NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

+8
backy
HockeyX
VIX
Marvin
Augment
kb8
SymphonyX
Che
12 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Marvin Ned Apr 17, 2011 3:59 am

Ovaj PP Kojota je tako predvidljiv, da im nije onakvih sutera kakve imaju verujem da bi bili medju najgorima u ligi. U stvari, sad vidim da i jesu medju najgorima u ligi.
Mozda je cudno da kazem ovako nesto za ekipu koja je dala tri PP gola veceras, ali napad se bukvalno svodi na ovo:
Yandle-Neko-Yandle-Neko-Yandle-Neko-Yandle-NekoDrugi-Yandle-Neko i tako u nedogled dok jedan od ove dvojice ne ostane sam.
Lik ispred golmana je totalno zanemaren, par puta su na PP Kojoti imali otvoren pas ka slotu i slobodnog coveka ispred golmana, jedan jedini put se teska srca ovaj odlucio da ne vrati Yandle-u vec da dobaci ispred gola. To je ono kad je Pyatt usro.
4 lik se gubi isto tu nesto sa strane gola ali on ceka one-timere nakon 300 pasova ka Yandle-u. I on dobije jedan pas na 100 godina, pa ako ga da, dao ga je.

Oni retko grese, odlicni su dodavaci i Yandle i narocito iskusni Whitney, ali mora vise ljudi da se aktivno ukljuci u taj napad. Pas ka cetvrtom igracu, behind the net igra, cesci pasevi ispred gola, jer ovakvo pimpovanje ne moze da prolazi doveka.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Che Ned Apr 17, 2011 2:21 pm

To jeste, lepo primeceno.. Ali nisu zbog toga izgubili.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od kb8 Pon Apr 18, 2011 9:10 am

E jesu ga Coyotes prdnili u fenjer da je to prestrasno... 5 na 5 nemaju šta tražit a i PP im nije bas blistav... Morat ce to puno, puno bolje ak zele nesto napravit u ovoj seriji...

Nego, onaj potez Datsyuka kroz noge [You must be registered and logged in to see this image.]
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Che Pon Apr 18, 2011 8:37 pm

kb8 ::E jesu ga Coyotes prdnili u fenjer da je to prestrasno... 5 na 5 nemaju šta tražit a i PP im nije bas blistav... Morat ce to puno, puno bolje ak zele nesto napravit u ovoj seriji...

Nego, onaj potez Datsyuka kroz noge [You must be registered and logged in to see this image.]
Da, strava potez, a meni je jednako fascinantan kako je samo fino pipnuo pak pre toga, i prevario odbrambenog Kojota, te tako izasao 1 na 1.. Klanjam se
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od backy Uto Apr 19, 2011 12:52 am

Dzomba ::
kb8 ::E jesu ga Coyotes prdnili u fenjer da je to prestrasno... 5 na 5 nemaju šta tražit a i PP im nije bas blistav... Morat ce to puno, puno bolje ak zele nesto napravit u ovoj seriji...

Nego, onaj potez Datsyuka kroz noge [You must be registered and logged in to see this image.]
Da, strava potez, a meni je jednako fascinantan kako je samo fino pipnuo pak pre toga, i prevario odbrambenog Kojota, te tako izasao 1 na 1.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Da se i ja pridruzim klanjanju kakav Ovechkin kakav Crosby jedan je Datsyuk ono mi je bio najbolji potez sezone [You must be registered and logged in to see this image.] kako odmice PO sve bolje igra [You must be registered and logged in to see this image.]
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Augment Uto Apr 19, 2011 3:09 am

gledao sam utakmicu i nisam vidio najjaci momenat [You must be registered and logged in to see this image.]

pavel je jedac
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od kb8 Uto Apr 19, 2011 8:43 am

I to je to rekao bih... Da barem ubodu jednu utjesnu pobjedu da ne bude metla al nekako cisto sumnjam... Pojedose ih Wingsi s pol snage...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Augment Uto Apr 19, 2011 3:05 pm

gledao sam do 0-3.. meni nije ilya brizgalov jasan nikako. pa buse ga kao da je amater. sto je najjace ispade jimmy siguran na golu detroita [You must be registered and logged in to see this image.]

hajmo sad LA da izbaci san jose i da se gleda pravo finale zapada vancouver - detroit [You must be registered and logged in to see this image.]
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Liverpool FC Uto Apr 19, 2011 4:00 pm

Ovo je gotovo,samo je pitanje utakmice.
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Che Uto Apr 19, 2011 6:51 pm

Augment ::gledao sam do 0-3.. meni nije ilya brizgalov jasan nikako. pa buse ga kao da je amater. sto je najjace ispade jimmy siguran na golu detroita [You must be registered and logged in to see this image.]

hajmo sad LA da izbaci san jose i da se gleda pravo finale zapada vancouver - detroit [You must be registered and logged in to see this image.]
Nije bre Brizgalov kriv. Wingsi se odlicno postavljaju ispred mreze kod suteva sa plave linije. A i odbranbeni igraci Kojota su za Fejspalm joj, vise smetaju nego sto pomazu kod takvih situavija.. Mellow Nameste se tik izspred Brizgalova sa polupodignutim stapovima, i izigravaju Thomasa Holmstroma umesto, recimo, Girardija.. Nindza
No, sve u svemu, znalo se od pocetka ko je ovde kvalitetniji tim. Samo smo svi mislili da ce Kojoti pruziti veci otpor. Pojma nemam
Jos jednom da kazem ono sto sam prosle sezone - mnogo gotivim njeihovu gol sirenu. Very Happy Coyotes

Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Augment Uto Apr 19, 2011 9:54 pm

flop serije definitivno je ilya brizgalov. pa on naseg jimmy-a napravi zvijezdom Smile
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Che Uto Apr 19, 2011 11:24 pm

Augment ::flop serije definitivno je ilya brizgalov. pa on naseg jimmy-a napravi zvijezdom Smile
Preterujes.. Rolling Eyes
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Liverpool FC Sre Apr 20, 2011 12:20 am

Pravi ga boljim nego sto jeste,ali zvezdom...upotrebicu Dombin primer-preterujes Razz

Eto Dzomba neko i na tebe da se ugleda,kako sam nisko pao Very Happy Very Happy Very Happy
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od SymphonyX Sre Apr 20, 2011 12:47 am

Gledao sam danas treci mec i Howard je zaista bio sjajan,prijatno me iznenadio.Turris je odigrao strasan mec,a i citao sam razne hvalospjeve o njegovoj igri u ovoj seriji.Mozda je vrijeme da konacno napravi taj korak naprijed.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od SashaMTL Čet Apr 21, 2011 7:07 am

Niko nije spomenuo da je danasnji mec vjerovatno i posljednji u kojotskoj pustinjskoj istoriji
[You must be registered and logged in to see this image.]

Od oktobra, ako Bog da...[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
SashaMTL
AHL
AHL

Posts : 222
Location : Where hockey is a religion
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od kb8 Čet Apr 21, 2011 8:46 am

Bome to je to... Rekao bih da Coyotesi nisu bili ni blizu ovu seriju... Steta...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Posts : 1244
Godine : 46
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Marvin Čet Apr 21, 2011 9:37 am

Bryzgalov... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nisam od njega to ocekivao...


Uzgred, sto se tice moje "prognoze" Whitney je imao 4PP poena u 4 meca, sto je solidno...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Che Čet Apr 21, 2011 6:08 pm

SashaMTL ::Niko nije spomenuo da je danasnji mec vjerovatno i posljednji u kojotskoj pustinjskoj istoriji
[You must be registered and logged in to see this image.]

Od oktobra, ako Bog da...[You must be registered and logged in to see this image.]
Da, izgleda da je to to za Kojote (in more ways than one.. Very Happy)..
Hulsizer nije davao izjave za medije, samo se pojavio u dresu Kojota, pricao sa fanovima, i bodrio tim.. Ima mnogo nekih prepreka za opstanak Kojota u pustinji..
Liga nije davala nikakve izjave, preseljenje je cak i demantovala pre neki dan, ali je ocigledno da se o svemu tome jos razgovara i da je blize selidba u Vinipeg, nego ostanak u Arizoni..

Sto se tice utakmice, nema tu mnogo sta da se prica. Ja svakako nisam ocekivao sweep u ovoj seriji, ali sta sad.. Pojma nemam Ne mogu bas sve da pogodim.. Seljak



Kako je Pavel ostavio tacnu za Holmstroma kod 1. gola.. Klanjam se Ilja je sinoc stvarno bio los, njegovo najgore izdanje u ovoj seriji, mnogo bezveznih golova gde tipa nije dobro pokrio stativu i slicno.. Sad Al da je on neki veliki krivac za ukupnu predstavu Kojota - nije..

Tradicionalno rukovanje na kraju serije (uz nekako pomalo tuzno uzvikivanje "Let's go Coyotes.." Sad)...



Intervju sa Lidstromom..



I to sto kaze Lidstrom, sada imaju par ekstra dana da se regrupisu i odmore, i da dobiju nazad zdrave i oporavljene Zeterberga i Franzena..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od SymphonyX Čet Apr 21, 2011 6:15 pm

Wingsi zastrasujuce izgleda,mada mene je u ovoj seriji najvise obradovao Turris koji je totalna gotiva od igraca.Od Pavela se i ocekuje da dominira Seljak
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Augment Čet Apr 21, 2011 7:04 pm

Dzomba ::
Augment ::gledao sam do 0-3.. meni nije ilya brizgalov jasan nikako. pa buse ga kao da je amater. sto je najjace ispade jimmy siguran na golu detroita [You must be registered and logged in to see this image.]

hajmo sad LA da izbaci san jose i da se gleda pravo finale zapada vancouver - detroit [You must be registered and logged in to see this image.]
Nije bre Brizgalov kriv.

zasto ljudi ne mogu da prihvate ono sto je ocito [You must be registered and logged in to see this image.]

ispada sad phoenix takva ekipa da trpaju po 7 komada da bi pobijedili. netacno. oni su bili na svom prosjeku davanja golova, ali doticni nije uradio svoj posao. metla. hvala dovidjenja. prijatno. rekao bih posljednji ekser na sanduk kojota [You must be registered and logged in to see this image.]
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Che Čet Apr 21, 2011 7:36 pm

Da, da, sve je to zbog Brizgalova.. Rolling Eyes
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Augment Čet Apr 21, 2011 8:00 pm

nije sve ali je najveci krivac za ovakav debakl. ali ako cemo posteno. ne ljutim se Very Happy
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Marvin Čet Apr 21, 2011 8:13 pm

Mozda je Feniks na momente izgledao bezidejno, ali napad im je bio na nivou.

Kad primias 4.50 po mecu, ne mozes da kazes da sad, nije on uopste kriv. A narocito za ono juce.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Lazicy Čet Apr 21, 2011 8:15 pm

Pa za juce sam rekao da je bio los.. Sad
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Marvin Čet Apr 21, 2011 8:16 pm

Nisi ti nego Dzomba... [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes - Page 2 Empty Re: West 1/4: (3) Red Wings vs. (6) Coyotes

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu