NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rukomet

+10
Sima90
OHK Beograd
Augment
backy
Marvin
maminho
Lazicy
VIX
collymore10
Che
14 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Rukomet Empty Rukomet

Počalji od Che Ned Feb 14, 2010 1:20 am

...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od collymore10 Pon Nov 08, 2010 7:52 pm

Bio je derbi Laughing

Butulija za SPORTAL.RS: Gol za moje Grobare
Partizan

Rukomet V185556p0

Junaku „večitog derbija" između Crvene zvezde i Partizana Bojanu Butuliji Grobari čestitali su odmah posle utakmice. Momak koji je piruetom stavio tačku na „i" i pobedu crno-belih u razgovoru za SPORTAL.RS ističe koliko mu je drago zbog pobede nad Zvezdom.

- Najvažnije je da smo osvojili dva velika boda protiv direktnog konkurenta za titulu. Posebno mi je drago jer je to bio derbi, a kao vatrenom partizanovcu te pobede imaju posebnu težinu. Osećaj je lep, ali ovo je samo prva bitka u ratu između crveno-belih i nas - istakao je Butulija.

Nije sumnjao Butulija u njegovu ekipu, čak i kada su bili u zaostatku od šest golova.

- Pokazali smo da smo najbolji kad je najteže. Mi smo jedna velika Partizanova porodica, koja se voli i u kojoj svi dišemo kao jedan. To je ključ uspeha ne samo protiv Zvezde već i u ostalim duelima. Naravno i u porazima smo isto tako kao familija.

Posebna priča je gol Butulije za konačan rezultat. Odavno takav pogodak nije viđen u halama kod nas.

- Gol sam posvetio Grobarima i svim ljubiteljima rukometa, ali pre svega fanovima mog kluba. Oni su me i sačekali posle utakmice i čestitali. Nismo nešto mnogo slavili posle meča, jer smo svesni da nas očekuje još mnogo izazova do cilja, koji smo sebi postavili, a to je osvajanje trofeja.

Kada je reč o peharima, Butulija je pravi kolekcionar.

- Imam dva Kupa i jednu šampionsku titulu u Rumuniji, pored toga osvojio sam Čelendž kup tri puta sa Resicom u Libiji sam uspeo da osvojim sa AS-Sadom trofej Azijskog kupa i titulu, ali više od svega želim trofeje sa crno-belima. Ne može ništa da se poredi sa osećajem kada osvojite nešto igrajući za tim za koji navijate od malih nogu. Za mene postoji samo Partizan i sve ostalo je manje bitno. Biću presrećan ukoliko uspemo u našim ciljevima.

Otkrio je Butulija i ono što je mnoge zanimalo, da li je u rodu sa trenerom Zvezde Igorom.

- Da, rod smo. Butulije su iz Hercegovine i u krvnom smo srodstvu. U dobrim smo odnosima, iako nismo baš bliski rođaci.
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Posts : 2281
Location : Negde dole juzno...
Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od Che Sre Jan 19, 2011 2:37 pm

Danas protiv Hrvatske. Very Happy
Inace, ne volim da gledam rukomet (iako sam ga kratko trenirao). Sudjenje je uvek ocajno, i po pravilu na nasu stetu. Stalno se mucim i nerviram. Vekovima vec samo silimo, nemamo igru, sve preko bekova, krila nista. I zbog jos nekih stvari..
Uglavnom, da znate da se danas igra utakmica. Posto kod nas rukomet odavno nije sport broj 3, a bogami ni broj 4, verovatno ni broj 5, a mozda cak ni broj 6..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od VIX Sre Jan 19, 2011 5:02 pm

Dzomba ::Danas protiv Hrvatske. Rukomet 260887
Inace, ne volim da gledam rukomet (iako sam ga kratko trenirao). Sudjenje je uvek ocajno, i po pravilu na nasu stetu. Stalno se mucim i nerviram. Vekovima vec samo silimo, nemamo igru, sve preko bekova, krila nista. I zbog jos nekih stvari..
Uglavnom, da znate da se danas igra utakmica. Posto kod nas rukomet odavno nije sport broj 3, a bogami ni broj 4, verovatno ni broj 5, a mozda cak ni broj 6..

Preterao si ga sad Smile

1.Kosarka
2.Fudbal
3.Vaterpolo
4.Odbojka
5.Rukomet
6.Plivanje i tako dalje
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od Lazicy Pet Jan 21, 2011 1:52 am

Pre će biti:

Fudbal
Košarka
Tenis
Vaterpolo
Odbojka
Rukomet
Formula
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od Che Pet Jan 21, 2011 2:06 pm

Vala, Novosadjanin je u pravu.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od Che Ned Jan 23, 2011 1:57 pm

Koja kradja majko.. Fejspalm joj
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od maminho Čet Sep 29, 2011 11:19 pm

Zagreb pobijedio u prvom kolu LP švedski Savehof Pijem kafu i chiluje
maminho
maminho
AHL
AHL

Posts : 305
Godine : 32
Location : Zagreb
Lightning

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od Marvin Čet Sep 29, 2011 11:47 pm

Dzomba ::
Inace, ne volim da gledam rukomet (iako sam ga kratko trenirao). Sudjenje je uvek ocajno, i po pravilu na nasu stetu. Stalno se mucim i nerviram. Vekovima vec samo silimo, nemamo igru, sve preko bekova, krila nista. I zbog jos nekih stvari..
Uglavnom, da znate da se danas igra utakmica. Posto kod nas rukomet odavno nije sport broj 3, a bogami ni broj 4, verovatno ni broj 5, a mozda cak ni broj 6..
Sve se slazem.

Nakon utakmice protiv Hrvata na EP 2005 valjda sam se odreko rukometa. I sad gledam, ali se ponasam ko pod sedativima.
Steta sto ne dolazi Kiel u Vrsac, njih bih bas voleo da gledam...


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11051
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od backy Čet Okt 20, 2011 12:03 pm

U Kaliforniji preminuo legendarni rukometaš Iztok Puc

http://www.sarajevo-x.com/sport/rukomet/clanak/111020043

Pocivaj u miru legendo
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od Che Pet Jan 27, 2012 6:47 pm

Ocemo da se kladimo da ce biti sranja veceras... Pijem kafu i chiluje Ne na utakmici, posle msm je verovatnije.. Pijem kafu i chiluje
...
Sto se tice samog mesta, msm da ce biti jako gusto (sem ako se sudije ne stave dobrano na jednu stranu... verovatno hrvatsku, jer ipak imaju vecu reputaciju). Ako Stanic bude branio kao sto je i dosad, msm da moze Srbija da dobije.
...
Drugim recima, ako se utakmica spusti na ispod recimo 50 golova, Srbija verovatno dobija. Drugacije tesko.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od Che Pet Jan 27, 2012 9:30 pm

Zasto, ali zasto se pusta ciganska muzika kada nasi daju gol... Fejspalm joj
Mnogo bolja Srbija u 2. poluvremenu, evo gledam i smejem se sta sve mediji pisu.. Laughing
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od Augment Sub Jan 28, 2012 2:35 am

razbranio se onaj mrmi iz reprezentacije srbije, ali ni hrvatsski igraci nisu odigrali nista bolje.. njima je debakl bio neminovan... nema vise petra metlicica niti mirze dzombe da vade kad treba..goluza takodje nije kapacitet za najvece domete iako je kao igrac osvojio sve Rukomet 439696


zasluzena pobjeda srbije nadam se da ce uzeti EP jer ovo je prilika koja se jednostavno ne propusta.
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od OHK Beograd Ned Jan 29, 2012 5:47 pm

Ajmo treca medalja danas! Very Happy
OHK Beograd
OHK Beograd
AHL
AHL

Posts : 107
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od Sima90 Ned Jan 29, 2012 7:37 pm

Srebro sija kao zlato!!! Sampion Za 10 godina ce tako i hokejasi. Uzmi pak ako mozes
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od rhadamanth Ned Jan 29, 2012 8:02 pm

sija sija, ali hokejasi nece tako ni za 10x10 Fejspalm joj
rhadamanth
rhadamanth
Administrator
Administrator

Posts : 1490
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od Che Ned Jan 29, 2012 10:52 pm

Mi smo ranije imali mozda i kvalitetnije selekcije, i zvucacu vec poznato, ali jedan od glavnih razloga sto nismo ulazili u 1/4-1/2 finala su bile sudije. Dobro, i zastarela igra i to, ali vecinom sudjenje.
Na ovom prvenstvu se sve poklopilo. Sudjenje je opet bilo prilicno lose, ali ipak smo bili domacini, tako da nas nisu ojadili kao obicno.
Uz to, nisi sve repke bile na vrhuncu, i kvalitet se malo razredio, sve se zakomplikovalo i sl. Iskoristili smo tu sansu...
...
Vec na sledecem nekom takmicenju cemo izgubiti, fora, od neke repke koja nije ni bila na svetskom, ili tako nesto...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od maminho Pon Jan 30, 2012 10:37 am

teško ćete vi vidjeti OI, ovdje su vam puštali duge napade jer ste bili domaćini. Nas ste pošteno pobjedili, bili ste bolji u tom trenutku, Hrvati su izgorili nažalost.

kakva je ono ciganjska glazba poslije golova Cepam se od smeha

Onu provokaciju na dodjeli medalja neću ni komentirati Krstim se
maminho
maminho
AHL
AHL

Posts : 305
Godine : 32
Location : Zagreb
Lightning

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od Sima90 Pon Jan 30, 2012 1:12 pm

maminho ::teško ćete vi vidjeti OI, ovdje su vam puštali duge napade jer ste bili domaćini. Nas ste pošteno pobjedili, bili ste bolji u tom trenutku, Hrvati su izgorili nažalost.


U grupi smo sa Spanijom, Poljskom i Alzirom. Igra se u Spaniji i prolaze dve ekipe. Sto ne bi mogli da pobedimo Poljsku i Alzir. Srbijaaa!
Sima90
Sima90
AHL
AHL

Posts : 348
Godine : 33
Location : Batocina
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od Lazicy Pon Jan 30, 2012 2:33 pm

maminho ::teško ćete vi vidjeti OI, ovdje su vam puštali duge napade jer ste bili domaćini. Nas ste pošteno pobjedili, bili ste bolji u tom trenutku, Hrvati su izgorili nažalost.

kakva je ono ciganjska glazba poslije golova Cepam se od smeha

Onu provokaciju na dodjeli medalja neću ni komentirati Krstim se

Fejspalm joj
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator

Posts : 1727
Godine : 32
Location : Novi Sad
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od Che Pon Jan 30, 2012 2:43 pm

maminho ::teško ćete vi vidjeti OI, ovdje su vam puštali duge napade jer ste bili domaćini. Nas ste pošteno pobjedili, bili ste bolji u tom trenutku, Hrvati su izgorili nažalost.

kakva je ono ciganjska glazba poslije golova Cepam se od smeha

Onu provokaciju na dodjeli medalja neću ni komentirati Krstim se
Duge napade? Stalno su nam dizali ruke, zato nemoj da seres.. Rolling Eyes
To je odvalio samo onaj vas igrac posle poraza.. Mi 30% napada zavrsavali sa podignutom rukom i tim forama..

Mislis provokacija hrvatskih igraca sa onom pesmom? (mada meni, realno, svejedno sta pevaju.. Pijem kafu i chiluje)
Citam na hrvatskim portalima da su srbi nosili "ratne kape"? Fejspalm joj
Kad ljudi ne znaju... "Šajkača je srpska nacionalna kapa koju nose seljaci iz centralne Srbije i danas u svakodnevnom životu."
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od VIX Pon Jan 30, 2012 8:31 pm

maminho ::teško ćete vi vidjeti OI, ovdje su vam puštali duge napade jer ste bili domaćini. Nas ste pošteno pobjedili, bili ste bolji u tom trenutku, Hrvati su izgorili nažalost.

kakva je ono ciganjska glazba poslije golova Rukomet 989254

Onu provokaciju na dodjeli medalja neću ni komentirati Rukomet 365581

Duge napade ??? Covece kad se lomila utakmica protiv Njemaca su nam digli ruku samo posle 10 sek . Rukomet 329102 Rukomet 60051

Imamo sanse da prodjemo na OI , Alzir i Poljsku mozemo dobiti bilo kada bilo gde ... Rukomet 252768

O muzici odlucuje organizator , a ona nije bila uopste losa ...

Zasto je bila prvokacija sa sajkacama ... Rukomet 365581 Rukomet 124188
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od Che Pon Jan 30, 2012 8:49 pm

Krstim se Laughing

...

Muzika je bila ciganska, ono sto su pustali 50% nije srpska muzika.. Cak i ne pevaju neke na srpskom... (najvise mrzim kad puste "Kalasnjikov".. Fejspalm joj to uopste nije nasa narodna pesma, ne znam koji su se ***** budale nalozile na tu ciganliju, te je maltene poistovecuju sa srpstvom.. Fejspalm joj)
p.s. nema nista protiv drzavljana romske nacionalnosti, samo da se zna... ali ipak, oni su manjina, zar nisu mogli nesto normalno da nadju.. vala, imamo i vise nego dobrih normalnih pesama..

...

Ja nesto sumnjam da mi mozemo Poljsku da dobijemo tu.. Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od VIX Pon Jan 30, 2012 10:50 pm

Dzomba :: Rukomet 365581 Rukomet 344871

...

Muzika je bila ciganska, ono sto su pustali 50% nije srpska muzika.. Cak i ne pevaju neke na srpskom... (najvise mrzim kad puste "Kalasnjikov".. Rukomet 329102 to uopste nije nasa narodna pesma, ne znam koji su se ***** budale nalozile na tu ciganliju, te je maltene poistovecuju sa srpstvom.. Rukomet 329102)
p.s. nema nista protiv drzavljana romske nacionalnosti, samo da se zna... ali ipak, oni su manjina, zar nisu mogli nesto normalno da nadju.. vala, imamo i vise nego dobrih normalnih pesama..

...

Ja nesto sumnjam da mi mozemo Poljsku da dobijemo tu.. Rukomet 147869

O muzici odlucuje organizator i pokusali su sa ciganskom muzikom narod se primio i to je to , ne filozofiraj sada tu ... Rukomet 60051

Imamo pesama ali nazalost sve manje i manje ...

A reci zasto sumnjas da mozemo dobiti Poljake , kad smo ih vec jednom dobili prilicno lako ? Rukomet 439696
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od Che Uto Jan 31, 2012 2:33 pm

Zato sto mi to stalno radimo tako, a i rukomet je sranje sport..
Evo, videces... Inace, mi sa njima igramo 3. (poslednji) mec na tom turniru..
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Rukomet Empty Re: Rukomet

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu