NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Televizija & serije, emisije..

+19
DeeDee
Lemieux
Sharks vk
Breznjev
Augment
Liverpool FC
C of Red
narrogh
rhadamanth
Jaz
Marvin
VIX
collymore10
maminho
backy
Pufta
Lazicy
SymphonyX
Che
23 posters

Strana 3 od 19 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Sledeći

Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Che Ned Feb 19, 2012 12:45 pm

Ja tu seriju mrzim, ali mrzim... Laughing
...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Pon Feb 20, 2012 1:06 pm

ja bas htela da je gledam, ali sam propustila prvu epizodu, pa mi bilo trulo da se ubacujem. medjutim, izgleda da je trulo i sa prvom epizodom, tako da cu da preskocim.


odgledala i cetvrtu sezonu SoA. i sad kao cekam petu. mozda se prijavim u neku instituciju da predupredim stetne posledice nervoznog iscekivanja...
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Che Čet Feb 23, 2012 6:54 pm

starbuck, kakav je ovaj novi Serlok, cini mi se da sam uhvatio neku epizodu toga na RTSu, prejako je bilo.. Klanjam se Ceskam bradu
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od narrogh Čet Feb 23, 2012 6:57 pm

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Sherlock-holmes-bbc

Jel' ovaj?
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Čet Feb 23, 2012 6:59 pm

nisam ni ja gledala sve, uvek propustim nesto kad se emituje na tvu, ali rastura koliko je dobar. bez obzira sto je prebacen u moderno vreme, u potpunosti su uspeli. prica je super, glumci odlicni, rezija solidna, atmosfera posebna. preporucujem.

p.s. cujem da druga sezona rastura...
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Che Čet Feb 23, 2012 7:05 pm

Prva sezona je bila na RTS-u, i to prosle godine cini mi se, ili cak i ranije.. Bila je cela ta prva sezona (samo sto ja tada nisam znao da se ona sastoji samo od 3 epizode... Sad), sto me je i iznenadilo da nesto tako kvalitetno bude tako brzo na RTS-u.. Stvarno je rasturalo bas..
Sad cu da skinem ovu drugu onda.. Pijem kafu i chiluje Ja reko, mozda si vec pogledala drugu, pa ono...

narrogh, topla preporuka ako nisi gledao prvu sezonu... Epizode su duge, kolko se secam, al ih ipak ima samo tri, tako da ono...
Ali nema smaranja ni u jednom trenutku, mnogo su jako napravili. Mnogo je para ulozeno, to se vidi. Mnogo je profesionalno uradjeno.
Gluma je izvrsna, kako Vatsona, tako i Serloka, a cak su i sporedni likovi uglavnom na nivou.
Serija ima 9.1/10 na IMDB, tako da je sve jasno.. (tu je u top 20 TV serija ikada)
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Čet Feb 23, 2012 7:07 pm

serija je nenormalno dobra, nisam htela da skidam da gledam dok ne zavrse drugu sezonu, a i gledala sam SoA, tako da mi je to sada u planu.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Che Čet Feb 23, 2012 7:14 pm

Sad samo treba naci jebene linkove.. Suv
Nznm dal ste primetili, ali i rapidshare je poceo da zajebava... Krene, pa stane, pa opet krene.. Pa mi skine, tipa, samo 10% velicine celog fajla, i prestane jednostavno. Ljut
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Čet Feb 23, 2012 7:16 pm

preporucujem torrent i eztv.it
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Che Čet Feb 23, 2012 7:23 pm

Nasao sam fileserve linkove koji rade, ali samo za epizode 2 i 3 (nznm kakav je kvalitet jos, ali 2. je recimo 575 MB).. Pojma nemam
Ako hoces, mogu da postavim..

Sta je eztv.it?
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Čet Feb 23, 2012 7:26 pm

sajt sa linkovima za torrente

ne bih ti bas preporucila taj snimak, onaj kao losiji ima 700 MB, ipak je to kao film.

e, sad, ako je matroska, onda je moguce da je toliki, ali ja ga nesto i ne volim
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Che Čet Feb 23, 2012 7:31 pm

Videcemo...

Ja ne volim torente..

Btw, da, matroska je..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od narrogh Čet Feb 23, 2012 7:50 pm

Dzomba ::Prva sezona je bila na RTS-u, i to prosle godine cini mi se, ili cak i ranije.. Bila je cela ta prva sezona (samo sto ja tada nisam znao da se ona sastoji samo od 3 epizode... Sad), sto me je i iznenadilo da nesto tako kvalitetno bude tako brzo na RTS-u.. Stvarno je rasturalo bas..
Sad cu da skinem ovu drugu onda.. Pijem kafu i chiluje Ja reko, mozda si vec pogledala drugu, pa ono...

narrogh, topla preporuka ako nisi gledao prvu sezonu... Epizode su duge, kolko se secam, al ih ipak ima samo tri, tako da ono...
Ali nema smaranja ni u jednom trenutku, mnogo su jako napravili. Mnogo je para ulozeno, to se vidi. Mnogo je profesionalno uradjeno.
Gluma je izvrsna, kako Vatsona, tako i Serloka, a cak su i sporedni likovi uglavnom na nivou.
Serija ima 9.1/10 na IMDB, tako da je sve jasno.. (tu je u top 20 TV serija ikada)
Pogledao sam ih, brate, odmah čim su izašle! Sljedeća sezona tek sljedeće godine... Google zna sve
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od narrogh Čet Feb 23, 2012 7:58 pm

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Main.php?g2_view=core

A jeste gledali ovo?
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Che Čet Feb 23, 2012 8:00 pm

Ne, ali ne izgleda mi primamljivo... Pojma nemam
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Čet Feb 23, 2012 8:04 pm

da. loodilo! Nindza
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Che Čet Feb 23, 2012 8:14 pm

Previse je sci-fi za mene.. Pijem kafu i chiluje Mada vidim da je dobro ocenjen..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od narrogh Čet Feb 23, 2012 8:18 pm

Dzomba ::Previse je sci-fi za mene.. Pijem kafu i chiluje Mada vidim da je dobro ocenjen..
Nije baš toliko, po meni je baš taman. OK
narrogh
narrogh
3rd liner
3rd liner

Posts : 1285
Godine : 44
Location : Prijedor
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Che Čet Feb 23, 2012 8:20 pm

Videcu, mozda i to pogledam.. Pijem kafu i chiluje
Vidim da ima i zanimljivih elemenata.. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Čet Feb 23, 2012 8:23 pm

ne scifi, nego fantasy.
vizuelno je savrseno odradjeno. gluma je odlicna. e, sad, prica, sta reci, martinovska Very Happy
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Che Čet Feb 23, 2012 8:27 pm

Taj fantasy nikad nisam previse voleo... Hari Poter me je smarao kad sam bio mali (odgledao sam 1 i po film).. Gospodar prstenova isto...
Sad, ne znam dal je to fantasy ili sci-fi po tvojoj kategorizaciji, ali mene to generalno smara..
...
No, ovo cu svakako pogledati posle Serloka, jer vidim da je ocenjeno odlicno.. A do ponedeljka imam sve prazno u rasporedu, tako da ono.. Pijem kafu i chiluje
...
Posle svega ovoga, inace, ide "The Bronx is burning"... Da
...
A prezanimljivo mi izgleda i ovo... Rock on

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 MV5BNzk5NTA2NjE4OV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjUwNjY1NQ@@._V1._SY317_CR1,0,214,317_

When chemistry teacher, Walter White, is diagnosed with Stage III cancer and given only two years to live, he decides he has nothing to lose. He lives with his wife and teenage son, who has cerebral palsy, in New Mexico. Determined to ensure that his family will have a secure future, White embarks on a career of drugs and crime. He proves to be remarkably proficient in this new world as he begins manufacturing and selling methamphetamine with one of his former students. The series tracks the impacts of a fatal diagnosis on a regular hard working man explores how a fatal diagnosis, how that effects his morality and transforms him into a major player of the drug trade.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Čet Feb 23, 2012 8:39 pm

nije moja vec opsta literarna kategorizacija, pa tako i filmska. btw, i mene hari smara zesce, nit citala nit gledala.

breaking bad smo vec pominjali Very Happy
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Che Čet Feb 23, 2012 8:41 pm

Al zasto onda ne volis True Blood... Sad

edit: nasao dobre 600MB fileserve linkove za Serloka, za sve epizode..
kolko vidim, i ne stavljaju nista drugo osim matroshke.. nisam nasao neke vece, a nebi ih ni skidao verovatno...
Na skrinovima deluje OK kvalitet..

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 83992768
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Čet Feb 23, 2012 8:48 pm

zato sto mi se ne svidja, isto kao i hari poter. jbg.

ma, skini i matrosku, slobodno, ako ti bas bude trebalo 1080p, naci cemo.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Che Čet Feb 23, 2012 9:15 pm

Skidam.. Vec sam 2 skinuo...
...
Ja ne znam zasto meni torenti idu tako sporo... Mellow Da li negde gresim? Radim li nesto pogresno?
...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 3 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 19 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu