NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NHL price i aktuelnosti

+13
Sharks vk
Luka
Forsberg
Hororelf
Marvin
SymphonyX
FiMol
croshark
Ivan Pak u glavu
Pronger
RedBaron
Breznjev
Brain Damage
17 posters

Strana 3 od 27 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Sledeći

Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Ned Mar 28, 2021 6:00 pm

Chicago se odrekao Panarina recimo  Pijem kafu i chiluje
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Hororelf Ned Mar 28, 2021 7:28 pm

Marvin ::Stvarno pricate bezveze, pa gle kakvim škartovima ističu ugovori, baš će njima dati pare a ovom neće.

U NHLu su igrači ko Kaprizov FA svaki drugi dan inače.
Po meni Fiala i Kaprizov moraju ostati, ostali nije ni vazno, no mozda i Erikson Ek.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Ned Mar 28, 2021 10:59 pm

Neka zamene plate on i Parise. Very Happy Izuzetan talenat još od Gaborika. OK
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Pon Mar 29, 2021 1:25 pm

Parise i Suter su potpisani na još 20 godina Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Hororelf Pon Mar 29, 2021 8:08 pm

Breznjev ::Parise i Suter su potpisani na još 20 godina Very Happy
Najmanje do penzije 😁.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Sre Mar 31, 2021 4:24 am

Ako liga ne pogleda snimak i ne suspenduje McDavida neka se teraju u materinu, da je neko drugi bio na njegovom mestu, zna se šta bi se desilo, kasnio je govnar, kaznite ga.
Čudi me da MTL nije dobio 5 minuta major, ipak je glava naletela na Connorov lakat.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Sre Mar 31, 2021 12:40 pm

Ma kakvi. Realno liga je u tolkim govnima da mi je padalo na pamet da prestanem da pratim pa ti vidi. Gledas cirkus svaku drugu utakmicu.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Hororelf Sre Mar 31, 2021 1:24 pm

Brain Damage ::Ako liga ne pogleda snimak i ne suspenduje McDavida neka se teraju u materinu, da je neko drugi bio na njegovom mestu, zna se šta bi se desilo, kasnio je govnar, kaznite ga.
Čudi me da MTL nije dobio 5 minuta major, ipak je glava naletela na Connorov lakat.
Katastrofalno, gledam snimak, ovo ko gd da pogleda suspendovao bi igraca..
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Ivan Pak u glavu Sre Mar 31, 2021 1:38 pm

To je ono sto je Ozzi pricao, superstarovi se izvuku bilo sta da urade.. Sto je mnogo mnogo je..
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Sre Mar 31, 2021 1:47 pm

Ivan Pak u glavu ::To je ono sto je Ozzi pricao, superstarovi se izvuku bilo sta da urade.. Sto je mnogo mnogo je..
Zule dislike this  Smile
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 214
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Pronger Sre Mar 31, 2021 2:00 pm

NHL price i aktuelnosti - Page 3 D11


Realno Kotka je ovde naleteo na lakat Konora i treba da bude kaznjen zbog toga. To tako ne moze to tako ne biva.


Pravda za Konora. Laughing

Salu na stranu. Ako sada liga ne reaguje (a svi znamo da nece) onda ce stvarno biti odvratno gledati ovakav hokej. Jbg ovako se ne ponasa jedan super star kao sto je on.

Da je neko drugi ovo uradio dobio bi ko zna koliko tekmi van leda a da ne pricamo koliko bi ga deknuli po novcaniku u roku od odmah.
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Ivan Pak u glavu Sre Mar 31, 2021 2:06 pm

Pa Ovu dobio samo 5k. Ovo kako stvari stoje nece biti kaznjeno, a Wilson za slican udarac 7 tekmi.

Mislim naravno ako neko stalno pravi sranja lao Wilson da raste i suspenzija ali niko ne moze da opravda ovakav udarac. Al realno ako liga ne reaguje igrači će. Sledeća tekma sa Calgaryjem Lučić ide da skine glavu McDavidu pa da vidimo ko mu sve šta reći hahahah kada su se već igrači Montreala usrali u gaće..
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Sre Mar 31, 2021 2:06 pm

Potpuna glupost je sto se takve stvari oprastaju ne samo u hokeju nego i u drugim sportovima ...A kao opravdanje je da se stite zvezde jer one odrzavaju taj sport bla bla ...A to je potpuno kontraproduktivno ..Jer ti kad nekome bilo kome nesto oprostis kod njega stvaras osecaj da mu se moze i nastavlja mozda jos i vise

Ako ga kaznis mozda eventualno imas sansu da promenis ponasanje kod takvog pojedinca pogotoovo ako je on zvezda...I time dajes jedan pravi uzor mladjima kako zvezda i treba da se ponasa i ugledaju se na njega 

U suprotnom mladi se ugledaju na zvezdu koja  je tu gde jeste tipa "bicu i ja kao on i radicu sta hocu "
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 214
Red Wings

Brain Damage and Ivan Pak u glavu like this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od FiMol Sre Mar 31, 2021 3:51 pm

Da je u pitanju McTanev odmah bi dobio GM i par utakmica.  Pijem kafu i chiluje
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Pronger and Ivan Pak u glavu like this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Pronger Sre Mar 31, 2021 5:39 pm

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Img_2013

Hahaha. Eto jesam rekao.
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Sre Mar 31, 2021 6:21 pm

Naravno da ga nece suspendovati. Parros je apsolutno inkompetentan za to sto radi.

A s druge strane i vi ne hvatate ovde drugi deo medalje, a to je da sudije sude kako im se cefne a ne po pravilima, sto je mnogo veci problem. Istog tog McDavida zaustavljaju protivpravilno nekoliko puta po mecu, normalno da ce decko da popizdi.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Sre Mar 31, 2021 8:16 pm

Normalno, nemam komentar zaista.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Sre Mar 31, 2021 9:02 pm

Pa nego sta nego je normalno - njega se trese, lupa, udara i sviraju mu svaki 3-4 powerplay i onda kad on napravi ovakvu glupost ""aaaa, zvezde su zasticene".

Da su zasticene na pravi nacin, tj. na ledu, a ne zasticene od strane DOPSA u vezi sa suspenzijama i slicno, manje bi ovoga dolazilo, ovako vide kakav je sistem i onda Crosby spearuje Valabika, Ovechkin udara s ledja, Chara nema sta nije uradio u karijeri, pa sto ne bi i McDavid.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Sre Mar 31, 2021 10:51 pm

I time ti opravdavaš ovaj njegov potez? Sada sam se iznervirao pa ću da obogaljim nekoga? Ne možeš tako da razmišljaš, dakle tako bi mene neko mogao da isprovocira sutra na ulici, ja ga udarim, on padne, pukne mu glava o ivičnjak i završim karijeru.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Hororelf Sre Mar 31, 2021 11:17 pm

Brain Damage ::I time ti opravdavaš ovaj njegov potez? Sada sam se iznervirao pa ću da obogaljim nekoga? Ne možeš tako da razmišljaš, dakle tako bi mene neko mogao da isprovocira sutra na ulici, ja ga udarim, on padne, pukne mu glava o ivičnjak i završim karijeru.
Slozio bih se sa Brainom. Mada, Marvine imas pravo za sudije. Apsolutno.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Pronger Sre Mar 31, 2021 11:26 pm

Za ovo nema opravdanja.
Kao ni za Ovijev štap u jaja, kao ni bilo šta drugo.
Videh već da je napisano. Ti kao super star lige na koga se mlađi trebaju ugledati se tako jednostavno ne ponašaš.
To što njega tresu svaku tekmu je njegov problem i problem njegove ekipe, buraz baviš se hokejom znaš da će da te lome. U tom slučaju neka te zaštiti neko iz ekipe.
Ivan je lepo to opisao u podcastu u vezi Krozbija i kako je to bilo sa Greckim.
Što je najgore ne vidim kraj ovim glupostima i samo će oterati publiku od hokeja.
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od SymphonyX Čet Apr 01, 2021 12:50 am

Mene cudi sto se ovakve stvari ne desavaju cesce jer im vise po ledjima citav mec. Nisu to prljavi potezi sami po sebi, ali jesu za iskljucenja koja se, sto rece Marvin, sude u 20% situacija.
Taj vjestacki outrage navijaca nema smisla i ne doprinosi rjesenju problema.Prica neka ga zastiti neko iz ekipe takodje nema smisla nikakvog i promasuje poentu.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Čet Apr 01, 2021 1:18 am

Sta ja opravdavam, mi ocigledno ne pricamo o istim stvarima, stavise ti pokusavas da izvuces iz mojih reci nesto deseto sto ce da se uklapa u tvoju standardnu crno -belu pricu koju ti uvek furas - gde nema izmedju nista, sve je ili skroz crno ili skroz belo. Ja nemam nista licno veze sa ovime i trudim se da budem objektivan kao i uvek sto se trudim iako ne mogu nikad biti 100%, a ti kad zauzmes neku poziciju nema sanse da se pomeris odatle, uhvatio si sad pricas ko da je McDavid Maks Luburic licno.

Koga je McDavid obogaljio? Ja ne vidim nista specijalno da se desilo Kotkaniemu i u tome lezi mnogo veci problem. Da je Kotkaniemi proso kao na primer Marc Savard - liga bi u tom slucaju suspendovala koliko toliko McDavida, jer bi prosto prema njihovom misljenju "morala", a posto za tu istu stvar Kotkaniemi nije ozbiljnije povredjen onda 5000$ i cao zdravo. To nema smisla. Da je to normalno uredjeno manje bi se ovo desavalo.

Sudjenje je generalno u tolkom sranju da se to izliva na sve strane, kad bi se to sredilo i ovakvih incidenata bi bilo manje i to je ono sto ja hocu da kazem.

Ja gledam u 90% slucajeva utakmice Leafsa i onda to moze da deluje da nisam objektivan zato jer ja nemam primere sa drugih utakmica, ali kad bih uzeo da kacim gifove posle svake utakmice video bi koje je to sranje iz dana u dan da sam ja koji sam 10 godina na ovom forumu admin piso da mi je palo na pamet da odustanem od gledanja.

Pogledaj poslednja dva meca Leafs-Oilers samo poslednji minut regularnog dela oba. U onom koji smo pobedili McDavid na 30 sekundi do kraja crosscheckuje Hymana 3 puta za redom ispred sudije direktno i oni ne sude nista jer ce uskoro produzetak. U ovom drugom mecu na 10 sekundi do kraja igrac Oilersa toliko jako izbija stap iz ruke nasem igracu da ovaj leti tri metra u vazduh - naravno da opet nista ne sviraju. Odvratno, odvratno, odvratno. A to se sigurno ne desava samo Leafsima. I onda kad se igraci, McDavid ili bilo ko drugi, naviknu na to da im se ne sudi onda se oslobode i prave ovakva sranja.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Čet Apr 01, 2021 2:15 am

Ne pokušavam ja ništa da izvučem, sam si rekao da je tebi ovo normalna reakcija. Da, u pravu si Marvine, nema sredine kod mene, ne radim ništa u životu polovično i uopšte me nije briga kako će me drugi doživljavati zbog toga, tačnije postoje dve opcije, ili ću se nekome dopasti ili neću, veoma prosto. Jednostavno neke okolnosti su me naterale da se promenim.

Ne, nisam mislio bukvalno obogaljio, već je poenta što su drugi govorili, možeš da se iživljavaš ako si superstar, to mi se ne dopada, kao i što će recimo Tanev ili Wilson dobiti po pet utakmica za ovakav start. I čemu sve to vodi? Naravno da je suđenje problem. Svi su jednaki samo su neki jednakiji od drugih.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Čet Apr 01, 2021 2:24 am

Ali jeste stvar u tome da li ga je obogaljio, to liga insistira.


Isto tako liga dozvoljava svakom da se izivljava samo je pitanje situacije, sto svako i koristi, samo na razlicite nacine. Naravno da superstar ima duzi lanac i to se nikome ne dopada, ne kazem ja "naravno" zato sto tako treba, nego zato sto smo to naucili iz raznih primera godinama unazad.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 3 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 27 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu