NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bivsi NHL timovi

+9
pap
Augment
Liverpool FC
Marvin
SymphonyX
Pufta
Che
kb8
SashaMTL
13 posters

Strana 4 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od OHK Beograd Sre Mar 02, 2011 2:17 am

Ja bi hteo da vidim Winnipeg nazad... ne da bude prosirenje, nego preselenje. Takodje Quebec City, ali pre bi hteo Winnipeg. Neznam dal bi hteo Hartford. Pre bi Hamilton.
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od SymphonyX Sre Mar 02, 2011 2:25 am

Aaaaa Quebec City je zarobljen u vremenu.Upravo sam saznao jednu od sigurnih destinacija za putovanje kad zgrnem pare od politike Seljak
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Augment Sre Mar 02, 2011 4:51 am

i sad bih se ja trebao naljutiti zbog slika iz detroita? Bivsi NHL timovi - Page 4 976260

ne znam samo zasto toliko branite te propale klubove, jer su stvarno bili djubar prije selidbe. meni bi bilo krivo kad bi montreal ili toronto, pa i edmonton htjeli da presele u neki lijevi grad zbog tradicije klubova,tj. NHL ne bi vise to ni bio.
a ne zbog nekog hira u vezi mrzim ameriku, volim rusiju,kanadu i slicne gluposti

jedini problem je mozda prevelik broj klubova i zato dolazi do ovakvih situacija. velika trzista su u dijelovima amerike gdje hokej i nije neka tradicionalna igra i sigurno ce phoenixu ili san jose-u progledati kroz prste zbog manje posjete. kao da je posjeta glavni faktor egzistencije tima.. pa serie A bi onda propala nacisto da je tako.
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Che Sub Mar 05, 2011 5:37 pm

The media in Canada really really really fetishizes the idea of a seventh Canadian team in the National Hockey League, and they've been circling the dying carcasses of the Atlanta Thrashers and Phoenix Coyotes like buzzards for years.
This week, it got just a bit more ludicrous when TSN - the Canadian equivalent of ESPN, who therefore should try to be at least somewhat rational and unbiased about this type of thing - took the increasingly contentious hearings about keeping the Coyotes in Glendale as a cue to unveil its Jets Meter.

Bivsi NHL timovi - Page 4 Ept_sports_nhl_experts-55321170-1299277597
Yup, the most ubiquitous and influencial sports network in Canada is actively rooting for the return of the Winnipeg Jets at the expense of an existing franchise.

Evo linka, da budete u toku.. Very Happy : http://www.tsn.ca/nhl/jetsmeter

Inace, evo sta se desavalo prethodnih dana: The mayor of Glendale is urging an independent government watchdog to stop stalling the deal to sell the Phoenix Coyotes. Mayor Elaine Scruggs called a news conference at Jobing.com Arena on Thursday, Mar. 3, saying that the Goldwater Institute is "significantly hindering" the sale of the Coyotes to Matthew Hulsizer.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od SashaMTL Pon Mar 07, 2011 10:08 pm

Problem treba da se rijesi tako sto ce se Kojoti preseliti u Winnipeg i prestacemo da slusamo o sranju od ekipe koja gubi pare (ove godine su oficijelno izgubili 40M$!) tako da ostaje da Quebec ceka Thrasherse Bivsi NHL timovi - Page 4 690961

Zapadna konferencija ce da izgleda otprilike ovako:
NORTHWEST
Vancouver
Edmonton
Calgary
Winnipeg
Minnesota

PACIFIC:
Los Angeles
Anaheim
San Jose
Denver
Dallas

CENTRAL (nema promjene)
Chicago
Columbus
Detroit
Nashville
St. Louis
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Che Sre Mar 09, 2011 4:01 pm

Poslusajmo Betmena.. Pijem kafu i chiluje



"I'm an optimist by nature.." Seljak Laughing
Daj boze da se situacija jos malo zakomplikuje i oduzi, pa da sele vise taj tim.. Na sever, bilo gde, samo na sever.. Klanjam se
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od SashaMTL Čet Mar 17, 2011 9:45 pm

Jos malo i nema vise price o raspalim Kojotima
http://www.tsn.ca/nhl/story/?id=358400
KONACNO! Bivsi NHL timovi - Page 4 273860 Bivsi NHL timovi - Page 4 545849
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Che Pet Mar 18, 2011 11:58 am

Dzomba ::The media in Canada really really really fetishizes the idea of a seventh Canadian team in the National Hockey League, and they've been circling the dying carcasses of the Atlanta Thrashers and Phoenix Coyotes like buzzards for years.
This week, it got just a bit more ludicrous when TSN - the Canadian equivalent of ESPN, who therefore should try to be at least somewhat rational and unbiased about this type of thing - took the increasingly contentious hearings about keeping the Coyotes in Glendale as a cue to unveil its Jets Meter.

Bivsi NHL timovi - Page 4 Ept_sports_nhl_experts-55321170-1299277597
Yup, the most ubiquitous and influencial sports network in Canada is actively rooting for the return of the Winnipeg Jets at the expense of an existing franchise.

Evo linka, da budete u toku.. Very Happy : http://www.tsn.ca/nhl/jetsmeter

Inace, evo sta se desavalo prethodnih dana: The mayor of Glendale is urging an independent government watchdog to stop stalling the deal to sell the Phoenix Coyotes. Mayor Elaine Scruggs called a news conference at Jobing.com Arena on Thursday, Mar. 3, saying that the Goldwater Institute is "significantly hindering" the sale of the Coyotes to Matthew Hulsizer.

Bivsi NHL timovi - Page 4 Winnipeg_jets_clock_v4_47701

Malo su blize... Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Augment Pet Mar 18, 2011 1:59 pm

samo se vi nadajte Smile
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od SymphonyX Pet Mar 18, 2011 2:06 pm

Svako ko voli hokej se nada ovome,ne vidim smisao igranja pred praznim tribinama,ali to je samo sporedna stvar.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Augment Pet Mar 18, 2011 2:15 pm

znaci bolji su Blackpool i Stoke City sa punim tribinama od AC Milan i FC Juventus koji igraju na polupraznom stadionu?
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od SymphonyX Pet Mar 18, 2011 2:18 pm

Jbt da ti samo znas koliko to poredjenje nema veze s' mozgom Laughing Alo,govorimo o SELIDBI timova.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Che Pet Mar 18, 2011 2:20 pm

Augment ::znaci bolji su Blackpool i Stoke City sa punim tribinama od AC Milan i FC Juventus koji igraju na polupraznom stadionu?
Opet on...

A znaci, Thrashers = AC Milan, Coyotes = FC Juventus.. Rolling Eyes
Ajde sada, priznaj, sta imas protiv Vinipega? Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Augment Pet Mar 18, 2011 2:30 pm

pa sta vi imate protiv phoenixa (osim sto su najodvratnija ekipa koja je igrala u NHL) ?
dizu se iz godine u godinu i sad kad imaju rezultate hoce da ih sele. mozda ih poguraju i u play offu da bi ih popularizovalo.

protiv winnipega nemam nista, ali kasno se jbnm kajati.. zasto ga nisu spasili kad su trebali? od druge sanse nema nista uvjeren sam
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Che Pet Mar 18, 2011 2:36 pm

Ja odustajem od diskusije. Mellow
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od SymphonyX Pet Mar 18, 2011 2:38 pm

Bice to ista jebena ekipa,samo u drugom gradu.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Augment Pet Mar 18, 2011 2:44 pm

ma jedino mogu otici u houston ili las vegas
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Marvin Pet Mar 18, 2011 4:24 pm

Dzomba ::Ja odustajem od diskusije. Bivsi NHL timovi - Page 4 776858
Dobro si shvatio.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od SashaMTL Sub Mar 19, 2011 4:33 pm

Opet on pocinje sa svojim glupostima:
Las Vegas je jedan od americkih gradova koji je najvise pogodjen ekonomskom krizom, a razlog je prost - kada se izgubi kuca i posao, zadnja stvar sto ti je potrebna je da ides da se kockas i potrosis i ono malo para sto ti je ostalo.
Dalje, Las Vegas je napravljen tako da turisti trose svoje vrijeme na trosenje para u kockarnicama a ne da gledaju hokej.

Od Hjustona nema nista jer osim one mogucnosti preseljenja Edmonton Oilersa od prije 15 godina, niko nikad nije pokazao zainteresovanost za NHL tim. Pa cak i u vrijeme kad su Pingvini imali problem sa arenom i kad je Mario Lemieux prijetio da ce da preseli tim, jedino je Kansas City (AEG, vlasnik Sprint arene) pokazao interes.

Kojoti su ekipa koja se dize iz godine u godinu tako sto ima sve manje publike i sve manju finansijsku podrsku. Dzaba njima guranje u play offu kad nemaju ni vlasnika jer niko normalan nije zainteresovan da ih kupi, korporativna podrska im se sastoji od prosjacenja (revenu share) a podrska publike se sastoji od nekoliko hiljada ljudi (od kojih dobar dio ima besplatne ulaznice) koji dodju da bi vidjeli led i jeli besplatne hot-dogove.

Vinipeg ima arenu koja bi se mogla modifikovati da bi se ubacila dodatna sjedista i korporativne loze,
a vlasnik ekipe ce biti David Thomson koji lezi na 23 milijarde dolara (guglaj malo da saznas ko je on)

Moje licno misljenje je da ce se sacekati kraj regularne sezone i onda ce se u aprilu i zvanicno objaviti da je zavrsena avantura sa hokejom u Arizoni i da se ekipa vraca tamo odakle je i dosla tako da cemo od oktobra gledati Jetse.
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Che Sub Mar 19, 2011 4:43 pm

SashaMTL ::Moje licno misljenje je da ce se sacekati kraj regularne sezone i onda ce se u aprilu i zvanicno objaviti da je zavrsena avantura sa hokejom u Arizoni i da se ekipa vraca tamo odakle je i dosla tako da cemo od oktobra gledati Jetse.
Amin. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Augment Sub Mar 19, 2011 5:39 pm

joj kako vi mene nervirate i sve shvatate bukvalno. nisam rekao da ce preci u las vegas jebo vas las vegas nego je ocito da tate NHL-a pokusavaju da populariziraju hokej u toplijim krajevima i normalno da ce istrpiti phoenix, san jose, floridu prije nego winnipeg, queebec, portland i sl.

bmk gdje se igra. ja hocu spektakl na televizoru, a klubova je previse.
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Che Sub Mar 19, 2011 5:46 pm

Pa evo, od sledece sezone ces verovatno gledati bolji i veci spektakl, jer Kojoti verovatno idu u Vinipeg. Smile Mislim da u Finiksu imaju vremena do sredine Aprila da urade nesto, posle toga je "hello good and healthy hockey market, with awsome fans.." Rock on
A priznaces da i publika u velikoj meri doprinosi tvom spektaklu. Pijem kafu i chiluje Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Pufta Ned Mar 20, 2011 12:08 pm

ja sam nesto citao da je atlanta bliza selidbi nego finiks. ne znam koliko je to tacno. ALI Jets
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od SashaMTL Pon Mar 21, 2011 2:33 am

Pufta ::ja sam nesto citao da je atlanta bliza selidbi nego finiks. ne znam koliko je to tacno. ALI Bivsi NHL timovi - Page 4 913150

Finiks je prvi na listi za selidbu jer ima nerijeseno vlasnicko pitanje (mada ce se sve to rijesiti u slj. par sedmica, odnosno zvanicno ce se objaviti da ekipa od slj. sezone igra u Vinipegu.
Thrashersi su drugi na listi za selidbu jer je ekipa na prodaju od 2005 i moje licno misljenje je da ce ih vec slj. godine preseliti u Quebec City gdje mogu da igraju u starom starom Colisee dok se ne izgradi nova arena.
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od SashaMTL Pon Mar 21, 2011 2:41 am

Augment ::joj kako vi mene nervirate i sve shvatate bukvalno. nisam rekao da ce preci u las vegas jebo vas las vegas nego je ocito da tate NHL-a pokusavaju da populariziraju hokej u toplijim krajevima i normalno da ce istrpiti phoenix, san jose, floridu prije nego winnipeg, queebec, portland i sl.

bmk gdje se igra. ja hocu spektakl na televizoru, a klubova je previse.

Da Las Vegas valja kao sportska sredina, dosad bi se NFL, NBA i MLB vec instalirali.

btw, uvijek je bolji spektakl Winnipeg Jets vs. Quebec Nordiques nego Phoenix Coyotes vs. Atlanta Thrashers.
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 4 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu