NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fudbal

+14
Accipitrinae
Brain Damage
pap
Breznjev
Nemanja_93
VIX
Iceman
Augment
SymphonyX
Grof Bronza
Marvin
Sharks vk
narrogh
Che
18 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

Fudbal - Page 5 Empty Re: Fudbal

Počalji od Sharks vk Sub Jul 14, 2018 2:29 am

Neki te i prate na instagramu,pa su u toku...

Nego šta kažete na Hrvatsku reprezentaciju?
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 5 Empty Re: Fudbal

Počalji od Marvin Sub Jul 14, 2018 12:04 pm

Vidi shark, možda ću da preteram i ako je tako izvinjavam se.

Iskreno, muka mi je od hrvatske reprezentacije.

Prvi put u životu sam pustio da mi nacionalizam uđe do neke mere u glavu i to zbog ovog prvenstva i puta u Rusiju. Muka mije više toga da smo mi zlikovci. Vidiš to kad odeš tamo. Rusi nas vole. Ostali nas ne vole. Vidiš onda kakav tretman imaju jedni kakav drugi.
Vidiš onda kako reaguju debili sa reddita. Srbi su loši. Hrvati su favoriti iz senke, to je sve kul. Naši navijači nose škakljive majice, zamisli.

I to ne bi bilo toliko bitno, da momčad konstantno ne insistira na političkim proslavama i političkim konotacijama kao da im je to poslednje i kao da je nekima jedini razlog za sve upravo to. Ima Hrvatska sjajnih igrača, za svako poštovanje, Modrić, Rakitić, Perišić, sve poznato. Međutim, uvek mora da se nađe neki Indijanac, kao što je Šimunić, kao što je Vida, Vukojević, Rebić, koji će da provociraju i provociraju i provociraju. Posle pobede slušaju se huškačke pesme.
U redu, neka. Ako ih ne kažnjavaju njihovo pravo. Ja sam i onako za to da se uvede liga gde može da se napušava kolko hoćeš.

Međutim, mi smo zlikovci. Zamisli da naši fudbaleri rade isto. Mi bi bili izbačeni. Engleska stoka kuka kako su oni demonizovani. Rođaci, niste demonizovani nego ste stvarno stoka, ništa bolja od bilo koje druge samo držite sebe za svece jer ste vi izmislili fudbal ili koji već glupi izgovor imate. Naši fudbaleri ja stvarno ne mogu da se setim da su ikoga provocirali od doba Mihajlovića kad je igrao i čuvenog Bate Mirkovića. Čavić 2008 zbog majice doživeo šta je doživeo, a nama može da se sere u facu konstantno, nebitno da li su Nemci, da li su Švajcarci, da li su Šiposi... 
Imam utisak da smo najomraženija zemlja na fifinoj rang listi. Ispali smo tako što su nam delegirali naci idiota za kog svi znaju kakav je sudija da nam sudi protiv Švajcarskog kluba. To je jedini razlog zbog kog smo mi ispali, iako smo igrali loše oni nipta nisu bili bolji od nas, samo im je mnogo više toga bilo dopušteno. Drugo veliko takmičenje za redom gde nas sudije izbacuju iz grupe. Kazne su uvek uvek rigorozne, dok Turci, Talijani, Britanci mogu da kolju i ubijaju navijače na godišnjem nivou.

Zatim, muka mi je od onih koji navijaju za Hrvatsku jer igra dobar fudbal. Ne kažem da ne igra. Najpreciznija definicija koju ja mogu da dam - Hrvatska može da izađe na teren protiv bilo koga i da se ne obruka i da igra egal. To je stvarno za poštovanje i to je istina.
Međutim, da se stigne do završnice svetskog prvenstva treba ti i sreća, a imala je bogami poprilično. Bili su zreli da ispadnu bar dvaputa. Danci su užasno šutirali, užasno, a imali su šanse, sa druge strane protiv Rusa onaj Lujov penal je ušo neverovatno. A Smolov dečko pored mog kuma iz FK Partizan Uljma bi greo klupu. Kane promaši prazan gol na 1-0. Te stvari se našima nikad ne dešavaju. Našima doduše treba i više od toga jer smo realno lošiji.

Sve u svemu, to ide do te mere da mislim da je sasvim realna priča da su Hrvati u finalu kolko tolko i iz samog razloga zato što nas mrzi ceo univerzum, pa nek nam i fudbal ide na živce. Navijam za Francuze sutra, nadam se da će da dobiju 10-0, ali ako pobedi Hrvatska nemam nikakav problem da čestitam, i prvi ću da čestitam. Jer razlog za sve ovo što sam naveo do sad nije nikakva mržnja prema bilo kome, već jedno sažaljenje na sopstveni položaj u svetu i sopstvenu situaciju. Ja se nadam da nisam preterao ili odavao neki drugi utisak sve u svemu i stvarno mi je žao ako je tako.


A na kraju krajeva, bolje i Hrvatska prvak nego Nemačka.  Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11054
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 5 Empty Re: Fudbal

Počalji od Brain Damage Sub Jul 14, 2018 3:10 pm

Ja nisam gledao ni jednu utakmicu Hrvatske reprezentacije osim protiv Engleske, i ono sto sam video je da su bili bolji, kakvi crni Englezi, onaj Kejn moze da daje golove samo Saudijskoj Arabiji, sto se tice finala, mislim da su vece sanse na strani Francuske.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4267
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 5 Empty Re: Fudbal

Počalji od Sharks vk Sub Jul 14, 2018 10:32 pm

Ti znaš i iz naših razgovora preko pm i iz naše grupe na fb da mene ne dira euforija,jer godinama bojkotiram reprezentaciju i mrzim iz dna duše HNS,Mamića,Šukera,njihove marionete Modrića i Lovrena i svu bandu kako nogometnu,tako i političku koja je uništila moju Cibaliu,klub koji volim i pratim svuda čitav život,a koja je izbačena u 3.ligu s tendencijom stečaja i gašenja na kraju.
Tako da ja nemam problem  da čujem ovako nešto od tebe ili od bilo koga.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 5 Empty Re: Fudbal

Počalji od Marvin Ned Jul 15, 2018 1:17 pm

Znam, upoznat sam sa celom situacijom, ali opet nije mala stvar finale. Mada nisam toliko strasnu stvar ni reko u sustine, jednostavno nisam fan al sam se raskokodako. Very Happy

A to ne mora da bude slucaj, navijo sam na proslom za Bosnu, 98 sam navijo za Hrvatsku, ali eto.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11054
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 5 Empty Re: Fudbal

Počalji od Breznjev Pon Jul 16, 2018 11:24 am

Jbg,na kraju francuzi zasluženo,bili su favoriti od početka,em su imali dobar motiv što su izduvali EP pre dve godine kao domaćini i apsolutni favoriti protiv Portugala.Belgija i Hrvatska su igrali lepši fudbal,ali to ništa ne znači,igrao je i Brazil Joga Bonito 82 i 86 pa ništa nisu uradili.
Fudbal pratim isključivo EP i SP znači jednom u dve godine,još od SP 82,što se tiče naših još od Sfrj pa na ovamo mi smo za tih 36 godina kao SFRJ-SRJ-SCG-Srbija dobili samo JEDNU eliminacionu utakmicu (90te protiv Španije).
Hrvati su na dva SP 98 i 18 bili treći i drugi,imali prvog strelca mundijala 98 i najboljeg igrača mundijala 18.Kapa dole za to.
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 5 Empty Re: Fudbal

Počalji od Che Uto Avg 28, 2018 2:16 pm

Brt, realno je da je Hrvatska, dobro mozda ne 2., ali vrv 3. najbolja repka na Mundijalu i po kvalitetu i po prikazanom (posle FRA i BEL). Kakva crna Engleska i Danska.
Naravno da treba imati i srece, ali zasluzeno su igrali finale.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 5 Empty Re: Fudbal

Počalji od Liverpool FC Pet Avg 31, 2018 9:49 pm

Apsolutno se slazem. Samo, po meni barem, Hrvatska nije pokazala nista manje od Francuske. Ljudi su imali srece u zrebu, i sto su mnoge dobre reprezentacije ispale rano, ali oni su oprali jednu Argentinu, lagano (doduse ona se raspada, ali ajde sad...).
Nego, Zvezda bas nije imala srece sa zrebom. Ipak, mislim da moze uzeti neki bodic. Prognoziram da će osvojiti 1 do 3 boda.


Fudbal - Page 5 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 5 Empty Re: Fudbal

Počalji od croshark Uto Mar 30, 2021 11:30 pm

Ma to Sp je bilo stvarno neobično što se tiče nas hrvata. Realno smo mi tu odigrali 1 i po 2 kvalitetne utakmice (protiv argentine iako smo i tu imali sriće jer je na 00 ovaj falio prazan gol ,protiv francuza prvo pol te protiv engleza drugo nešto). Protiv danaca mučenje, rusija isto, engleska nas je tribala vodi u 1.pol 2,3 razlike jer je Kane promašio nemoguće na 10 za njih i tako da nam se sve moguće poklopilo. Zaslužili smo mi igrat finale jer smo se bacali na glavu, pokazali rijetko viđen fanatizam, nacionalni naboj, momci su ginili jedan za drugog i nagradilo nas. U finalu smo ubili francusku u 1.pol no 2.gol nas je prisika a ostalo je bilo odrađivanje posla od strane francuza koji su u odnosu na euro na kojem su bili domaćini i izgubili u finalu totalno prominili način igre. Evo i sad naša reprezentacija kašljuca i nema neku igru niti je pod dalićem ikada imala ali imamo strašan individualan kvalitet koji ne može uvik dobivat utakmice ali eto.... dobro je to sve ali brat bratu trenutno ima bar 5 ekipa koje su bolje od nas.... Drago mi je da se napokon nazire nešto dobro u srpskoj reprezentaciji i zbog Mitrovića koji je na moju žalost napustio Newcastle...
croshark
croshark
AHL
AHL

Posts : 256
Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 5 Empty Re: Fudbal

Počalji od Hororelf Sre Mar 31, 2021 1:20 pm

croshark ::Ma to Sp je bilo stvarno neobično što se tiče nas hrvata. Realno smo mi tu odigrali 1 i po 2 kvalitetne utakmice (protiv argentine iako smo i tu imali sriće jer je na 00 ovaj falio prazan gol ,protiv francuza prvo pol te protiv engleza drugo nešto). Protiv danaca mučenje, rusija isto, engleska nas je tribala vodi u 1.pol 2,3 razlike jer je Kane promašio nemoguće na 10 za njih i tako da nam se sve moguće poklopilo. Zaslužili smo mi igrat finale jer smo se bacali na glavu, pokazali rijetko viđen fanatizam, nacionalni naboj, momci su ginili jedan za drugog i nagradilo nas. U finalu smo ubili francusku u 1.pol no 2.gol nas je prisika a ostalo je bilo odrađivanje posla od strane francuza koji su u odnosu na euro na kojem su bili domaćini i izgubili u finalu totalno prominili način igre. Evo i sad naša reprezentacija kašljuca i nema neku igru niti je pod dalićem ikada imala ali imamo strašan individualan kvalitet koji ne može uvik dobivat utakmice ali eto.... dobro je to sve ali brat bratu trenutno ima bar 5 ekipa koje su bolje od nas.... Drago mi je da se napokon nazire nešto dobro u srpskoj reprezentaciji i zbog Mitrovića koji je na moju žalost napustio Newcastle...
Mitrovic 5 golova u 3 utakmice.  Vrtim se u krug
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 5 Empty Re: Fudbal

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh

- Similar topics
» Fudbal

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu