NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liga Srbije

+27
hanson44
Yorick
Nemanja_93
Grof Bronza
stele70
TUTI FRUTI
Breznjev
Hororelf
Rista Ris
MUĆKE
Galence
Marvin
Patrick Kane
C of Red
rhadamanth
Sima90
prlapan
maminho
kb8
VIX
OHK Beograd
collymore10
Liverpool FC
Koleman994
SymphonyX
FILIP31
Che
31 posters

Strana 5 od 27 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Sledeći

Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od OHK Beograd Ned Jan 29, 2012 8:37 pm

Sima90 ::Moje misljenje da bi i u nasoj ligi mogla da se organizuje neka normalna liga, a da je ocito problem u savezu. Liga Srbije - Page 5 124188 Pa pogledajte Hrvate i oni imaju 4 kluba. Igraju Mladost, Zagreb i Medvescak drugi tim. Cetrvti klub je Sisak koji sluzi za gol razliku. On cak kao i Spartak kod nas nema ledenu dvoranu. Poceli na vreme, igraju do sredine marta, 18 kola. Sve se moze kad se hoce. Liga Srbije - Page 5 318616

Spartak nema leda do decembra.
Vojvodina... ko zna sta se desava u tom raspalom klubu.

Dok u Beogradu Zvezdu nezanimaju seniori, a oboje Zvezda i Partizan mrze Viteza. Tako kako moze da se ista uradi u ovim tuznim okolnostima?

Cak je juniorska liga totalno oronula. Juniorski timovi neigraju medjusobno, svi igraju u juniorskim ligama u sloveniji ili madjarskoj.

Katastrofa, koja ima mnogo vece probleme nego samo sa savezom.


Sve se moze kad se hoce.

Ne bas. Ako se nehoce da se deli liga na tri umesto da bude jedna... tu onaj koji zeli da deli pobedjuje.
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od OHK Beograd Ned Jan 29, 2012 8:40 pm

starbuck ::ali to nije dugorocno resenje. a cak ni ne garantuje gazenje Liga Srbije - Page 5 773921

Slazem se. Ali hej, nemamo uslove za ista bolje. Sad
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od rhadamanth Ned Jan 29, 2012 9:51 pm

sto jes' jes' Sad
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Che Ned Jan 29, 2012 10:34 pm

Kao prvo, znamo zasto su ove sezone kasnili. Proslih se ne secam da je bilo nekih problema.
...
Kao drugo, nema to veze dal ti gazis SloHokej ili ne.. Rolling Eyes Kakve to veze ima?
Dok ne igras sa jacima, ne mozes ni ti da budes jaci...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Che Ned Jan 29, 2012 10:47 pm

OHK Beograd ::Sta ti kazes dzomba, dal su bile tri hokej lige u srbiji, ili samo jedna?
Bile su tri drzave, a manje-vise ista liga, kolko znam..
...
Dalje ne bih ulazio, jer se ne razumem, iskreno.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Liverpool FC Ned Jan 29, 2012 11:06 pm

Dzomba ::
OHK Beograd ::Sta ti kazes dzomba, dal su bile tri hokej lige u srbiji, ili samo jedna?
Bile su tri drzave, a manje-vise ista liga, kolko znam..
...
Dalje ne bih ulazio, jer se ne razumem, iskreno.. Liga Srbije - Page 5 147869
+1


Liga Srbije - Page 5 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od OHK Beograd Ned Jan 29, 2012 11:22 pm

Dzomba ::Kao prvo, znamo zasto su ove sezone kasnili. Proslih se ne secam da je bilo nekih problema.
...
Kao drugo, nema to veze dal ti gazis SloHokej ili ne.. Liga Srbije - Page 5 252768 Kakve to veze ima?
Dok ne igras sa jacima, ne mozes ni ti da budes jaci...

Ove sezone je bila jos jedna nedelja duza nego proslih. Uvek je kasnjenje. Pa, nije ni bilo leda za trening... dok su ostali trenirali pre pocetka lige ovi nasi nisu.

Kako bi tek bilo da Beostar im nije dao svoju arenu za koju utakmicu/trening?
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Sima90 Ned Jan 29, 2012 11:27 pm

OHK Beograd ::

Spartak nema leda do decembra.
Vojvodina... ko zna sta se desava u tom raspalom klubu.

Dok u Beogradu Zvezdu nezanimaju seniori, a oboje Zvezda i Partizan mrze Viteza. Tako kako moze da se ista uradi u ovim tuznim okolnostima?

Cak je juniorska liga totalno oronula. Juniorski timovi neigraju medjusobno, svi igraju u juniorskim ligama u sloveniji ili madjarskoj.

Katastrofa, koja ima mnogo vece probleme nego samo sa savezom.


Ne bas. Ako se nehoce da se deli liga na tri umesto da bude jedna... tu onaj koji zeli da deli pobedjuje.

Po cemu ti zakljucujes da Partizan i Zvezda mrze Viteza?? Pijem kafu i chiluje Dalje, nisam siguran da Spartak nema led. Pa 28.12 je igran mec protiv Partizana. Evo crno na belo http://hkspartak.orgfree.com/ Cool Jedino ako ga nisu sklonili posle nove godine, u sta ne verujem. Ne I zasto si uvek negativan. Zao Da li te jos boli sto si izbacen sa vikipedije na nekoliko dana. Crveni karton Ko gubi ima šravo da se ljuti. Vrtim beli peskir I mani se vise vikipedije i daj da komentarisemo hokej, to ti je moj savet. U zdravlje
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Sima90 Ned Jan 29, 2012 11:33 pm

OHK Beograd ::
Ove sezone je bila jos jedna nedelja duza nego proslih. Uvek je kasnjenje. Pa, nije ni bilo leda za trening... dok su ostali trenirali pre pocetka lige ovi nasi nisu.

Kako bi tek bilo da Beostar im nije dao svoju arenu za koju utakmicu/trening?

Ti ne razumes srpski. Fejspalm joj Ove godine led nije bio postavljen zbog evropskog prvenstva u odbojci. Koliko puta da kazem. Drugo, veci deo Partizan je pripreme sproveo u Bugarskoj. A u pingvin hali je odigrao jednu utakmicu. Jeaaaa
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Che Ned Jan 29, 2012 11:49 pm

I to 3 nedelje, a ne jedna se kasnilo, ako se dobro secam. Jer je trebalo spremiti valjda i sve to za tu odbojku..
Ja se proslih sezona ne secam da smo mi nesto propustali pocetak sezone.. Ne znam, mozda se varam.. Pojma nemam
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od OHK Beograd Pon Jan 30, 2012 12:51 am

Mrze viteza zato sto su prosle godine sprecili da vitez bude prijavljen da igra. Ove godine nisu mogli da ga sprece jer je vitez i onako imao vise igraca. Mozda nisi dobro pratijo hokej prosle sezone.

Reko sam da spartak inace nema leda do decembra, ne da nema nikad led. Okej, malo sam preuvelicao. Inace nema leda do kraja novembra. Liga nasa je trebala da pocne krajem blizu krajem novembra. Tad kad je liga trebala da pocne, spartak je imao prvi trening na ledu.



Ustase na negleskoj vikipediji su me izbacile dugotrajno. Cak je admin priznao daj e napravio gresku sto je me banovao ali opet to nevredi. Nemogu da podnesu akademske izvore koji kazu da su partizani uglavnom bili srbi. A sto se tice srpske vikipedije, nisam banovan nego nemam vise volje od tad kad si poceo da poremeces stvari. Na primer, slohokej si maltene prekopirao sa engleske vikipedije, sto sam ja vec napravio pre tebe. Razz Predlazem ti da spojis tri hokej lige srbije da bude jedna liga, posto nisu bile tri lige.





Ja sam nekad bio vrlo veliki optimista za srpski hokej. Ali sam onda postao realan, i zaista je stanje uzasno. Smatram da je najvno ocekivati nesto mnogo. Covece, neznamo ni ko igra za hk vojvodinu, dotle je spalo...
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od VIX Pon Jan 30, 2012 12:56 am

Citajuci postove OHK-a namece se samo od sebe jedno pitanje ...

Zasto Zvezdi i Partizanu smeta bas HK Vitez pa eto urotili su se protiv njega ?

Mozda ima bolji igracki kadar ( cisto sumljam ) od njih , ima veci budzet ( kako da ne ... Liga Srbije - Page 5 252768 ) ili je mozda neka druga stvar posredi ...
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od OHK Beograd Pon Jan 30, 2012 1:08 am

VIX ::Citajuci postove OHK-a namece se samo od sebe jedno pitanje ...

Zasto Zvezdi i Partizanu smeta bas HK Vitez pa eto urotili su se protiv njega ?

Mozda ima bolji igracki kadar ( cisto sumljam ) od njih , ima veci budzet ( kako da ne ... Liga Srbije - Page 5 252768 ) ili je mozda neka druga stvar posredi ...


Prosle godine je HK Vitez imao igrace ali nisu im dopustili. Ima neko glupo pravilo koje veze igraca za tim. U NHLu kad igrac zavrsi igranje postane free agent. Ali u srbiji ostanu neki papiri u klubu i jebiga, igrac je vezan za klub mislim bas dugo ako klub nehoce da mu da te papire. To je bio slucaj gde Zvezda i Partizan nisu hteli da puste nekim igracima da igraju, cak i ako ti igraci odavno nisu igrali za ni zvezdu ni partizan.

Zvezda je ovima sprecila... Dragan Djokic, Miodrag Pavlovic, Ljubomir Djordjevic

Partizan je ovima sprecio... Nikolic Nemanja, Jankovic Bogdan, Dunda Nikola


Sad zasto... to ti meni kazi. Moj zaklucak je da nezele da bude bolje stanje u hokeju u srbiji. Zele da drze hokej na niskom nivou ili nesto... nezele da imaju takmicenje da igraci imaju bilokoju drugu mogucnost nego da igraju samo za njih. Bas je tuzno. Zbog njih mnogo ovih igraca nisu igrali prosle sezone, i dakle nas hokej je isao u zaostatak. Sad
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od OHK Beograd Pon Jan 30, 2012 1:16 am

Ove godine led nije bio postavljen zbog evropskog prvenstva u odbojci. Koliko puta da kazem.

Nije to jedini razlog covece. To je samo jedan od razloga.
Covece nije bilo leda da uopste treniraju ni igraju bas dugo. Zar to nevidis? Vides sta dzomba kaze, morali su da idu cak u bugarsku jer nije bilo leda. Pitam se ja - sto ne Nis? Ali ipak... nema infrastrukture da bi poceli da treniraju i igraju na vreme.



Prosle godine...
11/09/2010, prva utakmica
26/09/2010, prva utakmica partizana

Dve nedelje kasnjenja.

edit: Ove sezone su slohokej timovi vec bili na ledu, trenirali, u septembru! Septembru!
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od VIX Pon Jan 30, 2012 2:31 am

Nas hokej vec odavno dise na aparatima i recimo skoro i da ne postoji ...

Ovo sto ti kazes u vezi pravila , igraca i klubova i to da radi svako sto mu se hoce mene ne cudi , zato sto nemamo ni savez ni neki red . rad ni disciplinu ...

Samo meni jos nije jasno zasto bi Partizan ili CZV hteli da hokej u zemlji nazaduje . a ne napreduje ...

Ako zelimo da imamo neku ligu moramo hitno reagovati i rad preusmeriti na klince , zato sto ova generacija sada pisi propalo ...

Jedino ocekujem da dobru karijeru napravi mali Aleksa Lukovic iz Partizana ...
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od OHK Beograd Pon Jan 30, 2012 2:38 am

Pa mislim da ih nezanima. Zvezdu nezanimaju seniori, tako da je im lakse da i neulazu mnogo u to. Izgledalo bi malo cudno da novi tim Vitez bez nicega, skoro nikakvih finansija postigne bolji rezultat od zvezde. Eto, valjda neulazu zato sto ih seniori nezanimaju. Prave pare od roditelja dece i eto. Liga Srbije - Page 5 731207

A Partizan... trenutni sistem im odgovara. Igraju u stranoj ligi, i uzmu ponekog igraca koji je dovoljno dobar - da, ima po neki koji nije na njihovom timu. Ali samo ako je poslusan, ako nije zabole ih cose, ima da neigra hokej vise nikad u zivotu. Tako da Vitez se im nesvidja zato sto moze da privuce nekog seniora od njih.

U sustini oboje klubovima odgovara ovaj glupi sistem gde jedan klub ima maltene monopoliju nad seniorima, a drugog kluba nezanimaju seniori.

Liga Srbije - Page 5 276604



Neko mi je rekao da ovi bogatasi verovatno moraju zbog politicki razloga da nesto ulazu u sport... pa eto rade to malo a mogu vise al ih nezanima... jer ipak nema mnogo para od hokeja u srbiji. Nema ledeni dvorana... Nedavno su napravili novu arenu u Nisu, ali jebiga, nije za hokej mislim.
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od rhadamanth Pon Jan 30, 2012 9:45 am

ne, jedini razlog sto leda nije bilo je to prvenstvo u odbojci i nista drugo. tamo devedesetih je bilo problema sa parama, pa niko nije bio lud da postavlja led u avgustu, a vec desetak godina unazad se to uglavnom radi. a to za proslu godinu sto pominjes, to je bilo zbog samog organizovanja hoce li se uopste igrati ta liga i problema sa savezom i slicnih gluposti.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od rhadamanth Pon Jan 30, 2012 9:54 am

kakva nova dvorana u nisu? zar nije to renoviran cair? i kakve veze oni sa ledom imaju???
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Sima90 Pon Jan 30, 2012 1:06 pm

OHK Beograd ::

Nije to jedini razlog covece. To je samo jedan od razloga.
Covece nije bilo leda da uopste treniraju ni igraju bas dugo. Zar to nevidis? Vides sta dzomba kaze, morali su da idu cak u bugarsku jer nije bilo leda. Pitam se ja - sto ne Nis? Ali ipak... nema infrastrukture da bi poceli da treniraju i igraju na vreme.

Ja sam rekao da su bili u Bugarskoj a ne Dzomba. Palica u glavu
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od OHK Beograd Pon Jan 30, 2012 2:38 pm

starbuck ::kakva nova dvorana u nisu? zar nije to renoviran cair? i kakve veze oni sa ledom imaju???

Ne, ali se zove takodje Cair.

http://www.politika.rs/rubrike/ostali-komentari/t16933.lt.html

Liga Srbije - Page 5 Klizaliste-1

http://www.sccair.rs/index.php?option=content&task=view&id=150&Itemid=185
Liga Srbije - Page 5 Kli1
Liga Srbije - Page 5 Kli3
Liga Srbije - Page 5 Sc_cair_zimi_l
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Sima90 Pon Jan 30, 2012 2:44 pm

OHK Beograd ::
Ne, ali se zove takodje Cair.

http://www.politika.rs/rubrike/ostali-komentari/t16933.lt.html

Liga Srbije - Page 5 Klizaliste-1

http://www.sccair.rs/index.php?option=content&task=view&id=150&Itemid=185
Liga Srbije - Page 5 Kli1
Liga Srbije - Page 5 Kli3
Liga Srbije - Page 5 Sc_cair_zimi_l

O lepo. Very Happy Nesto pozitivno u nasem hokeju. Bravo
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od OHK Beograd Pon Jan 30, 2012 2:46 pm

starbuck ::ne, jedini razlog sto leda nije bilo je to prvenstvo u odbojci i nista drugo. tamo devedesetih je bilo problema sa parama, pa niko nije bio lud da postavlja led u avgustu, a vec desetak godina unazad se to uglavnom radi. a to za proslu godinu sto pominjes, to je bilo zbog samog organizovanja hoce li se uopste igrati ta liga i problema sa savezom i slicnih gluposti.

Nesto ove godine, nesto one godine... sta ce biti sledece godine da mi da znam. :/
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Che Pon Jan 30, 2012 2:47 pm

starbuck ::ne, jedini razlog sto leda nije bilo je to prvenstvo u odbojci i nista drugo. tamo devedesetih je bilo problema sa parama, pa niko nije bio lud da postavlja led u avgustu, a vec desetak godina unazad se to uglavnom radi. a to za proslu godinu sto pominjes, to je bilo zbog samog organizovanja hoce li se uopste igrati ta liga i problema sa savezom i slicnih gluposti.
Ja sam isto tako mislio. ...
Nema problema sa ledom. A oce oni da plate..
Pa, jbt., vise im se isplati da plate led ovde i u avgustu, nego da idu u Bugarsku i da tamo njima daju pare..
Zdrava logika.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Che Pon Jan 30, 2012 2:54 pm

VIX ::Nas hokej vec odavno dise na aparatima i recimo skoro i da ne postoji ...
Jel ti govoris o srpskom ili makedonskom hokeju..?? Seljak Laughing

Ledena Dvorana Cair.. Kao i Ledena Dvorana Pionir...
Al kolko vidim, tribina bez.. Sto je i razumljivo, to je samo zatvoreno klizaliste, pre svega..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od OHK Beograd Pon Jan 30, 2012 2:56 pm

Sima90 ::O lepo. Liga Srbije - Page 5 260887 Nesto pozitivno u nasem hokeju. Liga Srbije - Page 5 517501

Nemora da znaci. Mislim da se tamo uopste neigra hokej uopste. Barem nisam naso nigde da ista pise o hokeju osim te dve slike... mozda su to imali za dan otvaranja, privukli par timova dece il tako nesto.

Ali hej, barem mogu da se klizaju i kad je toplo. Smile
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Liga Srbije - Page 5 Empty Re: Liga Srbije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 27 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu