NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

+10
Marvin
kb8
SymphonyX
CATEGORY_5
VIX
SashaMTL
Augment
Grof Bronza
HockeyX
Che
14 posters

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Che Ned Apr 08, 2012 1:49 pm

Coyotes vs. Blackhawks

Regular Season Series: Phoenix wins 3 - 1
Oct 18: Chicago 5, at Phoenix 2
Nov 29: Phoenix 4, at Chicago 1
Dec 5: Phoenix 4, at Chicago 3
Feb 11: at Phoenix 3, Chicago 0
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od HockeyX Pon Apr 09, 2012 4:41 pm

Teška serija i za jedne i za druge, PHX bolje stoji u međusobnim tekmama ali CHI mi je nekako kvaliteteniji...po mom mišljenju serija ide do samog kraja a tamo Blackhawksi pobjeđuju, Chicago u 7
HockeyX
HockeyX
AHL
AHL

Posts : 232
Godine : 36
Flyers

http://hockeyx.bloger.hr/default.aspx

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Pon Apr 09, 2012 9:49 pm

bice tesko... u regularnom delu sezone smo bili priblizno izjednaceni po statistikama.. nismo igrali protiv njih od februara cini mi se. marta smo se popravili dosta... nasa "prednost" je sto ce kod njih kod kuce biti pola-pola navijaca... ocekujem tezak duel ali i pobedu.. hawks-i u 6...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Augment Pon Apr 09, 2012 10:38 pm

kad si tako lijepo prognozirao svaku seriju skupi rezultate i odigram marvinov play off challenge pa da vidimo koliko ces biti upravu Smile
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od SashaMTL Pon Apr 09, 2012 10:46 pm

Tesko je bilo sta prognozirati jer Kojoti imaju izuzetno jakog golmana, medjutim ja licno bi volio da ih BH pometu jer ce onda brze da presele u QC Smile
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Pon Apr 09, 2012 10:50 pm

Augment ::kad si tako lijepo prognozirao svaku seriju skupi rezultate i odigram marvinov play off challenge pa da vidimo koliko ces biti upravu Smile

nesto sam razmisljao o tome ali nekako.. sta znam... Very Happy garant ima da promasim veliku vecinu... Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od VIX Pon Apr 09, 2012 11:07 pm

Grof Bronza ::
Augment ::kad si tako lijepo prognozirao svaku seriju skupi rezultate i odigram marvinov play off challenge pa da vidimo koliko ces biti upravu W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks 690961

nesto sam razmisljao o tome ali nekako.. sta znam... W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks 260887 garant ima da promasim veliku vecinu... W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks 260887

Pogodis , masis .. To je dio igre , ajde nema razmisljanja jos malo je ostalo ..

Rezultate na sunce .. Pijem kafu i chiluje Laughing
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Pon Apr 09, 2012 11:19 pm

VIX ::
Grof Bronza ::
Augment ::kad si tako lijepo prognozirao svaku seriju skupi rezultate i odigram marvinov play off challenge pa da vidimo koliko ces biti upravu W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks 690961

nesto sam razmisljao o tome ali nekako.. sta znam... W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks 260887 garant ima da promasim veliku vecinu... W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks 260887

Pogodis , masis .. To je dio igre , ajde nema razmisljanja jos malo je ostalo ..

Rezultate na sunce .. Pijem kafu i chiluje Laughing

joj dobro evo Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od CATEGORY_5 Sre Apr 11, 2012 5:21 am

Playoff iskustvo ce ovde da bude razlika, takodje to sto ce igraci PHX da razmisljaju da li ce morati da se sele i prodaju kuce, i tako to. Ici ce mozda i do 7. utakmice, ali Hawks dobijaju ovde.
CATEGORY_5
CATEGORY_5
Junior
Junior

Posts : 21
Location : Raleigh, North Carolina, USA
Huricanes

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Augment Sre Apr 11, 2012 1:12 pm

crnekite prolaze, a sad da phoenix bas nema iskustva u play offu.. imali su tu nesrecu jer su naletiti na detroit 2 puta..mozda si ih pobrkao sa st.louisom
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 12, 2012 9:34 pm

Toews IN za veceras.... Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Pet Apr 13, 2012 5:19 am

njima je dopusteno da imaju too many men on ice i da daju gol.... Ljut
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Pet Apr 13, 2012 5:32 am

opsti raspad... ubise nas kojot.. well.... Sad smith brani kao lud.... Pojma nemam
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od HockeyX Pet Apr 13, 2012 10:53 am

PHX mi se po isječcima sa NHL.com činio bolji, CHI zabio sretne golove na početku i na kraju utakmice...no ova serija sve mi se čini ide skroz do 7. utakmice...
HockeyX
HockeyX
AHL
AHL

Posts : 232
Godine : 36
Flyers

http://hockeyx.bloger.hr/default.aspx

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Pet Apr 13, 2012 11:09 am

HockeyX ::PHX mi se po isječcima sa NHL.com činio bolji, CHI zabio sretne golove na početku i na kraju utakmice...no ova serija sve mi se čini ide skroz do 7. utakmice...

svaki tim je imao periode "dominacije".. mi smo bili jako losi u nasoj zoni... toews-ov gol smitu kroz noge... njihov prvi gol posle ne dosudjenog "too many man on ice"... Ljut imali smo negde oko 46 suteva sve sa OT ali smith je bio izvanredan... kraford je zaista bio odlican nema covek sta da mu zameri... ako bi smanjili turnover-se i brze iznosili pak iz nase trecine imali bi mnogo vece sanse... sta da se radi..idemo dalje...
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Che Pet Apr 13, 2012 12:14 pm

Po meni, Kojoti imaju bolji tim.. Ali bas tim... Deluju neverovatno organizovano i dobro veliku vecinu vremena..
Hawksi moraju da traze i da igraju nekako na individualni kvalitet ovde.. Nesto moraju da urade kako bi istakli svoje zvezde u prvi plan.. I da to rade cesce (sinoc su oba gola dali igraci iz prvog plana, tj. prva linija)
Otezavajuca situacija je ta sto nemaju neku dubinu u timu, i sto nize linije Kojota deluju veoma dobro vec sezonama ko god da u njima igra.. Mellow

Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Ned Apr 15, 2012 7:49 am

I protiv sudija.... i protiv kojota... i protiv vremena (izjednacujuci gol smo dali 6 sekundi pre kraja utakmice)... ali HAWKS WIN!!!!! Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Augment Ned Apr 15, 2012 11:10 am

nemoj samo o sudijama.. W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks 252768
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Ned Apr 15, 2012 11:38 am

Augment ::nemoj samo o sudijama.. W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks 252768

Necu Very Happy ali nas unakazuju vec neku utakmicu... Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Augment Ned Apr 15, 2012 12:00 pm

kako ih tako unakaze a ipak dobiju utakmicu?
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od SymphonyX Ned Apr 15, 2012 2:54 pm

Steta za Coyotese,bili su jako blizu.6 jebenih sekundi.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Che Ned Apr 15, 2012 3:07 pm

Jako zanimljiva serija.. Ceskam bradu Smile Steta sto je vise ne pratimo (jer ne mozemo)..



Shoulder pad u glavu Smithu (ne slusajte ove komentatore, likovi su slepi.. Fejspalm joj kakav crni head to head.. Fejspalm joj Fejspalm joj)... Procenite sami... Meni ne izgleda kao da je bilo neke velike namere, a Smith jeste malo gledao dole.. Sad.. Pojma nemam



Jos jednom, drugi put... Ovaj put jos dramaticnije, a i otisli su posle i do OTW..
Ovog puta su nize linije Hawksa uradile sjajan posao.. Bas ono o cemu sam i pricao.. Smile



Jel se to meni cini, ili je arena puna Hawks fanova.. Seljak
Bas bzvz greska Aucoina.. Mellow Jos je i pogledao (i video da prvo ide klupa Hawksa, koja je prometna jer se menjaju igraci) pre nego sto je poslao pak uz bandu, to je najcudnije. Ke pasol!?
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od VIX Ned Apr 15, 2012 5:19 pm

Kakav bre headtohead .. W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks 445680

Cisti check to the head od strane Shawa .. W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks 329102
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Grof Bronza Ned Apr 15, 2012 5:48 pm

Augment ::kako ih tako unakaze a ipak dobiju utakmicu?

proslu utakmicu su dali gol iz akcije koja je pocla sa "too many men on ice" recimo... a da ne nabrajam kakve su golove priznavali protiv nas tokom sezone... iz iceing-a i slicno... ali moras biti veci od toga i ne kukati kao vankuver Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Che Ned Apr 15, 2012 6:11 pm

Ma daj, sta kao sudije sviraju protiv Hawksa.. Rolling Eyes

...

***** malo.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks Empty Re: W/4: (3) Coyotes vs. (6) Blackhawks

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu