NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fudbal

+14
Accipitrinae
Brain Damage
pap
Breznjev
Nemanja_93
VIX
Iceman
Augment
SymphonyX
Grof Bronza
Marvin
Sharks vk
narrogh
Che
18 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Marvin Sre Mar 07, 2018 1:18 pm

Sto tako?

Ono, mogo sam da odustanem od prve posto je bas cimanje ali sta da ides desno levo ali sto da ne.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11054
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Che Sre Mar 07, 2018 3:04 pm

Bilo bi gotivno (i vrv dosta jeftinije) da se smestis u nekom drugom gradu a ne u Moskvi, al zbog lokacija ti je najbolja Moskva. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Marvin Sre Mar 07, 2018 4:29 pm

Gde to da se smestim leba ti?


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11054
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od SymphonyX Sre Mar 07, 2018 5:05 pm

Ovo sto Dzomba predlaze uopste nije losa ideja,znam prilican broj Rusa i svi govore kako je Moskva skupa i to u svakom pogledu.

Par dana tamo ti je taman - za mec i razgledanje.Ostalo je pametnije provest nedje drugo,mada ce cijene svuda da idu gore - posebno u gradovima gdje se igraju mecevi.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Marvin Sre Mar 07, 2018 5:08 pm

Bio ovaj Rus pa ce da proba da nam nadje smestaj u Krasnogorsku negde.

Realno, od 14 dana 6 necu biti u Moskvi pa je to malo trulo, ali svakako je zeznuto da uzimas za dva dana, pa opet dva pa pet ili kako vec.

Gledo sam online dosta, da nas izadje oko 300 evra po osobi smestaj spremni smo.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11054
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Sharks vk Sre Mar 07, 2018 11:59 pm

Eto meni specijalnog izvještača sa SP za grupu. Smile
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Accipitrinae Čet Mar 08, 2018 10:50 am

300 evra za smestaj tokom celog boravka ili samo Moskva?
Accipitrinae
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Posts : 1190
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Marvin Čet Mar 08, 2018 1:03 pm

Samo Moskva.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11054
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Marvin Čet Mar 08, 2018 2:23 pm

A prosli put je bio Sabahudin Topalbecirevic? Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11054
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Sharks vk Sub Mar 10, 2018 12:25 pm

Baho je moj stari prijatelj.Da,javljao se sa SP 2014. u Brazilu kada je i Bosna otišla,tada je i radio neki dokumentarac na tu temu.Inače jako fin čovjek,sportska enciklopedija,prenosio je 20-ak finala Lige Prvaka,ima milion priča u rukavu,bio sam njegov gost u Sarajevu 2016. godine...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Marvin Pon Jul 02, 2018 1:43 pm

Bas nista, a?


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11054
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od SymphonyX Pon Jul 02, 2018 4:43 pm

Napisi utiske iz Rusije.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Accipitrinae Pon Jul 02, 2018 8:05 pm

SymphonyX ::Napisi utiske iz Rusije.
+1 Jedva sam cekala da se Marvin vrati da cujemo kako je bilo  Thumbs up
Accipitrinae
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Posts : 1190
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Hororelf Pon Jul 02, 2018 11:36 pm

Danas Belgijanci sredise Japance ,a bili 2 gola u minusu. Very Happy
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Marvin Uto Jul 03, 2018 12:56 pm

2-0 najopasnija prednost. Very Happy

Pa sad, sta vas tacno zanima, ukratko receno bilo je dobro bas ali opet moze da se podeli na dva period, dok nismo zakasnili na avion za Kalinjingrad je bilo manje vise sve dobro, nakon toga je bilo dosta gore. (kupili smo nove karte za Kaliningrad i pukli 200 evra pa smo ipak bili na tekmi Very Happy  Fejspalm joj)

Aj da probam pre rucka da napisem nesto:

Moskva je super medjutim to je nepojmljivo veliko za nekog ko je odavde odakle sam ja, gledam jedno vece vracam se iz fan zone sto sam smatrao kao lako, presednes tu presednes tamo i za 2 sata sam kuci, ao majko. Preterano. Bili smo smesteni u Krasnogorsku sto opet nije bas idealna varijanta jer je metro udaljen pola sata ili taksijem ili peske+vozom, ali je Spartakov stadion bio tu odma blizu. Svaki dan sam bio za akciju za razliku od mog kompanjona kome treba prvo malo da se namoli nakon sto ostane sto je rezultavalo time da sam bio izmoren poslednjih par dana i da nisam pola stvari uradio koje sam hteo i da je pocela daljina svega jako da mi ide na zivce.

Trudio sam se da se hranim sto vise fast foodovima i oslabio sam, pa vi vidite koje je to lupanje po gradu sve u svemu. Very Happy

Fan zona je bila fenomenalna prvi dan, posle bas i ne tako, Rusi nas gotive i uglavnom oni hoce da se slikaju s nama, ostali slabije. (Doduse, od ostalih Evropljana maltene priso mi jedan navijac QPRa pa sam ga ubio u pojam kad sam mu objasnio da je to skracenica za Quality Players Relegated Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing) Prvi dan u fanzoni upoznali neke Slovence, ali najveci car je bio Fernando Yu, neki Kinez opsednut Jugoslavijom i nasim fudbalom. Neverovatan je osecaj da odes u Rusiju i Kinez ti objasnjava kako je Dragan Okuka pobego u Kinu od Arkana i njegove zene Seke da ga ne upucaju. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Imam i snimak njega kako nabraja ko je sve od Srba igrao u Kini. Generalno od navijaca sve je prepuno Meksikanaca, Peruanaca i ostalih latinosa, to je stvarno za postovanje. Neke evropske nacije sam video na kasicicu, ne znam iz kojih razloga ali bas neocekivano. Na utakmicama ih je bilo. Bilo je dosta i arapa.

Na utakmice smo putovali besplatnim vozovima koji su u prvi mah izgledali katastrofa. Na relaciji Moskva-Samara smo bili na spratu voza na gornjem krevetu na sprat gde je toliko skuceno da je Dr. Zivago bolje putovo. Ispod nas su bila dva ruska smrada matora koji su nas prvo napusili jer nismo znali kako se penje a nisu hteli da pomognu a posle se psovali dosta dugo medjusobono sta znam zasto.
Povratak iz Samare je bio mnogo bolji, drug i ja smo imali odvojene vozove, a ja sam imao jos i donje mesto gde je mnogo komfornije, medjutim ono sto pravi razliku je drustvo, sa mnom u kupeu je bio jedan Karačajevac sa Kavkaza, Dinjislam, koji voli Srbiju, radi u policiji i tamo sluša OK radio i Cool radio, priša ok srpski, omiljeni pevač mu je Nedeljko Bajić Baja i slično. Very Happy Svašta smo pričali i zgotivili se jako. S nama u kupeu su bila dva Srbina iz Kanade, a pored u kupeu još 4 njihova druga, što je isto bilo ok. Veliki highlight je bio kad je jedan od njih, neki deda, koji je inače veliki Srbin koji doneo neke knjige o oružju prvog svetskog rata srpskom mogo da dobije batine od nekih grobara "Šta vi iz Kanade serete, vi niste Srbi, aaa" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing kako su se skenjali likovi. Very Happy Very Happy Nindza Fejspalm joj
Moskva Kaliningrad smo išli avionom a povratak bih najradije zaboravio, em sam bio skenjan em sam bio u kupeu s nekim momkom i devojkom koji su se pravili da ne postojim, trajalo je 21 sat i mnogo smo stajali po granicama i još nekim mestima. 

Odo da ručam.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11054
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od SymphonyX Uto Jul 03, 2018 2:23 pm

Dalje Very Happy
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Forsberg Uto Jul 03, 2018 4:33 pm

Nastavi Very Happy
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Accipitrinae Uto Jul 03, 2018 6:04 pm

Kako je bilo na utakmicama? Imas li neke slike za siru javnost da podelis?  Very Happy
Accipitrinae
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Posts : 1190
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Marvin Sre Jul 04, 2018 3:26 am

Deo drugi. Very Happy

Sto se utakmica tice, bilo je dobro sve dok nije prestalo da bude dobro. Svi znate pricu, ne bih da drvim to, gledali ste, mrzim glupe Nemce svakako i znao sam da ce sudjenje da bude takvo. To je najgore od svega, odes i verujes da je to najgori scenario moguci i tacno to ti se desi.Dusan Tadic je najveci car kog smo imali u poslednjih x godina, veliko postovanje za njega i to stvarno moram posebno da kazem.

Protiv Kostarike, prvo, stadion je daleko ubi Boze. Samara je ogromna ali vidi se da je sirotinja u pitanju u vecem delu grada. Imali smo odlicna mesta, jako visoko ali skoro do centra(malo smo ukrali bolja sedista). Cini mi se da smo zbog te cinjenice i bili u sektoru gde nisu bili iskljucivo nasi navijaci, vec vise mesano. Bice slika ali njih cu da kacim kad nadjem malo vremena, kad me vec ne pratite na instagramu Very Happy, gol Kolarova sam uspeo da snimim isto. Grad je lep nuz Volgu i to, steta sto nismo vise vremena proveli tamo ali nije se imalo vremena realno.

Kalinjingrad, imali smo raznih problema da dodjemo donde ali realno gledano, najbolji smestaj nam je bio tamo, u samom centru, jako blizu stadiona, ogroman stan i jako jeftino. Verovatno smo najbolji dil u celom Kalininradu imali. Mnogo vise je bilo nasih navijaca, atmosfera je bila uzavrela sto se kaze, mada su se pevali glupi nacionalisticki fazoni jer mi realno i nemamo navijacke pesme. Najgora stvar koju sam doziveo tokom celog boravka je navijacka pesma Svajcarske, koja vise deluje kao pokusaj da pridzvrljis nesto nasmrkan na Ibici nego navijacka pesma. Nemojte da googlate. Cak je i rezultat ove utakmice bio bolji u odnosu na nju. Bilo je stvarno ludih Rusa koji su nam vodili navijanje cak, jedan lik je smaro ko blesav. Stjuard u nasem sektoru je bio jako overwhelmed svime sto se desavalo, vikali su na njega par puta. Very Happy Sedeli smo peti red iza gola gde nije pao ni jedan gol.

Protiv Brazila smo 3 sata ranije usli na stadion, medju prvima. Vec je bila skenjana atmosfera, sedista su nam bila skroz gore ukoso gde je navijacka tribina Spartaka. U nasem delu je bilo 99 posto Srba a pored je bio deo sa Brazilcima pa je bilo i koskanja, mislim da su oni pokazivali siptarskog orla. Very Happy Jedino ovde sam sreo klasicnog idiota navijaca sto je cudno jer je na Marakani obicno jezivo slusati druge navijace, ovde je samo jedan bio tako kritican a i njemu je njegov drug reko "a i ti se razumes jako u fudbal" sto mi bilo jako drago. Nakon drugog gola navijanje je kao i igra nase ekipe potpuno zamrlo, mada na kraju smo se lepo oprostili sa igracima ipak. Sin Dragan nam vodio tribinu. Fejspalm joj Bilo je mozda i vise njihovih navijaca nego nasih sto je stvarno impresivno.

Bonus prica: burazer FFC je bio u bolnici ovih dana i kaze, utakmica Juzna Koreja - Nemacka, Koreja daje gol a preko puta njega odeljenje gde su ljudi sa rakom grla, to ne moze da se opise lepo, ali to su takvi zvukovi bili ispustani od radosti, ce da progovore ljudi od srece.  Laughing Laughing Laughing


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11054
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od SymphonyX Sre Jul 04, 2018 10:17 am

Ovi tekstovi su mi zanimljiviji nego citavo prvenstvo haha
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Marvin Sre Jul 04, 2018 1:38 pm

Dobro je prvenstvo. Smile

Moskva je preogromna. Ponovo da se kaze. Metro je stvarno lep ali i on imam osecaj da bi mogao da bude brzi.

Pustili smo da nas fudbal previse okupira tokom nase posete. Ja sam se bar trudio da gledam utakmice u fan zoni kolko je to moguce, drug je bio u fazonu da gledamo u stanu na malom televizoru u kuhinji. How about no. Dobra fora je bila kad su se pobili u fanzoni u prvom redu neki Peruanci a ovi odma to pustali na velikim ekranima.  Laughing Prvo sam hteo da se slikam sa svim mogucim zastavama bar ucesnicima, posle sam odustao od te ideje, delimicno zato sto je retko ko hteo da se slika sa nasom, delimicno zato sto Portugal igra tako ciganski. (Hrvatska zastava je isto posebna tema ipak).

Posto smo toliko bili u fazonu gledanja fudbala, malo sta drugo smo uspeli da posetimo. Bili smo u centru grada prvo, da vidimo gde je Kazanski vokzal odakle se ide za Samaru pa smo se setali malo okolo. Fan zon je na Vorbyovoj gori gde je stvarno predivno a iza glavnog ekrana nalazi se zgrada univerziteta koja je toliko impresivna da je to neverovatno. Stranci ni ne znaju sta to predstavlja, tek kad cuju oduseve se,
Cuejm Ovechkin dolazi prekosutra sa kupom u fan zonu, ja sam se nado ranije ce fml.
Jedan od besplatnih prevoza krece sa Gagarinovog trga gde je spomenik Gagarinu. Opet ogromno.
Imali smo tu nesrecu da odemo do crvenog trga u cetvrtak kad je Kremlj zatvoren pa nismo ni bili, mada cujem da je zatvoren bio generalno dok smo mi bili. Stekali smo pare, nismo ulazili u Boljsoj a za crkvu svetog Vasilija je bila ogromna guzva. Druga stvar koju nismo imali srece jeste Park Pobede, koji je stvarno isto fenomenalan ali smo bili u ponedeljak kad muzej nije radio Fejspalm joj Drug je doduse bio kasnije u muzeju i kaze da je fenomenalno ali ja nisam jer mi bilo glupo da idem dvaput na isto mesto.
Ja sam posetio Moskvarium posto je to nesto sto mi ovde uopste nemamo i to je bilo ok ali sam zurio da odem.
E sad, Moskvarium se nalazi na VDNH, gde sam ja otisao ne znajuci sta je to i tek to je ogromno. Pored njega se nalazi neki muzej Kosmos, muzej optickih izluija, muzej robotike, neki avion i koji mozes da udjes, Vostok... Za sve te stvari nisam imao vremena, ali racunam, bice dana. Treba mi sat vremena metroom do VDNH i sat skoro od metroa do Moskvariuma, daj molim te. Posle toga smo bili u muzeju kosmonautike koji je fenomenalan i vrlo jeftin, ulaznica nas sa popustom izasla 150 rubalja. Mozes da udjes u kapsulu svemirske stanice Mir i razgledas okolo sto je ono, jednom u zivotu iskustvo.
Nakon poraza od Brazila mene su tako vec bolele noge da poslednja dva dana nisam mogao nista mnogo ni da radim. To me svakako nije sprecilo da idem u muzej hokeja i odatle ima dosta slika, to je za vas i to cu da kacim. Mali je muzej ali je stvarno divan, tu je i ruski HOF i istorija reprezentacije, malo biased ali nema veze, to daje čar.  Very Happy
Bio sam i u muzeju grada Moskva koji se nalazi na 56. spratu Empire zgrade u Moskva Sitiju, sto je ok ali tura je na ruskom a ima i visih zgrada okolo pa je malo trulo zbog toga. Mnogo sam jurio suvenire okolo poslednjih dana i to je oduzelo dosta vremena, 30. smo bili i na Vermisahu na Ismailovu gde je kao neki buvljak suvenira. Ima NHL babuski, ali nisam video na Leafse pa nisam ni uzeo. Laughing Niti na Packerse, bitno da je bilo Browns babuski sa Cody Kesslerom u glavnoj ulozi. Laughing Laughing I tu sam premalo vremena proveo.

Pokusavo sam da pricam ruski, dosta ok je to islo, za narucivanje hrane sam jako dobar, za ostalo i ne bas, ali s jednim likom iz Rostova pred kraj sam jako dobro prico, valjda su mu sva pitanja bila vec uigrana u mojoj glavi pa je bilo lako snalaziti se.
Nije bilo nekog kriminala da smo mi videli, jednom u parku sam vido nekog prebijenog sto ga zena vodi pod ruku a neke dede mu se smeju, nesto su mu se zalili, a nakon tekme Egipat-Rusija videli smo par likova na klupi sa nekom devojkom, koja se pomerila od njih i pocel da place, a oni se ne obaziru nego samo vicu Dzyuba, Dzyuba! Laughing Laughing


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11054
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od SymphonyX Sre Jul 04, 2018 10:20 pm

Cody Kessler i Dzyuba momenat hahaha
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Forsberg Čet Jul 05, 2018 12:21 pm

Thumbs up
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Accipitrinae Pet Jul 06, 2018 8:13 am

Super izvestaj!  Bravo Moracu Moskvu da pomerim na wish listi prema gore.
Accipitrinae
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Posts : 1190
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Marvin Pet Jul 13, 2018 3:46 pm

https://photos.app.goo.gl/BbEznGpvC81eGuH68

https://photos.app.goo.gl/FT4mDRqKU7Bz3ohL9

Evo vam dva albuma, prvi iz muzeja, drugi sa utakmica, sta vas zanima pitajte. Smile


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11054
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 4 Empty Re: Fudbal

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics
» Fudbal

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu