NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Team Serbia

+26
dacha od bosne
Yorick
stele70
Rista Ris
Accipitrinae
Nemanja_93
Forsberg
Breznjev
VM
Marvin
Grof Bronza
Iceman
Liverpool FC
TUTI FRUTI
Galence
Sima90
VIX
West
rhadamanth
collymore10
Koleman994
Lemieux
SymphonyX
Pufta
Bard
Che
30 posters

Strana 12 od 33 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 33  Sledeći

Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Sub Apr 01, 2017 7:34 pm

Nasi su otputovali u Rumuniju ali konacan spisak igraca nisam nigde nasao. Na fb strani Saveza pojavile su se stidljive slike sa priprema gde sam video 10-11 igraca i golmana Rankovica. Od igraca sa strane prepoznao sam Popravku i Sretovica.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od TUTI FRUTI Ned Apr 02, 2017 12:08 am

Kad se sad nisam slogirao nikad necu. Sastav ekipe sa Milanom LUkovicem, Borisom Gabricem i Milovanovicem je tragikomican. Pored Stepanovica i Fehera da se zove Lukovic je nevidjena sramota. Ne daj boze da nam se Rankovic povredi, mogu da garantujem da cemo biti zadnji na prvenstvu. Milovanovic i Gabric nemaju dve utakmice odigrane ukupno ove godine. Gde je im je obraz da se pojave bez treninga i utakmica ove sezone. O cemu se ovde radi.
Stepanovic i Feher da brane sa jednom rukom i nogom bez stapa su milion puta bolji od LUkovica koji je tragikomican. Prosle godine nam je receno da predsednik saveza ne sme vise da igra za reprezentaciju jer je ima funkcija predsednika. 
Ovo je toliko jadno i smesno da bolje da nismo ni otisli pa makar sva ova trojica nijednom ne budu usli na led. Pa ima jos igraca koji su zasluzili da idu umesto ove trojice...Jednostavno ne znam koji je razlog da ova trojica igraca uopste idu za Rumuniju. Obrukacemo se kao nikad
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od stele70 Ned Apr 02, 2017 12:45 am

Voleo bih da znam razloge zašto u timu nema Leštarića i Boškovića.


  • golmani - Arsenije Ranković, Milan Luković;


  • bekovi – Marko BrkušaninAleksa LukovićUglješa NovakovićRobert SabadošPavle PodunavacNikola Bibić, Dominik Crnogorac, Boris Gabrić;

  • napadači - Marko Milovanović, Pavel PopravkaDimitrije Filipović, Srđan RistićNemanja VučurevićMirko Đumić, Petar Novaković, Marko SretovićPavle OgrizovićLuka VukićevićAndrej Cvik i Uroš Bjelogrlić

stele70
stele70
Junior
Junior

Posts : 74
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Ned Apr 02, 2017 3:27 pm

stele70 ::


  • golmani - Arsenije Ranković, Milan Luković;


  • bekovi – Marko BrkušaninAleksa LukovićUglješa NovakovićRobert SabadošPavle PodunavacNikola Bibić, Dominik Crnogorac, Boris Gabrić;

  • napadači - Marko Milovanović, Pavel PopravkaDimitrije Filipović, Srđan RistićNemanja VučurevićMirko Đumić, Petar Novaković, Marko SretovićPavle OgrizovićLuka VukićevićAndrej Cvik i Uroš Bjelogrlić


Bravo  - onome ko je stavio ove igrace na spisak! Izgleda da samo u zemlji Srbiji cudesa se desavaju.

Lestaric i Boskovic igraju u Sev Americi, a nema ni Ilica koji je u Italiji sto se tice ovih koji su van Srbije. Boskovic nije ni stavljen na spisak a razloge nemam pojma, a nemam pojma ni ko se odazvao na pripreme Pojma nemam 

Zaista bih bio srecan kada bih dobio objasnjenje zasto je stavljen golman Lukovic na spisak, a jos srecniji kada bi neko objasnio zasto Gabric i Milovanovic putuju. Lukovic je igrao neku 5. ligu u Svajcarskoj koja je verovatno bolja od ove nase napacene.

Ukoliko se vec nije naslo mesta za igrace koji su imali redovnu sezonu u MOL i Slovenija (Anic, Kerezovic, Glavonjic, Babic, Pajic, Radosavljevic), onda se trebalo povesti na put neke igrace iz 18 i 20 (+ golman umesto iskusnog Lukovica).

Sramotno je sto su u timu Gabric, Milovanovic i Milan Lukovic, a da nema mesta za Anica koji je odradio celu postenu sezonu u MOL. Sta da nemamo Crnogorca, Bibica i Popravka, jel bi onda Sone, selektor Jankovic, i Joca Rus bili u opticaju. Kakvi smo mi Srbi, svaka cast.  Bravo

Ne svidja mi se ovakav nacin funkcionisanja pa cak i da se plasiramo u visi rang. Jednostavno neke stvari moraju da se stave na svoje mesto, a ovo je siguran sam apsolutno nepotrebno i na sve lici samo ne na nesto na sta treba da lici.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od stele70 Ned Apr 02, 2017 4:15 pm

Da, na Ilića sam potpuno zaboravio. On je morao pod obavezno. Jedino ako njih trojica nisu htela da se odazovu ili su povredjeni.

Očekivao sam poziv Aleksi, jeste on igrao 5 rang takmičenja, ali je tamo bio ubedljivo najefikasniji igrač te ekipe i ujedno i celog prvenstva. Njima je 5 liga podeljena na regije.

Slažem se da je trebalo i neke klince U18 ubaciti u tim zbog budućnosti, a ne voditi ove penzionere.
Ko zna možda je ovo zagrevanje za sledeću sezonu kada će se Marko, Boris, Nemanja i Marko2 aktivirati ionako nam nedostaju domaći igrači, ako Zvezda "zavrne slavinu". Ne bih se ja starih kajli odrekao tako lako Smile
stele70
stele70
Junior
Junior

Posts : 74
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Ned Apr 02, 2017 5:54 pm

Stele, ja zaista ne znam cak ni ko se odazvao a ne znam ni razloge. Mozda je tamo jos uvek playoff, mozda povrede, mozda avio karte nece da se plate - nagadjam. 

Ovo drugo, igraci koji nisu prosli trenazni proces ne smeju da budu u prednosti nad ovim drugima. Jedino da su igralu KHL, NHL, ili neku jaku ligu pre par godina. 

Mi na svaki turnir treba da povedemo par igraca iz 18 i 20. Golman Mitic, pa onaj bek #3 obavezno, i nekog napadaca, a Djumic je vec bolji od pola seniora te njega necu da racunam. 

Igramo diviziju ispod Elita, 1A, 1B, i mi sad vodimo funkcinere Saveza. Pa jbt gde to ima. I treba da ih je sramota, mene bi bila sramota najiskrenije. 

Treba sad da cekamo da Sone postane selektor seniora pa da vodi bracu Prokice, Jocu Rusa i ne znam ko jos tamo sve moze da igra.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od TUTI FRUTI Ned Apr 02, 2017 7:39 pm

Bez obzira na razloge, ova trojica igraca Lukovic,Milovanovic i Gabric jednostavno nisu smeli biti u sastavu za reprezentaciju. Igraci poput Anica, Kerezovica koji su odigrali celu MOL ligu su morali biti u sastavu. Ima tu jos par igraca koji su morali imati prednost u odnosu na ovu trojicu. Ono sto je definitivno je da su veze izmedju saveza, beograda i zvezde definitivno raskinute i da od saradnje nema nista. Bice jos gore stanje nego sto je bilo.
Prave razloge nikada necemo saznati ali ono sto je trener Jankovic izjavio za sportklub da nije bilo povredjenih igraca na pripremama......nesto tu debelo smrdi
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Breznjev Pon Apr 03, 2017 10:13 am

Voleo bi da ispadnemo.Onda bi sledece godine funkcioneri mogli da putuju u mnogo egzoticnije zemlje od Rumunije da igraju Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Pon Apr 03, 2017 1:28 pm

Koliko sada vidim trenutno mi odlicno pruzamo otpor Australiji i dominiramo veci deo perioda.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Nemanja_93 Pon Apr 03, 2017 1:35 pm

Milovanovic za 2:1, i posle vam ne valja preCednik Very Happy
Nemanja_93
Nemanja_93
AHL
AHL

Posts : 189
Godine : 31
Location : Subotica
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od TUTI FRUTI Pon Apr 03, 2017 1:38 pm

Nemanja_93 ::Milovanovic za 2:1, i posle vam ne valja preCednik Very Happy
Ne razumes neke stvari. Sad

Nikada nisu bili u pitanju dovedeni igracki kvaliteti MIlovanovica, eto on i dan danas sa 15 treninga godisnje moze da igra ovaj nivo sto je za svaku pohvalu. Nadam se da ce danas biti proglasen za igracem utakmice.Ne radi se o tome...
Jednostavno ova trojica igraca nisu trebala da idu u Rumuniju iz sasvim ljudskih razloga. Taman da golom Gabrica ili Milovanica bude bila donesena  odluka za prvo mesto
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Nemanja_93 Pon Apr 03, 2017 1:49 pm

Jasno je to meni sve, ali na zalost tako je. Ja sam vise za to da se poveo neki klinac, pa da skupi neko iskustvo igranja u ovim utakmicama za kasnije. Vi koji vise pratite domace igrace mozete reci da li je bilo mladjih igraca za tako nesto
Nemanja_93
Nemanja_93
AHL
AHL

Posts : 189
Godine : 31
Location : Subotica
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Pon Apr 03, 2017 2:26 pm

Dokle vise ista prica ? 4:3 pobeda Australije. Nas je mentalitet toliko ocigledan da se uvek skoro svaki mec zavrsava isto... A odlicno smo igrali prva dva perioda.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od TUTI FRUTI Pon Apr 03, 2017 2:39 pm

Dosla su vremena da nas i Australija pobedjuje. Ovaj turnir kako je poceo moze da preraste u katastrofu. Nadam se da do toga nece doci, valjda cemo pobediti makar jednu ekipu od ove preostale cetiri i da se nadamo opstanku.

p.s: Marko Milovanovic proglasen za naseg najbolje igraca. 
Sa obzirom na poraz, nije nam ni trebao Very Happy
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Breznjev Pon Apr 03, 2017 3:55 pm

Strelci niko iz HKB, dakle Sretović iz Švecke,Luković iz Švicarske i Predsednik saveza Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Pon Apr 03, 2017 5:21 pm

Izbaksuzirali ste
Very Happy
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od TUTI FRUTI Pon Apr 03, 2017 6:03 pm

Hororelf ::Izbaksuzirali ste
Very Happy
Smile

Mozda nije sve tako crno. Upravo i Spanija izgubila od Islanda, sada jos samo danas da Belgija rokne Rumuniju i onda ce pravda biti zadovoljena za danas. Cool
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Pon Apr 03, 2017 8:55 pm

Rumuni se okurazili kod kuce 8) vode 7:1.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Rista Ris Pon Apr 03, 2017 9:18 pm

Konačnih 9:1 za Rumunje.
Lako im je da se iživljavalju nad jadnim Belgijancima koji nisu imali priliku da igraju MOL ligu.
Da ih vidim sutra protiv nas. Palica u glavu
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Uto Apr 04, 2017 1:52 am

Nakon utakmice sa Rumunima saznacemo igramo li za odlazak gore ili neodlazak dole Very Happy
Nakon odgledanog intervjua sa selektorom Srbije i bekom HKB saznao sam da nam Belgija nikako ne lezi.
Rumuni su ih ugasili i ovako nekompletni sa 9:1 Embarassed
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Che Uto Apr 04, 2017 11:02 am

Ma sastav je skrpljen taman tolko da dobiju Belgiju. Kako su tiho otisli, videlo se da nema neke borbe za vise ove godine...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Uto Apr 04, 2017 4:17 pm

Belgija tuce Spance za sada 0 : 2, zanimljivo.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Breznjev Uto Apr 04, 2017 5:58 pm

Španci izgubiše i od Islanda i od Belgije čisto! Ovo bi moglo da bude zanimljivo, možda i ispadnemo,španci nam ne leže  Wink
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Rista Ris Uto Apr 04, 2017 9:27 pm

Mislim da smo pružili dobar otpor Rumunjima.
Nije problem izgubiti od bolje ekipe, a Rumuni to evidentno jesu.
Naši su se borili muški i dali verovatno svoj maksimum i na tome im čestitam.
Ranković je imao neke neobjašnjivo loše intervencije i večeras i protiv Australije i ti primljeni golovi su prelomili utakmice. Večeras bi izgubili i bez onog kiksa kod trećeg gola, ali bi protiv klokana možda prošli bolje.
Predsednik saveza i pored propuštene sezone i dalje među zapaženijim našim igračima. Zanimljiva činjenica za analizu.
Popravka u ove dve tekme bleda senka nekadašnjeg igrača. Đumić ima sve preduslove da bude odličan igrač.

Sve u svemu, predstoji nam borba za opstanak ali se nadam da ćemo ipak smoći snage da ostanemo tu gde jesmo.

A najjači utisak mi je kvalitet prenosa i live streama. Sa više kamera, usporenim snimcima. Neverovatan angažman IIHF-a za ovako nizak rang takmičenja.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Breznjev Uto Apr 04, 2017 9:33 pm

Iscrpan izveštaj ali nisi napisao koliki je rezultat bio pa sam morao da idem na iihf sajt!
Ko da radiš na Rts-u Very Happy 
Dakle,poraz od Rumunja 1-4 strelac za naše Filipović.Prvi gol HKB na Sp Smile 
Vredi napomenuti samo još da smo od australije izgubili u produžetku te imamo jedan bod u džepu.
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 12 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 33 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu