NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Team Serbia

+26
dacha od bosne
Yorick
stele70
Rista Ris
Accipitrinae
Nemanja_93
Forsberg
Breznjev
VM
Marvin
Grof Bronza
Iceman
Liverpool FC
TUTI FRUTI
Galence
Sima90
VIX
West
rhadamanth
collymore10
Koleman994
Lemieux
SymphonyX
Pufta
Bard
Che
30 posters

Strana 11 od 33 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 33  Sledeći

Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Ned Mar 19, 2017 9:32 pm

Posle prve dve trecine gubimo 1:4. 
Australija igra na 2 postave, 5 i 3 nas ubijaju, a bek 21 isto mozda i najbolji na turniru. 
Kod nas Djumic i 23 najbolji a od bekova 3 mi uliva nadu u bolje sutra  Tuzan

Sad ispada da je i ta D3 divizija ojacala  Shocked 
Opet bronza  Ljut
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od stele70 Ned Mar 19, 2017 9:45 pm

Možemo polako da se okrenemo seniorima i njihovom prvenstu. 
Ižašao preliminarni spisak reprezentativaca na kojem su 33 igrača i 4 golmana. Na spisku su čak i preCednik Milovanović i Boris Gabrić i on je neki funkcioner u HKB. Ono čega sam se plašio obistinilo se, izgleda da je puklo nešto na relaciji Bošković - Savez. Nema ga na ovom spisku. Od igrača sa prošlog prvenstva nema ni Komazeca koji je izgleda batalio hokej ni Rakovića.
stele70
stele70
Junior
Junior

Posts : 74
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Ned Mar 19, 2017 10:26 pm

Projekat Crvene Zvezde za sada neuspesan  Very Happy 
Djumic izlazi iz 18 pa se bojim ako nastavimo da igramo Sloveniju U18 silazimo u nizi rang za par godina. 
Bolje da se okrenemo Madjarima, i igrati njihovo prvenstvo. 

Zao mi je za Boskovica jer sam ga gledao u Novom Sadu i takvi igraci nam trebaju. Nadam se da je Djumic pozvan za seniore. 
Sada prelazimo na projekat Beograd  Thumbs up
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Breznjev Ned Mar 19, 2017 10:31 pm

Rista Ris ::Pokrećem inicijativu da se ispred Pionira podigne statua hokejaša u bronzi u znak poštovanja prema svim našim silnim bronzaim medaljama osvojenim poslednje decenije u svim kategorijama.
A ispod uklesano na postolju monumenta tekst "Bronza sija zlatnim sjajem!" Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Rista Ris Ned Mar 19, 2017 11:24 pm

FiMol ::Projekat Crvene Zvezde za sada neuspesan  Very Happy 
 
Bolje da se okrenemo Madjarima, i igrati njihovo prvenstvo. 

Sada prelazimo na projekat Beograd  Thumbs up

Bojim se da će se svi projekti pokazati neuspešnim.
Činjenica je da postoje određeni pomaci, ali oni se mere milimetrima, dok drugi gaze koracima od 7 milja.
Neko je konstatovao kako je i ova divizija ojačala. Ojačala je žestoko, mi smo imali jednu od najboljih generacija poslednjih godina i opet se mučili.
Jedini svetli trenutak je pobeda protiv Holandije. Sve ostalo je bilo mučenje. 
Ovim tempom mi ćemo zaista skliznuti dole, ne zato što smo lošiji nego zato što su drugi bolji.

20-ica isto ćorak.
Od seniora zaista ništa ne očekujem, ako bude bronza sijaće zlatnim sjajem, kako je to nadahnuto primetio drug Brežnjev  Very Happy

Vreme je odavno da se pogledamo u ogledalo i shvatimo da sa 2 hale i jedva 4 kluba ne možemo veštački stvoriti kvalitet.
Potreban nam je kvantitet. A to su pokrivena klizališta (Pingvin je pravi primer) u drugim gradovima (Subotica, Niš, Kruševac), pa onda 20-30 godina rada, pa ko bude živ do tada možda će imati čemu da se nada.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Ned Mar 19, 2017 11:46 pm

Nis i Krusevac imaju klizalista? Very Happy Ljudi toliko ste nam ocrnili reprezentacije ovim komentarima i ako ste veoma realni Very Happy .. Boze daj da projekat Beograd nastavi sa realizacijom inace smo totalno ugasili! Veliko iznenadjenje Australijanci, i zasluzili su , mada iskreno pre prvenstva poznavajuci njihovu igru smatrao sam da su poslednja rupa na sviralu , ipak napredovali su , a i imaju vise hala od nas , a verovatno i malo vise investicija. Hteo sam da se proderem u Pioniru " Alo srbi od kada su kenguri igrali hokej na ledu?" Very Happy. Pozdrav odoh da gledam moje raspale divljake IksDe.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Yorick Ned Mar 19, 2017 11:50 pm

Malo bode oci da su sva 4 gola Oziji dali sa istom postavom na ledu, a da nama osim na SH nijednom nije bila najbolja postava u tom trenutku u igri. Iskreno, zao mi je Spanaca.
Yorick
Yorick
Junior
Junior

Posts : 93
Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Rista Ris Pon Mar 20, 2017 9:26 am

O da, ima tu prostora za dublje analize, ali ja bi kao običan gledalac to zadovoljstvo prepustio stručnijima.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od TUTI FRUTI Pon Mar 20, 2017 9:57 am

Ne treba se iscudjavati pobedi Australije kada im puno igrac iz ove ekipe  igraju u Severnoj Americi u najjacem rangu srednjoskoloskog hokeja u Kanadi( AAA level). To naravno nema veze sa samim kvalitetom i radom u Australiji ali eto imaju para, mogu da posalju svoje klince tamo i lako im je sada da osvajaju zlata u ovim smesnim divizijama. Australija je prvi put odradila ovako nesto i odmah instant rezultat koji je po meni samo balon od sapunice koji moze lako da pukne za par godina. Mi smo realno tamo gde smo zadnjih desetak godina. Mene samo nervira to sto su nas Spanci vec odavno prevazisli u svim kategorijama a za ostale rezultate su svi realni. Bilo bi mi draze da je Spanija bila prva oni to zasluzuju radom u zadnjih desetak godina
Mi i da imamo desetak klinaca koji igraju u Kanadi, odakle nama para da platimo 10 povratnih karata da bi klinci dosli da igraju za nas....lepe zelje.

Po meni, dobar turnir, opet smo videli da pripadamo ovoj diviziji i da nikakvi vlazni snovi se ne ostvaruju tako lako. Ove godine nam napokon klinci igraju slovenacku ligu( koja se ipak pokazala da je loseg kvaliteta) a seniori jaku ligu sto nikada do sada u novijoj istoriji nije bilo. Ja garantujem da ako se oba projekta nastave, da cemo za 3-4 videti prve rezultate. Mada generalno nemamo bas neku talentovanu generaciju ni u juniorima ni u seniorima. Na primer generacija Slohokeja je bila mnogo talentovanija.

Ja sam blagi optimista sto se tice naseg hokeja
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Yorick Pon Mar 20, 2017 11:32 am

Spanci u ovoj grupi rade najsistematicnije, nemaju iznenadne uspone i padove i zato mi je zao sto nosu otisli gore da se oprobaju sa ekipama koje su za koplje dva iznad ovog ranga.

Sto se nas tice, mnogo nam je oduzela prva utakmica, u smislu trosenja pojedinih igraca i gubljenja energije za Spance. Cini mi se da je bilo malo poverenja u ostatak ekipe mimo prve dve postave, sto je mogao da nam bude plus u mecu sa AUS.
Yorick
Yorick
Junior
Junior

Posts : 93
Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Rista Ris Pon Mar 20, 2017 11:59 am

Isti utisak sam stekao.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Yorick Pon Mar 20, 2017 1:48 pm

Sledece godine u18 ostaje bez dva vazna faktora: golmana Juga i 99og godista predvodjenog Mirkom Djumicem, a sto je prakticno 6 najboljih igraca ove ekipe. Gotova cela reprezentacija ce biti sastavljena of Zvezde, sto moze da bude prednost (uigranost), ali i mana ako nemaju nekoga da ih povuce i da im dodatan kvalitet.
Yorick
Yorick
Junior
Junior

Posts : 93
Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Pon Mar 20, 2017 5:08 pm

Mi smo sasvim prosecna ekipa i nista nas ne izdvaja od timova iz D2B. Imamo Djumica koji odskace za 2 nivoa iznad svih u nasem timu pa se pitam sta da njega nema, jel' bi se borili za opstanak? 

Australija ima kontra sezonu i normalno je da koriste priliku igranja u Sev Americi. Bogata zemlja, moze im se. Ovaj tim ima par dobrih klinaca i pokazalo se dovoljno za 2B nivo. Kada im se prikljuce jos takvih bice i bolji. Imaju Nathan Walkera koji igra AHL i ocekujem da zaigra u Rumuniji. Da vidimo kako klize  Very Happy

Isto radimo i mi samo mi nasu decu saljemo u Madjarsku i Maribor. Nas tim za koji svi govore u superlativu je bio 1 u Sloveniji U18. Koliko smo realno vredeli pokazali smo na turniru, bili smo taman za ovaj 2B nivo. 

Mozda neki i preuvelicavaju namerno sve ovo kako bi roditelji izdvajali jos vise sredstava za nase trenere. Mozda  Rolling Eyes Secam se Ferenc Sakaca, odveo je klince u Madjarsku ligu i nekako mi se cini da je postigao mnogo vise nego Sone, Rus, Juloski. Mozda  Rolling Eyes
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Breznjev Pon Mar 20, 2017 8:00 pm

Mi uvek imamo 2,3 ili 4 koja odskaču drastično od ostalih i 25 godina slušam priče zamisli kada bi imali 20 ovakvih još od kad je Prokić bio junior Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Marvin Pon Mar 20, 2017 8:13 pm

Ko su trenutno ta 2, 3, 4?


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Breznjev Pon Mar 20, 2017 8:47 pm

Pa eto te koje pominju #13 #23 #3
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Rista Ris Uto Mar 21, 2017 11:36 am

Breznjev ::Mi uvek imamo 2,3 ili 4 koja odskaču drastično od ostalih i 25 godina slušam priče zamisli kada bi imali 20 ovakvih još od kad je Prokić bio junior Very Happy

Au čika Brežnjev, al sve Vi matori. Pa Vi pamtite čak i Prokića iz juniorskih dana.   Postovanje
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Uto Mar 21, 2017 5:09 pm

Zna li se kada nam se seniori okupljalju. Gde se odrzavaju pripreme i koliko pripremnih utakmica je planirano  Very Happy 

Sto se tice sastava pozvanih igraca na iihf stranici brojevi od 87 do 97 su verovatno rezerve, a sto se tice Gabrica i Milovanovica mislim da ce oni trenirati sa ekipom vise kao podrska. 

Sastav nam je dobar, ako svi dodju. Rumune smo dobijali pod nazivom Beograd tako da verujem da mozemo opet  Smile
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Breznjev Uto Mar 21, 2017 10:25 pm

Rista Ris ::
Breznjev ::Mi uvek imamo 2,3 ili 4 koja odskaču drastično od ostalih i 25 godina slušam priče zamisli kada bi imali 20 ovakvih još od kad je Prokić bio junior Very Happy

Au čika Brežnjev, al sve Vi matori. Pa Vi pamtite čak i Prokića iz juniorskih dana.   Postovanje
u moje vreme
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od TUTI FRUTI Sub Mar 25, 2017 7:58 am

Kako ce Crnogorac igrati za Srbiju kada ove godine nije odigrao nijedan mec u domacem prvenstvu? Da li mu se racuna to sto je igrao za domaci klub HK Beograd bez obzira sto je HK Beograd igrao stranu ligu?
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od stele70 Sub Mar 25, 2017 11:42 pm

Po onom što piše na sajtu IIHF, a kačio sam ovde, nema takvih uslova. To je isto i savez napisao u jednom saopštenju. Strpimo se još nedelju dana i videćemo ko je bio u pravu
stele70
stele70
Junior
Junior

Posts : 74
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od TUTI FRUTI Uto Mar 28, 2017 8:44 pm

Kakva su vam ocekivanja za senirosku reprezentaciju ove godine?
Bice zajebano, postoji mogucnost da budemo cak i zadnji, sve zavisi u kakvom ce izdanju da dodje Australija. Sa svim ostalim timovima vec godinama igramo na ivici noza, i od svakoga mozemo da izgubimo ili eventualno da pobedimo. Mene brine ova post sezona posle MOL lige, prakticno dva meseca bez utakmica. To se ne moze nadoknaditi i samo se nadam da necemo biti zadnji
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Uto Mar 28, 2017 8:54 pm

Zasto si toliki pesimista? Jesi realan, ali zasto da ne iznenadimo? Barem to srebro ,ako ne prolazak. Mislim da nam se povraca od bronze.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Uto Mar 28, 2017 10:44 pm

TUTI FRUTI ::Kakva su vam ocekivanja za senirosku reprezentaciju ove godine?
Bice zajebano, postoji mogucnost da budemo cak i zadnji, sve zavisi u kakvom ce izdanju da dodje Australija. Sa svim ostalim timovima vec godinama igramo na ivici noza, i od svakoga mozemo da izgubimo ili eventualno da pobedimo. Mene brine ova post sezona posle MOL lige, prakticno dva meseca bez utakmica. To se ne moze nadoknaditi i samo se nadam da necemo biti zadnji
Imamo dobre golmane, imamo dobre 2 linije i iskusne u 3 i 4 Smile , imamo odlicno odradjenu sezonu u MOL, imamo 2 + 1 "naturalizovana" igraca Bibic, Crnogorac i Popravka, imamo zbratimljene klubove oko jednog cilja (i Soneta kontra svega), imamo samo 3 hale i ne igramo protiv Jesenica:

Ocekivanja su 1.mesto  Sampion
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Breznjev Sre Mar 29, 2017 12:25 pm

Da li se zna neki spisak igraca kraći pa da na osnovu toga dam svoje predviđanje?
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 11 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 33 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu