno a neki mi osecaj govori da izmedju ostalog, neceg tu zapravo ima i do trenera, Bab****-a. 

Ovaj niz ide u prilog tome, to su naprosto vec takticki porazi a i pre svega citam takve stvari na forumu Red Wings navijaca- LetsGoWings, gde se polako ali sigurno kritike i negodovanja sve vise svaljuju na doticnog trenera... 

Nisam bas nesto pratio utakmice ove sezone, niti sam nivo i hokejaski znalac da se usudim da kritikujem nekog ko jos ima rezultate iza sebe, ali tome je i ''potpirio'' doticni LGW forum ...

Inace, jeste da sam par puta branio i ''matore'' ali nisu ni mlada osvezenja na odmet, Nyquist i posebno Tatar izgledaju veoma perspektivno, odlicni su vec sada a nikako da dobiju pravu priliku i dovoljno vreme, Babs im nesto ocigledno i ne veruje dovoljno...
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Marvin Sre Nov 13, 2013 11:30 pm

Sve, sve, ali sto cenzurisu Babsu prezime.Laughing


(Ne mogu tu nista, to je default forumotiona)


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od SymphonyX Čet Nov 14, 2013 11:46 am

Marvin ::Sve, sve, ali sto cenzurisu Babsu prezime.Laughing


(Ne mogu tu nista, to je default forumotiona)
Hahaha ne bi provalio da nisi napisao Laughing
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Red Wing Čet Nov 21, 2013 8:04 pm

7 vezanih poraza, od toga zapravo 8 vezanih na domacem ledu, su stvari posle kojih nikako ne moz' biti zadovoljan i ne gundjati! Ljut Osvojeni bodovi sa OT-ova su mala uteha... 

Ovde se i nesto ne analizira preterano o svemu tome kao ni ne predvidja sta i kako ce biti do kraja, valjda su svi optimisti - dok se npr. na letsgowings forumu, gde sam kad i kad samo pasivni posmatrac, sve vec usijalo, od kritika pojedinaca - igraca preko trenera se stiglo i vec do samog glavnog krivca GM-a Kenny Hollanda... Misljenja su ipak sarenolika, pa npr. cak i da trener afilacionog tima, Griffinsa, treba da preuzme Detroit.... Very Happy 

Valjda ce se veceras vec napokon i zavrsiti sa ovim neslavnim nizom... Tabelarno gledano, stvar i nije toliko kriticna, ali uvek je za shodno ocekivati bolje...
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Бледолики Čet Nov 21, 2013 10:00 pm

čini mi se da je i prošle sezone bilo slično pa su na kraju igrali u PO i umalo ušli i u finale konferencije. Mislim da će biti slično i sad, što naravno ne znači da ne morate da paničite Very Happy . Babkok je sigurno trener broj 2 u NHLu po meni, i mislim kad bi njega otpustili imali bi preko 20 timova koji bi ga oberučke prihvatili, eto kolika bi to glupost bila. Za Holanda, ne znam, do sad je imao i malo sreće a koliko je dobar GM videće se sad kad je malo gusto.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Augment Pet Nov 22, 2013 4:22 am

i eto gube dobise 1 utakmicu i odmah su u vrhu i imaju isto bodova kao toronto..

ne kuzim kritike na racun majka bobkurca.. citam sta pisu fanovi i ne mogu da vjerujem! pa detroit je izgubio dosta igraca pogotovo u odbrani, lidstrom, rafalski, kronwall i brad stuart..lako je bilo tada.. sad je dole ostao propuh, a golman mora imati potporu, pa pogledajte tima thomasa u floridi.. sta bi sad trebao da radi shutout svaku trecu tekmu? jbg nece da moze kad ima panjeve ispred sebe, tako i nas jimmy
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Breznjev Pet Nov 22, 2013 6:03 pm

Sva sreća da smo prešli na istok ove godine koji je bulja pa smo i sa 8 vezanih poraza u vrhu konferencije (doduše gubimo penale i ot uglavnom).Konačno su se setili da pozovu Nyqvista iz AHL i dečko odmah 2 gola i odmah pobeda,doduše protiv jadne Caroline ali bolje išta nego ništa.Very Happy 
Dekayser nam se povredio na duže tako da tanka odbrana postaje još tanja.
Jel sam ja lud što jedini vidim da je Quincey najgori bek Detroita još od Andreasa Ljilje,čovek je na svim highlightsima kada primamo gol,plus minus mu je kao da igra u Edmontonu a i dalje loguje više od 22 min.po utakmici i plaćen je 3,5 miliona po sezoni?!!Fejspalm joj
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Augment Pet Nov 22, 2013 11:28 pm

neeee Ljilja je najveci kralj bio Smile
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Breznjev Sub Nov 23, 2013 12:02 am

Augment ::neeee Ljilja je najveci kralj bio Smile
Thumbs up
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Бледолики Sub Nov 23, 2013 6:13 pm

Breznjev ::Sva sreća da smo prešli na istok ove godine koji je bulja pa smo i sa 8 vezanih poraza u vrhu konferencije (doduše gubimo penale i ot uglavnom).Konačno su se setili da pozovu Nyqvista iz AHL i dečko odmah 2 gola i odmah pobeda,doduše protiv jadne Caroline ali bolje išta nego ništa.Very Happy 
Dekayser nam se povredio na duže tako da tanka odbrana postaje još tanja.
Jel sam ja lud što jedini vidim da je Quincey najgori bek Detroita još od Andreasa Ljilje,čovek je na svim highlightsima kada primamo gol,plus minus mu je kao da igra u Edmontonu a i dalje loguje više od 22 min.po utakmici i plaćen je 3,5 miliona po sezoni?!!Fejspalm joj
Pa Peco u osam "poraza" ste uzeli 8 poena Wink , nije to baš toliko loše (otprilike kao 4-4 da su igrali), zato je lakše odskočiti.

Inače slažem se da je istok slabiji od zapada, izgleda, ali ova grupa (jel Atlantik ime? ) je prilično jaka, jedino što ovi Metropolitanci na istoku imaju od 8 jedno 6 rupetina od timova.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Red Wing Sub Nov 23, 2013 8:31 pm

Sudeci po saljivdzijama sa letsgowings foruma, veceras protiv Ottawe ce se voditi utakmica ili bolje reci boj, dostojan samog WW2 gde je naravno upleten i ideoloski koncept - Senatori negativci - nacisti a Red Wingsi, predvodjeni sustinskim i najodgovornijim covekom - Babkokom koji je ceo tim profilisao po svom nalicju Very Happy  ... 

Samo jos da ne bude na kraju k'o sta kaze jedan od clanova - wow, so much ****, yet in the end....still lacking balls. Laughing 



Detroit Red Wings - Page 9 KlaLBBb
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od narrogh Ned Nov 24, 2013 12:10 am

Priceless!Laughing
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od VIX Ned Nov 24, 2013 1:28 am

Napokon i Nyqvist da dobije sansu u NHLu ove sezone .. Da se ja pitam, ja bi i Jurca gore, da vidimo dali su ove brojke u AHLu (9+10) realne ..

I mesto DeKeysera bi mogao potpuniti Adam Alqvist, sto je tuzno ..
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Detroit Red Wings - Page 9 Empty Re: Detroit Red Wings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 34 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu