NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NHL price i aktuelnosti

+20
Pronger
Augment
rhadamanth
Accipitrinae
TUTI FRUTI
Liverpool FC
Che
Бледолики
SashaMTL
Breznjev
Forsberg
Brain Damage
Hororelf
Grof Bronza
SymphonyX
Marvin
Nemanja_93
pap
DeeDee
Sharks vk
24 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Ned Jan 31, 2021 7:59 pm

Videh sliku a i kako ga je spucao Dumba,jezivo.Videh i DelZotta pocepao pak u usta...
Subota na nedelju spektakularna 12 utakmica i 6 OT,prvi put u istoriji u istoj večeri tri prva pka dala ot gol (Ovie,Crosby,Mcdavid) i gomila povreda Mrazek,Dumba,Letang,Mccormick od ovih što ja videh na Hnic...
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Hororelf Pon Feb 01, 2021 2:39 am

Počeo sam sve utakmice da gledam na gostujućim streamovima. Ovaj Anthony Lapanta čim progovori povraća mi se, jako je čovek iritantan i dere se za svaki gol kao da je osvojena medalja na Zimskim Olimpijskim Igrama. 10.godina, dosta je.  Fejspalm joj Oces u zid - u zid
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Pronger Pon Feb 01, 2021 9:15 pm

Jimmy Howard ode u zasluzenu penziju.

Cel vek proveo u Red Wingsima, nije se bas nesto naosvajao trofeja ali meni je nekako drag tip.
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Uto Feb 02, 2021 8:39 pm

Ode Đimi u penziju iako je imao poziv od starog GM Holanda da dođe u Edmonton da pomogne situaciju sa golmanima tamo.Nisam ga nikada voleo,postao je starter 2010 kada je počeo naš pad  Pijem kafu i chiluje
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Pronger Sre Feb 03, 2021 11:58 am

Breznjev ::Ode Đimi u penziju iako je imao poziv od starog GM Holanda da dođe u Edmonton da pomogne situaciju sa golmanima tamo.Nisam ga nikada voleo,postao je starter 2010 kada je počeo naš pad  Pijem kafu i chiluje
Ispravi me ako gresim ali golmani u Detroitu ce uvek biti u nezavidnoj poziciji obzirom na to da je veoma visoko crtu postavio Dominator.
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

Forsberg likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Che Sre Feb 03, 2021 3:29 pm

Breznjev ::
Marvin ::Ovo je neverovatno pateticno.

https://streamable.com/qmzte1
https://v.redd.it/k4tmw9x897e61

New Nhl u punom sjaju Fejspalm joj
Ahahahaha, koji k... Laughing Nindza
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Sre Feb 03, 2021 5:29 pm

Pronger ::
Breznjev ::Ode Đimi u penziju iako je imao poziv od starog GM Holanda da dođe u Edmonton da pomogne situaciju sa golmanima tamo.Nisam ga nikada voleo,postao je starter 2010 kada je počeo naš pad  Pijem kafu i chiluje
Ispravi me ako gresim ali golmani u Detroitu ce uvek biti u nezavidnoj poziciji obzirom na to da je veoma visoko crtu postavio Dominator.

Pa šta znam i Osgood je bio često osporavan ali ja sam ga obožavao.Hašek je došao 2002 sa 37 godina i uzeo kup u timu u kom bi i Đimi uzeo kup sa 10 Hall of famera  Pijem kafu i chiluje
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Sre Feb 03, 2021 6:04 pm

Breznjev ::
Pronger ::
Breznjev ::Ode Đimi u penziju iako je imao poziv od starog GM Holanda da dođe u Edmonton da pomogne situaciju sa golmanima tamo.Nisam ga nikada voleo,postao je starter 2010 kada je počeo naš pad  Pijem kafu i chiluje
Ispravi me ako gresim ali golmani u Detroitu ce uvek biti u nezavidnoj poziciji obzirom na to da je veoma visoko crtu postavio Dominator.

Pa šta znam i Osgood je bio često osporavan ali ja sam ga obožavao.Hašek je došao 2002 sa 37 godina i uzeo kup u timu u kom bi i Đimi uzeo kup sa 10 Hall of famera  Pijem kafu i chiluje
Evo sad opet da se vratim na staru moju pricu ...Kazes tim sa 10 Hall of famera...Ima li danas takvih ? Bar sa polovinom? Ja koliko vidim nekoliko timova imaju po par takvih i to je to ....Nekada je skoro svaki tim imao bar po jednog a ovi u vrhu po 3-4 najmanje ...I kad zbrojis sve ukupno vise nego duplo vise nego danas
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Čet Feb 04, 2021 9:16 pm

Takav tim kao što je Detroit imao 2002 sa Yzermanom,Fedorovom,Shanahanom,Brett Hullom,Robitaillom,Hasekom,Cheliosom,Larionovom,Lidstromom i Datsyukom bi danas vredeo 150 miliona a seleri kep je 80 i nešto ja mislim.To je sada nemoguće od kad je uveden seleri kep posle štrajka 2005.
Sad timovi imaju 3 do 5 zvezda,gomilu Ahl igrača i perspektivnih klinaca do 22 godine koji igraju prve tri sezone za entry level contract po 925k po sezoni.
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Čet Feb 04, 2021 9:20 pm

Pretera ga i ti Breznjev, gomila igraca u ligi nit je zvezda nit je na ELC, a nije ni za AHL, to su ti standardni druga treca linija igraci.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Pet Feb 05, 2021 9:10 pm

Dobro,možda sam i preterao.Ali činjenica je da je salary cap podmladio Nhl.Neki timovi u top 12 napadača ili top 6 bekova nemaju više od jednog igrača od 30 godina i starijeg.
Da nema seleri kepa Radek Dvorak bi i dalje igrao negde Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Pet Feb 05, 2021 11:44 pm

U tom slucaju steta. Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Sub Feb 06, 2021 8:16 pm

Obožavao sam takve likove kao što su Dvorak ili Zubrus kog sam imao od 97 na jedno 20 EASports Nhl igrica Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Ned Feb 07, 2021 12:18 am

Zaboravio si Tomas Fleischmanna i Rostislav Olesza.  Very Happy
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Ned Feb 07, 2021 9:18 pm

Brain Damage ::Zaboravio si Tomas Fleischmanna i Rostislav Olesza.  Very Happy

Hahah,dobro,oni nisu bili toliko dugotrajni ko Dvorak i Zubrus koji su uvek dobijali nov ugovor.
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Forsberg Pon Feb 08, 2021 11:03 pm

Još koliko pre nego što prekinu sezonu?  Rolling Eyes
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Breznjev Uto Feb 09, 2021 7:50 pm

Forsberg ::Još koliko pre nego što prekinu sezonu?  Rolling Eyes

Ostaće da se odigra kanadsko prvenstvo,oni poštuju mere,nema odloženih utakmica.Konačno će kup u Kanadu!  Vrtim se u krug
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Pronger Sre Feb 10, 2021 12:38 pm

Breznjev ::
Forsberg ::Još koliko pre nego što prekinu sezonu?  Rolling Eyes

Ostaće da se odigra kanadsko prvenstvo,oni poštuju mere,nema odloženih utakmica.Konačno će kup u Kanadu!  Vrtim se u krug
Ako je moguce u Montreal. Very Happy
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Sub Feb 13, 2021 10:04 pm

Jedino se u NHL u odlažu utakmice, dosadni su, neka prekinu opet celu sezonu i neka čekaju kraj pandemije.
Počinje da me nervira Tortorela, jede i on govna sa ostavljanjem igrača celu četvrtinu na klupi, Laine je u pitanju. Kapiram da treba sankcionisati nedisciplinu ali nađi drugi način. Inače CBJ won the trade.
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Forsberg likes this post

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od RedBaron Ned Feb 14, 2021 5:32 pm

RedBaron ::
Sharks vk ::Pisao sam nekad davno u nekom topicu kako smo mi matori pratili NHL i hokej tamo negdje 80-ih i 90-ih,čisto malo da ova mlađa garda koja tad nije bila ni rođena malo dobije uvid.Ajd u kratkim crtama...

80-e.Uh tad je bilo baš teško vrijeme za hokejaške fanove.Ja sam se u hokej zaljubio 1984 za vrijeme ZOI u Sarajevu,eto imao tad nepunih 11 godina.Kao i sve nas klince fascinirali su me Sovjeti i čudo od ekipe pogotovo 1. postava Fetisov-Kasatonov-Krutov-Larionov-Makarov.čuveni KLM napad.Prošetali su se do zlata,tukli recimo Šveđane 10-1,Kanađane 4-0,Čehoslovake 2-0-Istini za volju za Kanađane i Amere nisu nastupali profesionalci.Vrijeme do sljedeće Olimpijade u Calgaryu 1988 se provodilo čitajući rijetke tekstove o hokeju u Tempu,Sprintu,Sportskim Novostima.1988. su opet zlato uzeli Sovjeti,koji su tada bili nedodirljivi.Prenosila se i YU liga,u pravilu su dominirali Olimpija i Jesenice,a tu i tamo bi uletili Medvešćak i Partizan.Ali nije to bilo ni blizu NHL i OI standarda,ne govorim o kvalitetu igrača i igre,već o cjelokupnom dojmu,led uvijek neki sav nikakav,mreže uvijek one ružne smeđe,kamere bezveze postavljene...

90-e.Tad već polako kreću i prijenosi,sjećam se kako Baron pomenu tog Screensporta,pa 3. Kanal beogradski je prenosio NHL,tada već polako kreće uživanje za sve ljubitelje hokeja.Ostali su mi u sjećanju  Red Wings, Devils, Penguins i  Avalanche koji su harali tih 10-15 godina.A ja se zaljubih na prvu u nesretne Sharks Fejspalm joj.

A danas?Zamisli koju utakmicu hoćeš gledati,sjedi pred tv,komp,laptop i gledaj,sve u HD,s milion informacija u trenu ko je imao blok,ko šut,koliki % ima golman,ma sve.Čista perverzija!

Da bese taj period i za mene ...mozda par godina pre Sarajeva 84, koliko se secam ...Naravno KLM legendarni...Eh da je sreca da sam imao net ...Od igrica imao sam neki hokej na sipke i igrao po ceo dan Smile 
Isecke iz novina sam cuvao a najvise se secam price sa juniorskog prvenstva u Ceskoj ( bese tada gvozdena zavesa ) igrali Kanadjani i Rusi i krene neka sveopsta tuca cela publika u Ceskoj navijala Go Canada Go ...I to je meni bilo vauuu jer od malena bio prozapadno orjentisan Smile
Kad smo kod ovog boldiranog sad naleteo slucajno na snimak ..Uh al si ih Kanadjani dobro isheftali ..bese mi drago  Smile
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od SymphonyX Pon Feb 15, 2021 1:03 am

Pozdrav ljudi, vidim da je odje aktivno.
Ovo preseravanje u NBA me podsjetilo koliko zapravo volim hokej, nadam se da cu se pojavljivat redovnije.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Pon Feb 15, 2021 3:15 am

Brain Damage ::Jedino se u NHL u odlažu utakmice, dosadni su, neka prekinu opet celu sezonu i neka čekaju kraj pandemije.
Počinje da me nervira Tortorela, jede i on govna sa ostavljanjem igrača celu četvrtinu na klupi, Laine je u pitanju. Kapiram da treba sankcionisati nedisciplinu ali nađi drugi način. Inače CBJ won the trade.
Pa i NBA odlaze.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Pronger Uto Feb 16, 2021 9:54 am

NHL price i aktuelnosti - Page 34 63651110Imam osecaj da od kada sam se rodio znam za njega i da jos uvek igra. Juce je rodjen jedan od najvecih koji je ikada klizao po raznim povrsinama sveta, Jaromir Jagr.
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Brain Damage Sre Feb 17, 2021 1:23 am

Marvin ::
Brain Damage ::Jedino se u NHL u odlažu utakmice, dosadni su, neka prekinu opet celu sezonu i neka čekaju kraj pandemije.
Počinje da me nervira Tortorela, jede i on govna sa ostavljanjem igrača celu četvrtinu na klupi, Laine je u pitanju. Kapiram da treba sankcionisati nedisciplinu ali nađi drugi način. Inače CBJ won the trade.
Pa i NBA odlaze.
Nisam znao, ne pratim NBA?
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Marvin Sre Feb 17, 2021 1:17 pm

Kod njih je jos od pocetka tako, mislim da je NHL bio kriticniji sad ovih nedelju dve ali valjda se smiri.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

NHL price i aktuelnosti - Page 34 Empty Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu