NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

+11
VIX
sweeper19
Palermo
Pufta
backy
Grof Bronza
Sharks vk
Galence
Che
Бледолики
Marvin
15 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Palermo Pet Maj 03, 2013 9:02 pm

Večeras će biti vatre više nego što se očekuje. Gledaću paralelno Pingvine i Nikse, a da imam i treći monitor gledao bih ovu utakmicu, biće golova.
Palermo
Palermo
Junior
Junior

Posts : 57
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Grof Bronza Sub Maj 04, 2013 5:21 am

2:1 za sada... osim ovog gola sto smo primili pred kraj druge trecine igramo odlicno za sada....
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Grof Bronza Sub Maj 04, 2013 6:12 am

5:2 lagana pobeda danas... momci su igrali odlicno.. 2 gola frolik, 2 sharp... odnos u sutevima na gol 48:28 za nas.. sad u minesotu Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od sweeper19 Sub Maj 04, 2013 12:03 pm

Kakva asistencija Kanea za valjda treci gol. Postovanje
sweeper19
sweeper19
AHL
AHL

Posts : 102
Godine : 40
Location : Dorcol
Avalanche

http://www.starigrad.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Marvin Sub Maj 04, 2013 12:47 pm

Blackhawks 27-0-3 when Patrick Sharp plays this season W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 814112


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Grof Bronza Sub Maj 04, 2013 1:07 pm

sweeper19 ::Kakva asistencija Kanea za valjda treci gol. Postovanje

cetvrti... lud covek Very Happy


Poslednji izmenio Grof Bronza dana Sub Maj 04, 2013 1:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Grof Bronza Sub Maj 04, 2013 1:07 pm

Marvin ::Blackhawks 27-0-3 when Patrick Sharp plays this season W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 814112

sharp dressed man Cool
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Marvin Sub Maj 04, 2013 1:09 pm

Grof Bronza ::
Marvin ::Blackhawks 27-0-3 when Patrick Sharp plays this season W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 814112

sharp dressed man W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 318616

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 260887


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od VIX Sub Maj 04, 2013 1:10 pm

Vidim ljudi seru po Pariseu i Suteru, kao "kolike novce smo na vas spucali ..". Ja msm da su oni bili super ove sezone, ali PO im je ipak plafon za ovu sezone, sledece ce dalje ja msm ..
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Grof Bronza Sub Maj 04, 2013 4:14 pm

Marvin ::
Grof Bronza ::
Marvin ::Blackhawks 27-0-3 when Patrick Sharp plays this season W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 814112

sharp dressed man W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 318616

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 260887

teksasani Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Grof Bronza Sub Maj 04, 2013 4:14 pm

VIX ::Vidim ljudi seru po Pariseu i Suteru, kao "kolike novce smo na vas spucali ..". Ja msm da su oni bili super ove sezone, ali PO im je ipak plafon za ovu sezone, sledece ce dalje ja msm ..

a jebi ga kad suter igra preko 40 minuta... umrece im tu. ne mogu ni njih dvojica sve....
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od VIX Sub Maj 04, 2013 8:31 pm

Grof Bronza ::
VIX ::Vidim ljudi seru po Pariseu i Suteru, kao "kolike novce smo na vas spucali ..". Ja msm da su oni bili super ove sezone, ali PO im je ipak plafon za ovu sezone, sledece ce dalje ja msm ..

a jebi ga kad suter igra preko 40 minuta... umrece im tu. ne mogu ni njih dvojica sve....

Da, moraju skockati jos dublji roster ..
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od narrogh Sub Maj 04, 2013 10:02 pm

Grof Bronza ::
Che ::Hihihihihihihihihi... Very Happy Laughing

Chicago Blackhawks have had tremendous amount of sex this season: Report



ahahahahah Suzana Kolins... Very Happy kako se ja lozim na ovu ribu to nije normalno ali to smo vec pominjali negde Very Happy Very Happy vidi se da je niko ne jebe cim joj je sex u glavi Very Happy (hint,hint) Very Happy

Brate, baš mi je žao. Ruzna rec
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Grof Bronza Sub Maj 04, 2013 11:15 pm

narrogh ::
Grof Bronza ::
Che ::Hihihihihihihihihi... Very Happy Laughing

Chicago Blackhawks have had tremendous amount of sex this season: Report



ahahahahah Suzana Kolins... Very Happy kako se ja lozim na ovu ribu to nije normalno ali to smo vec pominjali negde Very Happy Very Happy vidi se da je niko ne jebe cim joj je sex u glavi Very Happy (hint,hint) Very Happy

Brate, baš mi je žao. Ruzna rec

hvala ti... i meni me je zao Sad na kraju se ne zna zasto su je otpustili. Na sajtu "chicago tribune-a" su napravili reportazu o ovome. kao rekli ste da nije zbog gafa (realno svakome se desava i to mnogo gore stvari. mislim da joj niko to nije uzo za zlo), rekli ste da nije zbog nekih emisija sa ju tjuba sto je radila jos 2010 (kazu da su kao rasisticki i sexisticki ali ja nisam nasao da ista fali) recite zasto ste je otpustili. Obrisala se sa fejsa i twitter-a, masa je generalno poludela sto su je otpustili a najvise sam ja pogodjen Sad sad su doveli nekog matorog pred penziju da radi to sto je ona radila. Kreteni.
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Grof Bronza Pon Maj 06, 2013 7:30 am

potpuno zasluzena pobeda minesote. prebili su nas, nadsutirali, nadklizali, dominirali u svim zonama. mi smo verovatno misilli da je dovoljno da se pojavimo samo i da ce ovi da s epredaju. sad se lomi serija. ako izjednace na 2:2 necve biti dobro...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Augment Sre Maj 08, 2013 1:53 am

Steta za njih sto su pdmah naletili na black cockse.. da je bilo koji drugi protivnik vjeovatno bi prosli.. ovako imam osjecaj da ce im chi napraviti brean jos nocas i zavrsiti posao u united centru. Kako god glupo bi bilo da chicago odmah ispadne mora im detroit vratiti za ponizenja u regularnom dijelu Very Happy
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Grof Bronza Sre Maj 08, 2013 7:17 am

Augment ::Steta za njih sto su pdmah naletili na black cockse.. da je bilo koji drugi protivnik vjeovatno bi prosli.. ovako imam osjecaj da ce im chi napraviti brean jos nocas i zavrsiti posao u united centru. Kako god glupo bi bilo da chicago odmah ispadne mora im detroit vratiti za ponizenja u regularnom dijelu Very Happy

shutout za crawforda Smile serija se vraca u Chicago sa 3:1 prednosti za hawks-e Smile

P.S. necu da komentarisem detroit koji prvo treba da predje patke. necu ni nas jer mi prvo moramo da predjemo minesotu.
ali ti svakako znas sta bih ti u nacelu rekao jel da? Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Grof Bronza Pet Maj 10, 2013 6:21 am

nema se sta puno reci... idemo dalje Smile sve ukupno bili smo bolji tim. oni su se mucili sa povredama golmana ali harding je bio odlican do ove utakmice. Toews konacno pokupio neki poen, sharp, hossa ponovo daju golove... sada idemo ili na detroit ili na sharks-e... Smile bring it on Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od narrogh Pet Maj 10, 2013 11:33 am

Grof Bronza ::nema se sta puno reci... idemo dalje Smile sve ukupno bili smo bolji tim. oni su se mucili sa povredama golmana ali harding je bio odlican do ove utakmice. Toews konacno pokupio neki poen, sharp, hossa ponovo daju golove... sada idemo ili na detroit ili na sharks-e... Smile bring it on Very Happy
Izgledate moćno kao tim i očekujem vas bar u finalu konferencije, ako ne i u velikom finalu. Čestitam! Thumbs up
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Grof Bronza Pet Maj 10, 2013 11:37 am

narrogh ::Izgledate moćno kao tim i očekujem vas bar u finalu konferencije, ako ne i u velikom finalu. Čestitam! Thumbs up

hvala brate narrogh... Very Happy nadam se da cemo da budemo u velikom finalu Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Augment Pet Maj 10, 2013 1:03 pm

Kako igraju zasluzili su finale.. no svaka serija donosi svoje.. vidjecemo. volio bih da igraju sa detroitom slijedecu mada je to nemoguce.. mislim da svako zeli gledati chicago u velikom finalu sa pitsburgom, bostonom, nebitno. ostali ih tesko mogu zaustaviti
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Grof Bronza Pet Maj 10, 2013 2:04 pm

Augment ::Kako igraju zasluzili su finale.. no svaka serija donosi svoje.. vidjecemo. volio bih da igraju sa detroitom slijedecu mada je to nemoguce.. mislim da svako zeli gledati chicago u velikom finalu sa pitsburgom, bostonom, nebitno. ostali ih tesko mogu zaustaviti

Hvala Augment... Smile ja se najvise bojim anahajma, mada iako smo sweep-ovali hoze u sezoni nisu ni oni maciji kasalj... s obzirom koliko detroit zadaje muke patkama i oni su prilicno nezgodni. nema lakih utakmica ni serija. Svaki mec sa nekim od ovih timova bio bi extremno zanimljiv.Voleo bih da udjemo u SCF ali ima da se radi puno do toga...
one step at the time...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od SymphonyX Pet Maj 10, 2013 4:02 pm

Ja nesto mislim da vi necete stic da igrate sa Ducksima jer vjerujem da ce ih,ako prodju,pobjednik serije Blues - Kings izbacit iako ce i jedni i drugi bit strasno izranjavani.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Vladimir Stosic Pet Maj 10, 2013 5:58 pm

Jedino mi je zao sto nisam barem u poslednjih dva meca krenuo sa 1000 dinara i prebacivao ih od trecine do trecine.Sada bih imao novac, vise nego prosecnu platu u Srbiji...ali nema veze, bitno je da sam ostavio tu djavolju rabotu.Go Hawks!!
Vladimir Stosic
Vladimir Stosic
AHL
AHL

Posts : 122
Godine : 39
Location : Vranje (Srbija)
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild - Page 2 Empty Re: W/4 (1) Blackhawks vs. (8) Wild

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu