NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

+21
ZigZag
sweeper19
kb8
flyersserbia
narrogh
backy
Liverpool FC
VIX
collymore10
pap
rhadamanth
SashaMTL
Grof Bronza
HockeyX
CATEGORY_5
SymphonyX
Breznjev
Sima90
Augment
Marvin
Che
25 posters

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 19, 2012 9:31 am

a kako su se kosmicki ilija i bobrovski podelili.. 5 jedan, 5 drugi.... Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Augment Čet Apr 19, 2012 12:44 pm

uh sunce ti jbm jesu ih zgazili.. ovakvo rasulo nisam gledao jos od detroit - st.louis takodje 3-10..

najjaci detalj u prenosu vodi pitsburg 3-6 i prikazuje klupu, svi se razdragani smiju i veselo razgovaraju E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 260887 za razliku od prosle gdje su bili kao pokisli misevi hehe
idemo sad po game 6

p.s. mislim da je oboren rekord po zbroju golova u prve 4 utakmice.. 45 komada je palo Smile
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od VIX Čet Apr 19, 2012 12:59 pm

Oboren je rekord .. To je rekao i komentator na utakmici sinoc .. E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 260887
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Augment Čet Apr 19, 2012 3:51 pm

po meni, trener phile je direktni krivac za ovako visok poraz. nije trebao izvaditi brzy-a (osim ako nije vec tada halalio poraz).. krivac je za mozda 1 gol i to onaj kad nije stigao zatvoriti ugao iliti kako kaze komentator previse sporo reagovao. poslije su u studiju prikazivali suteve pingvina bobrovskom i skoro svaki je isao gore, i napravili su ga smijesnim.. sto smo i vidjeli E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 690961

@vix znam za rekord i evo sad phila drzi dva rekorda (za koje znam) najvise golova u prve cetiri utakmice play offa i najveci zbroj golova u finalima (protiv chicaga)

molim se za 7. utakmicu (naravno ako ce proci phila u suprotnom ne)
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Che Čet Apr 19, 2012 4:51 pm

Marvin ::
Augment ::od 0 do 4 gola ali u 1. trecini E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 3616433288
Pazi, ja sam cutao jer ga obicno seru ovakve stvari, ali ovo je bas bilo siroko...
Vel, fak mi.. Pijem kafu i chiluje

edit: sledeca dolazi 0-4.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od sweeper19 Čet Apr 19, 2012 5:07 pm

Augment ::po meni, trener phile je direktni krivac za ovako visok poraz. nije trebao izvaditi brzy-a (osim ako nije vec tada halalio poraz).. krivac je za mozda 1 gol i to onaj kad nije stigao zatvoriti ugao iliti kako kaze komentator previse sporo reagovao. poslije su u studiju prikazivali suteve pingvina bobrovskom i skoro svaki je isao gore, i napravili su ga smijesnim.. sto smo i vidjeli E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 690961

@vix znam za rekord i evo sad phila drzi dva rekorda (za koje znam) najvise golova u prve cetiri utakmice play offa i najveci zbroj golova u finalima (protiv chicaga)

molim se za 7. utakmicu (naravno ako ce proci phila u suprotnom ne)
Bas sam i ja to jutros zakljucio!
sweeper19
sweeper19
AHL
AHL

Posts : 102
Godine : 40
Location : Dorcol
Avalanche

http://www.starigrad.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 19, 2012 6:03 pm

bas bih sad voleo da se fili desi ono sto su oni uradili bostonu 2010 Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Marvin Čet Apr 19, 2012 6:30 pm

Stvari postaju sve ludje i ludje:

Just over 10 mins into practice Bryzgalov left the ice and Leighton appeared


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 19, 2012 7:44 pm

Marvin ::Stvari postaju sve ludje i ludje:

Just over 10 mins into practice Bryzgalov left the ice and Leighton appeared

molim????
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od ForG Čet Apr 19, 2012 7:48 pm

[quote="Augment"]po meni, trener phile je direktni krivac za ovako visok poraz. nije trebao izvaditi brzy-a (osim ako nije vec tada halalio poraz).. krivac je za mozda 1 gol i to onaj kad nije stigao zatvoriti ugao iliti kako kaze komentator previse sporo reagovao. poslije su u studiju prikazivali suteve pingvina bobrovskom i skoro svaki je isao gore, i napravili su ga smijesnim.. sto smo i vidjeli E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 690961
/quote]
A jebi ga sad, ni ja pored sumo šampiona ne bi izgledao debeo Oces u zid - u zid , šta je Laviolet drugo mogo da proba da ne bi više gledo debelu mrcinu kako se migolji po golu i ostavlja sočan otpad? Možda je grešio oko drugih stvari al nije njegova krivica što mora da bira između očajnog i smešnog. Jes da brane u no defense ekipi al ovu dvojcu ni Kingsi ne bi mogli da spasu Oces u zid - u zid
Jebi ga, malo pameti, ni malo sreće, i tako već godinama.
avatar
ForG
Junior
Junior

Posts : 33
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Che Čet Apr 19, 2012 8:40 pm

Grof Bronza ::
Marvin ::Stvari postaju sve ludje i ludje:

Just over 10 mins into practice Bryzgalov left the ice and Leighton appeared

molim????
Kakav preokret.. Laughing Seljak
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Breznjev Čet Apr 19, 2012 8:57 pm

Auf,pa ovi nisu normalni,20 godina gledam nhl i nikada u plejofu nisam video da je neko išao dvocifreno,možda na kasetama Edmonton iz 80tih...
Bryzgalova i Bobrovskog bi poslao u Sibir,a i Grofa Bronzu koji mi je (pošto sam gledao snimak popodne ne znajući naravno score) poslao poruku "Da ću uživati u utakmici..." E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 266681
A danas posle snimka kažem Medi ne znajući za gore navedeno,da je vreme da se u Filadelfiji odigra tradicionalni anualni događaj: Call up Leighton! E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 313188
Eh kakav bi ovo bio playoff kada bi svi golmani branili kao Fleury i Bryzgalov E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 318616
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Grof Bronza Čet Apr 19, 2012 8:58 pm

Breznjev ::Auf,pa ovi nisu normalni,20 godina gledam nhl i nikada u plejofu nisam video da je neko išao dvocifreno,možda na kasetama Edmonton iz 80tih...
Bryzgalova i Bobrovskog bi poslao u Sibir,a i Grofa Bronzu koji mi je (pošto sam gledao snimak popodne ne znajući naravno score) poslao poruku "Da ću uživati u utakmici..." E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 266681
A danas posle snimka kažem Medi ne znajući za gore navedeno,da je vreme da se u Filadelfiji odigra tradicionalni anualni događaj: Call up Leighton! E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 313188
Eh kakav bi ovo bio playoff kada bi svi golmani branili kao Fleury i Bryzgalov E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 318616

Very Happy Very Happy
inace LA kingsi 90-te su dali 10 golova u playoffu Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od kb8 Pet Apr 20, 2012 8:44 am

Danas must c event, Game5 na ESPNA od 1.30h...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Sima90 Pet Apr 20, 2012 5:39 pm

Ipak mi se ostvarila zelja da onaj treci mec ne bude poslednji koji sam gledao. Cetvrti mec nisam gledao uzivo jer je net bio ocajan u km. Prvu trecinu sam pratio na rezultati.com i onda sam zaspao. kada mi je kolega javio rezultat nisam mogao da verujem. (kolega ne prati hokej, ali tolko sam mu se popeo na glavu sa pensima da mislim da zna ceo sastav pensa Very Happy )

Verujem da cemo uspeti da smanjimo na 2-3 pa onda posle sta bude nek bude. Pijem kafu i chiluje
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od VIX Pet Apr 20, 2012 6:13 pm

Spojler:

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 3616433288
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Marvin Pet Apr 20, 2012 9:07 pm

Bryz je izgleda ok ipak.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Augment Sub Apr 21, 2012 1:54 am

a sto me sere ova kladionica.. evo sad ce biti pitt vs phila ispod 7 golova a ja odigram eisbaren - mannheim preko golova jojoj nece pa nece

inace na arena 1 smallville vs detroit
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Lee Sub Apr 21, 2012 2:16 am

Danas su suci brzi na okidacu...
Lee
Lee
AHL
AHL

Posts : 228
Godine : 41
Location : Zagreb
Blues

http://www.webcampzg.org

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Augment Sub Apr 21, 2012 2:21 am

Lee ::Danas su suci brzi na okidacu...

kao i citavu seriju
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od flyersserbia Sub Apr 21, 2012 12:04 pm

U nedelju ili prolazimo dalje ili je to bye,bye...Ako izgube u nedelju,mislim da su ispali,jer Shittsburgh nece izgubiti 7utakmicu kuci posle takvog comeback-a!!Ne svidja mi se samo vreme odrzavanja utakmice,posto znamo kakav nam je skor kad se igra popodne!!GO FLYERS GO
flyersserbia
flyersserbia
Junior
Junior

Posts : 47
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Sima90 Sub Apr 21, 2012 4:37 pm

Fluri napokon na visini zadatka. Bravo Ali pre svega bravo za Stala koji gura pense u ovom plej-ofu.

I ja se slazem da ce 6. mec odluciti. Ko dobije taj mec ide u polufinale!!!
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Бледолики Sub Apr 21, 2012 5:15 pm

flyersserbia ::U nedelju ili prolazimo dalje ili je to bye,bye...Ako izgube u nedelju,mislim da su ispali

Žao mi je što sam propustio do sad ovu seriju izgleda je bilo super napeto. I za mene iznenadjujući rezultat posle tri meča. Još me iznenadili Canucksi sa svojim rezultatom, sve ostalo prema očekivanju (mislio sam doduše i da će Boston da se odlepi više od Capsa).



U vezi navoda gore: Čak i ako izgube večeras ne znači da će Flajersi ispasti, jako je teško pobediti BILO KOJI TIM ćetiri puta uzastopno u PO. Tri put i nekako. Dešava se jednom u 40 godina čini mi se (a upravo je Fili pošlo to za rukom pre dve sezone čini mi se). U svakom slučaju: ako Flyersi prodju dalje, ja da sam tipovao promašio bi jer mislim da Pingvini imaju puno bolji tim.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Breznjev Sub Apr 21, 2012 7:59 pm

Sima90 ::
I ja se slazem da ce 6. mec odluciti. Ko dobije taj mec ide u polufinale!!!

U slučaju Flyersa ta tvrdnja je više nego opravdana! E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 260887
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od SymphonyX Ned Apr 22, 2012 7:10 pm

Ovi prvi minuti meceva su uvijek problematcni Laughing
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers - Page 9 Empty Re: E/4: (4) Penguins vs. (5) Flyers

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu