NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Televizija & serije, emisije..

+19
DeeDee
Lemieux
Sharks vk
Breznjev
Augment
Liverpool FC
C of Red
narrogh
rhadamanth
Jaz
Marvin
VIX
collymore10
maminho
backy
Pufta
Lazicy
SymphonyX
Che
23 posters

Strana 11 od 19 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Sledeći

Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Čet Okt 24, 2013 10:01 pm

Pocni i vec ces u prve 2 epizode znati da li da nastavis Smile
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Čet Okt 24, 2013 10:04 pm

Da 

odo' u kupovinu...
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Pon Nov 18, 2013 11:07 pm

aaaaaaa!

evo, odgledala sam ovih 10 epizoda sinova i sad je Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Bth_1sm056pullhair



ipak, sta reci osim dzizs krajst! srozalo se na nivo najgore sapunice. rosa salvaje je bila kvalitetnija. nije imala literarni predlozak u vidu slavnog shekspirovog hamleta, ali mozda joj to upravo daje vrednost u smislu originalnosti.

deedeeeeeee, pomagaj!!!    si gledala?!

ne mogu da verujem da me vise uopste nije briga ni za irce ni za maje ni za klub. hocu ]ebenu dzemu da vidim u kovcegu! Televizija & serije, emisije.. - Page 11 3348393891 




uvek sam bila na tarinoj strani, ali me je smarala i likom i delom. ove sezone je odlicna. a i ima novu super frizuricu Televizija & serije, emisije.. - Page 11 3305277196 



tig je ziv i to je sve sto je na kraju bitno  Televizija & serije, emisije.. - Page 11 3866184982 



jedno sto me kopka - zasto i dzema i louen hodaju kao da ce da se raspadnu u seriji. matore ili samo previsoke stikle?
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Pon Nov 18, 2013 11:29 pm

starbuck ::aaaaaaa!

evo, odgledala sam ovih 10 epizoda sinova i sad je Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Bth_1sm056pullhair



ipak, sta reci osim dzizs krajst! srozalo se na nivo najgore sapunice. rosa salvaje je bila kvalitetnija. nije imala literarni predlozak u vidu slavnog shekspirovog hamleta, ali mozda joj to upravo daje vrednost u smislu originalnosti.

deedeeeeeee, pomagaj!!!    si gledala?!

ne mogu da verujem da me vise uopste nije briga ni za irce ni za maje ni za klub. hocu ]ebenu dzemu da vidim u kovcegu! Televizija & serije, emisije.. - Page 11 3348393891 




uvek sam bila na tarinoj strani, ali me je smarala i likom i delom. ove sezone je odlicna. a i ima novu super frizuricu Televizija & serije, emisije.. - Page 11 3305277196 



tig je ziv i to je sve sto je na kraju bitno  Televizija & serije, emisije.. - Page 11 3866184982 



jedno sto me kopka - zasto i dzema i louen hodaju kao da ce da se raspadnu u seriji. matore ili samo previsoke stikle?
Ej gledala sam sve do sada (jos 3 epizode pa kraj,jedva cekam Very Happy ).Gemma mi je strasna (nadam se da ce je maknuti skoro).
Bas lice na sapunicu.
Wendy me nervira.
Jax ne znam gde je supalj.
Si skontala creepy Robocopa?Shocked 
Tare i Juicy- ja mi je jako zao.
Meni je Tara oduvek onako ,msm razumem je ali me je malo nervirala a sada mi je prosto zao i potpuno kontam zasto hoce da skloni klince i ostalo.Sad 

Iako nisam njegov fan cool mi da gledam Clayja u Hanibal Lektor fazonu Laughing 

Ja kontam da je Sutter na nekim teskim drogama ove sezone Rolling Eyes 
Jedva cekam kraj ove i sl.sezonu Thumbs up
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Pon Nov 18, 2013 11:37 pm

DeeDee ::Ej gledala sam sve do sada (jos 3 epizode pa kraj,jedva cekam Very Happy ).Gemma mi je strasna (nadam se da ce je maknuti skoro).
Bas lice na sapunicu.
Wendy me nervira.
Jax ne znam gde je supalj.
Si skontala creepy Robocopa?Shocked 
Tare i Juicy- ja mi je jako zao.
Meni je Tara oduvek onako ,msm razumem je ali me je malo nervirala a sada mi je prosto zao i potpuno kontam zasto hoce da skloni klince i ostalo.Sad 

Iako nisam njegov fan cool mi da gledam Clayja u Hanibal Lektor fazonu Laughing 

Ja kontam da je Sutter na nekim teskim drogama ove sezone Rolling Eyes 
Jedva cekam kraj ove i sl.sezonu Thumbs up
ne. ko? kakav robocop?

od pocetka serije je bilo jasno da su svi apsolutni antiheroji. prosto nikoga ne mozes da cenis ni zbog cega. totalno drugaciji svet, ali zato zanimljiv za jednu ovakvu seriju. tara je tu jedina normalna i zato me veoma interesuje sta ce se desavati sa njom. 

da, zaboravih kleja, ona propoved je oduvala sve! tri recenice nebitne je imao do tog momenta, a onda supernova. genije Very Happy 
i, da, i mene vise uopste ne nervira, nego mi skroz bio super.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Pon Nov 18, 2013 11:43 pm

eh, sa godinama stize i senilnost. sad kontam da si mislila na staaarog robocopa. sad mi, zbog pomodnog internet hypeovanja, prvo na um padne novi robocop...
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Uto Nov 19, 2013 12:19 am

Ja sam toliko neobavestena u poslednje vreme da nisam ni znala da imamo novog Robocopa Shocked
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Marvin Uto Nov 19, 2013 1:39 am

Evo, 24 godine i 13 sezona kasnije, dosao je kraj snimanju Poaroa po romanima Agate Kristi odlicnom poslednjom epizodom - "Zavesa".
To je ujedno i knjiga koju sam najbrze u zivotu procitao.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Uto Nov 19, 2013 2:26 am

mmmda

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 9k=

ono, izgleda super. ipak, u poslednje vreme cvikam od rimejkova, jerbo uvek izgledaju super i uvek srozaju pricu na sasvim nove nivoe maloumnosti. 


e, ono sto si pomenula za suttera. da, covek je odlepio. toliko se uziveo u dramu, da gubi osecaj za bitne elemente price. sve oko kluba pocinje da deluje kao bebeca igra u odnosu na dzemine spletke. 

kad se samo setim pocetka i dzeksovog potresanja oko (valjda) prvog ubistva i slicnih stvari. sad prosipa mozgove okolo k'o dobar dan. tu sam upravo vise ocekivala od suttera. da nam malo bolje da uvid u njegova razmisljanja i unutrasnju borbu. sad tu i tamo cujemo citate onoga sto napise i sutter nam cas prikazuje sta dzeks misli, a cas nas stavlja u ulogu posmatraca sa strane, pa nas iznenadi nekim dzeksovim ispadom. a i dzeks se ponasa u fazonu "'oce kaki, nece kaki". daj vise, odluci se!

edit: da dodam i da mi se ne svidja kako se prelazi preko nekih stvari i brzo se zaboravljaju kao da se nisu ni desile. ono, otkrije dzeks nesto, kroz par scena ga dzema ubedi da je to laz i to se prihvati bez pogovora i vise se niko ne uzbudjuje, pa cak ni ne pamti to. blah.


@marvin

legendarna serija  Klanjam se
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Uto Nov 19, 2013 5:58 am

@sutterink
this week's SOA, Aon Rud Pearsanta, will alter the mythology of SOA forever. it signals the beginning of the end. 
please don't miss it.


Ha.. 








Ceskam bradu 











Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Jumpy
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Uto Nov 19, 2013 3:31 pm

starbuck ::@sutterink
this week's SOA, Aon Rud Pearsanta, will alter the mythology of SOA forever. it signals the beginning of the end. 
please don't miss it.


Ha.. 








Ceskam bradu 











Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Jumpy
Svake nedelje on najavi nesto specijalno za novu epizodu-par puta sam i gledala neki od streamova u 4 ujutru samo da vidim sta ce se desiti Smile
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Uto Nov 19, 2013 6:46 pm

veceras verovatno cekam, necu izdrzati do sutra Very Happy

a ima i tona utakmica, taman da se ubije vreme dok izbace torrent i dok se skine cela epizoda.



bolje bi bilo sutteru da bude stvarno dobra epizoda i da se nesto konkretno desi, jer stvarno nemam zivaca da cekam dve nedelje narednu epizodu.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Uto Nov 19, 2013 7:14 pm

Ja sam kontala da preskocim veceras i strpim se a sad vidim na twitteru Theo Rossi (Juice) tvituje - And so it begins. arghhhhh Mad  kako sada da odolim Televizija & serije, emisije.. - Page 11 574044057
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Uto Nov 19, 2013 8:02 pm

bolje da mi nisi to rekla.

ovo ce biti ili stvarno epic ili epic-over-hyped-fail.
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Sre Nov 20, 2013 5:13 am

ok,ustala sam se u 5 da gledam SOA  i uletim u najbolji momenat u epizodi...omg,omg,omg arghklmkenfkenfl Vrtim se u krug 

@starbuck cim pogledas epizodu hocu utiske Very Happy
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Sre Nov 20, 2013 5:26 am

jaoooo!


jos nije izaslo na torrentima, stalno neke budale kace laznjake.


a da me vidis sto sam se na prsticima usunjala na temu i citala rec po rec tvoje poruke u slucaju da ima spoilera  Palica u glavu
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Sre Nov 20, 2013 5:34 am

Evo upravo se zavrsila epizoda i sve sto cu reci je - This show is f**ked up Very Happy  

Cekam da pogledas pa da pretresemo desavanja Smile 

Sledeca epzoda je tek 3.decembra Mad  I inace sve epzode do kraja sezone ce biti po 1,5 sat  duze Da
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Sre Nov 20, 2013 5:39 am

cekaj, i ova je duza?


oooo, nebesa!!!
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Sre Nov 20, 2013 5:46 am

aham...pocela je u 4 i zavrsila se pre 15ak min Smile
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Sre Nov 20, 2013 5:50 am

aaaa, dzizs krajst!!! Vrtim se u krug Televizija & serije, emisije.. - Page 11 JumpyTelevizija & serije, emisije.. - Page 11 636081302



edit: jbt! brojim bitove kako skida. mrzim ovaj pocetak dok se ne uveca broj seedera...


edit2: sada je 06:02 am, jos 50 minuta dok ne skine. poludecu...
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Sre Nov 20, 2013 6:18 am

damn, potrajace. pa jos dok odgledam... deedee, don't hold your breath do mojih komentara....
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Sre Nov 20, 2013 8:45 am

evo, me deedee (moram da ubacim ovo, da ne izgleda kao da pricam sama sa sobom na ovoj temi Seljak )


Fejspalm joj 




Fejspalm joj Fejspalm joj 










Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj Fejspalm joj 


ovo vise nije spanska sapunica, ovo je indijska sapunica! opet se nista nije desilo, osim onog sa klejom. opet se sto stvari izvrnulo i opet gomila onoga sto smo mislili da ce da bude, zapravo nije, nego je opet dzeks nekog izvozao i imao neki prikriveni plan.



znaci, 'ladno sam imala tremu pred epizodu. i sve vreme cekam da se nesto znacajno desi. i nista Suv  osim, jelte, kleja, ali to me uopste nije iznenadilo, posto sam iscitala gomilu diskusija na imdb forumu i posto su temeljno analizirali slicnosti sa hamletom, klej je morao da padne. i sto je najgore, koliko me je nervirao u prethodnim sezonama i koliko sam cekala da ga se ratosiljaju, sada mi nekako zao i nisam bas radosna sto se to desilo. ali bar cemo mu pamtiti labudovu pesmu aka pussy speach Very Happy 



juce sam pukim slucajem odgledala nekoliko minuta neke indijske serije. ono je da umres. posle jedne izrecene recenice se pet osoba u sobi zagleda pola sata, klimaju glavama, mrste obrve, boraju celo, razmisljaju, shvataju i tako blenu li blenu. sinovi su ih prevazisli sa ovom epizodom. valjda je sutter konacno skontao da je preterao sa usporenim kadrovima nedesavanja ispracenim muzikom, pa je to ovaj put odradio u tisini. dzabe je sve megaozbiljno kad cu ja da puknem od smeha prisecajuci se ove indijske serije.



inace, doslo mi da razbijem ekran kad je dzeks mrtav ladan pitao dzemu "you ok?", i ona naravno "yeah", posle scene sa klejom. jbt. i onda uvece ona sa nerom i klincima, cita bajke, one big happy family, nista bitno se nije desilo. uzas. ok, kriminalci su, ali jbt!!!



dalje, tara je ziva, ima novu sansu za izvlacenje sa ovim metkom, to je odlicno, posto kontam da ce tuziteljka da ispali dzeksa samo tako. mogli su jos malo nesto da nam prikazu izmedju tare i dzeksa, ali ajd, u sledecoj epizodi ocekujemo jutro, novi dan i dalje tarine poteze.



kad pogledam, prica oko kluba i nije preterano odmakla. jos uvek ostaje neutvrdjeno pitanje iraca. konor tek treba da se cuje sa kraljevima, imam utisak da tu moze sto sta da se otegli (u vezi sa ovim, prica sa augustusom i crncima je isto nezakljucena). sa druge strane, u vezi sa predavanjem gejlena i oruzja tuziteljki, tu je "jedan korak napred, dva nazad". a kineza se nisu ni dotakli. nero, postepeno otkrivajuci detalje oko sinova, biva smoren sve vise i vise. jadan. nesto mi sad pada na pamet da sinovi vuku jos neke repove sa darbijem i majama i uopste mi nije jasno kako dzeksu ovo izgleda kao vadjenje kluba iz kriminalnih voda i okretanje legalnom biznisu. on nije totalno lud (hamlet reference) nego prosto pogubljen i totalno slep i nesposoban da pojmi realnost i dokle su dogurali. iz ovoga sledi da sutter sve vise petlja i petlja scenario i da bi mu bolje bilo da zna kako ce da zavrsi pricu, da ne bude kao sa lost-om ili bsg-om, pa da moramo da ga lincujemo.



i kakva crna promena mitologije. sta su promenili? ili bolje, sta je mitologija soa, pa da je moglo da se promeni? Ke pasol!? 



ne padam vise na sutterov hype. 



e, da, nervira me sto su maknuli kleja. polako se smanjuje broj ljudi koji znaju istinu oko jt-a i kad pandrkne i unser, dzemu ima da boli uvce. ne mogu da se setim sta se desilo sa onim pismima sto je tara citala?



eto, to je to otprilike. glavni utisci, malo nabacano, ali treba malo vremena da se sve sklopi i slegne kako treba. aj sad ti. raspali! imamo vremena posteno da izanaliziramo sinove do 03. decembra (dzizs!!!).
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Marvin Sre Nov 20, 2013 11:38 am

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Kakav hype.Very Happy


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od rhadamanth Sre Nov 20, 2013 7:29 pm

mogu samo da kazem da je vrlo blaga reakcija u odnosu na onu kada su zavrsili lost i bsg. a, da, tu je i prometej, posle koga mi je palo na pamet da uplatim u lazi nedelju dana pun pansion da se malo smirim, ali to je ipak film, a ne serija, pa nije u ovoj kategoriji (a i zbog njega izmenih pristup filmovima, pa mi je sad zivot laksi Very Happy)


plasim se da bi sutter mogao da izazove najveci rant od svih rantova ikada...
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od DeeDee Sre Nov 20, 2013 9:06 pm

Draga Starbuck,
(sto volem ovako formalno da se obracam ljudima Laughing )

Sorry sto ovako kasno pisem ali fax/pos'o idt mi danas okupirali dan.Mad 

Elem da pocnem sa mojoj skromnom analizom fenomena zvanog Sons of Anarchy.

WTF? Mr.Sutter...WTF?
Cika Kurt je ili genije ili obican ludak.Mislim da je poceo da pati od ozbilje kreativne blokade jer neke stvari (trenutno) nemaju smisla.Izuzetno iritira to njegovo prelazenje preko nekih dogadjaja i toga da nas ostavi bez ikakvog objasnjenja posebno kada je u pitanju klub.
Smrti koje su se do sada desile su svakako logicne ali meni je i dalje nekako sokantno kada smaknu nekog od velikih igraca (ovo se odnosi na poslednju epizodu).

Sto se tice likova svi su zaista isuvise komleksni da ih svrstam u good/bad guys i sa svima odreda imam love/hate vezu Very Happy 

Tara-poor,poor Tara...tako mi je zao jer vidim da je rastrzana izmedju zelje da spase sebe i klince i osecaja lojalnosti prema Jaxu.
Gemma- biajtch Oklagijom cu ja tebe ...nakon scene sa Clayem sam bila u fazonu OMG she knows how to cry 
Jax-eh koliko sam ga gotivila na pocetku bas zbog toga sto sam mogla da vidim ljudskost i pravicnost u nekim njegovim postupcima...sada toga nema Placem 2 ...ostao je samo psiho Jax (ono kad je toliko scary da mu se ona super gelisana kosa razbarusi)
Juice/Tig/Chibs- Sta god da se desi do kraja serije oni moraju da prezive❤ 
Nero- a malo me nervira ( ne znam ni sama zasto).Ono sinoc je bilo najbolje odbijanje prosidbe ikada Laughing 


Kako god Sutter ce napaviti ili najbolji ili najgori kraj serije ikada (da msm i na Lost).Kontam da mu je problem to sto treba da privodi stvari kraju ali jos nije kraj.I sam je priznao da je imao problema sa pisanjem poslednje 2 epizode 6.sezone (valjda su zato i kasnili sa snimanjem).
DeeDee
DeeDee
AHL
AHL

Posts : 410
Godine : 33
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Televizija & serije, emisije.. - Page 11 Empty Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 19 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu