NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

+7
kb8
Augment
Marvin
pap
Bockson
SymphonyX
Che
11 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od Marvin Sre Apr 20, 2011 8:34 am

E Kingsi Kingsi... [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od backy Sre Apr 20, 2011 8:57 am

Izgleda da je ova sinoc utakmica bila stvarno dobra jeli mozda ko gledao?jebiga ja mislim da je bila oko 4-30 po nasem vremenu.Sharksi pobijedil u OT 6-5 mnogo golova i promjene rezultata.Kingsi su izgubili ali ljudi se stvarno dobro drze u ovoj seriji.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od kb8 Sre Apr 20, 2011 9:00 am

Ja gledo 3/3 i OT a prva dva perioda u HL... Mislim, šta reć... 4-0 profućkat u PO na domaćem ledu i to u manje od jedne trećine [You must be registered and logged in to see this image.]

Stvarno nemam rijeci [You must be registered and logged in to see this image.]
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od Marvin Sre Apr 20, 2011 9:01 am

Ja ustao u 7 i 20 bilo pet minuta do kraja regularnog...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od Che Sre Apr 20, 2011 3:29 pm

Ovo je bruka i sramota.. Suv
Najzanimljivija utakmica u dosadasnjem delu PO, neverovatan preokret, 11 golova, i likovi izbacuju klip dug 2 minuta i 45 sekundi.. Ljut (gde se, naravno, vide 4 gola i nista vise...)

Evo vam OT GWG, dobro je da to imamo.. Klanjam se

Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od SymphonyX Sre Apr 20, 2011 7:57 pm

Kakva steta,planirao sam da gledam,ali pluca mi ne daju mira Fejspalm joj Prokleto sranje.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od Lazicy Sre Apr 20, 2011 8:28 pm

I ja sam bolestan vec 2 nedelje, nikako da se urazumim.. Mellow Nije bas jos toliko toplo, a ja svuda idem go obucen.. Duh
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od Che Sre Apr 20, 2011 10:53 pm

2011 NHL PLayoffs - San Jose Sharks vs Los Angeles Kings - Game 3

Sports: Hockey
Participants: San Jose Sharks vs Los Angeles Kings
Date: 04/19/2011
Comment language: English
Description: The quarterfinals of the Western Conference Stanley Cup 2011, one of the biggest comebacks in recent years
Rip: Private
Source: ESPNPlayer
Channel: CSN
Quality: HD Stream
Video Format: MKV
Video: x264, 1280x720, 29,970 fps, 3000 kbps
Audio: AAC stereo, 44,1 Hz, 128 kbps

SS: [You must be registered and logged in to see this link.]

Kod:
http://www.filefactory.com/file/cbd097f/n/NHL.2011.04.19-LAK-SJS-(720p)-by-holopow.mkv.part6.rar
http://www.filefactory.com/file/cbd1aae/n/NHL.2011.04.19-LAK-SJS-(720p)-by-holopow.mkv.part5.rar
http://www.filefactory.com/file/cbd0950/n/NHL.2011.04.19-LAK-SJS-(720p)-by-holopow.mkv.part4.rar
http://www.filefactory.com/file/cbd0906/n/NHL.2011.04.19-LAK-SJS-(720p)-by-holopow.mkv.part3.rar
http://www.filefactory.com/file/cbd090c/n/NHL.2011.04.19-LAK-SJS-(720p)-by-holopow.mkv.part2.rar
http://www.filefactory.com/file/cbd09fe/n/NHL.2011.04.19-LAK-SJS-(720p)-by-holopow.mkv.part1.rar

Ako sam vam pomogao, donirajte forum.. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od Che Pet Apr 22, 2011 11:54 pm

Sharksi dominiraju ovom serijom.. Trebalo bi da sve zavrse kuci u 5. utakmici, ali opet.. Tako smo govorili i za Canuckse.. Very Happy



Ovde su presudili vodjstvo Sharksa, kvalitet zavrsnice.. Kingsi su imali vise suteve.. Neverovatno.. Voleo bih da vidim statistiku koliko meceva su dobili timovi koji su imali vise suteva.. (msm, mogu i sam to da uradim, ali sto bih se sada zamajavao.. Very Happy).. Cenim jedno 25%.. Nindza
Joe Thornton gol konacno.. Klanjam se Nekako je lepo videti ga ponovo kako slavi.. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od VIX Sub Apr 23, 2011 10:48 pm

Realno Kingsi ne zasluzuju dalje [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od Бледолики Pon Apr 25, 2011 1:22 am

Bas su super utakmice iz ove serije. Uzivanje, preokreti. Sreca po Ajkule da su im Kraljevi protivnici u prvom kolu (po meni uz Rendzere najslabiji tim u PO). A i oni ih muce. Da su zdravi ova dvojica u LA bila bi druga pesma.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od Che Pon Apr 25, 2011 7:18 pm

Ma, cudno ti je to u PO.. To u kolko utakmica koji tim dobije ne mora nista da znaci..
Mislim da Sharksi igraju prilicno konstantno. Kingsi su ti koji idu od sjaja do ocaja.. Pijem kafu i chiluje Sa te strane, apsolutno ne znam sta mozemo da ocekujemo veceras, ali nekako sticem filing da cemo gledati game 7, ne znam zasto.. Nindza Sto bi, realno, bilo veliko iznenadjenje, jer su Sharksi ovde bili pa mozda i najveci favoriti od svih serija.. A tek kada bi Kingsi uzeli seriju.. Krstim se
No dobro, da ne idemo sada unapred... Very Happy

Uzgred, skinite i pogledajte ovo sto sam postavio.. Ja jesam. Odlican kvalitet videa i neverovatna utakmica.. Klanjam se
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od VIX Pon Apr 25, 2011 7:28 pm

Uh da je bio tu sada Shen Kingsima nebi manjkao napadac [You must be registered and logged in to see this image.] Ali tako ti je to maler ih prati u PO i sta da se radi
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od Augment Pon Apr 25, 2011 8:00 pm

Бледолики ::Bas su super utakmice iz ove serije. Uzivanje, preokreti. Sreca po Ajkule da su im Kraljevi protivnici u prvom kolu (po meni uz Rendzere najslabiji tim u PO). A i oni ih muce. Da su zdravi ova dvojica u LA bila bi druga pesma.


steta sto igraju utakmice bas kasno.. utakmice su za pamcenje.. volio bih da ih kingsi mogu izbaciti zbog detroita.. a san jose je pencilin za wingse i nisam siguran da ih detroit moze proci (vidjecemo)
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od Marvin Uto Apr 26, 2011 1:27 pm

Jumbo Joe [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od VIX Uto Apr 26, 2011 1:36 pm

Kakva je to bila tuga u Stalples-u [You must be registered and logged in to see this image.] Da je tu bio Anze bila bi druga prica
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od Che Uto Apr 26, 2011 6:30 pm

Veliki Dzo je konacno proradio.. Smile Lepa asistencija kod prvog gola, i nartavno, OT GWG, lepo se snasao i spretno sproveo pak u mrezu.. I uzetih 12 od 17 fejsofova, to je jako dobro..



Pobeda jos vise dobija na znacaju kada se zna da su Sharksi dobili 5 min mejdzor krajem 3/3.. Sharksi su se uspesno odbranili i na kraju su bili nagradjeni ovim golom..

Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od pap Uto Apr 26, 2011 7:38 pm

Vratim se s godišnjeg i odma upadnem na ovu tugu Ne


Dobra serija, LA je mislim nadmašio sva očekivanja , no nakraju su propustili daleko previše šansi (3 poraza u produžetku, 0-3 doma)

Ključno je očito bilo prosuto vodstvo 4-0 sredinom druge trećine 3. tekme Oces u zid - u zid

Do onda Kingsi su bili u na vrhu sijeta, imali su sve...

Nakon te trećine ništa više nije bilo isto, u sljedeće 3 utakmice bilo smo u totalno podređenom položaju i Sharksi su potpuno zasluženo prošli...

Konkretno kaj se tiče 6. tekme SJ je ponovo bio bolja ekipa, no LA se nekako vratio u život i imo strašnu šansu krajem 3. trećine nakon major penala Sharksa, al PP Kingsa je očajan ove godine Fejspalm joj
Točku na i sezone Kingsa stavio je "nekad veliki" Joe

Najbolja linija Kingsa u PO Clifford, Richardson, Simmonds potpuno je zakazala u 6. tekmi(kombinirano +/- -10)

Doughty Fejspalm joj Ljut kroz gotovo cjelu seriju(osim očito 2. utakmice)
Green je rratnik, al stvarno pretjeruje s bedastoćama, a uz to je i previše puta izviso
Penner i Stoll non factor (Penner bez Kopitara izgleda izgubljen u vremenu i prostoru)
Handzus je spreman za penziju

(od svega jedin pozitivno je kaj sad Doughty baš i nemre očekivat nekakvu astronomsku povišicu pa nam ostaje više para neg je očekivano)

Na kraju

Postovanje za Quicka, tip je možda primio 16 golova na domaćem ledu, al bogami ako je kriv i za jedan, a uz to je stvarao čuda kad su mu pružili šansu


Sad kad nam je sezona gotova preostaje mi samo drukat za Nashville Very Happy i čekat da počne saga oko drafta i postsezone
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od Che Uto Apr 26, 2011 7:47 pm

Uzecu malo i preurediti ovaj post, napraviti recap serije, i postaviti na portal.. Excellent
Imas jos nesto da dodas? Very Happy (malo za Sharkse, jer si se ovde ipak fokusirao "na nase" Rolling Eyes Very Happy)

Sa konstatacijama se slazem. Od Dotija se mnogo ocekivalo, ali se nekako i pre pocetka znalo da tu nece biti necega spektakularnog. I, kao sto sam rekao, stice se utisak da su Kingsi igrali od sjaja do ocaja, sa prosekom tu negde na sredini. Nisu svakako oni izgubili seriju zato sto su nesto slabo igrali, vec su izgubili zato sto je San Hoze jaci. Simple as that. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od Marvin Uto Apr 26, 2011 8:18 pm

pap ::
Green je rratnik, al stvarno pretjeruje s bedastoćama,
[You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od Che Uto Apr 26, 2011 8:32 pm

Sta su to bedastoce? Ceskam bradu
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od pap Uto Apr 26, 2011 8:37 pm

Dobro kažeš, La je igro od sjajnog do očajnog..jbg pozna se ipak manjak talena, sve su to grinderi i igrači sa sporadičnim bljeskovima, Quick im je jedina konstanta

Kaj se Sharksa tiče:

Najveći njihov minus je psiha, znaju s pogubit kad je pritisak, imali su sreće ovaj put jer LA nije iskoristio kaj mu se nudilo, al kad su rasterećeni igraju sjajno, pogotovo u napadačkoj trećini

Obrana im se zna pogubit, ima perioda totalnog kolapsa(LA im je zabijo u serijama kad su davali previše šansi), ponekad su premeki pred svojim golom i kompliciraju oreviše

Ofenzivno su jaki, mogu držat oak i imat kontrolu nad igrom, kad su pravi u glavi izvozaju protivnika po cjeloj zoni ilako stvaraju prilike

Pojedinačno Clowe i Wellwood su vjerojatno najviše pokazali, izuzetno opasni obojica, Wellwood bi mogo biti potez sezone čak
Mitchell je bio sjajan team player, najpouzadniji igrač na ledu uvjek
Mladi Couture dobar

Heatly i Thorton...meh, daleko je to od najboljih dana
Pavelski je bio gotovo nevidljiv u seriji, Setoguchi također, al imaju svaki važne golove(GWG) tak da nikad neznaš s njima

Boyle negdke u rangu Heatlya i Thortona, al još uvjek prva violina na plavoj lniji
Vlasic, Demers i White dobri, bore se i trude kolko mogu


Nisam ništa piso o golmanima, al šećer na kraju Very Happy

Niemi je katastrofa, nemam drugog opisa za njega, čini se ko da i ekuipa sumnja u njega, s njim na golu igraju jako pipkavo(mislim da je po statistici najgori golman u playoffu)
Niitty je svaki put izgledao ko da zna kaj radi, dobro s postavlja i izuuetno miran, jako dobar svaki put kad je mjenjo Niemia-uostalom on je stao na gol u sad već famoznoj 3. utakmici kod 0-4 i uvelike dao doprinos pobjedi(feler mu je kaj je jako jako malo igro zadnja 3 mjeseca)

Dakle slab starter na golu, solidna obrana al ništa više od toga i jebački napad koji se pojavi samo kad mu se hoće.

Dobili Predse ili Hawkse u drugoj rundi San Jose će imati velikih problema pogotovo ak će Niemi braniti ko i do sad.


pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od Che Uto Apr 26, 2011 8:51 pm

To ce biti dovoljno.. Ceskam bradu Ide na portal za par minuta..

finalna verzija.. Very Happy

Rezime serije
|1| Sharks 4 - 2 Kings |8|
1/4 Zapada


[You must be registered and logged in to see this image.]

Vratim se s godišnjeg i odma upadnem na ovu tugu.. Ne

Dobra serija, LA je mislim nadmašio sva očekivanja, no nakraju su propustili daleko previše šansi (3 poraza u produžetku, 0-3 doma)

Ključno je očito bilo prosuto vodstvo 4-0 sredinom druge trećine 3. tekme Oces u zid - u zid

Do onda Kingsi su bili u na vrhu sijeta, imali su sve...

Nakon te trećine ništa više nije bilo isto, u sljedeće 3 utakmice bilo smo u totalno podređenom položaju i Sharksi su potpuno zasluženo prošli...

Konkretno kaj se tiče 6. tekme SJ je ponovo bio bolja ekipa, no LA se nekako vratio u život i imo strašnu šansu krajem 3. trećine nakon major penala Sharksa, al PP Kingsa je očajan ove godine. Fejspalm joj
Točku na "i" sezone Kingsa stavio je "nekad veliki" Joe (Thornton).

[You must be registered and logged in to see this image.]
Najbolja linija Kingsa u PO Clifford, Richardson, Simmonds potpuno je zakazala u 6. tekmi (kombinirano +/-: -10).

Doughty Fejspalm joj Ljut kroz gotovo cjelu seriju (osim očito 2. utakmice).
Green je rratnik, al stvarno pretjeruje s bedastoćama, a uz to je i previše puta izviso.
Penner i Stoll non factor (Penner bez Kopitara izgleda izgubljen u vremenu i prostoru).
Handzus je spreman za penziju.

(od svega jedin pozitivno je kaj sad Doughty baš i nemre očekivat nekakvu astronomsku povišicu pa nam ostaje više para neg je očekivano)

Jedan veliki Postovanje za Quicka, tip je možda primio 16 golova na domaćem ledu, al bogami ako je kriv i za jedan, a uz to je stvarao čuda kad su mu pružili šansu.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dobro kaže Dzomba, LA je igro od sjajnog do očajnog.. Jbg., pozna se ipak manjak talenta, sve su to grinderi i igrači sa sporadičnim bljeskovima, Quick im je, nazalost, ovde bio jedina konstanta.

Kaj se Sharksa tiče:

Najveći njihov minus je psiha, znaju se pogubit kad je pritisak, imali su sreće ovaj put jer LA nije iskoristio kaj mu se nudilo, al kad su rasterećeni igraju sjajno, pogotovo u napadačkoj trećini.

Obrana im se zna pogubit, ima perioda totalnog kolapsa (LA im je zabijo u serijama kad su davali previše šansi), ponekad su premeki pred svojim golom i kompliciraju previše.

Ofenzivno su jaki, mogu držat čak i imat kontrolu nad igrom, kad su pravi u glavi izvozaju protivnika po cjeloj zoni i lako stvaraju prilike.

Pojedinačno Clowe i Wellwood su vjerojatno najviše pokazali, izuzetno opasni obojica, Wellwood bi mogo biti potez sezone čak.
Mitchell je bio sjajan team player, najpouzadniji igrač na ledu uvjek.
Mladi Couture dobar.

Heatly i Thorton... meh, daleko je to od najboljih dana.
Pavelski je bio gotovo nevidljiv u seriji, Setoguchi također, al imaju svaki važne golove (GWG) tak da nikad neznaš s njima.

Boyle negde u rangu Heatlya i Thortona, al još uvjek prva violina na plavoj lniji. Very Happy
Vlasic, Demers i White dobri, bore se i trude kolko mogu.

Nisam ništa piso o golmanima, al šećer na kraju.. Very Happy

Niemi je katastrofa, nemam drugog opisa za njega, čini se ko da i ekipa sumnja u njega, s njim na golu igraju jako pipkavo (mislim da je po statistici najgori golman u playoffu).
Niitty je svaki put izgledao ko da zna kaj radi, dobro se postavlja i izuuetno je miran, jako dobar svaki put kad je mjenjo Niemia - uostalom on je stao na gol u sad već famoznoj 3. utakmici kod 0-4 i uvelike dao doprinos pobjedi (feler mu je kaj je jako jako malo igro zadnja 3 mjeseca).

Dakle slab starter na golu, solidna obrana al ništa više od toga i jebački napad koji se pojavi samo kad mu se hoće.

Dobili Predse ili Hawkse u drugoj rundi San Jose će imati velikih problema pogotovo ak će Niemi braniti ko i do sad. Dzomba se nada i prognozira da neće. Pijem kafu i chiluje Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
Game 1: LA 2, SJ 3 OT
Game 2: LA 4, SJ 0
Game 3: SJ 6, LA 5 OT
Game 4: SJ 6, LA 3
Game 5: LA 3, SJ 1
Game 6: SJ 4, LA 3 OT
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od backy Uto Apr 26, 2011 9:32 pm

I sta mislite nisam pratio ovu seriju dali bi slovenac promijenio stvari da je igrao?
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od Che Uto Apr 26, 2011 9:37 pm

Naravno da nebi, to se samo VIX zaludjuje.. Pijem kafu i chiluje Nogica
I jos jednom, za sve.. Skinite i pogledajte OBAVEZNO 3. utakmicu, imate ekstra linkove na prethodnoj strani.. Kakva mecina.. Klanjam se
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings - Page 2 Empty Re: West 1/4: (2) Sharks vs. (7) Kings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu