NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

+8
Augment
West
Marvin
backy
VIX
Бледолики
SymphonyX
Che
12 posters

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od VIX Ned Apr 24, 2011 12:16 am

Dzomba ::
VIX ::
backy ::
Dzomba ::backy, da li bi napisao jedan kraci tekst koji bi sumirao seriju, i koji bi stavili na portal? [You must be registered and logged in to see this image.]
Moze drug cim mognem bice mi zadovoljstvo

backy kralju nemoj da zaboravis Kinga Henrika u tom tekstu [You must be registered and logged in to see this image.]
Hoces i tebi da dodelim tekst? [You must be registered and logged in to see this image.]
Ako si raspolozen da pises o Wingsima i Coyotima, nije da ti neko ovde brani.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Bicu raspolozen da pisem o Wingsima kad ispadno . Moze tako ?
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od Che Ned Apr 24, 2011 12:22 am

Ma, opusteno... Kad god ti se pise, ti samo to podelis sa nama.. Very Happy
Vazi za sve..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od VIX Ned Apr 24, 2011 12:28 am

Dzomba ::Ma, opusteno... Kad god ti se pise, ti samo to podelis sa nama.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Vazi za sve..

Colly i Hockey X - Phili
Symph - Nuksi
Marvin - Nashville
LFC - Ducks
Ti- opcenito o PO
KB8 - Habsi
Ja i Augment - Wingsi
PAP - Kingsi
backy - NYR
ako sam nekoga zaboravio nek oprosti [You must be registered and logged in to see this image.]
Lazic ako oce za Pense [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od Che Ned Apr 24, 2011 12:30 am

Ma... Kad bi ja ocekivao da vi svi pisete, to bi bilo.. Nogica
Nego, ako vam nekad jednostavno dodje..

Bolje to, nego da se drogirate. Pijem kafu i chiluje Seljak
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od VIX Ned Apr 24, 2011 12:35 am

Dzomba ::Ma... Kad bi ja ocekivao da vi svi pisete, to bi bilo.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nego, ako vam nekad jednostavno dodje..

Bolje to, nego da se drogirate. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ma nesto malo i to sve u jedno da spojimo [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od Che Ned Apr 24, 2011 12:46 am

Dzomba ::

Covece, koji huligani, ja ne mogu da verujem.. Laughing



"We are louder, we are louder..." Vrtim beli peskir Klanjam se Macevanje IksDe
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od VIX Ned Apr 24, 2011 12:53 am

Ovo je PO [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od backy Ned Apr 24, 2011 3:37 pm

U ovu PO seriju capitalsi su usli kao prva ekipa istoka i normalno kao apsolutni favorit ne samo serije nego i kupa.S druge strane rangersi su izborili PO zahvaljujuci Tampi koja je dobila Carolina-u direktnog konkurenta NYR u utrci za PO.U regularnom dijelu rangersi su 3 puta dobili capse jednom 6-0 i jednom cak 7-0 medutim to im nista nece znaciti kada pocne playoff.Ispalo je da su capsi regularni dio igrali pomalo pod kocnicom mudro tempirajuci dizanje forme na kraju regularnog dijela i pocetka PO serije.U prvoj utakmici u verizon centru rangersi su usli bez svog kapitena i vode ekipe R.Callahan-a zbog povrede to ce se pokazati kao jedan od odlucujuci faktora u ovoj seriji.New York je s pravom ocekivao od Gaborika,Drurya i Lundquista da preuzmu odgovornost.S druge strane capsi su bili u punoj snazi sa svim svojim zvijezdama Ovechkin,Semin Green itd.Prva utakmica je donijela naznake kako ce se ova serija odvijati .U prva dva perioda capsi bili veoma oprezni igrali su iskljucivo defanzivno .Utrecem periodu NYR su dali gol preko Gilroy-a uzvratio je Ovechkin i utakmica je otisla u produzetak.U produzetku je dosla do izrazaja pojedinacna kvaliteta capsa i neiskustvo rangersa.Washington dobija prvu utakmicu i vodi sa 1-0 u seriji.Druga utakmica donijela je jos jednu pobjedu capsa .Washington je ponovo dobro igrao defanzivu rangersi su vise kontrolisali pak ali nisu mogli probiti odbranu Bruce Boudreau-a.Washington se inace identifikuje sa ofanzivnim hokejom medutim u ovoj seriji su pokazali da su nadogradili svoju igru sa veoma jakom odbranom.Ime M.Neuvirth je iskocilo u ovoj utakmici mladi golman caps je zaustavio 22 udarca kod rangersa vrijedan pomena bio je samo Lundquist.Treca utakmica u MSG atmosfera odlicna i pobjeda rangersa u zdanjim momentima golom Dubisnkog ,Henrik opet odlican kao i 4 linija NYR Avery/Boyle/Prust/Wolski velika borbenost i fanatizam na ledu.Gaborika nigdje kao ni Drury-ja koji je vise smetao na ledu.Kod capsa opet mladi golman je bio zapazen kao i Ovechkin asistencija i gol .U ovoj utakmici pad koncetracije odbrane capsa i fanaticnost rangersa je odlucila utakmicu.I onda dolazi cetvrta odlucujuca utakmica za mene je u ovdje citava serija bila odlucena.Rangersi su izgledali odlicno vladali su situacijom 40 minuta Dubinski je bio odlican Henrik takode cak je i Gabrik pokazivao znakove zivota.Fanovi su se sprdali sa trenerom capsa skandirajuci "can you hear us?"Medutim BB se je posljednji smijao kada je dosao treci period.Period koji su capsi u potpunosti dobili u svakom smilslu.Stigli su zaostatak od 3 gola i odveli utakmicu u 2 produzetka.Mlada ekipa NYR je pocela pucati po savovima i nije mogla odbraniti vodstvo od 3 gola.Gaborik u drugom OT pravi veliku gresku prakticno dodajuci pak Chimeri sto ovaj pretvara u gol tu je sve bilo zavrseno sto se tice ove serije PO.Ostalo je jos jedna utakmica medutim sve je bilo jasno rangersi su bili u ponoru iz kojeg nisu mogli izaci.Petu utakmicu su capsi rutinski priveli kraju .Washington je dominirao cijeli mec rangersi nisu imali snage da se vrate u utakmicu i seriju.Zasluzena pobjeda capsa od 3-1 i zasluzen prolaz dalje.Na kraju mozemo rezimirati prosla je bolja ekipa Washington je pokazao da je jedan od favorita za kup.Imaju odlicnu prvu i drugu liniju odlican PP, igraju dobru defanzivu ,dobar mladi golman koji se odlicno nosi sa pritiskom , imaju pravog trenera koji zna sve folove svog posla i normalno najboljeg hokejasa na svijetu barem dok se Sidney ne vrati.Sto se tice Bleushirts-a mnogo je faktora uticalo na ovakav kraj sezone.Prvo sto su ostali bez Cally-a pred sam PO jednostavno covjek je pravi lider na ledu.Druga stvar u playoff-u nije dovoljan samo vrhunski golman neko mora i zabiti gol protivniku.Tu dolazimo do trece stvari nedostatak pravog goalscorer-a Gaborik je bio nevidljiv u ovoj seriji osim povremenih bljeskova ne bi bilo fer sve svaliti na njegova leda ali jednostavno slovak je morao mnogo mnogo bolje.Cetvrta stvar je PP koji je bio ocajan ovako igrati PP je smijesno.I na kraju mozda i najbitnija stvar za NYR je mladost .Ova ekipa tek stice PO iskustvo jednostavno ovo je bio maksimum od njih.Nadati se je da ce nukleus ovog tima ostati na okupu uz dovodenje jednog ili dva superstara pokusati osvajanje kupa u iducim sezonama.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od SymphonyX Ned Apr 24, 2011 3:48 pm

Vidim da se gore moje ime pominje u nekom kontekstu i to me brine,mnogo me to brine.Ja vec pisem,tako da bas nemam vremena za takve stvari.Mec sinoc nisam gledao jer sam bio kod drugarice na opijanju.Onog trenutka kad je postalo izvjesno da Callahan nece igrati u PO,shvatio sam da nemamo sanse.Izgubili smo najproduktivniju liniju,nema tu sta vise da se kaze.Girardi zasluzuje spomenik u centru NY zbog svega sto je uradio tokom ove sezone.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od Augment Ned Apr 24, 2011 6:33 pm

dobro. ispali su od jace ekipe. nemaju za cim da zale osim mozda po kukavickoj igri u napadu. zao mi rangersa ali ispali su od buducih prvaka istoka [You must be registered and logged in to see this image.]
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od Che Ned Apr 24, 2011 10:16 pm

SymphonyX ::Vidim da se gore moje ime pominje u nekom kontekstu i to me brine,mnogo me to brine.Ja vec pisem,tako da bas nemam vremena za takve stvari.Mec sinoc nisam gledao jer sam bio kod drugarice na opijanju.Onog trenutka kad je postalo izvjesno da Callahan nece igrati u PO,shvatio sam da nemamo sanse.Izgubili smo najproduktivniju liniju,nema tu sta vise da se kaze.Girardi zasluzuje spomenik u centru NY zbog svega sto je uradio tokom ove sezone.
Ma ko je tebe spominjao uopste.. Rolling Eyes

Augment ::dobro. ispali su od jace ekipe. nemaju za cim da zale osim mozda po kukavickoj igri u napadu. zao mi rangersa ali ispali su od buducih prvaka istoka [You must be registered and logged in to see this image.]
Slazem se..
Gledao sam snimak danas, Rangersi apsolutno nisu zasluzili prolaz, niti pobedu.. Jednostavno, nisu bili bolji ni u jednom delu igre.. Sem blokiranim sutevima.. Rolling Eyes

@ backy
Hvala care, stavljam na portal.. OK

edit: finalna verzija.. Very Happy Ubio si me sa velikim slovima, ali svaka cast za tekst.. Bravo

Rezime serije
|1| Capitals 4 - 1 Rangers |8|
1/4 Istoka


[You must be registered and logged in to see this image.]

U ovu PO seriju capitalsi su usli kao prva ekipa istoka i normalno kao apsolutni favorit ne samo serije nego i kupa. S druge strane rangersi su izborili PO zahvaljujuci Tampi koja je dobila Carolina-u direktnog konkurenta NYR u utrci za PO. U regularnom dijelu rangersi su 3 puta dobili capse jednom 6-0 i jednom cak 7-0 medutim to im nista nece znaciti kada pocne playoff. Ispalo je da su Capsi regularni dio igrali pomalo pod kocnicom mudro tempirajuci dizanje forme na kraju regularnog dijela i pocetka PO serije. U prvoj utakmici u Verizon centru Rangersi su usli bez svog kapitena i vode ekipe R. Callahan-a zbog povrede to ce se pokazati kao jedan od odlucujuci faktora u ovoj seriji. New York je s pravom ocekivao od Gaborika, Drurya i Lundquista da preuzmu odgovornost. S druge strane Capsi su bili u punoj snazi sa svim svojim zvijezdama Ovechkin,Semin Green itd. Prva utakmica je donijela naznake kako ce se ova serija odvijati. U prva dva perioda capsi bili veoma oprezni igrali su iskljucivo defanzivno. Utrecem periodu NYR su dali gol preko Gilroy-a uzvratio je Ovechkin i utakmica je otisla u produzetak. U produzetku je dosla do izrazaja pojedinacna kvaliteta Capsa i neiskustvo Rangersa.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Washington dobija prvu utakmicu i vodi sa 1-0 u seriji. Druga utakmica donijela je jos jednu pobjedu Capsa . Washington je ponovo dobro igrao defanzivu rangersi su vise kontrolisali pak ali nisu mogli probiti odbranu Bruce Boudreau-a. Washington se inace identifikuje sa ofanzivnim hokejom medutim u ovoj seriji su pokazali da su nadogradili svoju igru sa veoma jakom odbranom. Ime M. Neuvirth je iskocilo u ovoj utakmici mladi golman caps je zaustavio 22 udarca kod rangersa vrijedan pomena bio je samo Lundquist. Treca utakmica u MSG atmosfera odlicna i pobjeda Rangersa u zdanjim momentima golom Dubisnkog , Henrik opet odlican kao i 4 linija NYR Avery/Boyle/Prust/Wolski velika borbenost i fanatizam na ledu. Gaborika nigdje kao ni Drury-ja koji je vise smetao na ledu. Kod Capsa opet mladi golman je bio zapazen kao i Ovechkin asistencija i gol. U ovoj utakmici pad koncetracije odbrane capsa i fanaticnost rangersa je odlucila utakmicu. I onda dolazi cetvrta odlucujuca utakmica za mene je u ovdje citava serija bila odlucena. Rangersi su izgledali odlicno vladali su situacijom 40 minuta Dubinski je bio odlican Henrik takode cak je i Gabrik pokazivao znakove zivota. Fanovi su se sprdali sa trenerom capsa skandirajuci "can you hear us?". Medutim BB se je posljednji smijao kada je dosao treci period. Period koji su capsi u potpunosti dobili u svakom smilslu. Stigli su zaostatak od 3 gola i odveli utakmicu u 2 produzetka. Mlada ekipa NYR je pocela pucati po savovima i nije mogla odbraniti vodstvo od 3 gola.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gaborik u drugom OT pravi veliku gresku prakticno dodajuci pak Chimeri sto ovaj pretvara u gol tu je sve bilo zavrseno sto se tice ove serije PO.
Ostala je jos jedna utakmica medutim sve je bilo jasno Rangersi su bili u ponoru iz kojeg nisu mogli izaci. Petu utakmicu su Capsi rutinski priveli kraju. Washington je dominirao cijeli mec rangersi nisu imali snage da se vrate u utakmicu i seriju. Zasluzena pobjeda Capsa od 3-1 i zasluzen prolaz dalje. Na kraju mozemo rezimirati prosla je bolja ekipa Washington je pokazao da je jedan od favorita za kup. Imaju odlicnu prvu i drugu liniju odlican PP, igraju dobru defanzivu, dobar mladi golman koji se odlicno nosi sa pritiskom, imaju pravog trenera koji zna sve folove svog posla i normalno najboljeg hokejasa na svijetu barem dok se Sidney ne vrati. Sto se tice Bleushirts-a mnogo je faktora uticalo na ovakav kraj sezone. Prvo sto su ostali bez Cally-a pred sam PO jednostavno covjek je pravi lider na ledu. Druga stvar u playoff-u nije dovoljan samo vrhunski golman neko mora i zabiti gol protivniku. Tu dolazimo do trece stvari nedostatak pravog goalscorer-a Gaborik je bio nevidljiv u ovoj seriji osim povremenih bljeskova ne bi bilo fer sve svaliti na njegova leda ali jednostavno slovak je morao mnogo mnogo bolje. Cetvrta stvar je PP koji je bio ocajan ovako igrati PP je smijesno. I na kraju mozda i najbitnija stvar za NYR je mladost. Ova ekipa tek stice PO iskustvo jednostavno ovo je bio maksimum od njih. Nadati se je da ce nukleus ovog tima ostati na okupu uz dovodenje jednog ili dva superstara pokusati osvajanje kupa u iducim sezonama.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Game 1: NYR 1, WAS 2 OT
Game 2: NYR 0, WAS 2
Game 3: WAS 2, NYR 3
Game 4: WAS 4, NYR 3 2OT
Game 5: NYR 1, WAS 3
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od Che Pon Apr 25, 2011 12:13 am

Tortorella je nagradjen za sve ovo tako sto su mu produzili ugovor.. Zato je i na mom avataru Rolling Eyes... (salim se, na avataru je zato sto je kul.. Pijem kafu i chiluje)

Coach John Tortorella has received an extension from the New York Rangers that is thought to be three years, according to a report in the New York Post.
According to the report, Tortorella, whose current contract was set to expire at the end of this season, and the Rangers reached a deal several months ago, but it has yet to be announced.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od Бледолики Pon Apr 25, 2011 1:34 am

Rendzeri su kul tim, imaju trenera ludaka ali stvarno nisu bili za plej of. Mislim da bi Karolina bila opasan rival Vasingtomu i da bi serija bila neizvesna, pa cak bi i Toronto mislim bio jaci protivnik nego oni. Ali eto bili su tu, dali su svoj maksimum i sad aj' na golf.
Бледолики
Бледолики
Enforcer
Enforcer

Posts : 805
Location : Haudenosaunee Kanata
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od VIX Pon Apr 25, 2011 1:44 am

Ja sam spominjao Simpha ali nisamo znao da on pise , a i to sto sam ja napisao bilo je samo nesto kao sugestija Dzombi [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od Marvin Pon Apr 25, 2011 1:45 am

Da je Callahan bio zdrav bili bi veca pretnja, ovako nista...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od Augment Pon Apr 25, 2011 1:47 am

Marvin ::Da je Callahan bio zdrav bili bi veca pretnja, ovako nista...

ma cini ti se.. da su imali i sidnija i malkina ispali bi jer je washington bio resen da ih pojede
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od VIX Pon Apr 25, 2011 1:52 am

Augment ::
Marvin ::Da je Callahan bio zdrav bili bi veca pretnja, ovako nista...

ma cini ti se.. da su imali i sidnija i malkina ispali bi jer je washington bio resen da ih pojede

Ma koji Sidny ili Malkin ( mada je rus ), tu je Ovi cale [You must be registered and logged in to see this image.]
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od SymphonyX Pon Apr 25, 2011 4:18 am

Marvin ::Da je Callahan bio zdrav bili bi veca pretnja, ovako nista...
Mnogo veca prijetnja,ali i ovako jebilo tijesnije nego sto to rezultat serije govori.Jos ne mogu da prezalim 4. mec Suv
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od backy Pon Apr 25, 2011 5:42 am

SymphonyX ::
Marvin ::Da je Callahan bio zdrav bili bi veca pretnja, ovako nista...
Mnogo veca prijetnja,ali i ovako jebilo tijesnije nego sto to rezultat serije govori.Jos ne mogu da prezalim 4. mec Suv
Mozda ali samo mozda bi bili vece prijetnja capsima da je Cally bio zdrav .
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od Lemieux Pon Apr 25, 2011 3:44 pm

Kad su vec Sunsi izduvali qrac u NBA,onda makar ovde da tim za koji navijam nesto uradi [You must be registered and logged in to see this image.]
Lemieux
Lemieux
AHL
AHL

Posts : 443
Godine : 30
Location : Sremska Mitrovica
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od Che Pon Apr 25, 2011 6:20 pm

Lemieux ::Kad su vec Sunsi izduvali qrac u NBA,onda makar ovde da tim za koji navijam nesto uradi [You must be registered and logged in to see this image.]
Kako navijas za Capse, a u profilu ti stoje Pensi.. Fejspalm joj Mellow
Msm, nije to neki greh, ali oni se kao od ove sezone ne podnose i to.. Rolling Eyes
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od Lemieux Uto Apr 26, 2011 12:22 am

mislim da mi je u negde 10-om postu na ovom forumu pisalo da navijam za capse (pogadjanje igraca ono,qrac palac)...a ovo nem pojma..moguce da kad sam pravio akaunt sam stavio da bi mi se slagalo sa nickom [You must be registered and logged in to see this image.]
Lemieux
Lemieux
AHL
AHL

Posts : 443
Godine : 30
Location : Sremska Mitrovica
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od Augment Uto Apr 26, 2011 2:22 am

znaci ti si krtica u redovima pensa? [You must be registered and logged in to see this image.]
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od Che Uto Apr 26, 2011 6:36 pm

Wtf.. Laughing

[You must be registered and logged in to see this image.]
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od Marvin Uto Apr 26, 2011 7:03 pm

Ja sam jos gore reagovo...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers - Page 5 Empty Re: East 1/4: (1) Capitals vs. (8) Rangers

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu