NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avs - rebuilding a dynasty 5

Ići dole

Avs - rebuilding a dynasty 5 Empty Avs - rebuilding a dynasty 5

Počalji od Che Ned Apr 08, 2012 9:33 pm

Do kraja sezone 20010./11. tim je nastavio da tone na tabeli, da bi se na kraju zaustavili na korak od dna, čime su obezbijedili drugi pik sa drafta. Takođe su i od Sent Luisa dobili 11. pik kao dio februarskog trejda. Tim je ovako draftovao:

2. pik - Gabriel Landeskog



11. pik - Dankan Simens



Bio sam (i još uvijek sam) oduševljen izborom! Vrtim se u krug
Svi smo znali da će Edmonton da pokupi RNH-a, a ja sam priželjkivao Landeskoga (pravi kandidat za Forsbergovog nasljednika). Gabrijel je zablistao u prvoj sezoni u dresu Avsa i sa punim pravom važi za glavnog kandidata za Kalder trofej. Sa njim u napadu dobijamo na čvrstini, borbenosti i efikasnosti. Sa druge strane, Simens je talentovani PK defanzivac od kojeg očekujem da bude pravi nasljednik Adama Futa, znači, beskompromisni borac.

A onda je poslije drafta uslijedila prava senzacija: u Kolorado je stigao moj omiljeni golman (koga sam u svim igricama uvijek dovodio u Avse) - Semjon Varlamov ! Very Happy



Priznajem, velika je cijena plaćena : pikovi prve i druge runde drafta ove godine. Plašio sam se da se ne ponovi prošla sezona pa da moramo u Vašington da proslijedimo jedan od prvih pet pikova. Ipak, Šermanovo kockanje se isplatilo, vjerovatno će to biti tek 10.-15. pik što već i nije neka šteta. Sve u svemu, Varlamov je bolji od svega što Kapitalsi imaju na golu i očekujem dugu i berićetnu karijeru u dresu Avsa. Win!!! Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu