NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bivsi NHL timovi

+9
pap
Augment
Liverpool FC
Marvin
SymphonyX
Pufta
Che
kb8
SashaMTL
13 posters

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od SashaMTL Ned Feb 27, 2011 12:43 pm

Augment ::da su ispunjavali uslove ostali bi tu gdje jesu.. znaci kasno se jeb... kajati.

dobro
winnipeg ima 700 000.. i u krugu od 5000 km nema zive duse osim par
indijanaca, chica, zagora, tex willera i ostalih drvosjeca. da se
isplatilo ligi ne bi ih sutnuli u phoenix. to su cinjenice, a ne neka
sentimentalna sranja.. zasto iz toronta ili montreala nisu sklonili
ekipe?

Pocetkom devedesetih, Kanadu je pogodila ekonomska kriza koja se gore odrazila na privredu nego aktuelna ekonomska kriza. U Quebecu je u to vrijeme oko 800.00 ljudi, dakle vise od 10% populacije, zivjelo od socijalne pomoci!
Dodaj na to i politicku nestabilnost koja se itekako odrazavala i na ekonomsku situaciju. Da preciziram - referendum za otcjepljenje Quebeca od Kanade, odrzan 1995 i na kojem su federalisti dobili sa veoma malom razlikom 49.44% ZA i 50.56% PROTIV (ovdje se govorilo i o namjestanju glasanja, podmicivanju od strane federalista, prijetnju federalnom vojnom intervencijom ali necemo sad o tome.)
Dakle, u takvoj aktuelnoj situaciji, vlasnik ekipe je trazio da se izgradi nova arena (jer su igrali u areni koja je napravljena 1949 godine) plus da mu se pomogne, putem izgranje kockarnice od koje bi jedan dio profita isao na finansiranje ekipe, sto naravno nije naslo na odgovor vladajuce politicke garniture jer su stekali lovu za novu drzavu, vlasnik nije imao drugog izbora nego da proda ekipu.
Epilog - Quebec je izgubio i referendum i Nordiques.
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Che Ned Feb 27, 2011 2:09 pm

Ma nekako sve ide u pravcu da cemo imati barem jednu kanadsku fransizu u sledece 2-3 godine. Smile
A kao sto vidite, pripoveda se da bi neka od fransiza vec sledece godine mogla u Vinipeg. Mada, ne znam koliko je tako nesto realno.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Pufta Ned Feb 27, 2011 3:15 pm

samo Jets
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Augment Pon Feb 28, 2011 1:36 am

i dobro sasha sta si ti meni sad otkrio ameriku ili si potvrdio ono sto sam pricao a to je da nisu mogli da opstanu!? a koliko je bilo nezaposleni u tom gradu stvarno me ne zanima. ja pratim nhl a ne bavim se tudjim zivotima koji su udaljeni 25000 km od mene. zato prestanite sa sentimentalnim sranjima
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od SashaMTL Pon Feb 28, 2011 4:51 am

Augment ::i dobro sasha sta si ti meni sad otkrio ameriku ili si potvrdio ono sto sam pricao a to je da nisu mogli da opstanu!? a koliko je bilo nezaposleni u tom gradu stvarno me ne zanima. ja pratim nhl a ne bavim se tudjim zivotima koji su udaljeni 25000 km od mene. zato prestanite sa sentimentalnim sranjima

Potrebno je da se predstave cinjenice posto ti "pratis hokej i ne bavis se o tudjim zivotima koji su udaljeni 25000 km od tebe" a samo znas da seres o Kanadi i kanadskim ekipama.

Vremena su se promijenila, ako je nekad losa ekonomska situacija uticala da se ekipa preseli, danas imamo totalno drugu situaciju:
Procenat nezaposlenosti u provinciji Quebec je 7.9% (Quebec City oko 5%), sto je manje nego u americi i mnogim evropskim zemljama.
Ako je ekipa nekad morala da preseli jer su tada bila druga (ekonomska) vremena, sada je doslo vrijeme i da QC ponovo dobije svoju ekipu, moja predvidjanja su za 1-2 godine.

Polovinom devedesetih. Jets i Nordiques nisu mogli da opstanu, danas imamo slucaj da ekipe po raznoraznim americkim vukojebinama opstaju zahvaljujuci REVENUE SHARE, kanadske ekipe izdvajaju desetine miliona dolara da bi se hokej odrzao u gradovima gdje ekipe gube desetine dolara po sezoni i gdje na utakmice dodje vise od 2000 gledalaca jedino ako se dijele besplatna pizza i hot-dogovi Bivsi NHL timovi - Page 3 690961)) A zasto se kanadske ekipe ne pobune protiv tog davanja novca u vrecu bez dna? Pa zasto sto Toronto i Montreal vise vole da daju novac za Predatore, Kojote, Thrasherse i slicne nego da im se te ekipe presele u Hamilton ili QC i prave ekonomsku konkurenciju.
Jos 1979 godine je Montreal blokirao spajanje WHA i NHL da bi zastitio svoje ekonomske interese, Toronto je prije par godina blokirao Balsillie_a u njegovom nastojanju da dovede ekipu u Hamilton.
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Augment Pon Feb 28, 2011 12:03 pm

i hoces reci da preseljenje iz quebeca u Denver nije bila dobra ideja?

ne serem po kanadskim ekipama, ali nemam sentimetalnosti.jer jedina konstanta
stvar americkom profesionalnom sportu je pravilo da nista nije dovoljno ni sveto, ni licno, da ne
bi bilo podlozno preispitivanju i pomjeranju.

zasto bih ja drugacije razmisljao? trziste i ekonomija diktiraju. npr. engleska koja kroz istoriju najvise drzi do tradicije rasprodala je pola klubova strancima. i to klubove sa velikom tradicijom poput manchestera i liverpoola.. a o chelsea, city, leeds, fulhamu, portsmouthu i dr. da ne pricam.

to je jednostavno tako i sa tim se moramo pomiriti. tako da mi je svedno hoce li uzivo javljanje biti iz winnipega ili phoenixa to je njihov problem Bivsi NHL timovi - Page 3 147869
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Marvin Pon Feb 28, 2011 4:23 pm

Augment :: jedina konstanta
stvar americkom profesionalnom sportu je pravilo da nista nije dovoljno ni sveto, ni licno, da ne
bi bilo podlozno preispitivanju i pomjeranju.
Osim ovih Hockeytown-ova ili kako vec zovu gradove juzno od granice gde postoje navijaci. Bivsi NHL timovi - Page 3 260887
Augment ::detroit, chicago, new york i boston.. ne znam sta bi se
moglo desiti da ih presele negdje drugo.. jedino da grad opustosi
kakva nuklearka ili razorni zemljotres


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Che Pon Feb 28, 2011 10:10 pm

Augment ::i hoces reci da preseljenje iz quebeca u Denver nije bila dobra ideja?

ne serem po kanadskim ekipama, ali nemam sentimetalnosti.jer jedina konstanta
stvar americkom profesionalnom sportu je pravilo da nista nije dovoljno ni sveto, ni licno, da ne
bi bilo podlozno preispitivanju i pomjeranju.

zasto bih ja drugacije razmisljao? trziste i ekonomija diktiraju. npr. engleska koja kroz istoriju najvise drzi do tradicije rasprodala je pola klubova strancima. i to klubove sa velikom tradicijom poput manchestera i liverpoola.. a o chelsea, city, leeds, fulhamu, portsmouthu i dr. da ne pricam.

to je jednostavno tako i sa tim se moramo pomiriti. tako da mi je svedno hoce li uzivo javljanje biti iz winnipega ili phoenixa to je njihov problem Bivsi NHL timovi - Page 3 147869

Dej tuk ar dzabs... Dej tuk ar dzbs.. dktyrdzbsd... Laughing Seljak

Dzomba ::
Augment ::izopcenik? Bivsi NHL timovi - Page 3 690961
Klasican Motor City nacionalista.. Rolling Eyes


Da zakljucimo.. Thrashersi i Coyotesi su jadni timovi, bez podrske navijaca, koje vec nekoliko godina trpe gubitke, i treba ih seliti na trzista koja zele i mogu da podrze hokejasku fransizu.
Ne bi meni smetao ni Las Vegas, ni Kansas Siti, ni Sijetl (sve je bolje od jebenog Finiksa).. Al bi mi Kvebek Siti i Vinipeg bili mnogo drazi.
Bring back the Jets, bring back the Nordiques (reko bi na francuskom, al sam zaboravio.. Fejspalm joj)!!!
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Marvin Pon Feb 28, 2011 10:38 pm

Zaboravljate jednu stvar. Hartford Whalers. Bivsi NHL timovi - Page 3 690961


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od pap Pon Feb 28, 2011 11:22 pm

Colorado ima dosta problema s posjetom u Denveru, sumnjam da bi se morali trgat da napune dvoranu u Kanadi
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Augment Uto Mar 01, 2011 12:38 pm

ja ne znam od koga kopirate te nostalgicne tekstove sa interneta ali evo par informacija:

Hartford Whalers
1979–1997
City Hartford, Connecticut, U.S.
Avco World Trophy: 1972–73
Division championships: 1972–73, 1973–74, 1974–75, 1986–87

----------------------->

Carolina Hurricanes
1997–present (NHL)
City Raleigh, North Carolina

Stanley Cups:
1 (2005–06)
Conference championships: 2 (2001–02, 2005–06)
Division championships: 3 (1998–99, 2001–02, 2005–06)
-------------------------------------------------------------------------------

Quebec Nordiques
1972–1995
City Quebec City, Quebec

Avco World Trophy: 1977
Division championships: 1975, 1977, 1986, 1995

--------------------->

Colorado Avalanche
1995-present(NHL)
City Denver, Colorado, U.S.

Stanley Cups: 2 (1995–96, 2000–01)
Conference championships: 2 (1995–96, 2000–01)
Presidents' Trophy: 2 (1996–97, 2000–01)
Division championships: 8 (1995–96, 1996–97, 1997–98, 1998–99, 1999–00, 2000–01, 2001–02, 2002–03)
-------------------------------------------------------------------------------

ako ovo nisu bili dobri potezi onda ova rasprava nema smisla uopste Bivsi NHL timovi - Page 3 731207
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Che Uto Mar 01, 2011 12:44 pm

Niko ne kaze da su to bili losi potezi (mada im se ja svakako nisam (tj., ne bih im se Laughing) obradovao)..
Mi pricamo ovde najvise o sadasnjosti.. Jel bi ti voleo da timovi ostanu u Atlanti, Finiksu (da ne navodim dalje..), i da onako brukaju hokej, sa onakvom posetom..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Augment Uto Mar 01, 2011 1:51 pm

a vidis u atlanti nije problem samo hokej, nego i nba klub.. ne znam sta je tim ljudima ali kod njih ni michael jordan nije mogao napuniti dvoranu.

"Jel bi ti voleo da timovi ostanu u Atlanti, Finiksu (da ne navodim dalje..), i da onako brukaju hokej, sa onakvom posetom.."

pa o tome i govorim cijelo vrijeme. da mene kao krajnjeg korisnika/gledatelja ne zanima gdje se igra, zelim spektakl.
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Marvin Uto Mar 01, 2011 2:38 pm

Relokacija sa osvajanjem titula ima veze koliko i plazma keks, Saitek joystick i septolete+ zajedno. Koliko i moje rodjenje. Koliko "Hari Poter i kamen za kupus". Koliko i Betoven. Koliko i Roman Abramovich. Koliko i Milan Tarot(dobro, ovo ko zna Bivsi NHL timovi - Page 3 260887). Bivsi NHL timovi - Page 3 329102

Avsi su posledica dva nezadovoljna igraca, Lindrosa i Roya, dok su Hurricanes dobrim managmentom uradili sta su radili.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Augment Uto Mar 01, 2011 10:02 pm

plazma je keks moje mladosti ^^

u ovim slucajevima, selidba je itekako znacila. od malih, prosjecnih ekipa, koje su sastavljale kraj s krajem napravili sampionske i veoma respektabilne timove. ocito su glupovi u tim pizdicima propadali ^^
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Marvin Uto Mar 01, 2011 10:06 pm

Jao, molim te vise, pogledaj roster Nordiquesa u poslednjoj sezoni pre nego sto su se preselili. Mala, prosecna ekipa?(Kao kad bi se Zvezda preselila u Jagodinu i bila prva.) Falio im je nadrkani golman za titulu.
A Hurricanesi su imali vremena da izgrade SC sampiona.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Augment Uto Mar 01, 2011 10:34 pm

ajde ok. ovo je bila jedina tema u kojoj se vodila neka rasprava i gdje je vecina ucestvovala, nije problem, vracamo se glupim americkim twitter forama ili onog debila sto pravi recap detroitovih utakmica. Bivsi NHL timovi - Page 3 690961
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Marvin Uto Mar 01, 2011 10:44 pm

Kog debila sto pravi recapove?


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Che Uto Mar 01, 2011 10:47 pm

Augment ::ajde ok. ovo je bila jedina tema u kojoj se vodila neka rasprava i gdje je vecina ucestvovala, nije problem, vracamo se glupim americkim twitter forama ili onog debila sto pravi recap detroitovih utakmica. Bivsi NHL timovi - Page 3 690961

Marvin ::Kog debila sto pravi recapove?
Ne vredjajte Insomic Reviewera, mog dobrog prijatelja. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od SashaMTL Uto Mar 01, 2011 10:51 pm

Kada se gleda iz ove perspektive, naravno da je za Nordiques bilo bolje sto su preselili u Denver. Ne mozemo sad da fantaziramo i polazimo od pretpostavki "Sta bi bilo da su preselili u Phoenix a da su Jetsi otisli u Denver...". Medjutim, cinjenica je da je ekipa ostala u QC vjerovatno ne bi nikad nista osvojili jer CH ne bi nikad zamijenili Roy_a sa direktnom konkurencijom.
Nordsi su imali kompletnu ekipu i samo im je falio dobar golman.
Ekipa je pretezno izgradjena zahvaljujuci Lindrosu, za kojeg su od Filadelfije dobili 6 igraca, 2 izbora prve runde i 15 miliona zelembaca!
(Peter Forsberg, Ron Hextall, Chris Simon, Mike Ricci, Kerry Huffman, Steve Duchesne, izbor prve runde u 1993 (Jocelyn Thibault) i izbor prve runde u 1994 (Nolan Baumgartner)
To im je omogucilo da imaju dominantnost u sljedecih 10 godina, rasprodatu arenu za nekoliko sezona unaprijed, platnu masu od 70M$ neposredno pred 04/05 lockout...
Golmana su dobili zahvaljujuci nesposobnosti direktora Montreal Canadiensa, koji je dao najboljeg golmana u istoriji u zamjenu za drvosjece.

I sta je bilo nakon svega toga? Nema Roy_a - nema pobjeda, igraci su ostarili i penzionisali se, kako je ekipa postala i manje nego prosjecna, doslo je do opadanja zainteresovanosti publike i smanjenja prihoda, danas imaju platnu masu malo iznad minimalca i od ekipe od koje se ocekivalo da ce u svakoj sezoni ici do polufinala postali su ekipa koja se bori za ulazak u playoff.

Ovako je izgledala sampionska ekipa iz 1996:
2 Sylvain Lefebvre (A. capt.)
4 Uwe Krupp
5 Alexei Gusarov
6 Craig Wolanin (A. capt.)
7 Curtis Leschyshyn (A. capt.)
8 Sandis Ozolinsh
9 Mike Ricci (A. capt.)
10 Troy Murray
12 Chris Simon
13 Valeri Kamensky
14 Dave Hannan
16 Warren Rychel
18 Adam Deadmarsh
19 Joe Sakic (Captain)
20 Rene Corbet
21 Peter Forsberg
22 Claude Lemieux
24 Jon Klemm
25 Mike Keane
26 Stephane Yelle
48 Scott Young
52 Adam Foote

Golmani:

33 Patrick Roy
35 Stephane Fiset


Poslednji put izmenio SashaMTL dana Uto Mar 01, 2011 11:18 pm, izmenio ukupno 2 puta
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od SashaMTL Uto Mar 01, 2011 11:13 pm

Hurricanes su 2005 godine imali golmana koji je u playoffu pravio cuda, od 2005 do danas nigdje ni ekipe ni golmana.

A uvezi "pizdica", ovako izgledaju Pizdici
http://www.phototravelpages.com/canada/quebec/quebec_city.html

a ovako izgleda samoproklamovani "hockey town"
http://picturesofdetroit.blogspot.com/2011_02_01_archive.html
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Che Uto Mar 01, 2011 11:18 pm

SashaMTL ::
a ovako izgleda samoproklamovani "hockey town"
http://picturesofdetroit.blogspot.com/2011_02_01_archive.html
Al si ih ocrnio.. Seljak Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od SashaMTL Uto Mar 01, 2011 11:31 pm

Da se vratimo na temu:
Kompanija Quebecor (koju sa vec ranije spomenuo kao zainteresovanu za povratak Nordiques) je i zvanicno dobila prava da za sljedecih 25 godina upravlja arenom kao i da na arenu stavi svoje ime.
Finansijska kompenzacija zavisi od toga da li ce u QC biti ili ne NHL ekipa.
Ako nema ekipe, Quebecor placa 33 miliona dolara za pravo da stavi svoje ime na arenu i godisnju rentu od 3.15M$.

Ako ima ekipa, Quebecor placa 63.5M$ plus 5M$ godisnje za rentu.
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Marvin Sre Mar 02, 2011 12:16 am

SashaMTL ::Kada se gleda iz ove perspektive, naravno da je za Nordiques bilo bolje sto su preselili u Denver. Ne mozemo sad da fantaziramo i polazimo od pretpostavki "Sta bi bilo da su preselili u Phoenix a da su Jetsi otisli u Denver...". Medjutim, cinjenica je da je ekipa ostala u QC vjerovatno ne bi nikad nista osvojili jer CH ne bi nikad zamijenili Roy_a sa direktnom konkurencijom.
Nordsi su imali kompletnu ekipu i samo im je falio dobar golman.
Ekipa je pretezno izgradjena zahvaljujuci Lindrosu, za kojeg su od Filadelfije dobili 6 igraca, 2 izbora prve runde i 15 miliona zelembaca!
(Peter Forsberg, Ron Hextall, Chris Simon, Mike Ricci, Kerry Huffman, Steve Duchesne, izbor prve runde u 1993 (Jocelyn Thibault) i izbor prve runde u 1994 (Nolan Baumgartner)
To im je omogucilo da imaju dominantnost u sljedecih 10 godina, rasprodatu arenu za nekoliko sezona unaprijed, platnu masu od 70M$ neposredno pred 04/05 lockout...
Golmana su dobili zahvaljujuci nesposobnosti direktora Montreal Canadiensa, koji je dao najboljeg golmana u istoriji u zamjenu za drvosjece.

I sta je bilo nakon svega toga? Nema Roy_a - nema pobjeda, igraci su ostarili i penzionisali se, kako je ekipa postala i manje nego prosjecna, doslo je do opadanja zainteresovanosti publike i smanjenja prihoda, danas imaju platnu masu malo iznad minimalca i od ekipe od koje se ocekivalo da ce u svakoj sezoni ici do polufinala postali su ekipa koja se bori za ulazak u playoff.

Ovako je izgledala sampionska ekipa iz 1996:
2 Sylvain Lefebvre (A. capt.)
4 Uwe Krupp
5 Alexei Gusarov
6 Craig Wolanin (A. capt.)
7 Curtis Leschyshyn (A. capt.)
8 Sandis Ozolinsh
9 Mike Ricci (A. capt.)
10 Troy Murray
12 Chris Simon
13 Valeri Kamensky
14 Dave Hannan
16 Warren Rychel
18 Adam Deadmarsh
19 Joe Sakic (Captain)
20 Rene Corbet
21 Peter Forsberg
22 Claude Lemieux
24 Jon Klemm
25 Mike Keane
26 Stephane Yelle
48 Scott Young
52 Adam Foote

Golmani:

33 Patrick Roy
35 Stephane Fiset
NHL 97, kad se setim... Bivsi NHL timovi - Page 3 545849


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Pufta Sre Mar 02, 2011 1:17 am

ja samo hocu moj winipeg nazad Sad
Jets Jets Jets
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Bivsi NHL timovi - Page 3 Empty Re: Bivsi NHL timovi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu