NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NHL Draft

+21
Sharks vk
rhadamanth
Grof Bronza
Breznjev
SashaMTL
pap
CATEGORY_5
narrogh
Бледолики
FFC
Pufta
backy
Augment
VIX
Marvin
collymore10
Lazicy
Liverpool FC
Colts fan
Che
SymphonyX
25 posters

Strana 5 od 31 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Sledeći

Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Marvin Sre Jun 22, 2011 4:14 pm

I dalje nisu to promenili? To mi se desilo samo kad sam pisao prvi nedeljni pregled.....

Reci mi samo, jel' sustina bila da ce Zibanejad da ode pre #13? NHL Draft - Page 5 260887 Posto i ja mislim da je verovatnije tako, ovo kad sam naklapo tako je ispalo.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Che Sre Jun 22, 2011 7:04 pm

Marvin ::Iskreno, totalno mi je interesantno da vidim sta ce se desiti na ovogodisnjem draftu.
Sve pocinje od Oilersa, koji imaju opciju da ponovo draftuju napadaca(Verovatno RNH-a) i bekovsku liniju nastave da ignorisu.
Sta god da oni urade, Coloradu je najpametnije da ide na Landeskoga, zbog toga sto su na centru poprilicno jaki, a odlaskom Stewarta izgubili su najboljeg scorera.
Ukoliko Oilersi ne uzmu Larssona opet, mozda povuku i njega. Skautovi su vec rekli da su oni izabrali koga ce draftovati, a u petak cemo videti ko je to.
Sledi Florida, kojoj bi sve osim uzimanja centra bila totalna glupost, Couturier, Huberdeau, ili cak eventualno RNH ako ostane.
Devilsi imaju interesantnu situaciju. Da sam ja Lou Lamoriello, ukoliko je Larsson otisao medju prva tri pika, sasvim je sigurno da bih radio trade down. Njima treba bek, napad im je odlican (ukoliko ne zele da se rese Parise-a, sto bi bilo bezveze), a nijedan bek sem Larssona nije vredan top 5 mesta na draftu. Trade down do Winnipega ili cak Bostona bi im bio odlican, ukoliko tamo mogu da pokupe Hamiltona ili Murphyja.
Islandersi bi tu mozda mogli da pokvare takav scenario, zato sto su i oni jedna od ekipa kojima treba bek. Mada, ne bi me cudilo ni da Garth Snow radi trade down.
Sensi bi u tom slucaju uzeli jednog preostalog centra, verovatno Couturiera.
Svi eksperti na nhl.com predvidjaju da ce Winnipeg uzeti Strome-a sa sedme pozicije, ko sam ja da ih osporavam. NHL Draft - Page 5 260887


Sad vec ima previse promenljivih da bih nesto dalje se upustao u siru pricu,ali ovako:
Jacketsi bi trebali uzeti beka ukoliko im ne ostane neki centar, Boston verovatno beka, mada i ne mora. Wild uzima Armiu posto se svi loze na Fince tamo, Colorado u zavisnosti od #2 pika bira ili beka ili Baertschija, Carolina uzima krilo ili beka, Zibanejad u Flamese itd itd...
Mozda uradim neki mock posle... NHL Draft - Page 5 260887 A sudim iskljucivo po tome sto sam vec citao, drugim mockovima... NHL Draft - Page 5 260887
Sve u svemu, bice ovo jedan od najzanimljivijih draftova poslednjih godina, mozda i najzanimljiviji odkad ja bas pratim NHL.. I to upravo zbog toga sto si rekao - odluke Oilersa i odluke top 3 pika, koja onda vuce citav niz ostalih odluka koje direktno zavise od prve 3.. Dalje, top pikovi su veoma izjednaceni, iako je RNH u 90% mockova prvi.. Ali ostali su tu negde, i bice zanimljivo videti da li ce timovi uzimati ono sto im treba, ili ono sto misle da je najvrednije (aka centra, iako vec imaju centara Rolling Eyes)..
Jedino sam razocaran brojem krila u top 10.. Sad Samo Landeskog.. Mellow Malo tuzno, ali dobro..
Ne znam u cemu je tu fora, da li najvise vole centre i defanzivce zato sto misle da mogu fizicki da izdrze NHL i mogu odmah da upadnu u sistem, ali stvarno, brzi wingeri su mi oduvek bili najatraktivniji igraci, a ako je suditi po ovome gore, njih u top 10 nema...

@ Marvin
Bilo bi lepo da uradis mock.. Very Happy Upoznali bi clanove, a i sredio bih, i stavio na portal..
I to bi te molio celu prvu rundu, posto ni ja posle 10. pika ne znam skoro nijednog igraca.. Mellow
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Marvin Sre Jun 22, 2011 8:43 pm

Ja ih znam, ali potpuna mi je nepoznanica ko bi sta mogao uzeti.
Ima igraca koje neko uzima u top 15, a drugi ih izostavljaju iz prve runde skroz...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od backy Sre Jun 22, 2011 9:07 pm

Zibanejad mi nekako nisko na ovoj listi Dzombasti Pojma nemam sta ti mislis
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Che Sre Jun 22, 2011 9:48 pm

Marvin ::Ja ih znam, ali potpuna mi je nepoznanica ko bi sta mogao uzeti.
Ima igraca koje neko uzima u top 15, a drugi ih izostavljaju iz prve runde skroz...
Svejedno.. Napisi po tvom ukusu.. Seljak

backy ::Zibanejad mi nekako nisko na ovoj listi Dzombasti Pojma nemam sta ti mislis
Nemam ja pojma gde bi on trebao.. Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od SymphonyX Čet Jun 23, 2011 4:12 am

Sto se prvog pika tice i Edmmonton Oilersa,zna se ko ce biti izabran.Zagrizli su za RNH,i 99% ce ga uzeti.Njima ocajnicki treba playmaking center,a ovaj nudi kompletan paket uz koji bi se ova gomila wingera mogla potpuno razviti.Sto se tice odbrane,tu im i dalje skripi,i bilo je pomena da bi bili spremni da se otvore za drugi pik,ali izgleda da Avsi nisu zainteresovani.Alternativa je trejd oko Gagnera ili Hemskog u kojem bi dosli do kvalitetnog defanzivca.Pazljivo motre situaciju kod nas kad su Ehrhoff i Bieksa u pitanju,a i Burns je u razmatranju.Navodno bi bili spremni da preuzmu onaj odvratan ugovor Briana Camobella,ali meni to i nema previse logike.Sto se tice Avsa,iako nemaju pravog scorera i cinjenice da bi im Landeskog rijesio veliki dio problema,izvjesno je da ce izabrati Larssona.Cilj je,naime,da se stvori jaka defanzivna baza sa njim i Johnsonom na celu i da ta baza sa novim golmanom donese stabilnost u svojoj trecini.Kad je taj scorer u pitanju,moguc je trejd u koji bi bio ukljucen Stastny jer u organizaciji smatraju da Duchene spreman za ulogu prvog centra,a da bi Stastny u tom slucaju bio visak,i da nije najprikladniji za drugu liniju.Floridi,kao sto vec Marvin rece,ocajnicki treba centar,ali i jak i sposoban defnazivac.Realno,sta njima ne treba Very Happy Posto ce Larsson vjerovatno biti vec draftovan,logicno je da uzmu Couturiera ili Huberdeaua jer Hamilton i Murphy nisu vrijedni treceg pika.Postoji mogucnost da izaberu i Landeskoga zbog njegovih kvaliteta za koje kazu da su slicni onima koje donosi Toews (intangibles).Mozda i on postane "captain serious".Devilsi su u nezgodnoj situaciji jer njihova primarna meta - Larsson nece biti dostupna kao 4. pik.Kao sto je Marvin napomenuo,oni bi mogli odrediti neki trade down,a najzainteresovaniji je Colorado koji ima 11. pik,a zainteresovan je za Landeskoga.Ne znam sta bi Colorado ponudio u toj trampi,ali cini mi se da ne mogu da prodju lose kako god da se odvije data situacija.Ja vjerujem da ce se oni zadovoljiti sa 4. pikom i vjerovatno Landeskogom jer taj trade down im nece donijeti mnogo toga,a postoji mogucnost da kompletno izvise zbog Islandersa koji je sigurno draftovati defanzivca.Sensi su jos jedan tim koji bi rado zamijenio svoj pik,i oni bi bili zaniteresovani za pik Devilsa jer je mladi Svedjanin u par navrata rekao da navija da gotivi Ottawu,ali cisto sumnjam da ce obije strane doci do nekog medjusobnog dogovora.Sto se Zibanejada tice,ja bi rekao da ce on biti izabran izmedju 9. i 13. pika.Draft ce biti sjajan i zanimljiv,posebno izmedju drugog i sestog pika,jer se prvi manje-vise zna.Huberdeau je mnogo podigao svoju vrijednost fantasticnim PO,ali se i dalje ne zna njegov konacni status.Meni ce Svedjani biti u fokusu i malo me cude ove prognoze koje svrstavaju Brodina u Top10 sto bas i nije blizu istine.Zibanejad je blago,ali nosi i odredjene rizike zbog svog cudnog karaktera.Veliki plus mu je sto moze da igra i wingera,a fizicki je prilicno mocan.Mali Finac,Joel Armia,bi mogao biti steal ovogodisnjeg drafta jer donosi specifican spoj kvaliteta.Naravno,pazicu na kasne pikove Detroita jer ce i ove godine sigurno napraviti neki spektakularan odabir.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Che Pet Jun 24, 2011 5:28 pm

Kako lazu.. Laughing



Sto se tice nocasnjeg drafta, pisite slobodno sve u ovoj temi.. OK
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Che Pet Jun 24, 2011 8:01 pm

Pa momci.. Jel pratimo draft uzivo nocas? Smile



19h ET, to je 1h po nasem..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Marvin Pet Jun 24, 2011 8:03 pm

Mislim da necu biti tu, bar ne na pocetku.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Che Pet Jun 24, 2011 8:09 pm

Mnogo si se ti bacio u provod za ovo doba godine.. Ceskam bradu

Ali posto ste svi bili tako dobri i aktivni ove godine, evo nesto specijalno urnebesno.. Laughing

Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od backy Pet Jun 24, 2011 8:30 pm

Ma rado bi pratio noces ali moram sutra da krecim stan ne znam hoculi biti budan do 1 sat iza ponoci (ja mislim da je tada draft)
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Marvin Pet Jun 24, 2011 8:35 pm

Ming... NHL Draft - Page 5 344871

Ali vidi ovo:


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od backy Pet Jun 24, 2011 8:53 pm

Najveci steals na draftu po meni
Datsyuk 171 -6r
Zetterberg 210-7r
Hasek 199-10r
Kaberle 204-8r
Messier 48-3r Rangers
Lidstrom 53-3r
Lndquist 205-7r Rangers

Po meni ovo je cista sreca
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Che Pet Jun 24, 2011 9:06 pm

Marvin ::Ming... NHL Draft - Page 5 344871

Ali vidi ovo:
Ne znam igrace, ne znam nista, ali sam skontao da su mnogo useravali tokom godina.. Laughing

@ backy
Laughing
Daj ljudima malo zasluga.. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Marvin Pet Jun 24, 2011 9:23 pm

Ne znam ni ja(dobro, sem poslednjeg), ali reakcije... NHL Draft - Page 5 344871


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od SymphonyX Pet Jun 24, 2011 9:45 pm

Ja veceras idem da pijem i vatam ruzne zene pa me nema.Vidjecu sve sutra Pijem kafu i chiluje
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Che Sub Jun 25, 2011 12:01 am

Ja sam tu i spreman sam.. Very Happy OK
Verovatno cu morati da hvatam TSN radio ili nesto, znate vec moju situaciju.. Fejspalm joj
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Che Sub Jun 25, 2011 12:22 am

Sa novim razvojem stvari (JML u TML Very Happy), spekulise se da sa Avsi sada mozda i idu sa Larsonom kao 2. pikom.. Smile
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Lazicy Sub Jun 25, 2011 12:42 am

Gombice, koji ti je internet? Tj brzina? Smile
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Che Sub Jun 25, 2011 12:44 am

Ma nznm.. Download speed mi je 120 kb..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Lazicy Sub Jun 25, 2011 12:45 am

1 Mb/s.. mogao bi strim da nahvatas..
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Che Sub Jun 25, 2011 12:52 am

Pa ajde, nadji mi, pa daj da probam..
Jer, recimo, kada na MLB.com imaju LIVE ukljucenja, mogu da gledam, i baguje mi tek na svakih 10-ak sekundi, i to malo.. Pojma nemam

Inace, kazu da je Xcel Energy Centar u Minesoti KRCAT navijacima Jetsa koji se bez prekida deru "Jets, Jets.." Laughing Rock on
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Pufta Sub Jun 25, 2011 12:52 am

aj bacite strim ovde leba vam. devilsi cetvrti?
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od FFC Sub Jun 25, 2011 12:54 am

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=121160&part=sports

Evo strimova.
FFC
FFC
Junior
Junior

Posts : 70
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Che Sub Jun 25, 2011 12:54 am

Pufta ::aj bacite strim ovde leba vam. devilsi cetvrti?
Da, Devilsi bi mogli da se dobro omaste, u zavisnosti od razvoja situacije..
Mada, mislim da bi njima bilo OK sta god da uhvate.. Prokomentarisacu kad vidim koga draftuju, ovako je prilicno nezahvalno.. Very Happy

@ FFC
Hvala Marvinov brate.. Sad cu da pokusam.. Ceskam bradu
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL Draft - Page 5 Empty Re: NHL Draft

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 31 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu