NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liga Srbije

+27
hanson44
Yorick
Nemanja_93
Grof Bronza
stele70
TUTI FRUTI
Breznjev
Hororelf
Rista Ris
MUĆKE
Galence
Marvin
Patrick Kane
C of Red
rhadamanth
Sima90
prlapan
maminho
kb8
VIX
OHK Beograd
collymore10
Liverpool FC
Koleman994
SymphonyX
FILIP31
Che
31 posters

Strana 4 od 27 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Sledeći

Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Liverpool FC Ned Jan 29, 2012 12:02 am

Zamolio bih Vas da se ne svadjate ovde. Takve stvari resite preko pm-a. Ako nije problem.


Liga Srbije - Page 4 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Sima90 Ned Jan 29, 2012 12:05 am

Liverpool FC ::Zamolio bih Vas da se ne svadjate ovde. Takve stvari resite preko pm-a. Ako nije problem.

Na mene uvek mozes da racunas. Ja sam ovim zavrsio. Ovde cemo valjda dikutovati o hokeju a ne o necemu drugom. Pozdrav!!! Cool
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Sima90 Ned Jan 29, 2012 12:09 am

Mladi Jesenice odustali od takmicenja iz finansijskih razloga. Shocked To znaci da se ekipa Maribora direktno plasirala u polufinale.
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Che Ned Jan 29, 2012 12:36 am

Jebi se LFC, sto prekidas dobru svadju.. Pijem kafu i chiluje Taman su se ljudi aktivirali i sve.. Pijem kafu i chiluje
Sto se mene tice.. Ja nikad ne citam srpsku wikipediju, tako da ono.. Laughing Sve na engleskom...
Ali ne razumem.. Simo, jel si ti pisao samo o nasem hokeju na srpskoj wiki, ili si pisao i engleski wiki?
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Liverpool FC Ned Jan 29, 2012 12:41 am

Dzomba ::Jebi se LFC, sto prekidas dobru svadju.. Liga Srbije - Page 4 147869 Taman su se ljudi aktivirali i sve.. Liga Srbije - Page 4 147869
Sto se mene tice.. Ja nikad ne citam srpsku wikipediju, tako da ono.. Liga Srbije - Page 4 344871 Sve na engleskom...
Ali ne razumem.. Simo, jel si ti pisao samo o nasem hokeju na srpskoj wiki, ili si pisao i engleski wiki?

Liga Srbije - Page 4 329102 Liga Srbije - Page 4 329102 Liga Srbije - Page 4 329102 Liga Srbije - Page 4 329102 Liga Srbije - Page 4 647483 Liga Srbije - Page 4 42622


Liga Srbije - Page 4 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Che Ned Jan 29, 2012 12:42 am

Svi rezultati obrisani... Ceskam bradu To je glupo... Pijem kafu i chiluje
I to sto Maribor nema protivnika... Msm, dajte molim vas, zar neko nije mogo da igra radi reda protiv Maribora... Laughing

...

Pitanje je sad sta je tu bolje.. Ceskam bradu Da imaju prazno, ili da imaju PO utakmice, kakve god da su...
Videcemo... Ja msm da mi njih mozemo da tucemo, ali bice zajebano zbog njihovog domaceg leda...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Che Ned Jan 29, 2012 12:42 am

Pa eto, vidis da si se i ti aktivirao... Pre ovoga ne secam kad sam te video da si napisao normalan post... Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Sima90 Ned Jan 29, 2012 12:47 am

Dzomba ::Jebi se LFC, sto prekidas dobru svadju.. Pijem kafu i chiluje Taman su se ljudi aktivirali i sve.. Pijem kafu i chiluje
Sto se mene tice.. Ja nikad ne citam srpsku wikipediju, tako da ono.. Laughing Sve na engleskom...
Ali ne razumem.. Simo, jel si ti pisao samo o nasem hokeju na srpskoj wiki, ili si pisao i engleski wiki?

Samo srpsku. Uglavnom je to prevodjenje sa engleske ili ruske. Mada sam za nasu ligu i nase hokejase koristio neke sajtove. Nasi hokejasi ne postoje na engleskoj vikipediji. Evo jedan dobar clanak o Sidni Krozbiju http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D0%B4%D0%BD%D0%B8_%D0%9A%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B1%D0%B8

I od mene ne ocekujte svadju. Ja sam tolerantna osoba. Vrtim beli peskir
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Liverpool FC Ned Jan 29, 2012 12:47 am

Ja sam razocaran sto je Zvezda istupila. I sad sam ljut. Ne kaci se sa ljutim fanom Very Happy Very Happy Very Happy


Liga Srbije - Page 4 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od VIX Ned Jan 29, 2012 1:02 am

Kako je svet mali ... Liga Srbije - Page 4 344871

@ LFC

Nemoj biti razocaran , jedno punenje manje . Sad ih je ukupno 5 ( fudbal , rukomet , odbojka , basket i tenis/plivanje/rvanje ) , mnogo bi bilo i hokej gde smo realno za 3 klase iznad vas ... Liga Srbije - Page 4 147869
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Sima90 Ned Jan 29, 2012 1:04 am

Ja mislim da do finala necemo imati problema, a zatim u finalu uz malo muke mozemo da se ja mislim oprostimo od lige. Moje je misljenje da ce Partizan sledece godine preci u MOL ligu. Very Happy
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od OHK Beograd Ned Jan 29, 2012 3:38 am

Zasto? Ako neko ima nekih info,normalno je da cu traziti i izvor. A ako se neko zbog toga nadje uvredjen onda taj nije normalan.

Slazem se, ali oni na slapshotu su smatrali da trazenje podataka je provokacija.




@ Sima
Fale dve stvari tome clanku. Pod jedan, fali sto nemaju sezone od 1991. Gde su te sezone? Uklonio si ih. Govoris da pripadaju nekoj drugoj liga. Sto onda nestavis tu drugu ligu na listu bivsi liga u evropi? Smatras da je uredu da budu tri clanka umesto jednog clanka. Nema ni jedan dobar razlog sto da budu tri clanka.
To sto tvrdis da su moji clanci bedni - pa naravno da su bedni kad sam odlucio da prestanem da radim na njima pre nego sam ih zavrsio. Ipak je bitno da ima vise stranica na srpskoj vikipediji. Oces cirilicu kad je sve ostalo na latinici bilo? Lepo sam ti reko nema problema, ali onda nece biti ni jedan moj doprinos. Ja nisam nikog oterao niti sam to hteo, ali smatram da ako je nesto jednog pisma, onda treba da se nastavi da bude od tog pisma. Opet, ja nikog nisam nigde probao da oteram, ali necu ziv da podrzim neki nenormalan glupi potez kao podelu clanka o lige srbija na tri clanka.
A presvega, kako se secam, vec je postojao clanak o ligi srbije na latinici. To ti nije odgovaralo, pa si napravio novi na cirilici. Dakle optuzba da nevolis latinicu je osnovana.


Zamolio bih Vas da se ne svadjate ovde. Takve stvari resite preko pm-a. Ako nije problem.

Mozda mozes da pomognes. Covek tvrdi da je bilo tri lige hokeja u srbiji od 1991 do sada. Da smo sada u trecoj ligi. Dal se slazes? Mozda mislis da je bilo cetri ili pet? Mozda mislis da je bila jedna?
Nadam se da mislis da je bila jedna i da mozes da to priopcis ovom tipu koji zeli da umanji nas hokej.

Simo, jel si ti pisao samo o nasem hokeju na srpskoj wiki, ili si pisao i engleski wiki?
Samo srpsku. Uglavnom je to prevodjenje sa engleske ili ruske.

On radi samo na srpskoj, ili u drugim recima inferiornoj vikipediji. Ja sam prvi napravio ikakvu stranicu o nasem hokeju na engleskoj vikipediji. Pre toga nije nigde bila nikakva skupljena informacija o nasem hokeju. Nisam ni imao podatke ko je kad bio prvak sezone, pa sam ja pokrenuo taj ceo postupak prikupljavanja Marta 2009te godine, sto je valjda vise od godinu dana pre nego sto je sima cuo za hokej. Ipak, da nastavim pricu dogadjaja... Neki prijatelj moj je napravio stranicu na srpskoj i otisao. Ipak, ja sam onda poceo da i prevodim razne hokej liga clanke sa engleske vikipedije na srpsku. Sve je to tamo zbog mene, jer nebi bila ni jedna hokej stranica na srpskoj vikipediji da ja nisam krenuo sa time. Simi se svidelo pa je eto uzeo i prekopirao mnogo toga sto sam ja prethodno uradio na en wiki, ali je i dodao malo svoga u nekim mestima. Ali cinjenica ostaje, da je unakazio nas hokej na nasoj vikipediji, jer nema smisla da budu tri stranice o nasoj ligi ako je to samo jedna liga.






Simicu, napravio si jos jednu gresku....
http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BD:%D0%A5%D0%BE%D0%BA%D0%B5%D1%98%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D0%BE%D0%B2%D0%B8_%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B5
Beostar i Tas jos uvek postoje kao klubovi. Rade sa juniorskim selekcijama ali jos uvek postoje. Neki bivsi klub je na primer OHK Beograd, a ima ih i vise.



Ja sam razocaran sto je Zvezda istupila. I sad sam ljut. Ne kaci se sa ljutim fanom Liga Srbije - Page 4 260887 Liga Srbije - Page 4 260887 Liga Srbije - Page 4 260887

To su namerno tako odlucili. Ja mislim da trebaju da otvoreno kazu da ih nezanima seniorski hokej publici. Da ljudi neracunaju na njih za to. Ta odluka da napuste seniorski hokej je davno napravljena. Pitanje je dal je to stalna odluka... ja mislim da ce mozda opet ulagati u seniorski hokej kad bude sin od glavnog sponsora bio malo stariji. Partizan funcionise zato sto sin od glavnog finansijera voli hokej, Pitanje je dal ce sin od zvezdinog finansijera da takodje voli hokej. Kako ja gledam, to ulaganje je u drugim recima neka zabava za njih. Da ovi u partizanu vole hokej ulagali bi i za nize kategorije, ali boli ih uvo - ulagali su sve dok sincic nije porastao. Brinem se da se to nedesi zvezdi, da takodje napuste ulaganje zbog toga sto sincic odraste.

Sad takodje je problem sto funcionise sistem tako sto ceo klub zavisi od nekog bogatasa. Kad je bogatas/finansijer HK Novog Sada otiso u zatvor klub se zatvorio. Kad se bogatas od HK Vojvodine sklonio, klub je maltene propao i sad je skoro ugasen. Jedini nacin za razvoj hokeja u Srbiji je podrska onima koji stvarno vole hokej... organizacije poput Spartaka, Viteza, HK NS Stars, i Beostara. Svi ovi ostali bogatasi imaju vise nego dovoljno para da naprave mnogo novih klizacki arena. A nezanima ih da to urade. Ako ista rade, rade na tome da neomoguce hokejasima da igraju hokej - namerno su uradili sta su sve mogli da sprece Vitez da postoji prosle godine na primer.

Situacija je vrlo beda i ocajna, i smatram da treba da IIHF nekako kazi savez zato sto ih nezanima da urade nesto da se poboljsa stanje. Neznam sta je resenje, ali je stvarno mizerno stanje i nevidim da ce biti bolje u blizoj boducnosti. Liga Srbije - Page 4 276604

Ja bi voleo videti hokej klub u Nisu. Tamo su pre neku godinu digli ledenu dvoranu. Tako da kad bude izgradjen autoput do Sofije mogli bi mozda da imamo neki mali tim u Bugarskoj ligi... tuzno je da se tako gleda ali jebiga, verujem vise u bednu bugarsku ligu nego u ove volove koji su nasu maltene unistili. I na to sve usudjuju se da daju neku nenormalnu nadu da Partizan igra u EBEL ligi. Ako ista, smatram da Slohokej treba da izbaci Partizana. Sto to kazem? Pa, zar nepocinju igrati ligu jedno dve ili tri nedelje kasnije svake godine? Nema adekvatna infrastruktura da pocnu na vreme. Nek bogatas finansira novu arenu - moze ih napraviti koliko oce ako zeli. To bi bilo super za nas hokej. Ali nece... zabole ih uvo. Liga Srbije - Page 4 276604

edit: Simo, izvinjavem se, kad se pogleda ukupna slika nas hokej je toliko oronuo da je smao logicno da se umanji jos vise, delici ga na tri lige. Imas pravo. Liga Srbije - Page 4 260887 Dal je dobar potez... al nek bude ovako lose dok nekog dana ako bog da da se hokej bolje organizuje. Medjutim, cirilizaciju necu da podrzim necu, jer mi tastatura ide na latinici.
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od OHK Beograd Ned Jan 29, 2012 4:03 am

Sima90 ::Ja mislim da do finala necemo imati problema, a zatim u finalu uz malo muke mozemo da se ja mislim oprostimo od lige. Moje je misljenje da ce Partizan sledece godine preci u MOL ligu. Liga Srbije - Page 4 260887

Kako ce da udje u MOL kad MOL zahteva da ima led mesec dana pre nego sto ga ima u Pioniru? Nemamo infrastrukturu za MOL. Nezaboravi da je MOL vec odbio Partizana. Sta se promenilo da bi ih primili za sledecu sezonu? Nevidim sto bi uopste uzeli ucestvovanje Partizana u razmatranje. Liga Srbije - Page 4 276604

Presto sam da gledam TV prenos Partizana u Slohokeju. Ali ipak, pre kad sam gledao su ovi supni komentatori nesto srali o Partizanov ulaz u EBEL ligu za ovu godinu. Dal jos uvek pricaju o ulazak u EBEL ili je promenili bajku malo, da se uzali u MOL?
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Sima90 Ned Jan 29, 2012 10:21 am

[quote="OHK Beograd"][quote]

Simicu, napravio si jos jednu gresku....
http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BD:%D0%A5%D0%BE%D0%BA%D0%B5%D1%98%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D0%BE%D0%B2%D0%B8_%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B5
Beostar i Tas jos uvek postoje kao klubovi. Rade sa juniorskim selekcijama ali jos uvek postoje. Neki bivsi klub je na primer OHK Beograd, a ima ih i vise.

Nisam nikakav Simic vec se zovem Marko Stanojevic, a nadiak mi je Sima. Tapsem sa kapom Hoces broj licne karte? Vrtim se u krug Te clanke sam ja uradio tako da znam da li klub funkcionise ili ne. I dva puta su veci od tvojih na engleskoj. Ma ti si covek koji je poznat kao neko ko radi i na engleskoj, i na srpskoj i na hrvatskoj vikipediji i samo tako nastavi a ovde cemo mi da raspravljamo o hokeju, a ne o tebi i meni. Sve sto te interesuje o vikipediji posalji mi tamo poruku. Ovo je kraj. Vise ti necu odgovarati. Naocare za sunce
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Sima90 Ned Jan 29, 2012 10:31 am

OHK Beograd ::

Kako ce da udje u MOL kad MOL zahteva da ima led mesec dana pre nego sto ga ima u Pioniru? Nemamo infrastrukturu za MOL. Nezaboravi da je MOL vec odbio Partizana. Sta se promenilo da bi ih primili za sledecu sezonu? Nevidim sto bi uopste uzeli ucestvovanje Partizana u razmatranje. Liga Srbije - Page 4 276604

Presto sam da gledam TV prenos Partizana u Slohokeju. Ali ipak, pre kad sam gledao su ovi supni komentatori nesto srali o Partizanov ulaz u EBEL ligu za ovu godinu. Dal jos uvek pricaju o ulazak u EBEL ili je promenili bajku malo, da se uzali u MOL?

Ove godine Partizan je trebao da udje u MOL ligu, ali zbog evropskog prvenstva u odbojci nije mogao da se postavi led. Hoces kako bi mi istoricari rekli izvor o tome. Pijem kafu i chiluje

A prenos u Slohokeju gotovo i da nema. Ne Sad ce poceti kad krene plej-of. Smile
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Che Ned Jan 29, 2012 4:11 pm

Brate, OHK, zasto si tolko negativan uvek.. Pijem kafu i chiluje
...
Zasto nebi usli u MOL.. Ja msm isto da hoce.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Che Ned Jan 29, 2012 4:19 pm

Obozavam ove svadje.. Cak sam i ceo OHKov post procitao.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od OHK Beograd Ned Jan 29, 2012 5:46 pm

Brate, OHK, zasto si tolko negativan uvek.. Liga Srbije - Page 4 147869
...
Zasto nebi usli u MOL.. Ja msm isto da hoce.. Liga Srbije - Page 4 147869

Uvek pocinju Slohokej ligu kasno, 2-3 nedelje. Ako to pocinju kasno uvek, kako ce tek uci u MOL? kod MOLa nedopustaju to kasno kretanje.
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od OHK Beograd Ned Jan 29, 2012 5:50 pm

Dzomba ::Obozavam ove svadje.. Cak sam i ceo OHKov post procitao.. Liga Srbije - Page 4 147869


Ovo je multi svadja. Deo za vikipediju, deo za uzasno stanje hokeja, i sad mozemo i da dodamo trece. ^^


I dva puta su veci od tvojih na engleskoj. Ma ti si covek koji je poznat
kao neko ko radi i na engleskoj, i na srpskoj i na hrvatskoj vikipediji

Ustvari nemoguce. Banovan sam na engleskoj zato sto neki pro-hrvatski trolovi nisu hteli da prihvate realnost da su srbi bili vecina u partizanima. Namerno mi uklanjanju izvore i na to su nagradjeni dok sam ja baniran. Smatrao sam da je vaznija ova istorija nego bilo koji sport, pa jebiga, wiki nevoli istinu ni pravdu, vec da nema svadje. Rezultat je da sam banovan.


Sta ti kazes dzomba, dal su bile tri hokej lige u srbiji, ili samo jedna?
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od rhadamanth Ned Jan 29, 2012 6:10 pm

realno, za mol bi morali da gaze slohokej, a to i nije bas slucaj Sad
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Liverpool FC Ned Jan 29, 2012 6:29 pm

Sta je MOL Very Happy


Liga Srbije - Page 4 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od OHK Beograd Ned Jan 29, 2012 6:52 pm

starbuck ::realno, za mol bi morali da gaze slohokej, a to i nije bas slucaj Liga Srbije - Page 4 276604

Pa par dana pred plej-off dovedu par rusa ili nekih stranaca pa lako pregaze sve do kraja. :/
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Sima90 Ned Jan 29, 2012 7:26 pm

Moje misljenje da bi i u nasoj ligi mogla da se organizuje neka normalna liga, a da je ocito problem u savezu. Palica u glavu Pa pogledajte Hrvate i oni imaju 4 kluba. Igraju Mladost, Zagreb i Medvescak drugi tim. Cetrvti klub je Sisak koji sluzi za gol razliku. On cak kao i Spartak kod nas nema ledenu dvoranu. Poceli na vreme, igraju do sredine marta, 18 kola. Sve se moze kad se hoce. Cool
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od rhadamanth Ned Jan 29, 2012 8:01 pm

OHK Beograd ::
starbuck ::realno, za mol bi morali da gaze slohokej, a to i nije bas slucaj Liga Srbije - Page 4 276604

Pa par dana pred plej-off dovedu par rusa ili nekih stranaca pa lako pregaze sve do kraja. :/

ali to nije dugorocno resenje. a cak ni ne garantuje gazenje Ne
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od VIX Ned Jan 29, 2012 8:27 pm

Garantuje gazenje ako dovedu Ruse , pogledajte Popravka ... Liga Srbije - Page 4 147869 Liga Srbije - Page 4 545849
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 4 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 27 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu