NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pak u glavu - podcast

+15
Luka
SymphonyX
Breznjev
Nemanja_93
Ivan Pak u glavu
Hororelf
Forsberg
Sharks vk
FiMol
Brain Damage
Jovana - Pak u glavu
croshark
Pronger
RedBaron
Marvin
19 posters

Strana 12 od 23 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Sledeći

Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Ivan Pak u glavu Sub Maj 15, 2021 3:16 pm

Živa legenda, 18god sudio NHL, prva tekma mu bila sa Gretzky-im. Sada već 11 godina vodi Austrijsku ligi i od krš lige je napravio da je baš dobra, vodi DOPS za GB i njegova ideja je bila Champions Hocley League, plus je konsultant za neke lige.. Baš čudo od čoveka!
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Meda Sub Maj 15, 2021 3:24 pm

Ko Ozren ili zapravo?
Meda
Meda
AHL
AHL

Posts : 340
Godine : 48
Location : Beograd
Oilers

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Ivan Pak u glavu Sub Maj 15, 2021 3:32 pm

Meda ::Ko Ozren ili zapravo?
To ćeš da ga pitaš kada organizujemo tv duel 😉 čovek iz senke bi se moglo ovde reći, radi svašta po malo ali ima dobre izvore informacija koje se ne mogu naći na netu..
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od RedBaron Sub Maj 15, 2021 3:56 pm

Sad odgledao Ozija za kraj kao dezert ....Sjajno kao i uvek  Smile

Pogotovu su mi se svidele prognoze plej ofa serija Edmonton - Vinipeg i Ajlandersi - Pingvini  Tapsem sa kapom
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Ivan Pak u glavu likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od RedBaron Sub Maj 15, 2021 4:14 pm

I da umalo da zaboravim , poseban respekt za Ozijev komentar o Bebkoku i Sijetlu
RedBaron
RedBaron
AHL
AHL

Posts : 215
Red Wings

Ivan Pak u glavu likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Ivan Pak u glavu Sub Maj 15, 2021 4:18 pm

E bilo bi dobro ako bi mogli nekad komentare da ostavljate i na youtube kanalu jer nam svaki komentar i pregled znače za traženje sponzora, za sada nemamo nikoga a bez nekog sponzora u skorije vreme nema šanse da opstanemo jer je studio preskup...
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Sharks vk and RedBaron like this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od FiMol Sub Maj 15, 2021 5:17 pm

Steta ako se ugasite, ovo je prva emisija o hokeju koja je bas dobra, pre svega tebi kao voditelju (iako do kraja emisije alkohol preuzima kontrolu nad tobom  Very Happy ). 

Mislim nema sta puno Ozren da se komentarise, a gledajte siru sliku - pa izvucite malo i iz price gostovanja Rendulica ili Kovačevića - gde npr Borna kaze zvali ga na 1 tekmu NHL a da maltene u AHL timu nije ni imao neke min, ali su ga zapamtili jos za vreme kampa. 

Generalno obozavam intervjue 1-1 , pogledacu uskoro i ovog sudiju, a batalio sam Žuletov korner posle gostovanja Bere, gde je Žule odgovorio na sva pitanja - Bera krene "Paaa ..." , i Žule nastavi i ispriča priču  Ke pasol!?
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Meda Sub Maj 15, 2021 5:44 pm

Taj intervju je baš bio pa ajd da kažemo mučan za gledanje.
Još kad su krenuli da glorifikuju CSKA...
Odma sam se setio Maligan Lože iz Pionira.
Samo CSKA priznaju, sve drugo im nije hokej.
...eSeFeRJot...
Što bi rekao Franjo Tuđman...
Meda
Meda
AHL
AHL

Posts : 340
Godine : 48
Location : Beograd
Oilers

FiMol likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Breznjev Sub Maj 15, 2021 8:10 pm

Ivan Pak u glavu ::Živa legenda, 18god sudio NHL, prva tekma mu bila sa Gretzky-im. Sada već 11 godina vodi Austrijsku ligi i od krš lige je napravio da je baš dobra, vodi DOPS za GB i njegova ideja je bila Champions Hocley League, plus je konsultant za neke lige.. Baš čudo od čoveka!

Odgledao,odlična epizoda,g.din Lyle baš faca,nisam znao za njega, plus Ozijev najbolji nastup od prvog pojavljivanja.
Ali kad je na početku rekao Dobar dan gospođo a ti Koja sad gospođo vrištao sam od smeha  Laughing Fejspalm joj
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Ivan Pak u glavu likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od FiMol Ned Maj 16, 2021 12:23 am

Happy B - Ivan ! 
Lyle sjajan gost, i cela prica jako zanimljiva sa puno interesantnih detalja. 
Kakav zavrsetak intervjua  Da, svaka cast Mr Lyle! 

Za one koji nisu gledali neka obrate paznju kako covek objasnjava situacije kaznjavanja 5K za Ovija, Willsona, itd .. i koliko faktora ima tj treba uzeti u obzir (da je Ozzi ovako objasnio puklo bi jos jedno pivo Very Happy

Moram priznati da sam se iznenadio izjavom na 1:29:30 , da li iz kurtoazije prema gospodinu Lyle  Rolling Eyes , ali svejedno zanimljivo. 
Edit: https://2112hockeyagency.com/league-rankings/


Svaka cast Ivane, samo napred, radis odlican posao!  OK
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Ivan Pak u glavu likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Ivan Pak u glavu Ned Maj 16, 2021 9:10 am

FiMol ::Happy B - Ivan ! 
Lyle sjajan gost, i cela prica jako zanimljiva sa puno interesantnih detalja. 
Kakav zavrsetak intervjua  Da, svaka cast Mr Lyle! 

Za one koji nisu gledali neka obrate paznju kako covek objasnjava situacije kaznjavanja 5K za Ovija, Willsona, itd .. i koliko faktora ima tj treba uzeti u obzir (da je Ozzi ovako objasnio puklo bi jos jedno pivo Very Happy

Moram priznati da sam se iznenadio izjavom na 1:29:30 , da li iz kurtoazije prema gospodinu Lyle  Rolling Eyes , ali svejedno zanimljivo. 
Edit: https://2112hockeyagency.com/league-rankings/


Svaka cast Ivane, samo napred, radis odlican posao!  OK
Najiskrenije sam to i mislio. Utakmica iz KHL koja je bila je CSKA-SKA, gde ćeš bolje, ali je za celu prvu trećinu bilo 5 udaraca telom za SKA i samo 1 od CSKA. Mene islreno smara takav hokej. KHL sam prestao i da gledam zbog tog načina gde nema toliko telom, imaju prostora koliko hoćeš i taktika je takva. U Austriji, Nemačkoj i Svijcarskoj se više igra Severno erički hokej na koji sam ja i navikao i koji mi više odgovara. Mislim sve je stvar ko šta voli da vidi. 

Hvala za pohvala, trudimo se koliko možemo 😊
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Ivan Pak u glavu Ned Maj 16, 2021 9:22 am

E da plus atmosfera koja se pravi, Rusi su samo misle na sebe i svaki misli da je najbolji, pričam i za igrače i za sudije, naravno čast izuzetcima. Dok su Kanadezi i Ameri tu za tim, bolja je atmosfera i više tu jedan za drugog i sve to izaziva veće emocije. To se oseti mnogo na ledu! Realno koliko ai video Rusa da su enforseri u NHL i koji će dati sebe za druge? Koliko vidiš Rusa u ostalim EU ligama? Jednostavno sami su sebi dovoljni i guraju neku svoju priču hokeja. Ne umanjujem njihov kvalitet, ima gomila vrhunskih igrača i naravno da sam ljubitelj mnogih ali overall više volim hokejaški skill i ljudskost iz USA i Kanade
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

RedBaron likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od FiMol Ned Maj 16, 2021 1:17 pm

Kroz Medvescak sam pratio i Ebel ligu i Khl ligu, i od vremena njihovog raspada nisam gledao nijednu od tih liga - samo Nhl. 

Definitivno su ljudi iz Zagreba znali da rade prenose i svaka utakmica je za mene bila Nhl, jer sam imao osecaj kao da sam na tribinama. Ono, kao sto Nhl radi prenose, to je zaista kao da gledas iz prvih redova, cujes sve, i stap, i pak, i igru na telo, uzivanje. 

Ujedno si bio i deo Ebel lige tako da bolje poznajes tematiku, verujem da je tako kako kazes, e sad kad bude Kapritzov gost ocekujem malo i stvari na tu temu  Very Happy , a mozda i ako budes pozvan kao ref u Khl bude neki drugi ugao gledanja na stvari  Rolling Eyes
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Ivan Pak u glavu likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Ivan Pak u glavu Ned Maj 16, 2021 1:39 pm

FiMol ::Kroz Medvescak sam pratio i Ebel ligu i Khl ligu, i od vremena njihovog raspada nisam gledao nijednu od tih liga - samo Nhl. 

Definitivno su ljudi iz Zagreba znali da rade prenose i svaka utakmica je za mene bila Nhl, jer sam imao osecaj kao da sam na tribinama. Ono, kao sto Nhl radi prenose, to je zaista kao da gledas iz prvih redova, cujes sve, i stap, i pak, i igru na telo, uzivanje. 

Ujedno si bio i deo Ebel lige tako da bolje poznajes tematiku, verujem da je tako kako kazes, e sad kad bude Kapritzov gost ocekujem malo i stvari na tu temu  Very Happy , a mozda i ako budes pozvan kao ref u Khl bude neki drugi ugao gledanja na stvari  Rolling Eyes
Što se tiče Refa u KHL kontaktirao sam jedinog Amera koji je sudio tamo i koji ima sulude priče, pobegao je posle par meseci jer je rekao da mu ne treba u životu da mu je mafija nad glavom. Svašta mi je pričao al recimo meni najzanimljivije je kada je rekao otvaraju se vrata bez kucanja kad ono dve ćelave gorile. Ulaze pogledaju kažu može i ulazi neki mali odmah vidiš zajeban.donosi kofer pun para i kaže ovo ti je plata za zadnja dva meseca, znaš ko danas treba da pobedi i izašao napolje. 
Ovaj se usro, zalepio pare za sebe i tako sudio tekmu da ga ne opljačkaju dok je na ledu. I posle toga odmah rezervisao let i pobegao kući i više se nije vraćao. 

I to ti je to, kada znaš da mafija vodi ligu i da se nameštaju tekme meni odmah više nije do gledanja..
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Forsberg likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Meda Ned Maj 16, 2021 1:50 pm

Nisam rusofil, naprotiv, ali izjavu Amerikanca za bilo šta vezano za Rusiju apriori ne uvažavam.
Meda
Meda
AHL
AHL

Posts : 340
Godine : 48
Location : Beograd
Oilers

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Ivan Pak u glavu Ned Maj 16, 2021 1:56 pm

Meda ::Nisam rusofil, naprotiv, ali izjavu Amerikanca za bilo šta vezano za Rusiju apriori ne uvažavam.
To se mogu složiti da često preteraju ali ovaj nije lagao 100%, znam ga vrlo dobro i lik ne laže nikada. On sada vodi NAHL i stvarno je dobar lik i sudio je sve i svašta. 

Što se tiče Rusije ja nemam nikakav problem, sudio sam Univerzijadu u Krasnoyarsku i bilo mi je super, upoznao tamo dvojicu sudija koji su bili super i kao ljudi i kao sudije ali im je tim bio klasičan umišljen i sve drkadžije. U svakom slučaju zato ostavljam KHL Žuletu da priča o njemu da ne bih lajao u emiaiji previše hahah
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Breznjev Ned Maj 16, 2021 2:14 pm

Ivan Pak u glavu ::Ovaj se usro, zalepio pare za sebe i tako sudio tekmu da ga ne opljačkaju dok je na ledu. I posle toga odmah rezervisao let i pobegao kući i više se nije vraćao. 

Ma jel realno da se oblepio parama i tako sudio?  Hahaha Laughing Fejspalm joj
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Ivan Pak u glavu Ned Maj 16, 2021 2:17 pm

Breznjev ::
Ivan Pak u glavu ::Ovaj se usro, zalepio pare za sebe i tako sudio tekmu da ga ne opljačkaju dok je na ledu. I posle toga odmah rezervisao let i pobegao kući i više se nije vraćao. 

Ma jel realno da se oblepio parama i tako sudio?  Hahaha Laughing Fejspalm joj
Zamisli šta mu se do tada izdešavalo i koliko je bio usran da ga ne pokradu hahaha
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Breznjev and Luka like this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Luka Ned Maj 16, 2021 6:21 pm

Kad smo kod rusa, ima ona priča, neki amer ili kanađanin igrao u Rusiji. I kad je išao na gostovanja, u kući koju je iznajmljivao živela je neka porodica. On se tako vratio ranije zbog povrede, i zatekao njih, i šta će bio neko vreme sa njima dok nisu otišli  Laughing Laughing Laughing

Inače, Ivane koji je tebi omiljeni ruski hokejaš, u poslednjih 15ak godina?
Luka
Luka
Junior
Junior

Posts : 21
Capitals

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Ivan Pak u glavu Ned Maj 16, 2021 6:33 pm

To je priča iz Spittin Chiclets kada je Tim Stapleton igrao u KHL. Prejak intervju, svakome bih preporučio taj intervju i na sličnu priču je kod njih Josh Hannessy koji mi je čak i bolj!

Što se Rusa tiče Pavel Datsyuk bez bilo kakve priče! Kakav igrač i kakva osoba to je fenomenalno! Pored njega mi je Ovi naravno, super osoba za tim i volega koliko igrači toliko i fanovi plus bih stvarno voleo da obori rekord Gretzkog!
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Luka likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Ivan Pak u glavu Ned Maj 16, 2021 6:43 pm

Sta sam rekao u podcastu da ce se Palmeri probuditi u PO i evo ga. Prvingol u seriji protiv Pingvina, snaaaajper!
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

Luka likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Luka Ned Maj 16, 2021 6:45 pm

Da da Stapleton, uvek mu zaboravim prezime...
Pogledao sam, onda kada si pričao, Henesijeva prva 24h  Very Happy Strava priča
Luka
Luka
Junior
Junior

Posts : 21
Capitals

Ivan Pak u glavu likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Ivan Pak u glavu Ned Maj 16, 2021 9:37 pm

Palmeri i za pobedu, eto zasto su ga doveli!
Ivan Pak u glavu
Ivan Pak u glavu
AHL
AHL

Posts : 282
Huricanes

RedBaron likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Forsberg Pon Maj 17, 2021 9:35 am

Poslušao sam 2/3 poslednje epizode podkasta i uhvatio sebe kako pričam "tačno, tačno" kad si krenuo da pričaš o seriji Col-StL. Zaista msm da bi nam bolje bilo da nismo uzeli diviziju i išli na Min nego na StL. O'Rajli će nam 'ebe sve po spisku.
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Ivan Pak u glavu likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Marvin Pon Maj 17, 2021 1:31 pm

Pa dobro meni Stapleton uvek licio na neko malo cigance, ima srece da nije proso ko u onom filmu Amos i Andrew gde Nicolas Cage provali u kucu Samuel L Jacksona, a panduri napadnu njega jer je crnac. Laughing


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Pak u glavu - podcast - Page 12 Empty Re: Pak u glavu - podcast

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 23 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu