NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NHL price i aktuelnosti

+20
Pronger
Augment
rhadamanth
Accipitrinae
TUTI FRUTI
Liverpool FC
Che
Бледолики
SashaMTL
Breznjev
Forsberg
Brain Damage
Hororelf
Grof Bronza
SymphonyX
Marvin
Nemanja_93
pap
DeeDee
Sharks vk
24 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Forsberg Pon Mar 01, 2021 7:40 pm

Sad sam i ja pogledao tu epizodu i neverovatno mi je da se lik ne libi da poimence priča o ljudima da su ovakvi ili onakvi! I nagradno pitanje - koja ga je muka naterala da dođe ovamo  Very Happy
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Pon Mar 01, 2021 8:00 pm

Skini Forsberg neku aplikaciju da pustas youtube u pozadini.

Ja koristim NewPipe, izguglaj posto nema na playstoru, a imas i drugih.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Forsberg likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Pon Mar 01, 2021 11:43 pm

Nama navijacima Wingsa na kraju sezone jedna mazohisticka medalja ..Dajemo autogol glavom  Oces u zid - u zid
Sta je sledece?
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Hororelf Pon Mar 01, 2021 11:49 pm

Marvin ::Skini Forsberg neku aplikaciju da pustas youtube u pozadini.

Ja koristim NewPipe, izguglaj posto nema na playstoru, a imas i drugih.
Ako ima android moze skinuti Youtube vanced. Apk je fajl, kad ga skines ima dva koraka, ja sve gledam kroz niega i mogu da zakljucavam telefon ili gledam u pozadini YouTube. Jeeina stvar je sto se prvo instalira Vancer manager i onda unutar njega Micro G i YouTube Vanced, ali je prosto.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Hororelf Pon Mar 01, 2021 11:55 pm

Ivan Pak u glavu ::Ekipa da vam javim da smo snimili Alexa Nedeljkovića i da će biti u sledećem podcastu u petak. Pričao je i o Srbiji, o korenima, o 4S na kacigi itd baš je bilo super 😊
Pozrav Ivane u ovoj temi. Prosto 2 dan nisam a na forumu i nisam ni video da si pisao ovde. Podrska za podcast. Jedina mi je steta sto HK Beograd nije nastavio, sto bi sad sa ovim Podkastom sve bilo drugacije, a ovako, repka koja je u Div 1 - GB, ko zna sta ce se dogoditi kada budemo stali na led protiv jakih ekipa.. Prosto mi je zao sto se sve ovo vraca u Srbiju onda kada savez i infrastruktura nisu kadri da to isprate i nekako se uspesi ne poštuju. Kad pricam o hokeju, mislim i na hokej u Srbiji, popularnost NHL-a ovde sada i emisija posvecena tome, kao i celokupna situacija u nasem "hokeju".
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Ivan Pak u glavu Uto Mar 02, 2021 12:35 am

Hororelf ::
Ivan Pak u glavu ::Ekipa da vam javim da smo snimili Alexa Nedeljkovića i da će biti u sledećem podcastu u petak. Pričao je i o Srbiji, o korenima, o 4S na kacigi itd baš je bilo super 😊
Pozrav Ivane u ovoj temi. Prosto 2 dan nisam a na forumu i nisam ni video da si pisao ovde. Podrska za podcast. Jedina mi je steta sto HK Beograd nije nastavio, sto bi sad sa ovim Podkastom sve bilo drugacije, a ovako, repka koja je u Div 1 - GB, ko zna sta ce se dogoditi kada budemo stali na led protiv jakih ekipa.. Prosto mi je zao sto se sve ovo vraca u Srbiju onda kada savez i infrastruktura nisu kadri da to isprate i nekako se uspesi ne poštuju. Kad pricam o hokeju, mislim i na hokej u Srbiji, popularnost NHL-a ovde sada i emisija posvecena tome, kao i celokupna situacija u nasem "hokeju".


Ja sam zadnje dve sezone dok su se igrala svetska sudio tu diviziju IB i oba puta sudio i tekmu za zlatnu medalju i mogu ti reći da na žalost možemo opušteno da igramo na kladionici 8+ i da gubimo svaku tekmu. 
Meni je isto mnogo žao što nije zaživeo projekat HK Beograd, jer to bi bila jedina šansa da možda pokušamo nešto da uradimo protiv Ukraine i da se možda opstane, ovako će se ići samo turistički... 😕
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Pronger Uto Mar 02, 2021 9:23 am

Ivan Pak u glavu ::Pozdrav za celu ekipu od novog člana 🍻

Jel ste videli večeras Lučića kako je odvalio Watsona u tuči? 😊 malo se poigrao 😂

Dobro nam dosao buraz, bravo za znanje i za podkast. Smile
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

Ivan Pak u glavu likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Hororelf Uto Mar 02, 2021 10:06 am

Ivan Pak u glavu ::
Hororelf ::
Ivan Pak u glavu ::Ekipa da vam javim da smo snimili Alexa Nedeljkovića i da će biti u sledećem podcastu u petak. Pričao je i o Srbiji, o korenima, o 4S na kacigi itd baš je bilo super 😊
Pozrav Ivane u ovoj temi. Prosto 2 dan nisam a na forumu i nisam ni video da si pisao ovde. Podrska za podcast. Jedina mi je steta sto HK Beograd nije nastavio, sto bi sad sa ovim Podkastom sve bilo drugacije, a ovako, repka koja je u Div 1 - GB, ko zna sta ce se dogoditi kada budemo stali na led protiv jakih ekipa.. Prosto mi je zao sto se sve ovo vraca u Srbiju onda kada savez i infrastruktura nisu kadri da to isprate i nekako se uspesi ne poštuju. Kad pricam o hokeju, mislim i na hokej u Srbiji, popularnost NHL-a ovde sada i emisija posvecena tome, kao i celokupna situacija u nasem "hokeju".


Ja sam zadnje dve sezone dok su se igrala svetska sudio tu diviziju IB i oba puta sudio i tekmu za zlatnu medalju i mogu ti reći da na žalost možemo opušteno da igramo na kladionici 8+ i da gubimo svaku tekmu. 
Meni je isto mnogo žao što nije zaživeo projekat HK Beograd, jer to bi bila jedina šansa da možda pokušamo nešto da uradimo protiv Ukraine i da se možda opstane, ovako će se ići samo turistički... 😕
Sve si rekao Smile jednostavno steta, ali dobro, veliki uspeh za nas je bio sto smo uzeli 3 zlata u jednoj godini i kada smo se plasirali u 1B posle 10 godina.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Ivan Pak u glavu likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Uto Mar 02, 2021 6:20 pm

Pozdrav za Ivana! Možda si sudio mom poznaniku, tvoj sugrađanin, igrao je nekada hokej, sada je prestao, Miloš Vasić? 
Drago mi je da forum ponovo oživljava, pretpostavljam da si pozivnicu video na komentarima podkasta?
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Ivan Pak u glavu Sre Mar 03, 2021 1:52 am

Brain Damage ::Pozdrav za Ivana! Možda si sudio mom poznaniku, tvoj sugrađanin, igrao je nekada hokej, sada je prestao, Miloš Vasić? 
Drago mi je da forum ponovo oživljava, pretpostavljam da si pozivnicu video na komentarima podkasta?
 Naravno da sam sudio i Milošu, baš dobar momak skroz na mestu. 
E da pozivnicu sam video u komentarima za podcast. Super si se to setio! Iskreno nisam imao pojma da postoji ovaj forum, a sada vidim koliko je dobra stvar. Mislim da bi trebali ljudi sa vremena na vreme da bace komentar sa linkom foruma da se pruvuče još ljudi..
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Pronger likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Sre Mar 03, 2021 3:03 am

Ivan Pak u glavu ::
Brain Damage ::Pozdrav za Ivana! Možda si sudio mom poznaniku, tvoj sugrađanin, igrao je nekada hokej, sada je prestao, Miloš Vasić? 
Drago mi je da forum ponovo oživljava, pretpostavljam da si pozivnicu video na komentarima podkasta?
 Naravno da sam sudio i Milošu, baš dobar momak skroz na mestu. 
E da pozivnicu sam video u komentarima za podcast. Super si se to setio! Iskreno nisam imao pojma da postoji ovaj forum, a sada vidim koliko je dobra stvar. Mislim da bi trebali ljudi sa vremena na vreme da bace komentar sa linkom foruma da se pruvuče još ljudi..
Jeste, Vaske je baš dobar momak. Smile
Pa da, uradio sam to u nadi da će neko pročitati. Većina i ne zna za forum, ako uzmemo popularnost hokeja kod nas i ne čudi, ali eto nekako smo se našli ovde da delimo istu strast. Definitivno ću to uraditi još koji put, nadam se da ćemo imati odziv.  Very Happy
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Sre Mar 03, 2021 12:19 pm

Forum je nazalost daleko od slavnih dana, jednostavno je nekako ovaj vid komunikacije malo i zastareo, jedini forum kod nas koji se drzi bas dobro kolko ja znam je ana,rs.  Laughing

Ali bilo bi lepo malo da ga doradimo i da odradimo neke stvari da vidimo da se poboljsa, evo ako neko ima ideje i vizije nek mi pise slobodno u inbox. Smile


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Sre Mar 03, 2021 12:35 pm

Marvin ::Forum je nazalost daleko od slavnih dana, jednostavno je nekako ovaj vid komunikacije malo i zastareo, jedini forum kod nas koji se drzi bas dobro kolko ja znam je ana,rs.  Laughing

Ali bilo bi lepo malo da ga doradimo i da odradimo neke stvari da vidimo da se poboljsa, evo ako neko ima ideje i vizije nek mi pise slobodno u inbox. Smile

Eh nije  samo Ana  Smile ..Ima tu nekih navijackih sajtova na kojima sam obitavao aktivni su veoma ....Doduse kod njih se teme prisirile na nekoliko sportova a i nekih drugih tema tipa "Razno" pa zato i opstaju 
Ovde je nezgodno sto je tema  uska
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Hororelf Sre Mar 03, 2021 4:07 pm

Marvin ::Forum je nazalost daleko od slavnih dana, jednostavno je nekako ovaj vid komunikacije malo i zastareo, jedini forum kod nas koji se drzi bas dobro kolko ja znam je ana,rs.  Laughing

Ali bilo bi lepo malo da ga doradimo i da odradimo neke stvari da vidimo da se poboljsa, evo ako neko ima ideje i vizije nek mi pise slobodno u inbox. Smile
A da napravimo Whats Up ili Telegram grupu, ubacimo ljude sa foruma i serujemo ljudima. Popularnije je danasnjoj omladini i ljudima cetovati negde na drustvenoj mrezi jer su tako navikli, posle im Proslediti link foruma i baciti svuda u share?
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Sre Mar 03, 2021 8:51 pm

Ma ne, kakve Viber i Wapp grupe, forum old school, što kaže Marvin,  samo malo da ga doteramo i poboljšamo.  Pijem kafu i chiluje
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Sre Mar 03, 2021 9:17 pm

E da, publika je počela uveliko da se vraća, NY, Philly, Florida, Dallas...tamo će od 10 Marta da bude sve otvoreno, nema maski, čak će i koncerte da organizuju, i još ne znam koliko država je donelo istu odluku, oko 14, mislim da je i Mičigen.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Ivan Pak u glavu Sre Mar 03, 2021 10:03 pm

E ja hteo da okacim link gde pise spisak timova koji dozvoljavaju gledaoce ali im iskocio error da prvih nedelju dana ne mogu da kacim linkove. 

U svakom slicaju da, sve vise timova (za sada 15)su dobili dozvole za gledaoce ali najviše do 25%...
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Sre Mar 03, 2021 11:36 pm

Moze jedno pitanje 
S obzirom da su NHL dresovi skupi a da preko 50 eur ide jos i 20 posto poreza , da li neko zna gde ih ima sa povoljnom cenom ?
Naravno a da nisu kineski  Smile
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Ivan Pak u glavu Čet Mar 04, 2021 4:28 am

Šta kažete što se Frederic uvukao pod kožu Ovi-ju? Šteta što nismo gledali tuču..
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Rista Ris Čet Mar 04, 2021 8:37 am

Pozdrav ekipi,
dugo me nije bilo na forumu.

Danas se iz dokolice uključim i vidim da ste još živi a provalim i ovaj odličan Ivanov podkast. Svaka čast!
Zima je užasno dosadna bez hokeja i mnogo mi nedostaje ekipa iz Pionira kao i drugovi iz Pokrajinskog komiteta (NS i Subotica)
Podkast je zračak sunca koji probija kroz oblake, samo napred, biću redovan gledalac.

Što se tiče NHL-a, konačno sam dočekao da prenosi pređu na SBB ali skoro ništa ne gledam. Nemam više vremena za gledanje cele utakmice. Samo pogledam preko NHL.tv skraćene snimke mečeva koji me zanimaju.

Nekako mi je trenutno zanimljiviji KHL, tu me privlači prisustvo publike i to što poznajem ekipe i rivalitete između njih. Kod NHL-a mi je prilično sterilno u praznim dvoranama, čekam plej of pa ću valjda i nhl malo pomnije da ispratim.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Forsberg likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Pronger Čet Mar 04, 2021 8:57 am

Ivan Pak u glavu ::Šta kažete što se Frederic uvukao pod kožu Ovi-ju? Šteta što nismo gledali tuču..
Ja veću ispalu nisam video u životu. Very Happy Laughing
NHL price i aktuelnosti - Page 37 Whatsa11
NHL price i aktuelnosti - Page 37 Whatsa10
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

Ivan Pak u glavu likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Pronger Čet Mar 04, 2021 9:16 am

RedBaron ::Moze jedno pitanje 
S obzirom da su NHL dresovi skupi a da preko 50 eur ide jos i 20 posto poreza , da li neko zna gde ih ima sa povoljnom cenom ?
Naravno a da nisu kineski  Smile
http://www.sunrisedresovi.com/dresovi-usa_sports_corner-nhl.php

Ja sam ovde uzeo dresove Montreala i Bafala (i Baltimor Rejvensa), mogu ti reći da sam prezadovoljan. Lik je iz BG-a i veoma je povoljan za saradnju.

Nije Čajna stajl već je (možda ne original nego ozbiljno kvalitetna replika). Smile

Bili su pre 4 godine 5 soma dinara, koliko su sada ne znam.
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Hororelf Čet Mar 04, 2021 11:30 am

Pronger ::
RedBaron ::Moze jedno pitanje 
S obzirom da su NHL dresovi skupi a da preko 50 eur ide jos i 20 posto poreza , da li neko zna gde ih ima sa povoljnom cenom ?
Naravno a da nisu kineski  Smile
http://www.sunrisedresovi.com/dresovi-usa_sports_corner-nhl.php

Ja sam ovde uzeo dresove Montreala i Bafala (i Baltimor Rejvensa), mogu ti reći da sam prezadovoljan. Lik je iz BG-a i veoma je povoljan za saradnju.

Nije Čajna stajl već je (možda ne original nego ozbiljno kvalitetna replika). Smile

Bili su pre 4 godine 5 soma dinara, koliko su sada ne znam.
Dosta realisticno deluje na fotografijama Smile. Ja sam moj original uzeo u Pioniru u radnji  Very Happy od toliko timova koji su popularni u Srbiji nabasam na Wild hehe. Ovde vidim samo dresove "popularnih" timova u Srbiji. Deluje dobro.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Čet Mar 04, 2021 11:32 am

Hororelf ::
Pronger ::
RedBaron ::Moze jedno pitanje 
S obzirom da su NHL dresovi skupi a da preko 50 eur ide jos i 20 posto poreza , da li neko zna gde ih ima sa povoljnom cenom ?
Naravno a da nisu kineski  Smile
http://www.sunrisedresovi.com/dresovi-usa_sports_corner-nhl.php

Ja sam ovde uzeo dresove Montreala i Bafala (i Baltimor Rejvensa), mogu ti reći da sam prezadovoljan. Lik je iz BG-a i veoma je povoljan za saradnju.

Nije Čajna stajl već je (možda ne original nego ozbiljno kvalitetna replika). Smile

Bili su pre 4 godine 5 soma dinara, koliko su sada ne znam.
Dosta realisticno deluje na fotografijama Smile. Ja sam moj original uzeo u Pioniru u radnji  Very Happy od toliko timova koji su popularni u Srbiji nabasam na Wild hehe. Ovde vidim samo dresove "popularnih" timova u Srbiji. Deluje dobro.
Jutros sam ih zvao ...Nazalost vec dve godine ne dobijaju dresove , imaju samo neke koji su im jos ostali od tog ranijeg kontigenta 

Gde si ti u Pioniru nasao? Ima li negde na netu neki povoljan sajt?
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Hororelf Čet Mar 04, 2021 11:38 am

RedBaron ::
Hororelf ::
Pronger ::
RedBaron ::Moze jedno pitanje 
S obzirom da su NHL dresovi skupi a da preko 50 eur ide jos i 20 posto poreza , da li neko zna gde ih ima sa povoljnom cenom ?
Naravno a da nisu kineski  Smile
http://www.sunrisedresovi.com/dresovi-usa_sports_corner-nhl.php

Ja sam ovde uzeo dresove Montreala i Bafala (i Baltimor Rejvensa), mogu ti reći da sam prezadovoljan. Lik je iz BG-a i veoma je povoljan za saradnju.

Nije Čajna stajl već je (možda ne original nego ozbiljno kvalitetna replika). Smile

Bili su pre 4 godine 5 soma dinara, koliko su sada ne znam.
Dosta realisticno deluje na fotografijama Smile. Ja sam moj original uzeo u Pioniru u radnji  Very Happy od toliko timova koji su popularni u Srbiji nabasam na Wild hehe. Ovde vidim samo dresove "popularnih" timova u Srbiji. Deluje dobro.
Jutros sam ih zvao ...Nazalost vec dve godine ne dobijaju dresove , imaju samo neke koji su im jos ostali od tog ranijeg kontigenta 

Gde si ti u Pioniru nasao? Ima li negde na netu neki povoljan sajt?
U Pioniru u sportskoj radnji, ali mislim da si mogao naci samo Wild.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 37 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu