NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boston Bruins

+40
Red Wing
Sepultura
Iceman
Sharks vk
The Bear
Galence
Gavri
ForG
Grof Bronza
Meda
Breznjev
C of Red
nikola
Lee
Pedja_87
ZigZag
narrogh
maminho
backy
West
bogic9
VIX
pap
Augment
Бледолики
HockeyX
beli84
popxl
Marvin
rhadamanth
collymore10
Liverpool FC
Бели Орао 1389
Lemieux
Issa
kb8
Pufta
SymphonyX
Che
Lazicy
44 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od VIX Uto Nov 15, 2011 12:57 am

SymphonyX ::Sa skoro blind sidea?Pa stani,jesi ti ozbiljan? Boston Bruins - Page 21 329102 Lik je izasao vani,Lucic naletio i gotovo.Check je bio obican,a povreda je nesrecna slucaj.Reakcija igraca Sabresa je po meni bila jadna.Stavi protivniku do znanja da se to sa tvojim golmanom ne radi.

Dobro i da nije bio blind side , zasto je chekirao golmana ?? Boston Bruins - Page 21 329102

I nije on samo naleteo nego ga je fino namerno pokupio , ako je tako onda bi svaki put iza gola na golmana neko samo naleteo .. Boston Bruins - Page 21 252768

Zasto je reakcija bila jadna ?
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od SymphonyX Uto Nov 15, 2011 12:58 am

Augment ::pa kad niko ne smije da se bije sa bruinsima.. to smo vec apsolvirali
Nisam bas siguran.Ovi su bas pickasto reagovali.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od Augment Uto Nov 15, 2011 1:36 am

SymphonyX ::
Augment ::pa kad niko ne smije da se bije sa bruinsima.. to smo vec apsolvirali
Nisam bas siguran.Ovi su bas pickasto reagovali.

brate moj koliko sam upratio oni kad ne mogu dobiti pocnu se tuci i onda nalemaju protivnika da je to strasno, a svaki jebeni igrac bruinsa se komotno moze tuci u UFC.. zivotinja do zivotinje.. sjecam se protiv caroline ove sezone kad su imali cak 72 minute iskljucenja.. ispusili su normalno tekmu, ali su ih toliko bili natukli da me sramota bilo za gledati
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od Marvin Uto Nov 15, 2011 1:44 am

Sme se tuci sa Bruinsima. Sa Charom vec i ne, ali ovako moze.

Ali ko ce da se bije, Kaleta? Boston Bruins - Page 21 498756


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od VIX Uto Nov 15, 2011 2:24 am

Moze se Toronto nositi , pa i prebiti Bruinse ... Orr , Ziggy , Brown , Schenn , Steckel ...

A tu su i Islandersi i Ottawa ...

Charu moze tuci Hall Gill ili neko od visih igraca ... Nije on toliko fighter koliko ima duge ruke i protivnik nemoze da mu dodirne glavu ...

Moze ga bilo ko od visih istuci ...

PS : Molim Sympa da mi odgovori na pitanje ...

Dobro i da nije bio blind side , zasto je chekirao golmana ?? Boston Bruins - Page 21 329102

I nije on samo naleteo nego ga je fino namerno pokupio , ako je tako onda bi svaki put iza gola na golmana neko samo naleteo .. Boston Bruins - Page 21 252768

Zasto je reakcija bila jadna ?
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od Marvin Uto Nov 15, 2011 2:38 am

Tesko da ko moze Charu da bije. Od nasih su tu, da nabrojim ispravnijim redosledom: Orr, Rosehill, Brown, Komisarek, Schenn, Phaneuf, Armstrong. Ali Charu tu ne moze niko da dobije.
Islandersi bi mogli da ih biju kad bi pozvali Haley-a i Gilliesa i tako to... Boston Bruins - Page 21 344871
Charu bi mozda mogo da bije Engelland, on mi prvi pada na pamet... Brian McGrattan mozda...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od SymphonyX Uto Nov 15, 2011 2:43 am

Zasto ga ne bi chekirao?Izletio je van prostora,Lucke je bio u naletu,mogao je da izbjegne Millera,ali ovako stavljas do znanja da ne das Cup.Nikom nema popustanja.Zasto je reakcija jadna?Igrac ti razvali golamana,oni se malo naguraju i to je to.Moras pokazati da nema zajebancije sa tvojim golmanom,mada sto kaze Marvin tu i nema ko da se maklja.Jos je gluplje sto ni posle odsluzenje kazne nije bilo trzavica sa njim,kao da se nista nije desilo.Tako jednostavno ne moze.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od VIX Uto Nov 15, 2011 3:03 am

SymphonyX ::Zasto ga ne bi chekirao?Izletio je van prostora,Lucke je bio u naletu,mogao je da izbjegne Millera,ali ovako stavljas do znanja da ne das Cup.Nikom nema popustanja.Zasto je reakcija jadna?Igrac ti razvali golamana,oni se malo naguraju i to je to.Moras pokazati da nema zajebancije sa tvojim golmanom,mada sto kaze Marvin tu i nema ko da se maklja.Jos je gluplje sto ni posle odsluzenje kazne nije bilo trzavica sa njim,kao da se nista nije desilo.Tako jednostavno ne moze.

Chekiranje mi jednostavno ne ulazi u glavu , ali dobro .. Takmicarski duh i to sve , ali zasto da naneses coveku povredu koja moze izazvati posledice ( citaj Sidni Krozbi ) Boston Bruins - Page 21 60051

Vezano za ovo drugo nismo se izgleda najbolje razumeli ... Boston Bruins - Page 21 344871

Ja sam mislio reakcija jadna tipa napali su ga zasto su to ucinili , ali srecom razumeli smo se i slazem se da je jadna reakcija ...

Em je golman ekipe ( nesmije se taknuti a kamo ovako udariti ) em je zvezda ekipa onako je napadnut a ti malo naguras igraca , udari tu pa nema veze ako dobijes batine bitno da se zna da nedas na golmana ...

Boston Bruins - Page 21 465973

@ Marvin

Nije Chara nepobedljiv , samo mu treba probiti gard ( duge ruke , poserem ti se u fajtera koji ... Ajde nema veze ) ...

Od vasih drzali bi se ja msm Brown , Orr i mozda , ali mozda Rosehill ...

U ligi na pamet mi padaju Parros , Godard , Gilles , Gudbrandson ( kad poraste Boston Bruins - Page 21 150176 ) Gill ... nema mnogo ali ima par ljudi ..
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od backy Uto Nov 15, 2011 8:51 am

Avery bi ubio boga u Chari Boston Bruins - Page 21 731207
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od backy Uto Nov 15, 2011 9:03 am

A sto se tice ovog svega ja ne volim fight i hit vec znate, ali kad je vec se to desilo by the way mislim da je supacki hit mislim ono golmana zdrobis.Znaci kad je se vec desilo GDJE SU pizde da zastite svog golmana nista mlaka reakcija .Da je neko Henriku ovo uradio Avery ili Cally bi ga izderali kao magarca
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od Augment Uto Nov 15, 2011 2:46 pm

ja nisam govorio ko je najjaci fighter nego ekipa ukupno.a bruinsi su stvarno svi nabrijani na fight. budala do budale.
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od pap Uto Nov 15, 2011 7:18 pm

Golmani su offlimits to je defrinitvno, istina ponekad se događaju nesretni/nespretni naleti na njih, al ovo je bilo jadno, Lucič je izgubio kontrolu nad pakom i umjesto da stane prije nego udari u Millera on nastavlja i udara ga mada je Miller već davno prije odigro pak....da i nije bila riječ o golmanu lako bi se mogao suditi penalty za to...

...posljedice su na kraju višestrukko žalosne
1)Lucič je dobio samo 2 minute i ništa više
2)jadno objašnjenje Shanahana zašto nema suspenzije(hit je bio čist, rame o rame Fejspalm joj Shocked sve nakon toga je bilo nehotićno i nesretno, rajt Ne ); ovime je porušio sav autoritet koji je počeo graditi ove sezone, jako razočaravajuće
3)Buffalo je osto bez prvog golmana
4)jadna, mlaka reakcija, točnije manjak reakcije, Buffala na sve to (uostalom čini se da je Myers upravo zato poslan na tribinu da odgleda sljedeću utakmicu)

pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od VIX Uto Nov 15, 2011 8:51 pm

pap ::Golmani su offlimits to je defrinitvno, istina ponekad se događaju nesretni/nespretni naleti na njih, al ovo je bilo jadno, Lucič je izgubio kontrolu nad pakom i umjesto da stane prije nego udari u Millera on nastavlja i udara ga mada je Miller već davno prije odigro pak....da i nije bila riječ o golmanu lako bi se mogao suditi penalty za to...

...posljedice su na kraju višestrukko žalosne
1)Lucič je dobio samo 2 minute i ništa više
2)jadno objašnjenje Shanahana zašto nema suspenzije(hit je bio čist, rame o rame Boston Bruins - Page 21 329102 Boston Bruins - Page 21 313188 sve nakon toga je bilo nehotićno i nesretno, rajt Boston Bruins - Page 21 773921 ); ovime je porušio sav autoritet koji je počeo graditi ove sezone, jako razočaravajuće
3)Buffalo je osto bez prvog golmana
4)jadna, mlaka reakcija, točnije manjak reakcije, Buffala na sve to (uostalom čini se da je Myers upravo zato poslan na tribinu da odgleda sljedeću utakmicu)


P O T P I S Boston Bruins - Page 21 80208

Hit rame o rame na golmana ?!?! Boston Bruins - Page 21 308117 Boston Bruins - Page 21 365581

Samo on ? Pa zar se on trebao sam tuci Boston Bruins - Page 21 998582 ...
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od Бледолики Uto Nov 15, 2011 10:00 pm

Apsolutno se ne slazem sa ovim sto je Pap napisao. Nema nikakvo pravilo o tome da nesme golman da se cekira kad je negde na sredini ledene ploce. I sta je sad tu trebao Lucic da uradi? da se zaustavi nije mogao, da je probao da eskivira mozda bi povredio sebe, ne razumem. 1. Miller je preuzeo rizik na sebe isklizavenjem daleko od gola 2. Miller je mogao isto da dobije iskljucenje a i kaznu pre nego Lucic za slashing kad je posle hita u padu pokusao NamernO da povredi Lucica.

.

Nesrecno se povredio pri padu i sta sad, nije prijatno i nikom ne bi pozeleo, a Millera jako cenim kao golmana, ali ovo je sve bilo deo igre u okviru pravila.

.

I na kraju koliko bi vi svi onda kaznili Giontu za ono sto je uradio Reimeru? Ajd da cujem, iskreno. DIREKTAN udarac u glavu, van svih pravila igre (jeste, nije bilo namerno, ali kazna za onako nesto mora da bude daleko veca) ali eto..

.

Svaka cast Shanahanu sto nije podlegao pritisku i sto je doneo ispravnu odluku.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od Бледолики Uto Nov 15, 2011 10:07 pm

sto se tice reakcije Sabresa, ne znam sta su mogli da urade, da dobiju batine pride. Jedino da su na kvarnjaka pokusali nekog da povrede sto bi bilo pogresno i dobro je sto to niko nije pokusao.

.

Leafsi nemogu da se nose sa Bruinsima u nekakvum fizickom obracunavanju (a ni u hokejaskom, za sad) ali su jedan od timova koji bi mogao fizicki da im se suprotstavi i to su i radili u proslosti i to samo ova trojica Rosehill, Orr i Brown (Marvine ostale precrtaj sa liste - Komisarek? Mora da si zezo jel da ? Boston Bruins - Page 21 260887 )

edit: A da Auli bi verovatno mogao i sa Charom da se nosi ali jos je AHL.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od Che Uto Nov 15, 2011 11:10 pm

1. Charu niko ne moze da bije
2. pap, ne slazem se sa tobom.. ja sam rekao svoje na prosloj strani..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od VIX Uto Nov 15, 2011 11:31 pm

Dzomba ::1. Charu niko ne moze da bije
2. pap, ne slazem se sa tobom.. ja sam rekao svoje na prosloj strani..

1.Chara ne bije zato sto je dobar fighter , vec zato sto ima nadprirodne dimenzije ... Suv

2. To je jednostavno razlicito vidjanje situacije ...
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od Che Uto Nov 15, 2011 11:33 pm

1. Ti si gej.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od Бледолики Uto Nov 15, 2011 11:35 pm

Dzomba ::1. Charu niko ne moze da bije
2. pap, ne slazem se sa tobom.. ja sam rekao svoje na prosloj strani..

Tačno je ovo za Čaru. Trebao sam da napišem da bi Auli mogao da mu se suprostavi od Leafsa. pokojni Bogard isto mogao ima sigurno još neko u ligi ne mnogo, ali da ga bije teško, a razlog je naravno ovo što je Vix napisao iznad u postu.

.

edit - pa sad vidim da sam tako i napisao gore, dakleM sto se Čare i Aulija tiče.


Poslednji izmenio Бледолики dana Uto Nov 15, 2011 11:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od Che Uto Nov 15, 2011 11:38 pm

Ima dovoljno ludih.. Ali nema dovoljno velikih i ludih da bi se suprostavili ozbiljnije Chari..
Pacoreti ga je, btw, pre onog incidenta, na utakmici pre te, odgurnuo tokom proslave gola Montreala. (Don je to pokazivao u Coach's Corneru)
...
Videli smo kako se to zavrsilo. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od VIX Uto Nov 15, 2011 11:41 pm

Dzomba ::1. Ti si gej.

Ajde mi jednom za sva vreme objasni sta sam ti ja to pogresio ?? Fejspalm joj

ONtopic

Dali je on najvisi igrac koji je ikada igrao u NHLu , i dali je bilo ikog ikada njegove priblizne visine ?

Bledoliki @

OK
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od Marvin Sre Nov 16, 2011 12:01 am

Бледолики ::Apsolutno se ne slazem sa ovim sto je Pap napisao. Nema nikakvo pravilo o tome da nesme golman da se cekira kad je negde na sredini ledene ploce. I sta je sad tu trebao Lucic da uradi? da se zaustavi nije mogao, da je probao da eskivira mozda bi povredio sebe, ne razumem. 1. Miller je preuzeo rizik na sebe isklizavenjem daleko od gola 2. Miller je mogao isto da dobije iskljucenje a i kaznu pre nego Lucic za slashing kad je posle hita u padu pokusao NamernO da povredi Lucica.

.

Nesrecno se povredio pri padu i sta sad, nije prijatno i nikom ne bi pozeleo, a Millera jako cenim kao golmana, ali ovo je sve bilo deo igre u okviru pravila.

.

I na kraju koliko bi vi svi onda kaznili Giontu za ono sto je uradio Reimeru? Ajd da cujem, iskreno. DIREKTAN udarac u glavu, van svih pravila igre (jeste, nije bilo namerno, ali kazna za onako nesto mora da bude daleko veca) ali eto..

.

Svaka cast Shanahanu sto nije podlegao pritisku i sto je doneo ispravnu odluku.
Tacno to, tacno to.

A ono za Komisareka, znas, ipak je on nekakav tough guy, jeste da ga je Lucic izubijao jos dok je bio u Montrealu, ali se ne boji Komisarek tuce. Tako da, da imamo bench clearing brawl, bio bi on tu. Boston Bruins - Page 21 260887 Mislim da je i Schenn imao par fajtova protiv Bruinsa.

Najjaci nas fajter ikad je prekaljeni Francois Beauchemin, on je svaku tucu dobijao, ali se tuko samo sa najvecim enforcerima lige, kao sto je npr. Olli Jokinen i slicno... Boston Bruins - Page 21 344871 Boston Bruins - Page 21 344871 Boston Bruins - Page 21 344871


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od SymphonyX Sre Nov 16, 2011 12:58 am

Бледолики ::Apsolutno se ne slazem sa ovim sto je Pap napisao. Nema nikakvo pravilo o tome da nesme golman da se cekira kad je negde na sredini ledene ploce. I sta je sad tu trebao Lucic da uradi? da se zaustavi nije mogao, da je probao da eskivira mozda bi povredio sebe, ne razumem. 1. Miller je preuzeo rizik na sebe isklizavenjem daleko od gola 2. Miller je mogao isto da dobije iskljucenje a i kaznu pre nego Lucic za slashing kad je posle hita u padu pokusao NamernO da povredi Lucica.

.

Nesrecno se povredio pri padu i sta sad, nije prijatno i nikom ne bi pozeleo, a Millera jako cenim kao golmana, ali ovo je sve bilo deo igre u okviru pravila.

.

I na kraju koliko bi vi svi onda kaznili Giontu za ono sto je uradio Reimeru? Ajd da cujem, iskreno. DIREKTAN udarac u glavu, van svih pravila igre (jeste, nije bilo namerno, ali kazna za onako nesto mora da bude daleko veca) ali eto..

.

Svaka cast Shanahanu sto nije podlegao pritisku i sto je doneo ispravnu odluku.
Manje-vise moje misljenje,kako sam i prije naglsaio.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od pap Sre Nov 16, 2011 5:00 am

Бледолики ::Apsolutno se ne slazem sa ovim sto je Pap napisao. Nema nikakvo pravilo o tome da nesme golman da se cekira kad je negde na sredini ledene ploce. I sta je sad tu trebao Lucic da uradi? da se zaustavi nije mogao, da je probao da eskivira mozda bi povredio sebe, ne razumem. 1. Miller je preuzeo rizik na sebe isklizavenjem daleko od gola 2. Miller je mogao isto da dobije iskljucenje a i kaznu pre nego Lucic za slashing kad je posle hita u padu pokusao NamernO da povredi Lucica.

.

Nesrecno se povredio pri padu i sta sad, nije prijatno i nikom ne bi pozeleo, a Millera jako cenim kao golmana, ali ovo je sve bilo deo igre u okviru pravila.

.

I na kraju koliko bi vi svi onda kaznili Giontu za ono sto je uradio Reimeru? Ajd da cujem, iskreno. DIREKTAN udarac u glavu, van svih pravila igre (jeste, nije bilo namerno, ali kazna za onako nesto mora da bude daleko veca) ali eto..

.

Svaka cast Shanahanu sto nije podlegao pritisku i sto je doneo ispravnu odluku.

Ak Brandon kaže, a doslovno tako veli, da je hit bio čist i da nema suspenzije i ak je dozvoljeno nasrtati na golmane, za koji ***** je Lucič dobio onda opće dve minute kazne??

A kaj se tiče reakcije Buffala: pa bar je jedan pizdun od njih mogao smoći hrabrosti i pokazat Luciču, Bostonu i ostaku lige da se nemreju zajebavat s njihovim golmanom


Uglavnoom čini se da se da Campbell još uvjek ima poneki pipak u NHL organizaciji, Medvjedi zaštičeni ko medvjedi Fuj, grozno
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od Бледолики Sre Nov 16, 2011 9:43 pm

pap ::

Ak Brandon kaže, a doslovno tako veli, da je hit bio čist i da nema suspenzije i ak je dozvoljeno nasrtati na golmane, za koji ***** je Lucič dobio onda opće dve minute kazne??

A kaj se tiče reakcije Buffala: pa bar je jedan pizdun od njih mogao smoći hrabrosti i pokazat Luciču, Bostonu i ostaku lige da se nemreju zajebavat s njihovim golmanom


Uglavnoom čini se da se da Campbell još uvjek ima poneki pipak u NHL organizaciji, Medvjedi zaštičeni ko medvjedi Boston Bruins - Page 21 498756

Pa ima 2 minuta kazne, kao i za triping, slashing itd ali NEMA suspenzije.

Ne verujem ovo za Campbella.. a nije ni Shanahan dete da mu neko sapuce na uvo, ima i on svoju reputaciju.

I opet mi ni ti ni niko drugi, sa pogledom na slucaj istim kao ti, nije odgovorio sta je po vama trebao da dobije Gionta ako je ovo Lucicevo bilo za suspenziju.

Ali na kraju moze i da se slozimo da se ne slazemo...
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Boston Bruins - Page 21 Empty Re: Boston Bruins

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu