NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

+12
Sharks vk
Augment
pap
Pedja_87
VIX
sweeper19
Grof Bronza
Liverpool FC
Galence
Che
Бледолики
Marvin
16 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Uto Maj 07, 2013 10:55 am

Augment ::Nemam pojma ne mogu gledati tekme jer sam kod staraca nemam comp samo arenu 1 i mobitel -.-
Ne znam kako su dobili i ovu ali slijedecu ce biti razmontirani..
Naravno vec drugi put pogadjam kolo rezultate i padam samo red wingse


kako mozes da se kladis protiv svojih? Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Marvin Uto Maj 07, 2013 2:43 pm

Pametno covek radi. Ako pobede, pobedili su, ako izgube, bar je uzo pare. W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 260887


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Marvin Uto Maj 07, 2013 7:41 pm

http://sports.yahoo.com/blogs/nhl-puck-daddy/5-dumbest-statements-dumbest-red-wings-column-ll-162110234.html
W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 344871 W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 151639


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od SymphonyX Uto Maj 07, 2013 9:39 pm

Sjajno Laughing
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Augment Sre Maj 08, 2013 1:17 am

Pa ne kladim se protiv njih nego na njih... sam sse kladis na pobjedu u regularnom vremenu.. ima i konacni pobjednik samo kvota bude duplo manja i neisplati se..
Ugl da samo hoce dobiti ove smradov za mene bi bilo isto kao da su i otisli do kraja..
A arenu treba ukinuti.. pa jel moram gledati pitsburg svaki mec u seriji?????
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Red Wing Sub Maj 11, 2013 1:11 pm

Tokom regularnog dela sezone sam gledao jedno bar 10ak do 15ak DRW meceva, a eto sada, otkako je poceo playoff, ono najvaznije i najuzbudljivije, nisam pogledao nijedan jedini mec Sad

Razlozi za to su pre svega tempo i obaveze oko fuckulteta, ali i nekako sam od ovih praznika skroz promenio ritam, i vec oko 1-2h nocu sam gotov, fizicki ne mogu da izguram a upravo je to vreme kada dobar deo utakmica pocinje... Ne vredi na silu gledati, premda me zelja vuce...

Ipak, nisam apsolutno van tokova stvari, poceo sam i da pustam playoff bradu a i svakako sam i u mislima sa DRW kao moralna podrska Very Happy

Pracenje highlightsova, rezimea, statistika i analiza utakmica, svakako da daje uvid u stvari, ali nazalost nije to ono pravo, kao sto se postize sa gledanjem...

Zetterberg je ovaj put, zasijao u ulozi kapitena i kada je najteze bilo, presudio i sa ostatkom ekipe obezbedio ''majstoricu''... Gadno ce biti, em sto se igra u Anaheimu, jos i pride po 04h po nasem vremenu, ali nadam se da ce DRW uspeti da obave posao i ocerupaju za kraj patke... Mada treba ocekivati cak i da (ne)sreca presudi, sve je na jedva igralo se vec 4 OT od koga su Wingsi dobili 3...
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Бледолики Sub Maj 11, 2013 5:10 pm

Nažalost nisam mnogo gledao ovu seriju. Krila su me još jednom prijatno iznenadila. Ostaju u igri do sedme sa ozbiljnom prilikom i da prodju. Još jednom se po ko zna koji put pokazalo da "bez starca nema udarca" (mislim na pojedine igrače iz oba tima).
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Iceman Sub Maj 11, 2013 5:59 pm

Ja sam pola sezone govorio da se Detroit ne smije prerano otpisivati!W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 147869 Ova serija je potvrda toga, kako god se zavrsio sedmi mec.
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Pon Maj 13, 2013 8:16 am

Very Happy Very Happy
W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Herb-Rubbed+Deep-Fried+Turkey367x300
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Iceman Pon Maj 13, 2013 8:20 am

Grof Bronza ::W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 260887 W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 260887
W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Herb-Rubbed+Deep-Fried+Turkey367x300
W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 344871 Jadne patke!W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 344871
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Iceman Pon Maj 13, 2013 9:12 am

Iceman ::Ja sam pola sezone govorio da se Detroit ne smije prerano otpisivati!W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 147869 Ova serija je potvrda toga, kako god se zavrsio sedmi mec.
W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 327381 I sedmi mec je bio potvrda toga!W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 2737371111 Gdje je sad onaj DRW, da vidim sta sad misli, je li Detroitu maksimalni domet plasman u PO?W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 260887
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Red Wing Pon Maj 13, 2013 10:59 am

More tu je bre onaj "DRW" Suv da iskaze svoje veliko zadovoljstvo sto je uprkos svim nedacama i pehovima, nastavljeno u stilu boljih vremena i pokazano sta samo znaci veliko ime, organizacija i nasledje... Ja sam kao navijac imao pravo da izrazim svoje brige, sumnje i razocaranja, a vama nezavisnim ''strucnjacima'', koji nemate izrazenog i jasnog favorita, je manje vise i svejedno te mozete biti bez imalo zadrski ''objektivni'' u zakljuccima, procenama i pristupima...

Mada verovao sam da DRW iliti Detroit Red Wingsi imaju sansi protiv Ducksa, koji su ipak kod vecine vazili kao blagi favoriti, nisam ih otpisivao, mada rekoh, to ce biti povuci potegni serija, 50% sansi, sto su 3 pobede na OT i ova sad finalna od 3-2 potvrdili... Kao i po obicaju, Ducksi su bili cvornovat protivnik, jeste da su mi rezervna omiljena ekipa sa zapada i zato mi dodje jos dodatno drago sto je na kraju letelo perje, ali ne ono iz krila, vec pacije ...

Neko ce reci da je ovo sreca, a svakako da nije slucaj, koliko su samo DRW zapravo izgubili utakmica u regularnoj sezoni u OT, sada je bilo vreme da se sve to vrati na pravi nacin kada je najpotrebnije! Smile
Red Wing
Red Wing
AHL
AHL

Posts : 169
Godine : 33
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Iceman Pon Maj 13, 2013 11:13 am

Pa gdje si Red Wing legendo, nema te odavno, ali znao sam da ces se danas javiti!W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 260887 Ma kapiram sve, zezam se ja malo.W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 690961 U pravu si da su Ducksi za vecinu bili, rekao bih, ne blagi nego apsolutni favoriti, sjecam se da su mnogi predvidjali finale zapada Chicago-Anaheim, ali ja sam znao da je to "racun bez krcmara"!W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 690961 Najiskrenije, ja sam i ocekivao da ce Detroit izbaciti Anaheim!
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od VIX Pon Maj 13, 2013 12:30 pm

Don't underestimate the heart of a champion!!!

Ponosan na momke, pa nece nas valjda izbaciti patkice posle xy uspesnih PO godina .. Dzimija pod hitno trejdovati sledece godine, u nekoj Tampi ce naci mesta za njega .. Nindza

Fransoa Bushemin je legenda .. Very Happy


VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Marvin Pon Maj 13, 2013 12:44 pm

Ne znam samo odakle ti to da su ovde Ducksi bili apsolutni favoriti, mnogi su bas ovde predvidjali iznenadjenje.



Bruce Boudreau hockey W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 260887


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Iceman Pon Maj 13, 2013 1:20 pm

Marvin ::Ne znam samo odakle ti to da su ovde Ducksi bili apsolutni favoriti, mnogi su bas ovde predvidjali iznenadjenje.
Marvine, ti mislis na glasanje u "Marvinov Playoff Challenge", jel da?W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 2737371111 Nisam bio tu kad ste tipovali, tako da sam na to potpuno zaboravio, sad sam to pogledao, jer sam skontao na sta mislis. E pa, po onome sto sam vidio, mogu reci da je dosta onih koji su tipovali suprotno svojim stavovima tokom sezone! Neki su tokom sezone govorili o vec vidjenom finalu zapada Blackhawksi - Ducksi, a onda tipovali da ce Detroit proci dalje!W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 60051 Uzgred receno, taj "tvoj Challenge" nije mjerodavan u slucaju DRW, s obzirom da pola forumasa navija za Detroit!W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 260887
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Augment Pon Maj 13, 2013 2:01 pm

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!1111111111111

Neka su zgazili odvratne patke.. sad mogu i da ispadnu!

ovaj play off je mnogo mnogo bolji i jaci nego proslogodisnje kino.

zetterberg se probudio kad je najvise trebalo.. tata je. Nisam gledao nijedan mec jer sam kod staraca i imam samo arenu 1, ali jutros kad sam se probudio mojoj sreci nije bilo kraja. Very Happy


idemo sad pokoriti pedere iz chicaga!
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Marvin Pon Maj 13, 2013 2:06 pm

Iceman ::
Marvin ::Ne znam samo odakle ti to da su ovde Ducksi bili apsolutni favoriti, mnogi su bas ovde predvidjali iznenadjenje.
Marvine, ti mislis na glasanje u "Marvinov Playoff Challenge", jel da?W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 2737371111 Nisam bio tu kad ste tipovali, tako da sam na to potpuno zaboravio, sad sam to pogledao, jer sam skontao na sta mislis. E pa, po onome sto sam vidio, mogu reci da je dosta onih koji su tipovali suprotno svojim stavovima tokom sezone! Neki su tokom sezone govorili o vec vidjenom finalu zapada Blackhawksi - Ducksi, a onda tipovali da ce Detroit proci dalje!W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 60051 Uzgred receno, taj "tvoj Challenge" nije mjerodavan u slucaju DRW, s obzirom da pola forumasa navija za Detroit!W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 260887
Ubaci se od druge runde ako hoces. Smile


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Iceman Pon Maj 13, 2013 2:12 pm

Marvin ::
Ubaci se od druge runde ako hoces. W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 690961
E super, hocu naravno!W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 465973
Iceman
Iceman
3rd liner
3rd liner

Posts : 1137
Godine : 36
Location : Novi Sad ili R.Srpska
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od SymphonyX Pon Maj 13, 2013 5:00 pm

Jedan pik iznad iddemo,hvala Wingsima Very Happy
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Pedja_87 Pon Maj 13, 2013 5:28 pm

Moram da priznam da posle odlaska Nicklas Lindstroma u penziju... Prvi sam mislio da DRW nece stici ni do Play Offa ali sam iznenadjen definitivno. Svaka cast Krilima!!! Sada je na redu Chicago sa kojim smo imali dosta poteskoca. Samo se nadam da se nece dogoditi jos jedan peh Ericssonu kada smo 03.03. imali 1-0 prednost i cepanka opali pak preko ograde i dobije 2 minuta. I posle, Kane gol i izgubimo u produzetke. Imamo dobru igru, Howard kraljina brani odlicno. Mozda prodjemo i dalje, ko zna. W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 894201
Pedja_87
Pedja_87
Junior
Junior

Posts : 36
Godine : 37
Location : Jagodina, Srbija
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Grof Bronza Pon Maj 13, 2013 8:23 pm

Augment ::TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!1111111111111

Neka su zgazili odvratne patke.. sad mogu i da ispadnu!

ovaj play off je mnogo mnogo bolji i jaci nego proslogodisnje kino.

zetterberg se probudio kad je najvise trebalo.. tata je. Nisam gledao nijedan mec jer sam kod staraca i imam samo arenu 1, ali jutros kad sam se probudio mojoj sreci nije bilo kraja. Very Happy


idemo sad pokoriti pedere iz chicaga!

sto ti volis da vredjas... Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od SymphonyX Pon Maj 13, 2013 10:20 pm

Augment vazda pljuje po proslogodisnjem PO koji je bas bio sjajan Very Happy
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Vladimir Stosic Uto Maj 14, 2013 12:50 am

Grof Bronza ::
Augment ::TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!1111111111111

Neka su zgazili odvratne patke.. sad mogu i da ispadnu!

ovaj play off je mnogo mnogo bolji i jaci nego proslogodisnje kino.

zetterberg se probudio kad je najvise trebalo.. tata je. Nisam gledao nijedan mec jer sam kod staraca i imam samo arenu 1, ali jutros kad sam se probudio mojoj sreci nije bilo kraja. Very Happy


idemo sad pokoriti pedere iz chicaga!

sto ti volis da vredjas... Smile
Vredja iz straha i nebi li malo samopouzdanja skupio jer verujem da zna sta Cikago moze znaciti za njih u ovom trenutku Tuzan ,,, Very Happy
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Augment Uto Maj 14, 2013 1:47 am

Proslogodisnji play off je bio najgori otkad pratim nhl. La je zasluzeno uzeo titulu, ali utakmice sve osim prve 3 izmedju flyersa u pingvina su bile ocajne.. pogledajte samo seriju rangersa u capitalsa prosle godine i sad.. na zapadu sve glavne ekipe podbacile odmah u prvom kolu
chicago ne gotivim ove godine jer sam ih ganjao na kladionici da izgbe u regularnom vremenu...a toews mu je jedan od mrzih igracica u ligi. Ili kad mi klinjo kane zabija odlucujuce golove joj..
Inace uvijek navijam za slabijeg a posto su wingsi isto slabiji nego prije bice mi jos draze kad im puknu metlu! Zao
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings - Page 2 Empty Re: W/4 (2) Ducks vs. (7) Red Wings

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu