NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Team Serbia

+26
dacha od bosne
Yorick
stele70
Rista Ris
Accipitrinae
Nemanja_93
Forsberg
Breznjev
VM
Marvin
Grof Bronza
Iceman
Liverpool FC
TUTI FRUTI
Galence
Sima90
VIX
West
rhadamanth
collymore10
Koleman994
Lemieux
SymphonyX
Pufta
Bard
Che
30 posters

Strana 19 od 33 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 33  Sledeći

Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Ned Apr 08, 2018 6:07 pm

Prijateljska u Celju, Slovenija - Hrvatska:
https://youtu.be/2fH9NT_fkXI

Konacan ishod 12:1 za Sloveniju.
Hrvatska ce sledecu pripremnu igrati sa nama.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Ned Apr 08, 2018 8:53 pm

https://www.flashscore.in/standings/UDeyBKo7/hGOX6R8T/#live

Stanje na tabeli za WCH U18 IA. Evo ko je napredovao ,a ko nazadovao. Sve je jasno sa kakvim mi ljudima igramo lige i pritom smo losiji od njih -.- ... Za mene je Nemacka ekipa koja je u svim kaegorijama dosta uznapredovala.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Uto Apr 10, 2018 4:33 pm

Slovenci U18 su dobro krenuli, izgubili od Latvia 1:2, potom dobili Dance 3:2 i stali. Jesu ispali iz 1A ali oni vec par sezona "klackaju" 1A - 1B. Ono sto ce biti interesanto videti je duel u Senior 1A gde su i Slovenija i Madjarska. Jedni su u ekspanziji, a drugima se predvidja odlazak sa Elit scene hokeja.

Nemci kao i uvek - napreduju Very Happy 

Nasi se okupili. Spisak izasao i na IIHF, i ono sto nam je prezentovao Savez. Meni po slikama ne izgleda da je velika guzva na pripremama. Osim Zvezdinog rostera i par navedenih igraca iz inostranstva mislim da je to sve. Kako pise Czvbg dosli su Ilic iz Italije i Crnogorac Thumbs up Bravo Postovanje a pretpostavljam da je dosao i Sretovic kao ex Beloruski clan ekipe.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Uto Apr 10, 2018 8:19 pm

Ovaj put imamo interesantan raspored meceva. Ovo moze biti dobra sansa za nas.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Sre Apr 11, 2018 4:42 pm

FiMol ::Ono sto ce biti interesanto videti je duel u Senior 1A gde su i Slovenija i Madjarska. Jedni su u ekspanziji, a drugima se predvidja odlazak sa Elit scene hokeja.
Nisam ni znao ali veceras se sastaju u okviru priprema Slovenija - Madzarska
https://siol.net/sportal/hokej/pripravljalna-tekma-slovenija-madzarska-464694

Prenos na Youtube kanalu:
https://www.youtube.com/watch?v=1MWigRG8oh0

Ako nekoga zanima malo da pogleda sudar iz komsiluka, kao uvertira za nas pripremni mec sa Hrvatima sutra Very Happy
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od TUTI FRUTI Sre Apr 11, 2018 6:58 pm

Hororelf ::Ovaj put imamo interesantan raspored meceva. Ovo moze biti dobra sansa za nas.

Ovaj put nam raspored nece znaciti nista. Znacio bi da imamo ozbiljnu ekipu, makar kao prosle godine kada su igraci odigrali MOL sezonu. 
Ja se nadam da cemo opstati ove godine, to je jedino cemu cemo se radovati ove godine. Zaboravljamo da igramo bez kapitena Filipovica koji je mnogo znacio nasoj ekipi. Dolazi nam Crnogorac koji ove godine nije igrao profi hokej sem verovatno neke beer night lige. On je prosle godine bio najbolji bek prvenstva..Ne daj boze da nam se golman povredi, bice veselo. O tome kako stojimo sa rosterom govori i to sto je u entry listi cak i Perown, koji desetak godina nije igrao hokej. Nadam se da je to neka sala, jer ako nije onda nemam reci za sramotu i stanje u kojem se nalazimo. Sad bi nam cak i Milovanovic pomogao bez ijednog treninga, kada vidimo u kakvoj smo situaciji....Ostatak rostera koji je igrao ove godine u IHL ligi je jako nazadovao u odnosu na proslu godinu, i to je bilo vidljivo i golim okom ko je pogledao preko youtube uzivo nekoliko utakmica.
Ova ekipa nema sta uskoro da trazi u ovoj diviziji, mi smo posle ove ocajne sezone u IHL ligi, spremni za slobodan let u diviziju 2B, tamo i pripadamo. 
A jos prosle sezone smo se nadali bliskoj buducnosti i diviziji 1B.
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Sre Apr 11, 2018 7:48 pm

FiMol ::
FiMol ::Ono sto ce biti interesanto videti je duel u Senior 1A gde su i Slovenija i Madjarska. Jedni su u ekspanziji, a drugima se predvidja odlazak sa Elit scene hokeja.
Nisam ni znao ali veceras se sastaju u okviru priprema Slovenija - Madzarska
https://siol.net/sportal/hokej/pripravljalna-tekma-slovenija-madzarska-464694

Prenos na Youtube kanalu:
https://www.youtube.com/watch?v=1MWigRG8oh0

Ako nekoga zanima malo da pogleda sudar iz komsiluka, kao uvertira za nas pripremni mec sa Hrvatima sutra Very Happy

Dok se ceka drugi period gleda se odlican Plej Off "Liiga" finske lige, zaista lep hokej se moze videti
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Breznjev Sre Apr 11, 2018 9:41 pm

Dobiše mađari slovence 3-2ot,stvarno su napredovali Pijem kafu i chiluje
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Čet Apr 12, 2018 10:40 am

Ja sto sam video jeste da su Madjari ozbiljnija ekipa. Danas gledam na fejsu Crnogorac travel from Amsterdam to Belgrade. Pa jel se sada dolazi na pripreme?  Fejspalm joj ***** ti drzavu.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Čet Apr 12, 2018 3:41 pm

Malo sam informativno pregledao IIHF sajt i trenutan world rank. Interesantno je koliko je Nemacka cvrsta i dobra po ranku  kada pogledamo neke drzave u kojima je hokej jedan od glavnih sportova poput: Poljske, Norveske, Slovacke  Svajcarske, Belorusije, letonije, Danske, Kazakstana, Estonije...

Gledajuci malo drzave koje su sa nama vrlo cesto u takmicarskom nadigravanju: Holandija, Rumunija, Spanija  Island, Kina, Australija, Belgija...

Infrastruktura:
Spanija npr ima 10 zatvorenih klizalista
Rumunija 6 zatvorenih 3 otvorena 
Holandija 19 zatvorenih klizalista
Island 3 zatvorena
Australija 19 zatvorenih klizalista 
Kina 205 zatvorenih i 221 otvoreno klizaliste 
Belgija 16 zatvorenih klizalista 

A kada pogledamo rank  mi smo za jednu drzavu koja navodno ima 3 zatvorena i 1 otvoreno klizaliste solidni,a kakvi su nam uslovi to svi znaju, za nas je vrliki uspeh sto smo DIV II GRUPA  2.

Team Serbia - Page 19 Screen10
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Čet Apr 12, 2018 8:08 pm

Srbija 2:1 Hrvatska (0:1,1:0,1:0) solidno. Prvi period ocajan.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Čet Apr 12, 2018 8:32 pm

Pobedi se u zube ne gleda, ponizili smo EBEL i KHL Very Happy 


Mi imamo 1 operativnu halu Pionir sa 8 meseci leda, i halu Beostar kao ispomoc.
Novi Sad ima lepu halu sa par meseci leda, slab tim, rekreativni kadar bez junior pogona.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Pet Apr 13, 2018 12:00 am

A boga mi imali su i igraca sa br. 9 koji je igrao u NHL-u za Colorado 2 sezone tj. ukupno 15 utakmica i 1 utakmicu za Vankuver. Takodje odigrao mnostvo AHL utakmica, a trenutno igrac KHL-a Vitaza Podolsk ->   Borna Rendulic http://www.eliteprospects.com/player.php?player=30359.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Pet Apr 13, 2018 12:06 am

Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Forsberg Pet Apr 13, 2018 11:14 am

Uh majku mu da sam znao da Borna igra, mozda bih i gledao prenos.
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Pet Apr 13, 2018 11:23 am

Videcemo kakp ce proci u Zagrebu.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od TUTI FRUTI Pet Apr 13, 2018 11:56 am

Jeste li sigurni da je igrao Borna?

Nisam gledao utakmicu ali rezultat i nije neko iznenadjenje. Vecina igraca iz oba tima su ih IHL lige...sve je to li-la...jednom bi ovi pobedili jednom oni.
Hrvatima fali jos par igraca a ja uospte nisam odusevljen sa ovom pobedom. Mi i dalje nismo svesni koliko smo slabiji u odnosu na proslu godinu. Ima snimak utakmice, ali mi se ne da gledam mucenje obe ekipe. Mogu samo da zamislim na sta je ono juce izgledalo. Moze se lako desiti da Hrvati ispadnu iz 1B divizije a mi iz 2A divizije.
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Pet Apr 13, 2018 1:23 pm

Ljudi kacim uskoro novi promo video za Repku.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Pet Apr 13, 2018 1:31 pm

Kad ga obradi youtube bice u HD nadam se.

Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od TUTI FRUTI Pet Apr 13, 2018 7:17 pm

Rendulic nije igrao u Beogradu a verovatno nece igrati ni u Zagrebu protiv nas. Samo mu jos fali da se povredi u bezveze utakmici. Smile

Nazalost nece igrati ni Bibic....broj igraca koji nece igrati u odnosu na proslu godinu sada je vec cini mi se 5 igraca. Ceka nas pakao u Holandiji. Sretovic ce direktno doci u Holandiju
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Sub Apr 14, 2018 7:01 pm

Lepo je krenuti sa pobedom i nadam se da ce to dati veliki boost nasim momcima. Nije bitan sastav protivnika, bitan je pristup i motiv sa kojim smo usli u mec. Niti 1. gol nije nas poremetio.

Izgleda nas je protivnik malo podcenio nakom 1 gola, mislili su da ce upisati laganu pobedu. Igrali smo sa 3 para nazad i 5 linija, bilo je iznenadjenje za mene kada sam video mrezice 3 - 15 - 20 u igri.

Koliko ce ovo biti dovoljno ne znam, cak ni igraci ne deluju previse optimisticno, izjave su vezane pre svega da ostanemo u 2A.

Koliko smo napredovali ili nazadovali, pa mislim da ovaj roster oko Zvezde napreduje jer su 2 sezonu u pogonu. U MOL su imali pomocne uloge, a u Sloveniji su ipak imali puno prostora. Jesu li bili dovoljno dobri za nivo Celje ili Triglav? - nisu i zato su ispali. Nista nije slucajno.

Turnir u Holandiji ce dati realnu sliku, imas 5 utakmica, pokazi se tamo gde treba. Na turniru u Rumuniji smo malo poleteli mislivsi da clanstvo u MOL dovoljno, ali smo prizemljeni vrlo brzo, narocito sa Rumunima.

Sta god da se desi na Savezu i klubovim je da obezbede vise od 1 operativne hale koju koriste i hokejasi, klizaci, gradjani, rekreativci. Kakvi su to uslovi???

Uraditi nesto po tom pitanju je veca pobeda nego bilo kakav uspeh u 2A. Pitanje sta i kako posle.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Pon Apr 16, 2018 11:15 pm

Izjava Vucurevica i najava sledeceg duela sa Hrvatima koji igramo kao gosti:
http://www.hockeyserbia.com/index.php/vesti/reprezentacija/item/560-nasi-hokejasi-spremni-za-revans-za-hrvatskom

Citajuci njegove ranije intervjue i izjave uvek sam bio zadivljen koliko je bio daleko od onoga sto se desilo.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od TUTI FRUTI Pon Apr 16, 2018 11:32 pm

FiMol ::Izjava Vucurevica i najava sledeceg duela sa Hrvatima koji igramo kao gosti:
http://www.hockeyserbia.com/index.php/vesti/reprezentacija/item/560-nasi-hokejasi-spremni-za-revans-za-hrvatskom

Citajuci njegove ranije intervjue i izjave uvek sam bio zadivljen koliko je bio daleko od onoga sto se desilo.
U pravu ste gospodine FIMOL.
Ovo je jedna velika bljuvotina od intervjua i nista vise. Da me neko pogresno ne razume, ja cenim Vucurevica kao igraca i jedan je od igraca koji je najvise pruzio pa cak i igrao inostrane lige u zadnjih desetak godina. Igrac koji je sve dao za to da bude hokejas i to cenim kod njega. Cak je igrao dobro i u trecoj nemackoj ligi sto ipak nije tako lako, pa cak i zaigrao par utakmica u drugoj Nemackoj ligi sto odavno niko od nasih nije igrao...ako je i igrao.

Ali treba biti realan pa priznati da smo mi daleko od nekog nivoa. Ubedjen sam da smo slabiji u odnosu na proslu godinu za barem 30% ako ne i vise. 
Nama je ove godine samo opstanak nada i nista vise
Sto se tice utakmice sa Hrvatskom, Hrvatska nije igrala u punom sastavu. Sutra im je zadnja pripremna utakmica pa ocekujem pun sastav verovanto ce igrati i Rendulic. Sve ispod 5 razlike za njih ce biti jako dobro za nas.
Ne omalovazam nasu repku niti trud nasih igraca ali treba jednom biti realan i priznati da ce ove godine biti jako tesko da opstanemo. Mozda cak i ne toliko zbog nase snage ili naseg stanja hokeja, nego zbog napretka ostalih reprezentacija.

No videcemo sta ce biti...ja zelim nasim da budu hrabri i da pokazu muda i Hrvatima i na svetskom prvenstvu pa sta bude. Naravno nije dovoljno imati samo muda....

A u kakvom nam je stanju drzava pa samim tim i nas hokej, dovovljno je bilo danas slucajno prebaciti na kanal Happy i videti intervju Marica sa Haradinajem.... Oces u zid - u zid
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Hororelf Uto Apr 17, 2018 11:59 pm

http://www.hockeyserbia.com/index.php/vesti/reprezentacija/item/561-srbija-vodila-2-0-pa-porazena-u-zagrebu

Porazeni nakon vodjstva 2:0. Igrao Rendulic, dao gol. Hrvati za 7 minuta 4 pogotka....
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od FiMol Sre Apr 18, 2018 6:23 pm

Ukupan skor Srbija 5:6 Hrvatska potvrdjuje da kakav god sastav bio mi smo izjednaceni. Oni su koristili neke Kanadjane, mi smo igrali sa domacim sastavom. Mozemo izvuci konstataciju da smo ili: mi zreli za prelazak u 1B ili: su Hrvati zreli da se spuste na 2A nivo.
Pojma nemam Ceskam bradu
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Team Serbia - Page 19 Empty Re: Team Serbia

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 33 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 33  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu