NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

+6
Lazicy
SymphonyX
Marvin
Augment
Бледолики
Che
10 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od VIX Uto Apr 26, 2011 9:10 pm

Roloson [You must be registered and logged in to see this image.] Dzomba jesi video tri u jednom napadu ?
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Uto Apr 26, 2011 9:22 pm

Zaboravio sam da spomenem da je, osim one greske, ostatak bio fenomenalan.. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od backy Uto Apr 26, 2011 9:38 pm

Americki mediji pricaju da se Sidney vraca u utakmici broj 7 ,ja mislim da je to suplja prica.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Uto Apr 26, 2011 9:52 pm

I ja mislim da nema sanse.. Pijem kafu i chiluje A gde si to procitao, koji je izvor..
Vidim da na Yahoo-u nema, a oni bi to sigurno stavili da ima i promil sanse.. Rolling Eyes
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od VIX Uto Apr 26, 2011 10:23 pm

Onaj se 100000 % nece vratiti boli djoka njega za Pense [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od backy Uto Apr 26, 2011 10:23 pm

Dzomba ::I ja mislim da nema sanse.. Pijem kafu i chiluje A gde si to procitao, koji je izvor..
Vidim da na Yahoo-u nema, a oni bi to sigurno stavili da ima i promil sanse.. Rolling Eyes
ESPN America NHL on the fly -emisija
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od SymphonyX Čet Apr 28, 2011 4:44 am

Bez starca nema odbrane udarca Laughing Bye,bye Pens Zao
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od Бледолики Čet Apr 28, 2011 4:54 am

SymphonyX ::Bez starca nema odbrane udarca [You must be registered and logged in to see this image.] Bye,bye Pens [You must be registered and logged in to see this image.]
Verovao sam u Tampu i nisu me razocarali. Zasluzeno idu dalje. Picburg im se odupirao borbrnoscu ali kvalitet potpuno na strani Munja.
Ja sam jos davno pre Po pisao da su oni moji favoriti na istoku. Tampa Bej ol d vej [You must be registered and logged in to see this image.]

Sta jos da kazem sem: Steve Y, Steve Stamkos, Sveti Luji, Malone, Downie, Hedman, Pavel Kubina, Moore (2 Leafsa)...mnogi drugi super kvalitetni, napred, nazad, coach Boucher, onda fenomenalni moj omoljeni igrac Vini LeCalavalier i nravno za kraj da pomenem starca Focu od stotinu ljeta mojeg omiljenog golmana "ROLO" (sada 6-0 u sedmim plej of mecevima). Svaka cast, odavno nisam video tim sastavljen od ovoliko kvaliteta.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od SymphonyX Čet Apr 28, 2011 4:58 am

Downie je odigrao sjajnu seriju,sto se mene tice uz Rolosona MVP serije.7 poena u 6 meceva,+5 Tapsem sa kapom
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od Marvin Čet Apr 28, 2011 12:35 pm

Ali Moore i Bergenheim, sto rece onaj sa Versusa ko Sedinovi! [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od Marvin Čet Apr 28, 2011 1:12 pm

Marvin ::Rolosonov GAA ne prelazi 2.00
Ovoga sam se i bojao...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od pap Čet Apr 28, 2011 5:46 pm

Nisam baš pratio seriju, al Moore zaslužuje Klanjam se
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Čet Apr 28, 2011 6:55 pm

Pensi i PP = Slavoljub Djordjevic i fudbal.. Mellow Seljak
Bukvalno su "samo" zbog ocajnog PP-a izgubili seriju, inace da je bio barek kolko tolko normalan, prosli bi Tampu.. Fejspalm joj Krivim Kovaleva, istrosio je sve kredite kod mene.. Dobijao je to PP vreme, to mu je bio jedini posao, i opet nista uradio nije. Tako je to kada skupljas Otavine odpatke.. Nogica



A sada najjaca stvar: Mur je Pensima 2x u 2 utakmice prodao bukvalno isti fazon.. Laughing Hahahahahaha Obratite paznju.. Rock on




Oba puta strelac Bergenhajm.. Gol! Drogiran Ahahahahaha A provalite, cak su i naslovi vidova slicni.. Nindza Lupam smeh
Crveni karton za Pense..

Al opet kazem, da su imali barem normalan PP, ni ove stvari ne bi bile vazne.. A nije da je Tampa sada neka super ekstra mega giga uber PK ekipa. Mada su odradili muski posao u tom delu.
Doduse, ne mogu bas da procenim, jer mi PP Pensa izgleda toliko debilno.. U zid
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od Marvin Čet Apr 28, 2011 6:59 pm

Dzomba ::Pensi i PP = Slavoljub Djordjevic i fudbal.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Znaci gledo si? [You must be registered and logged in to see this image.]


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od Lazicy Čet Apr 28, 2011 7:15 pm

Šteta stvarno, more prilika smo promašili i na kraju imali čini mi se power play.. Ali stvarno nas je Moore sa onim pasom iza gola razvalio, svaka mu čast.. Očekivao sam više od Pensa ove godine, no šta je tu je.. Penguins
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od Che Čet Apr 28, 2011 7:27 pm

Marvin ::
Dzomba ::Pensi i PP = Slavoljub Djordjevic i fudbal.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Znaci gledo si? [You must be registered and logged in to see this image.]
Pa da.. Very Happy Cini mi se bas na tvoju preporuku.. Laughing

Lazicy ::Šteta stvarno, more prilika smo promašili i na kraju imali čini mi se power play.. Ali stvarno nas je Moore sa onim pasom iza gola razvalio, svaka mu čast.. Očekivao sam više od Pensa ove godine, no šta je tu je.. Penguins
Kako lazes da si gledao utakmicu.. Seljak
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od Lazicy Čet Apr 28, 2011 7:46 pm

Nisam gledao utakmicu, odgledao sam neki "NHL on the fly" ili tako. Smile Bilo je na Sportklubu.. Gledao sam Bruinse malo.
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od VIX Čet Apr 28, 2011 8:21 pm

Laza se tek zagreva za Polu finalne meceve [You must be registered and logged in to see this image.] , Dominik Moooooooor ole busi Pingvinseeeeee ole [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning - Page 3 Empty Re: East 1/4: (4) Penguins vs. (5) Lightning

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu