NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

+5
Marvin
SymphonyX
Бледолики
VIX
Che
9 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od backy Uto Maj 24, 2011 9:24 pm

Ma ovaj nekako mi se cini da jednostavno brunsi su bili jaci fizicki .Boston ima krupnije igrace na momente su bas ubijali boga u Lightingsima.Tampa nije iskoristila svoje sanse Thomas napravio dobru seriju i to je to.Citavu seriju Tampa ne igra onako kako je igrala regularnio dio vise istrajavaju na nekoj defanzivi.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Uto Maj 24, 2011 10:25 pm

Tampa je igrala dobro u svim trecinama.. Sem 2/3.. Pijem kafu i chiluje Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od SymphonyX Sre Maj 25, 2011 1:51 am

Mene je upravo strah te njihove fizicke sile,ako budemo igrali sa njima.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Sre Maj 25, 2011 11:22 pm

Tim Thomas tribute post with videos..
Pa vi birajte..



"You are never going to see anything better than that.." Klanjam se Klanjam se Klanjam se
To je ono protiv Leafsa.. Mellow Kada je :opljackao" Busemina.. Nindza



And Marty St. Louis says: "Are you kidding me, Tim Thomas..??" Laughing lmao: Hahahahahaha

Inace oba izasla u poslednja 24 sata.. Rolling Eyes

A sada.. Specijal.. Iz svih uglova, HDD.. Da Ova odbrana u poslednjoj utakmici, nad Downiem..



Bruinsi danas imaju priliku da zavrse stvar.. Pijem kafu i chiluje Bruins Ocekujem najtvrdju utakmicu do sada, iako bi Tampa, nekako logicki, trebalo da izdje bas napadacki.. Nemaju oni vise ni sta, ni kako da se brane..
Roloson je starter.. Smile
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od SymphonyX Čet Maj 26, 2011 4:18 am

4-2 za Tampu na polovini 3/3.Izdrzite momci,ocemo Game 7 Da
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Marvin Čet Maj 26, 2011 4:49 am

Jel'takotakoje.

I potpuno mi muka vise od ovih Bruinsa, zato sto su takve nevidjene sise, na celu sa ovim Lucicem i Hortonom. Kad god gube hoce da prave neko sranje, mars u p**** materinu, potpuno nesportski. Treba da postoji pravilo da se debilima zabrani da igraju poslednjih pet minuta, stoka.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Čet Maj 26, 2011 4:14 pm

Stamkos je tu najveca stoka.. Kako bezobrazno gura glavu Sajdenberga posle pistaljke, dok je ovaj na pola metra od leda.. I sta? Sudije sviraju krosceking nad Stamkosom.. Rolling Eyes Nogica A on se uvek izvlaci jer je "zvezda" (a u PO skoro nista nije uradio..)

Inace krajnje bolsena utakmica, kao i vecina u ovoj seriji.. Vise tolko preokreta i desavanja, da je to izlisno komentarisati..

Lucic je konacno odigrao dobru i zapazenu rolu, sjajan gol, asistencija, +2 i par iskljucenja nad njim (msm Bruer, 2 puta.. Laughing)... Njegova linija je bila i najbolja kod Bostona (Krejci H3 Rock on), ostale su malo zakazale..



A pogledajte, molim vas, tek prvi gol Tampe.. Mellow Majstorija sa jedne, i mega nemarnost sa druge strane.. Mozda najlaksi PO gol do sada..
Zatim 1:00 na video gore.. Objasnite mi, gde je ovde prekrsaj na Stamkosu? Rolling Eyes Jebo vas Stamkos.. Pijem kafu i chiluje Znaci, Erik Ferlad je los sudija, a Keri Saterlend, covek koji je ili slep, ili ima halucinacije (zavisi od situacije), je los sudija.. Ma dajte.. Rolling Eyes
Peverli interfirens.. Ono nije morao uopste ni da svira..
I tako, Tampa se malo odlepila zahvaljujuci iskljucenjima i odlicnom PP-u, Boston se malo vrati, i onda par sekundi posle gola koji ih je doveo na 1 razlike, Dauni i St. Lui im naprave decu.. Mellow Stvarno nema reci kojim bi se mogla opisati igra omalenog St. Luia, pravog motora svoje ekipe.. U par navrata sinoc je odigrao i fenomenalnu odbranu. I to radi.. U svetu u kojem su svi visi od njega za glavu (barem). Doduse, ima on tu ponekad i prednosti, kao recimo kod njegovog gola (2. za Tampu). Ne verujem da bi onako spretno bilo ko drugi mogao da se snadje, visina (tj. nedostatak iste Very Happy) i ta snalazljivost su mu u tom slucaju pomogle.

Downie.. Cepam se od smeha

Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Marvin Čet Maj 26, 2011 5:05 pm

Znas, vremenom se primeti da se javljas sa kritikama na sudjenje samo kad tebi ne odgovara.
Ja ponekad i priznam kad su bili na nasoj strani, ali obavezno dodam: boli me uvo. [You must be registered and logged in to see this image.]

Mani me te price, Stamkos, zvezde, ne pricam o tome, vec o necemu potpuno drugom i odvratnijem. Zvezde su imale tretman i uvek ga imaju(sto jeste bezveze, ali bar na to smo navikli jel'da), a ovi last minute fighteri to se ne javlja tako cesto.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Čet Maj 26, 2011 5:48 pm

Ja nisam pokrenuo price o sudjenju, vec je to pokrenuo CBC (ili ko vec), kao i novinari na konferencije za stampu.. Ja sam samo promenuo te, ajmo reci, predrasude Tampe prema sudiji Ferlandu, koje su potpuno bzvz, jer je on covek cak malo svirao za njih.. Fejspalm joj E sad, da li je to bilo zbog pritiska pre utakmice, ili zbog cega, nznm.. Pijem kafu i chiluje
Generalno, sudjenje nije bilo nesto lose, ali nije bilo svakako ni odlicno.. Favorizovana je malo Tampa, sto je ocekivano.. To uvek rade sa timom koji gubi u seriji..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Čet Maj 26, 2011 6:17 pm

Obratite paznju sta Stamkos radi ovde.. Suv



Peder.. Pijem kafu i chiluje Inace, ovde je sudjen penal za Boston, krosceking nad Stamkosom.. Rolling Eyes
A viditer kako sudija odmah dolazi, da ga slucajno neko ne udari malo.. Suv
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Marvin Čet Maj 26, 2011 6:49 pm

Toj "favorizovanoj" Tampi je sudjen PP manje nego Bostonu, iako su neki mozda bili kako da kazem, slabije pozvani, ali sta ces, kad je obrnuta situacija cutis, a tvoja licna sve izrazenija mrznja prema Stamkosu te cini nekvalifikovanim da pricas o takvim situacijama. takve situacije se desavaju skoro svaki put kad je guzva pred golmanom i obicno sranje zapocinju defanzivni igraci, ovde nije tako, mozda ga je Stamkos napao zbog neceg od ranije.

Sad, ja ne kazem da ovde vidim crosschecking, jer iskreno ne vidim penalty, zato i kazem da je slabije pozvano, ali hocu da kazem da ti uvek izlazis sa tim pricama sa favorizavanjem i ko zna cime kad tebi odgovara i onda ti nista drugo nije bitno iako sam priznajes da sudjenje i nije tako lose.

Meni je iskreno krivo sto otkad sam se se ja uclanio na ovaj forum Ovechkin nije pokuso da ubije nekog kao onomad onog nesrecnog Briana Campbella pa da te vidim kako bi ga branio. Crosby, Stamkos mozda jesu "stoka" i imaju star tretman i koriste to, ali ne rade stvari koje se inace ne vidjaju , imaju ispade(Crosby-Valabik) ali ne kao tvoj miljenik. Da rade tako nesto ne sumnjaj da bi i oni bili suspendovani kao sto je on bio. Dok su ovakve sitne carke, SVIM zvezdama se tolerise, nebitno da li je NHL u pitanju ili neki drugi americki profesionalni sport.
Ili se buni uvek, ili odustani i gutaj.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Čet Maj 26, 2011 7:10 pm

1. ja ne mrzim Stamkosa
2. rekao sam da je Tampa MALO favorizovana, i rekao sam da je to skoro normalno
3. kada sam ja branio Ovechkina, i kada sam rekao da mi je on nesto ekstra mega omiljen igrac? Ja ne znam o cemu ti vise pricas..

Ovo sto je Stamkos uradio je ogavan potez, udara coveka stapom/rukama sa ledja po glavi, dok ovaj prakticno lezi.. To bi osudio da je bilo ko uradio.. Ali nebi tu ocekivao da sudija svira prekrsaj cak i da ga je mnogo manje zvezda nacinila, jer su takve stvari u PO manje-vise normalne.. Samo mnogo manje volim da vidim ovo sto je Stamkos uradio, gurkanja i udaranja u stand-upu su vise OK.. Kontas?

I nemoj vise da smaras sa mojom navodnom neobjektivnoscu, mislim da sam po mnogim pitanjima cak i objektivniji od tebe..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Marvin Čet Maj 26, 2011 7:27 pm

1. Citiram ti samo poslednja dva posta ovde:
Dzomba ::Stamkos je tu najveca stoka.... A on se uvek izvlaci jer je "zvezda" (a u PO skoro nista nije uradio..)...
Jebo vas Stamkos.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Dzomba ::
Peder.. [You must be registered and logged in to see this image.]
A bilo ih je i vise i kako vreme odmice sve su cesci i cesci.
3. De de, svi znamo da si ti Ovechkinovac. Znam ja da ti nije omiljeni igrac ko mozda Artyukhin, ali blizu je.
4. Razumem, ne bi ni ja tu sudio penalty nikome, mozda je bio delayed, vise se ni ne secam, na samom snimku nikakvog penaltyja nema.
5. Prosto si sijao od objektivnosti kad je Washington ispao. [You must be registered and logged in to see this image.]


U stvari, sto mi nisi odgovorio na ono sto sam pito nego si odvuko pricu na ovu stranu, sad moram da te drkam za ovo. [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Čet Maj 26, 2011 11:36 pm

A na sta to nisam odgovorio? Ceskam bradu Rolling Eyes Na sve odgovaram..
Ovi moji komentari se odnose na Stamkosov potez i na njegovo ponasanje tokom prosle utakmice, pa i u ovom periodu.. Ali ajde da ga i razumemo - nervozan je, jer nije skoro nista pametno uradio za svojih 20+ minuta na ledu u poslednjih par..

A kad si vec citirao ove poslednje, mogao si da citiras i starije postove, gde ga hvalim, govorim da ima topovski sut i tako neka sranja.. Mellow

5. Jebo te Washington, zabole mene ***** za Washington.. Leafs all the way.. Pijem kafu i chiluje Maple Leafs
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od VIX Čet Maj 26, 2011 11:54 pm

Stamkos mozda malo koristi reputaciju zvezde iako nisam se od njega nadao na to [You must be registered and logged in to see this image.] Ali ovi iz Bostona aftergame fighteri su pregoleme pi**ice da se tuku u utakmici nego udaraju u nekoj guzvi
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Marvin Pet Maj 27, 2011 12:15 am

Marvin ::Jel'takotakoje.

I potpuno mi muka vise od ovih
Bruinsa, zato sto su takve nevidjene sise, na celu sa ovim Lucicem i
Hortonom. Kad god gube hoce da prave neko sranje, mars u p**** materinu,
potpuno nesportski. Treba da postoji pravilo da se debilima zabrani da
igraju poslednjih pet minuta, stoka.
Dzomba ::Stamkos je tu najveca stoka..
Vidi, ovo poprilicno zvuci kao odgovor, i to kao odgovor navijaca suprotnog tabora. Ja sam mislio da povedem raspravu u jednom smeru, ti si kreno u drugom, sto je tako izaslo sad, sta da radimo.

A to sto si hvalio Stamkosa, to su opste poznate cinjenice. [You must be registered and logged in to see this image.]
E sad, nesto drugo: Stamkos vec pola sezone deluje "provaljeno", kao da nije igrac koji je bio do tad. Verovatno to sto su ukapirali da je najopasniji iz jedne jedine pozicije stoji iza toga.


Poslednji izmenio Marvin dana Pet Maj 27, 2011 12:33 am, izmenjeno ukupno 1 puta


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Pet Maj 27, 2011 12:20 am

Ja nikada nisam krio da navija za Bruinse u ovoj seriji, i takodje nisam krio da sam odusevljen Gijom Buseom.. Mellow Ne znam sta je tu problem..
Po poslednji put, rekao sam da je stoka zbog onog poteza, ne generalno.. Fejspalm joj Mada, iskreno, jeste mi antipatican.. Pijem kafu i chiluje Ali ga svakako ne hejtujem..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od SymphonyX Pet Maj 27, 2011 1:01 am

Dzombica je olicenje objektivnosti Laughing Svaki njegov post koji pominje sudjenje je totalno jednosmjeran,bar se to vidi.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Pet Maj 27, 2011 5:37 pm

Cuti siso.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Liverpool FC Pet Maj 27, 2011 6:30 pm

Za koga navijate veceras?
Ja nemam dilemu! [You must be registered and logged in to see this image.]
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od VIX Pet Maj 27, 2011 7:10 pm

Boltsi [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Pet Maj 27, 2011 9:34 pm

Za Boston, naravno.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Pet Maj 27, 2011 9:46 pm

Game 7.. Pijem kafu i chiluje

Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od SymphonyX Sub Maj 28, 2011 4:09 am

Tvrdo,tvrdo,tvrdo ... i prilicno monotono.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od SymphonyX Sub Maj 28, 2011 4:45 am

Boston it is.Bring it on.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning - Page 4 Empty Re: East final: (3) Bruins vs. (5) Lightning

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu