NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

+45
MarkoDresovi
Hororelf
Breznjev
Grof Bronza
Forsberg
Accipitrinae
Nemanja_93
Pingvin
Iceman
backy
misko997
Vladimir Stosic
Sharks vk
Red Wing
ajkula
satriani77
deserth4wk
collymore10
marqz
narrogh
C of Red
ZigZag
maminho
Jaz
VIX
kb8
Augment
West
bogic9
Necrofenser
Marvin
user_nejm
Issa
vvv
-the lood-
Liverpool FC
Metnegomilj
Flyer
rhadamanth
rino
Lazicy
Lemieux
SymphonyX
Pufta
Che
49 posters

Strana 5 od 28 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Sledeći

Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Pet Maj 07, 2010 5:00 pm

eto. Nindza
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Flyer Uto Maj 11, 2010 1:00 am

Pozdrav svim ljubiteljima hokeja ! Slucajno naleteh na ovaj forum i na ovu temu Smile

Ja sam na Vizioshopu kreirao vecinu hokejaskih majica pod nickom Maverick .. te ako vam trebaju neke informacije samo recite Wink
Flyer
Flyer
Junior
Junior

Posts : 14
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Uto Maj 11, 2010 1:10 am

a ti si taj.. Ceskam bradu bas si veliko govno.. Pijem kafu i chiluje
...
...
...
salim se.. Laughing pa nista, u sledecoj narudzbini mozda uzmem i neku tvoju.. samo, cekam sada da dobijem ove 3 koje sam narucio, da vidim kako to izgleda, kojeg su kvaliteta.. mozda mozes nesto o tome da mi kazes.. Pojma nemam
nista, dobrodosao na nas skromni forum, ostani aktivan kolko mozes..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Uto Maj 11, 2010 1:14 am

Flyer ::Pozdrav svim ljubiteljima hokeja ! Slucajno naleteh na ovaj forum i na ovu temu Smile

Ja sam na Vizioshopu kreirao vecinu hokejaskih majica pod nickom Maverick .. te ako vam trebaju neke informacije samo recite Wink
kujo sve sto sam hteo da napravim ti si vec napravio Nindza

Laughing
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Uto Maj 11, 2010 1:16 am

ko da si ti znao sta je hokej pre ovog foruma.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Flyer Uto Maj 11, 2010 1:24 am

Dzomba ::a ti si taj.. Ceskam bradu bas si veliko govno.. Pijem kafu i chiluje
...
...
...
salim se.. Laughing pa nista, u sledecoj narudzbini mozda uzmem i neku tvoju.. samo, cekam sada da dobijem ove 3 koje sam narucio, da vidim kako to izgleda, kojeg su kvaliteta.. mozda mozes nesto o tome da mi kazes.. Pojma nemam
nista, dobrodosao na nas skromni forum, ostani aktivan kolko mozes..

Evo Habsi upravo zabili Pensima , a evo vec 1:1 Very Happy

Lepa dobrodoslica Laughing

Hm Vizioshop Ruzna rec ... kako su korektni, sto se tice placanja ... da imam dugme delete, obrisao bih sve majice

Evo npr kako izgleda majica NBA to je nova ... imam Caps belu od proslog leta ali je na pranju , kvalitet je okej

http://www.dodaj.rs/f/2h/cI/IMRw9yu/000.jpg
Flyer
Flyer
Junior
Junior

Posts : 14
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Uto Maj 11, 2010 1:27 am

hmmm, ova mi se svidja.. samo mi je nba logo malo pravise.. Ceskam bradu
znaci ok kvalitet.. a sta hoces da kazes, da ne placaju redovno onaj procenat za majce??
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Uto Maj 11, 2010 1:28 am

Dzomba ::ko da si ti znao sta je hokej pre ovog foruma.. Pijem kafu i chiluje
ma ludak je napravio majice za sve timove iz svakog sporta na svetu Very Happy
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Uto Maj 11, 2010 1:42 am

pa dobro, vredan covek..Very Happy
al to je bas super.. samo bi voleo da su neki logoi veci, da mi pokriju sisice.. mrzim kad mi se vide bradavice kroz majcu.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Flyer Uto Maj 11, 2010 1:44 am

Ma Ruzna rec ... prva isplata je bila redovna (da se navuces i pravis ) a kasnije sve na misice .... da bi ove godine prevrsili svaku granicu ... od januara mi tegle i pricaju bajke ... a sad maj .. nisam ni dinar dobio . Pricao sam sa ovima sto imaju najveci broj majica ... ista stvar.
Flyer
Flyer
Junior
Junior

Posts : 14
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Flyer Uto Maj 11, 2010 1:46 am

Pa dimenzije aplikacije maximalne su 28 sirina X 40 duzina cm ... ne moze vece od toga nije dozvoljeno Wink
Flyer
Flyer
Junior
Junior

Posts : 14
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Uto Maj 11, 2010 1:50 am

eh, da su sve 40x28 Laughing Rolling Eyes
nista, sad cekam ove majce.. narucio sam ih u cetvrtak, zvali me u petak da potvrdim.. valjda do kraja ove nedelje stizu.. Pojma nemam
uzgred, narocih neku sa srpskim vitezom za brata, meni ovechkina sa znakom kepsa napred, i ovechkin 8 iza, i jednu sivu, sa "the doctor-om", cisto da vidim kakve su te sive..
ako budem zadovoljan, narucujem jos, verovatno neku tvoju (darjanu dosta jedna isplata, mada mi ga zao, klosar je Pijem kafu i chiluje ).. videcemo..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od rhadamanth Uto Maj 11, 2010 1:53 am

Dobrodosao Flyeru!

E, pufto, koji si ti tamo na tom vizioshopu?
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Uto Maj 11, 2010 1:54 am

pufta je viziklosar, pravi samo majce za klosare.. i to one najgore..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Uto Maj 11, 2010 1:58 am

@dzomba
zato si ti i narucio moju majicu. klosarE. Pijem kafu i chiluje

@starbuck
weatherman. ja sam to krenuo da pravim opravio par komada a sad vise nemam vremena za to, sem kad stigne neka specijalna narudzbina kao na primer od debelog klosarcica dzombe.
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Flyer Uto Maj 11, 2010 1:59 am

Dzomba ::eh, da su sve 40x28 Laughing Rolling Eyes
nista, sad cekam ove majce.. narucio sam ih u cetvrtak, zvali me u petak da potvrdim.. valjda do kraja ove nedelje stizu.. Pojma nemam
uzgred, narocih neku sa srpskim vitezom za brata, meni ovechkina sa znakom kepsa napred, i ovechkin 8 iza, i jednu sivu, sa "the doctor-om", cisto da vidim kakve su te sive..
ako budem zadovoljan, narucujem jos, verovatno neku tvoju (darjanu dosta jedna isplata, mada mi ga zao, klosar je Pijem kafu i chiluje ).. videcemo..

ne znam kakve su sive .. imam crvenu crnu i belu ... kad stignu napisaces utisak Very Happy ..

@Starbuck ... bolje vas nasao Smile mada nemam vremena bash za aktivnost ovde ali trudicu se da navracam Wink

pozzz .. idem da gledam playoff .. flyersi vodeeeee idemooo ..

Laughing
Flyer
Flyer
Junior
Junior

Posts : 14
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od rhadamanth Uto Maj 11, 2010 2:05 am

ok, ono, ako imas medju tvojima nesto od interesa, sto da narucujem od drugih autora

a, jel tamo ima samo te tri boje - bela, crna i crvena
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Uto Maj 11, 2010 2:14 am

ako narucujes od bas nekog autora onda imas te tri i sivu a ako sama saljes sliku da ti stampaju onda imas u jos par boja.

ako ti treba nesto posebno reci, nije mi problem da napravim Wink
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od rhadamanth Uto Maj 11, 2010 2:29 am

vidim da vec ima (pingvini, naravno), sad jos da se odlucim da li da narucim; ako napravis jedan pingvinski, javi
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Pufta Uto Maj 11, 2010 2:38 am

ok. napravicu nesto za dan, dva... Wink
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od rhadamanth Uto Maj 11, 2010 2:43 am

oki, onda cekam
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Uto Maj 11, 2010 3:36 pm

ma nemoj od pufte, on samo klosarske pravi.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Lazicy Uto Maj 11, 2010 10:33 pm

starbuck ::vidim da vec ima (pingvini, naravno), sad jos da se odlucim da li da narucim; ako napravis jedan pingvinski, javi

Ne veruj mesaru, nesto ce ti na brzinu u mesiti i strpati u dzep 120 dinara..
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od rhadamanth Sre Maj 12, 2010 1:57 am

hehe, pa necu da kupim ako je bzvz
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Che Sre Maj 12, 2010 1:59 am

Lazicy ::
starbuck ::vidim da vec ima (pingvini, naravno), sad jos da se odlucim da li da narucim; ako napravis jedan pingvinski, javi

Ne veruj mesaru, nesto ce ti na brzinu u mesiti i strpati u dzep 120 dinara..

ha, ha, ha... Laughing Cepam se od smeha :klan:
bogme, moram da priznam, cela ova ti je dobra.. Cepam se od smeha 120 din. Cool Very Happy Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija - Page 5 Empty Re: Hokejaski dresovi i rekviziti: trziste i diskusija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 28 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu