NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Team Serbia

+26
dacha od bosne
Yorick
stele70
Rista Ris
Accipitrinae
Nemanja_93
Forsberg
Breznjev
VM
Marvin
Grof Bronza
Iceman
Liverpool FC
TUTI FRUTI
Galence
Sima90
VIX
West
rhadamanth
collymore10
Koleman994
Lemieux
SymphonyX
Pufta
Bard
Che
30 posters

Strana 21 od 33 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 33  Sledeći

Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Uto Jan 15, 2019 12:08 am

Potpuno se slažem sa tobom  OK
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Uto Jan 15, 2019 5:10 pm

Hororelf ::Potpuno se slažem sa tobom  OK
Zahvaljujem!!!

Link za pracenje utakmice na Ytube:
https://www.youtube.com/watch?v=29Equ5W40NA

1 -trecina

Ukoliko nam je bio za cilj promocija Mexickog hokeja uspeli smo u tome u potpunosti. Imali smo PP situaciju gde nismo upitili nijedan sut, a postavili smo se odmah i pokusavali da nadjemo idealnu situaciju !? Nema igre na telo, video sam 3 dodavanja u prazno gde igrac i ne pogleda gde dodaje, bek #4 samouvereno krece individualno sa pakom ispred golmana izmedju 2 Mex igraca, i normalno gubi pak (skoro dobijamo gol).

Mex je tim koji sve ispod 10 razlike u nasu korist je neuspeh, i nadam se da ce nasi momci pristupiti ovom mecu sa respektom da tako i bude.
Treba pokazati da smo bolji, a rezultat 1-1 govori da imamo ravnopravnog protivnika!
Mexiko Fejspalm joj
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Uto Jan 15, 2019 7:44 pm

6:1 na kraju. Onako kako je realno trebalo da bude.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Uto Jan 15, 2019 10:26 pm

Sutra imamo "veciti derbi", koji bi trebalo da nam da odgovor ko ide u 2A gde se igra daleko ozbiljniji nivo hokeja. Ne znam koliko Vas prati ovo prvenstvo - izgleda samo nas 2 sto opet nije lose - ali po izjavama Hokej Saveza Srbije, i trenera Perouna, na konacnom spisku se nalazio i igrac iz Ceske Pavle Vojinovic(?). Naknadno vidim da su ubacili na IIHF beka Crvene Zvezde JOVOVIC Andrej, koji je izostao na utakmici sa Mex. Pise da je registrovan sa datumom 15. januar!?

http://stats.iihf.com/Hydra/700/IHM7000SRB_33_2_0_SRB.pdf
https://www.hockeyserbia.com/index.php/vesti/reprezentacija/item/625-peroun-odredio-spisak-putnika-za-sp-u-zagrebu

Ima li neko informaciju o izostavljanju momka iz Ceske Jr lige?
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Rista Ris Uto Jan 15, 2019 11:04 pm

Sutra će od večitog derbija ostati samo večiti k....
Gledao sam danas našu tekmu protiv sombrerosa ali i crokane protiv lala.
Ne znam u kom sastavu su holandezi došli ali savladati sa 7:0 ekipu koja je došla iz više divizije je ozbiljna priča.
Mimo tog rezultata, Hrvati na ledu deluju za klasu ozbiljnije od naših. 
Mislim da je sutra sve ispod 3 gola razlike za crokane uspeh za naš tim.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Sre Jan 16, 2019 4:27 pm

Rista Ris ::Sutra će od večitog derbija ostati samo večiti k....
Gledao sam danas našu tekmu protiv sombrerosa ali i crokane protiv lala.
Ne znam u kom sastavu su holandezi došli ali savladati sa 7:0 ekipu koja je došla iz više divizije je ozbiljna priča.
Mimo tog rezultata, Hrvati na ledu deluju za klasu ozbiljnije od naših. 
Mislim da je sutra sve ispod 3 gola razlike za crokane uspeh za naš tim.
Uopste se ne slazem sa tobom. Holandjani su jednostavno losi, sporiji, dok su Hrvati za dlaku bili brzi dinamicniji i naracno kod kuce na kraju dobili. Prva dva gola iz PP. Gledao sam duele i kako klizaju. Moje je misljenje da smo kvalitetniji od komsija. Imali smo samo ovaj mec u nogama ,a pre toga nismo igrali utakmicu. Mislim da ce danas biti iznenadjujuci rezultat za tebe Risto. Ova nasa ekipa samo ako se uozbilji, pregazice sve sa 5 razlike. Ili si omatorio(sala mala Very Happy ),pa nisi primetio kvalitet ili si ipak ubedjen da je onaj nastup Hrvatske juce dominantan. Realni da budemo , Holandjani da su zaista dosli u kakvom sastavu su trebali , od pobede ne bi bilo nista. Mislim da su dosli znacajno oslabljeni, a ako gresim, onda im je pao nivo hokeja. Sve u svemu , videcemo danas. Na zalost imam casove engleskog i necu biti u prilici da ispratim mec ,ali cu pogledati snimak...
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Rista Ris Sre Jan 16, 2019 6:02 pm

Oh kako bih voleo da si ti u pravu a ja u krivu, nemaš pojma.
Ali... pogledaj rezultate:
Srbija - Mexico 6:1
Belgija - Izrael 6:3
Hrvatska - Holandija 7:0
Izrael - Mexico 5:1
Holandija - Belgija 7:2 posle 2/3

Mi smo prvog dana dobili ubedljivo najslabiju ekipu na turniru
Belgija ubedljivo dobila Izrael a Izrael ubedljivo dobio Mexico
Holandija ubedljivo vodi protiv Belgije, a izgubila od Hrvatske 7:0
Hrvatska, pa Holandija... Mi ćemo se kao i uvek boriti za treće mesto.

Mimo rezultata koji mogu i ne moraju da budu pravi odraz snaga, igra koju sam video mi stvara ovakvu sliku.
Ponavljam, najmanje 3 gola razlike za Hrvatsku.
I opet ponavljam, voleo bih da ispadnem kompletna budala sa ovom prognozom i da naši dobiju.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Rista Ris Sre Jan 16, 2019 10:14 pm

Hm, kao što rekoh u prethodnom postu....
sve ispod tri gola razlike za naše biće veliki uspeh za mlade Hrvate.  Very Happy

Šalu na stranu,
feonomenalna partija naših dečaka. Prosto nisam mogao da verujem da mladi Srbi znaju ovako da igraju hokej.
Najviše mi se dopalo što su pokazali veoma retku osobinu, koju naši sportisti u bilo kom sportu skoro nikad ne ispoljavalju, a to je da kad ugrizu i osete miris krvi - kidišu do kraja da rastrgnu protivnika.
To su večeras ovi dečaci pokazali.

Ostaje žal što nije bilo bar 5:0 i što nije mreža ostala netaknuta. Ali jbg...
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Sre Jan 16, 2019 10:16 pm

Rista Ris ::Hm, kao što rekoh u prethodnom postu....
sve ispod tri gola razlike za naše biće veliki uspeh za mlade Hrvate.  Very Happy

Šalu na stranu,
feonomenalna partija naših dečaka. Prosto nisam mogao da verujem da mladi Srbi znaju ovako da igraju hokej.
Najviše mi se dopalo što su pokazali veoma retku osobinu, koju naši sportisti u bilo kom sportu skoro nikad ne ispoljavalju, a to je da kad ugrizu i osete miris krvi - kidišu do kraja da rastrgnu protivnika.
To su večeras ovi dečaci pokazali.

Ostaje žal što nije bilo bar 5:0 i što nije mreža ostala netaknuta. Ali jbg...
TAKO SE IGRA MOMCI Srbijaaa! Cool Cool Cool Pijem kafu i chiluje   Bravo Bravo Bravo
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Čet Jan 17, 2019 3:36 am

Imamo jos 3 utakmice da resimo status. Ocekujem respekt protivnika i da igramo da je sve ispod 5 razlike lose.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Čet Jan 17, 2019 11:14 pm

Kvalitetna smo ekipa, a ovo je lepa šansa. Ne sme se propustati ovakva prilika.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Che Pet Jan 18, 2019 2:35 pm

Rista Ris ::Hm, kao što rekoh u prethodnom postu....
sve ispod tri gola razlike za naše biće veliki uspeh za mlade Hrvate.  Very Happy

Šalu na stranu,
feonomenalna partija naših dečaka. Prosto nisam mogao da verujem da mladi Srbi znaju ovako da igraju hokej.
Najviše mi se dopalo što su pokazali veoma retku osobinu, koju naši sportisti u bilo kom sportu skoro nikad ne ispoljavalju, a to je da kad ugrizu i osete miris krvi - kidišu do kraja da rastrgnu protivnika.
To su večeras ovi dečaci pokazali.

Ostaje žal što nije bilo bar 5:0 i što nije mreža ostala netaknuta. Ali jbg...
Igrao mec na kladzi, baziran na rezultatima prethodnog dana (nisam znao ovo za sastav Holandije, mada ipak, sa tolikom razlikom dobiti narandzaste...) i ono, da su Hrvati generalno nesto bolji.
Ali kakvo iznenadjenje...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Sub Jan 19, 2019 1:22 am

Tabela posle 3 odigrane utakmice
Team Serbia - Page 21 Screen13
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Pon Jan 21, 2019 3:28 pm

SRBIJA IDE DALJE. ZLATO!  OK Kolce Stanley Cup Srbija
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Pon Jan 21, 2019 3:45 pm

Cestike za nasu reprezentaciju U20!

Mislim da zasluzeno osvajamo visi rang takmicenja.

Pokazalo se da je ulaganje roditelja u razvojni hokej program Slovenije i Madjarske pravi put za igrace iz Srbije. Hokej Savez Srbije i Predsednik bi trebali da se zahvale roditeljima, i da im se refundiraju novcana sredstva ulozena za makar 1 sezonu koja je eto krunisana plasmanom u U20-2A rang takmicenja.

Sve pohvale za nase igrace, narocito za nosioce koji su i izlazna generacija te ce morati da se snalaze po svetu kako bi nastavili igranje hokeja. Liga u Srbiji ipak nije opcija, jer je nema, a nema ni takmicenja u 16 18 i 20.

Najbolji igraci naseg tima za mene su napadac #11 i bek #21 i ocekujem da zaigraju i za Senior reprezentaciju (naravno #13 i #7 uz rame).

Sledece prvenstvo U20 ce biti novo iskustvo, a nadam se da ce Savez organizovati makar 2 pripremne utakmice da ne izgledamo kao protiv Mexika. Osim ulaganja u razvoj Partizan U15 sekcije i igranje po ino turnirima gde su nosioci deca Ukrajinci, mozda je vreme da se Beostar hala napravi centrom za sve BG klubove. Da konacno imamo halu koja ce da radi 1.septembar - 1.jun, dakle 9 meseci.

Zvezda kao klub zasluzuje takodje zahvalnicu jer iz njenog pogona imamo najvise dece koje cini gro i U20 i U18 reprezentacije.
I jos jedna napomena, Hokej Savez Srbije apsolutno nema nikakve zasluge za ovaj uspeh i treba da ih je sramota sto uopste postoje!!!!!!!!!!!
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Pon Jan 21, 2019 3:47 pm

FiMol ::Cestike za nasu reprezentaciju U20!

Mislim da zasluzeno osvajamo visi rang takmicenja.

Pokazalo se da je ulaganje roditelja u razvojni hokej program Slovenije i Madjarske pravi put za igrace iz Srbije. Hokej Savez Srbije i Predsednik bi trebali da se zahvale roditeljima, i da im se refundiraju novcana sredstva ulozena za makar 1 sezonu koja je eto krunisana plasmanom u U20-2A rang takmicenja.

Sve pohvale za nase igrace, narocito za nosioce koji su i izlazna generacija te ce morati da se snalaze po svetu kako bi nastavili igranje hokeja. Liga u Srbiji ipak nije opcija, jer je nema, a nema ni takmicenja u 16 18 i 20.

Najbolji igraci naseg tima za mene su napadac #11 i bek #21 i ocekujem da zaigraju i za Senior reprezentaciju (naravno #13 i #7 uz rame).

Sledece prvenstvo U20 ce biti novo iskustvo, a nadam se da ce Savez organizovati makar 2 pripremne utakmice da ne izgledamo kao protiv Mexika. Osim ulaganja u razvoj Partizan U15 sekcije i igranje po ino turnirima gde su nosioci deca Ukrajinci, mozda je vreme da se Beostar hala napravi centrom za sve BG klubove. Da konacno imamo halu koja ce da radi 1.septembar - 1.jun, dakle 9 meseci.

Zvezda kao klub zasluzuje takodje zahvalnicu jer iz njenog pogona imamo najvise dece koje cini gro i U20 i U18 reprezentacije.
I jos jedna napomena, Hokej Savez Srbije apsolutno nema nikakve zasluge za ovaj uspeh i treba da ih je sramota sto uopste postoje!!!!!!!!!!!
Ovo poslednje si rekao do reči, svaka čast!
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Rista Ris Pon Jan 21, 2019 5:21 pm

Potpuno se slažem. Veliki uspeh naših momaka i njihovih roditelja. Ima tu zasluga i Crvene zvezde koja jedina kontinuirano radi sa mlađim kategorijama i pokušava da im obezbedi takmičenje i utakmice.

Savez - nula. Time je uspeh ovih momaka još veći jer dolaze iz zemlje u kojoj ne postoji liga ni u nižim a kako vidimo ni u seniorskoj kategoriji.

Šteta što će ovako sjajna generacija biti prosuta u vetar.
Jedino da Zvezda skupi finansije i pokuša da uđe u ERSTE (MOL) ligu i tu okupi ove momke da igraju zajedno i dalje napreduju.

Zvezda je ove godine dobila Jesenice u Kontinental kupu i ima puno pravo da sa optimizmom sebi traži jače takmičenje i jače rivale.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Pon Jan 21, 2019 7:13 pm

Upravo sam uspeo da procitam i izjavu Saveza oko trenutnih desavanja u nasem hokeju, clanak koji je nedavno izasao. Izgleda su ne znam kako Fejspalm joj  zateceni trenutnim desavanjima sa odredjenim kategorijama kojima su zabranili da igraju prvenstva van granica Srbije. Izgleda da jedino nisu zateceni situacijama gde se napadaju treneri na turnirima ovih istih kategorija. Mozda da pitaju i Partizan treba li im pomoc oko odigravanja jos nekog turnira po Ukrajini, Slovackoj i Poljskoj, mozda ubace jos nekog mladog Ukrajinca za malo bolji plasman u Karpatija Ligi U15. Gospodin Milosavljevic zatecen Fejspalm joj

Procitajte pazljivo:

https://www.hockeyserbia.com/index.php/vesti/ostalo/item/632-zasto-klubovi-odbijaju-finansijsku-pomoc-saveza?fbclid=IwAR3yHc10aI7-0Jc7aLZdYnLtZkMKQdIsQEyt8Wj9C635i568sLr1h_F-gdQ


Zašto klubovi odbijaju finansijsku pomoć Saveza?  






U prostorijama Saveza hokeja na ledu Srbije 16. januara održan je veoma konstruktivan sastanak kome su osim generalnog sekretara Saveza Aleksandra Milosavljevića i direktora takmičenja Bogdana Dabovića prisustvovali predstavnici klubova: Jovica Rus (Crvena zvezda, Red Team), Igor Kosović (Partizan, Marbo), Vladan Drozdik i Miroslav Nadaški (Vojvodina), Dragoslav Pajić (NS Stars) kao i Vojin Koljenšić, koordinator ERSTE lige budućih šampiona. Odsutni su bili samo predstavnici Spartaka.
Glavna tema sastanka bili su novonastali problemi zbog velikog broja neodigranih utakmica u ligama U12 i U15. Sve to moglo bi da ima dalekosežne posledice po hokejaški sport u Srbiji, pogotovo ako lige ne budu okončane. Direktor takmičenja Bogdan Dabović izneo je konkretne podatke po kojima u kategoriji za hokejaše do 12 godina od do sada predviđene 22 utakmice odigrano je samo osam, a u kategoriji za igrače do 15 godina, od planiranih 18 utakmica registrovano je samo četiri.
Kao razloge velikog broja neodigranih utakmica predstavnici klubova naveli su nepostojanje posebnog komesara za takmičenje mlađih kategorija koji bi vršio detaljniju kontrolu, striktno sprovodio sankcije kao i činjenica da se prilikom otkazivanja utakmica odmah ne zakazuje i novi termin.
Takođe, kao jedan od osnovnih problema navedene su i finansije i teška materijalna situacija klubova.
Upravo iz tog razloga, generalni sekretar Saveza hokeja na ledu Srbije Aleksandar Milosavljavić tom prilikom je istakao da Savez na sve načine pokušava da pronađe rešenje iz novonastale situacije, pa je predstavnicima klubova predstavio ideju i inicijativu koja je potekla od članova Upravnog odbora:
- Shodno činjenici da će Beograd ove godine biti domaćin dva svestka prvenstva, Savez će prihodovati određena novčana sredstva. Predlog Upravnog odbora je da sav taj novac bude usmeren klubovima i da od tih sredstava budu podmireni troškovi organizacije turnira i troškovi ptovanja za učesnike ERSTE lige budućih šampiona u kategoriji U8 i U10, kompletni troškovi organizacije utakmica i putovanja za učesnike lige U12 kao i troškovi putovanja za klubove koji se takmiče u ligi U15. Jedini uslov za to je da se poštuju pravila - rekao je Milosavljević i potom pojasnio:
- Neophodno je da klubovi usaglase termine svih neodigranih utakmica u ligama U12 i U15, a rok za to je 18. januar. Da se pridržavaju postignutog dogovora i lige uspešne privedu kraju, a u tom slučaju predviđena novčana sredstva, na osnovu troškovnika koji su do sada bila predstavljena Savezu, bila bi refundirana - zaključio je Milosavljević.
Predviđeni rok je prošao, međutim, u kancelariju Saveza do danas iz klubova nije stigla nikakva informacija da su preduzeti bilo kakvi koraci u pogledu zakazivanja utakmica u ligama U12 i U15. Iz tog razloga generalni sekretar SHLS Aleksandar Milosavljević se još jednom klubovima obratio pismom u kome se između ostalog kaže:
"Kao jedan od učesnika navedenog sastanka, stekao sam utisak da ćete preuzete obaveze ispuniti jer je predlog i akcija naišla na opšte odobravanje.  S obzirom na to da je rok prošao, zatečen sam totalnim odsustvom bilo kakve aktivnosti u vezi sa vašim obavezama. I pored nastojanja da proniknem u ovakvo postupanje, nisam uspeo da pronađem razlog za to. Jedino što izgleda kao logično objašnjenje koje mi se nameće jeste da vam je ovaj vid pomoći suvišan. S obzirom da su mi finansijske prilike klubova uglavnom poznate, nisam u stanju da ovo prihvatim kao pravi razlog, a razlozi koje smo svi toliko puta čuli na raznim sastancima i u neposrednom kontaktu su očigledno samo loši izgovori i dokaz da nema dovoljno dobre volje za bilo kakav rad u zajedničkom interesu".

Podeli ovaj tekst...






FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Yorick Pon Jan 21, 2019 8:54 pm

Cestitke momcima, ovo je dobar temelj za narednu godinu kada, dominantno Zvezdino, godiste 2000/01. ima priliku da odrzi u20 u visoj diviziji, a ne bih se iznenadio i da se napravi dobar rezultat, da uzmu medalju. Ono sto mozete biti downside za njih naredne godine u odnosu na ovu je golman.
Na duze staze nam sleduje povratak u ovu diviziju verovatno, mada cemo bolji uvid imati ove godine kada u18 (01 i mladji) budu odigrali turnir u Beogradu. Nas ceka sudbina "poor men's Slovenians" sa pravljenjem reprezentacije od igraca/dece iz inostranstva i eventualno par igraca iz "cemu ovo sluzi a uz to i ne radi" domace lige.
Jos jednom, kapa dole za uspeh u Zagrebu!
Yorick
Yorick
Junior
Junior

Posts : 93
Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Rista Ris Uto Jan 22, 2019 8:41 am

Sad kad smo prenoćili i kad malo bolje razmislim ipak i Savez ima određene zasluge. Selektor Peroun je sjajno postavio igru a za njegovo dovođenje zaslužan je Savez. Prosto je neverovatno koliko je naš tim delovao superiorno, napadali su protivnika još u njegovoj trećini a najbolji primer za to je tekma protiv Hrvatska kada se skoro 80% utakmice igralo u trećini Hrvata. Za to je trebalo imati i snage. Svaka čast momcima i selektoru.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Breznjev Uto Jan 22, 2019 2:03 pm

Ništa bez misionara iz Kanade Freda Perouna!  Postovanje
Da li grešim ili je ovo prva zlatna medalja u bilo kojoj kategoriji bilo koje divizije od 2009 kada je on i igrao za seniore u Novom Sadu?
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Rista Ris Uto Jan 22, 2019 3:23 pm

Mislim da ne grešiš, a nadam se da nije i poslednja. 
Prva sledeća prilika su senioru u aprilu.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Uto Jan 22, 2019 9:01 pm

Ne zaboravimo U18 u martu. Praticu i U18 i Seniore naravno  u koje posle U20 polažem najviše nađe, a U18 očekujem barem medalju Postovanje
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Uto Jan 22, 2019 10:46 pm

Hokej Savez Srbije na instagramu objavio video u kome Milan Lučić čestita na uspehu našoj mladoj Reprezentaciji.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Rista Ris Sre Jan 23, 2019 11:47 am

Milane Srbine  Thumbs up
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 21 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 33 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu