NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

+10
Marvin
kb8
SymphonyX
CATEGORY_5
VIX
SashaMTL
Augment
Grof Bronza
HockeyX
Che
14 posters

Strana 2 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Pon Apr 16, 2012 12:38 am

Dzomba ::Ma daj, sta kao sudije sviraju protiv Hawksa.. Rolling Eyes

...

***** malo.. Pijem kafu i chiluje

uh da ti ne nabrajam... Smile mogao bih da izvucem sta sve ali ne verujem da koga to interesuje.. samo kazem da sviraju vise nego sto bi trebalo...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od kb8 Pon Apr 16, 2012 12:59 pm

Ajmo W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 906934...

Ajmoooooo W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 273860
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Marvin Pon Apr 16, 2012 1:50 pm

Grof Bronza ::
Dzomba ::Ma daj, sta kao sudije sviraju protiv Hawksa.. W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 252768

...

***** malo.. W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 147869

uh da ti ne nabrajam... W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 690961 mogao bih da izvucem sta sve ali ne verujem da koga to interesuje.. samo kazem da sviraju vise nego sto bi trebalo...
Ja uvek volim dobar hejt prema sudijama. W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 260887


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Pon Apr 16, 2012 10:03 pm

kb8 ::Ajmo W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 906934...

Ajmoooooo W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 273860

za kakav racun ti imas sa kojotima? Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Pon Apr 16, 2012 10:03 pm

Marvin ::
Grof Bronza ::
Dzomba ::Ma daj, sta kao sudije sviraju protiv Hawksa.. W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 252768

...

***** malo.. W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 147869

uh da ti ne nabrajam... W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 690961 mogao bih da izvucem sta sve ali ne verujem da koga to interesuje.. samo kazem da sviraju vise nego sto bi trebalo...
Ja uvek volim dobar hejt prema sudijama. W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 260887

hejtujem samo onda kad zasluze... Smile znaci cesto Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Marvin Sre Apr 18, 2012 4:06 am

To je taj tim lige. W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 445680
Sudije ponovo.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11059
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Sre Apr 18, 2012 4:48 am

Marvin ::To je taj tim lige. W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 445680
Sudije ponovo.

i posle neko nek mi kaze da ja preterujem za sudije.... pa rafi tores je posao hosu u bolnicu direktno sa leda i nije dobio nista... a shaw 5 minuta + 3 utakmice suspenzije za ono sto je okrznuo smita koji je igrao do rkaja i jos uvek igra... i sad kojoti hoce da se biju.... ma... Ljut Ljut Ljut
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od CATEGORY_5 Sre Apr 18, 2012 5:26 am

Ja mislim da Torres posle ovoga nece igrati playoff utakmice ove sezone, pa taman Coyotes igrali SCF u 7 utakmica i do tamo dosli sa 4-3 u prve 3 runde. U stvari, ne bi me cudilo ni da propusti pocetak sledece sezone. A da sam Bettman kaznio bih i ove slepce od sudija sto ovo nisu svirali.
CATEGORY_5
CATEGORY_5
Junior
Junior

Posts : 21
Location : Raleigh, North Carolina, USA
Huricanes

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Sre Apr 18, 2012 6:11 am

vodili smo 1:0 do sredine trece... i posle smo vodili 2:1... i naravno ponovo gubimo u OT.... Pojma nemam
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od kb8 Sre Apr 18, 2012 9:04 am

Jucer smo bili na treningu u dresu W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 2101446042 a za sutra onda definitivno ponovo ide W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 906934

Zapad je nas da ga jebes W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 260887
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Sre Apr 18, 2012 10:15 am

***** ti kojote.. hoce da povrede ljude.. ne nzam kako mozes da navijas za ovu jadnu gomilu pateticnih izgovora za hokejase...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Sre Apr 18, 2012 10:17 am

kojoti su tim lige... moraju da prodju...imaju neverovatnu podrsku sudija...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Augment Sre Apr 18, 2012 10:38 am

bas me zanima sta je bilo kad toliko cmizdris W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 776858
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Sre Apr 18, 2012 10:43 am

Augment ::bas me zanima sta je bilo kad toliko cmizdris W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 776858

tores poslao hosu direktno sa leda u bolnicu. nit je dobio penalty nit nista... a onda su ostali igrali ne bas preterano cisto... toews-a rukama vuku,stapovima niko to ne svira.. pa do mike smitha koji se sve vreme folirao da bi shaw dobio suspenziju.... itd... ne kukam ali sto je mnogo mnogo je
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Sre Apr 18, 2012 11:08 am

niko ni da svira...jos smo mi dobili penalty.. to je kad igramo protiv tima lige.. moraju proci da bi nhl ostao u pustinji...

Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Augment Sre Apr 18, 2012 11:12 am

ovaj ce vjerovatno popiti suspenziju do kraja play offa.. i treba, ali nije to razlog sto je chicago izgubio utakmicu..
prvo kolo ce da ispadnu chicago, detroit, vancouver i san jose W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 151639
kad se to desi prestacu da pratim zapadnu konf.
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Sre Apr 18, 2012 11:17 am

Augment ::ovaj ce vjerovatno popiti suspenziju do kraja play offa.. i treba, ali nije to razlog sto je chicago izgubio utakmicu..
prvo kolo ce da ispadnu chicago, detroit, vancouver i san jose W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 151639
kad se to desi prestacu da pratim zapadnu konf.

pa nije razlog ali je uticalo..ostali smo bez hose... a hosa nama mnog znaci... kraford je branio solidno celu utakmicu i onda primi uzasno mekan gol... Ne imali smo 2:1 do poslednjih 5 minuta mislim... a jbg... sutra ponovo.. da izjednacimo pa da se koljemo ponovo u pustinji...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od sweeper19 Sre Apr 18, 2012 1:21 pm

Ako idemo logikom da je Backstrom dobio 1 mec za onu svoju sitnicu, ovaj ce dobiti suspenziju do kraja PO! Oces u zid - u zid
Ali ako uzmemo u obzir i da je Neal dobio samo 1 mec, a takodje i Weber Shocked i Tores moze proci sa jako malom kaznom! Po meni je Neal-ov start: prljaviji i gori 5 puta, jer napada coveka bez paka, oba puta (i G-a i Couturie-a), odvaja noge od leda i to radi u 30 sekundi, a ovo mi je mnogo cistiji open-ice hit! Ali ovi su zvezde...
A sad to sto se Hosa raspao...jbg.. Zvizdim
sweeper19
sweeper19
AHL
AHL

Posts : 102
Godine : 40
Location : Dorcol
Avalanche

http://www.starigrad.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Sre Apr 18, 2012 1:54 pm

sweeper19 ::Ako idemo logikom da je Backstrom dobio 1 mec za onu svoju sitnicu, ovaj ce dobiti suspenziju do kraja PO! Oces u zid - u zid
Ali ako uzmemo u obzir i da je Neal dobio samo 1 mec, a takodje i Weber Shocked i Tores moze proci sa jako malom kaznom! Po meni je Neal-ov start: prljaviji i gori 5 puta, jer napada coveka bez paka, oba puta (i G-a i Couturie-a), odvaja noge od leda i to radi u 30 sekundi, a ovo mi je mnogo cistiji open-ice hit! Ali ovi su zvezde...
A sad to sto se Hosa raspao...jbg.. Zvizdim

sreca pa rafi tores nije zvezda....
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od kb8 Sre Apr 18, 2012 2:02 pm

Cccc, pa tek sad vidjeh taj hit... Co'ek ga razljepio momacki a to sto je ovaj u neutralnoj trecini mislio da je nedodirljiv i nije pazio, to je njegov problem...

I sto je jos jace, za ovaj hit se cudis i trazis neke penale a za onaj šupački udarac na Sedina si govorio, ko ga jebe, to je zasluzio... Stvarno imas neke, da budem blag, cudne poglede na zivot opcenito...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od SymphonyX Sre Apr 18, 2012 2:09 pm

kb8 ::
I sto je jos jace, za ovaj hit se cudis i trazis neke penale a za onaj šupački udarac na Sedina si govorio, ko ga jebe, to je zasluzio... Stvarno imas neke, da budem blag, cudne poglede na zivot opcenito...
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Augment Sre Apr 18, 2012 3:31 pm

sweeper19 ::Ako idemo logikom da je Backstrom dobio 1 mec za onu svoju sitnicu, ovaj ce dobiti suspenziju do kraja PO! W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 647483
Ali ako uzmemo u obzir i da je Neal dobio samo 1 mec, a takodje i Weber W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 313188 i Tores moze proci sa jako malom kaznom! Po meni je Neal-ov start: prljaviji i gori 5 puta, jer napada coveka bez paka, oba puta (i G-a i Couturie-a), odvaja noge od leda i to radi u 30 sekundi, a ovo mi je mnogo cistiji open-ice hit! Ali ovi su zvezde...
A sad to sto se Hosa raspao...jbg.. W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 869619

da, ali nijedan od nabrojanih nije poslao covjeka u bolnicu, pa mu je to otezavajuca okolnost.

sad kad su vancouver, detroit i san jose pred ispadanjem nikako ne bih volio da chicago prodje.. mada, mozda budemo gledali reprizu finala iz 2010. godine (i da im phila vrati naravno)
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Sre Apr 18, 2012 3:44 pm

kb8 ::Cccc, pa tek sad vidjeh taj hit... Co'ek ga razljepio momacki a to sto je ovaj u neutralnoj trecini mislio da je nedodirljiv i nije pazio, to je njegov problem...

I sto je jos jace, za ovaj hit se cudis i trazis neke penale a za onaj šupački udarac na Sedina si govorio, ko ga jebe, to je zasluzio... Stvarno imas neke, da budem blag, cudne poglede na zivot opcenito...

sedin je prvi poceo...sa sedinima nije to odjednom.. a hit na sedina je mala beba o odnosu na ovaj... a i za sedina sam rekao da treba da kazne keith-a...a kith je dobio penalty i suspenziju i jos jedna stvar.. Hosa je dodavao pak. Ovaj se zaleteo i udario ga Blind Side...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od kb8 Sre Apr 18, 2012 3:58 pm

Ma zeka peka... Ovo je bio hit u punom naletu, pak je vec davno otisao i co'ek je zavrsio u bolnici... Naravno da zasluzuje kaznu posebno sto je to igrac kojemu ovakve akcije nisu strane...

Al da je kojim slucajem Hossa bio u kontroli paka, mislim da o suspenziji ne bi bilo govora bez obzira na blind-side za razliku od onog udarca Keitha gdje je bio lakat u glavu bez imalo razmisljanja...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Sre Apr 18, 2012 4:01 pm

kb8 ::Ma zeka peka... Ovo je bio hit u punom naletu, pak je vec davno otisao i co'ek je zavrsio u bolnici... Naravno da zasluzuje kaznu posebno sto je to igrac kojemu ovakve akcije nisu strane...

Al da je kojim slucajem Hossa bio u kontroli paka, mislim da o suspenziji ne bi bilo govora bez obzira na blind-side za razliku od onog udarca Keitha gdje je bio lakat u glavu bez imalo razmisljanja...

mislim da bi onda mozda bio charging je je ovaj skocio... odvojio se od leda i zakucao ga u glavu... clean hit bi bio da je tores bio sa obe noge na ledu i da je gadjao telo a hosa podmetnuo glavu
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks - Page 2 Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu