NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fudbal

+31
Sharks vk
kb8
sweeper19
Sima90
C of Red
narrogh
maminho
pap
Jaz
Marvin
Nidz0F0rlan
backy
VIX
Lemieux
bogic9
Augment
mjurli37
rino
ιвяσ
SlobaGrobar
kun aguero
SymphonyX
milanche
Bard
collymore10
Issa
Liverpool FC
Pufta
Strax
Lazicy
Che
35 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od backy Pet Mar 22, 2013 10:02 pm

Glorius night for bosnian football Dzeko dijamant 2 gola trenutan rezultat 3-0.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Grof Bronza Pet Mar 22, 2013 10:08 pm

backy ::Glorius night for bosnian football Dzeko dijamant 2 gola trenutan rezultat 3-0.

e neka....
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Sepultura Pet Mar 22, 2013 11:08 pm

Jedini moj utisak za utakmicu Srbije i Hrvatske - DOSADNA ZA GLEDANJE!
Sepultura
Sepultura
AHL
AHL

Posts : 103
Godine : 32
Location : Banja Luka
Penguins

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Marvin Sub Mar 23, 2013 3:03 am

Prvo poluvreme je bilo tolko lose da se posle nisam ni nerviro.


Kolkio mi idu na zivce ljudi "Drago mi je da smo izgubili", "Ja sam igrao keca" ili tako nesto.
Lepo je reko Golupce onda kad je postao YT senzacija, al dzaba se ljudi odusevljavaju kad se time sami sebi smeju.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Sharks vk Sub Mar 23, 2013 11:34 am

Grof Bronza ::
backy ::Glorius night for bosnian football Dzeko dijamant 2 gola trenutan rezultat 3-0.

e neka....
Fudbal - Page 38 517501Bravo BiH,sjajna izvedba!Dati Grcima 3 komada rijetko je ko u stanju.Svaka čast.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Che Sub Mar 23, 2013 2:11 pm

pap ::Nego gotovo sam ugodno iznenaden tek pokojim “folklorom“ skoro pa pristojna atmosfera bila
Rolling Eyes

Pa bilo je Ubi Srbina (prvo svi zajedno, a onda Sever "Ubi" a ostali "Srbina"), i tako do prvog gola... U boj, u boj i sl. i ne racunam, ajd.
A onda su videli da nema potrebe, jer se nasi seru u gace i imaju srce ko u hrcka i ovako, i onako.

Al meni je najjace onaj fazon da ce prekidati utakmicu ako se to bude culo.. Laughing Msm, dajte ljudi.. Rolling Eyes

Nista, nadam se da ce u Beogradu biti jos bolje, jer u Zagrebu generalno nije bilo strasno. Msm, narocito sto ce to biti beznacajna utakmica sa nase strane...
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Sharks vk Sub Mar 23, 2013 3:44 pm

Che ::
pap ::Nego gotovo sam ugodno iznenaden tek pokojim “folklorom“ skoro pa pristojna atmosfera bila
Fudbal - Page 38 252768

Pa bilo je Ubi Srbina (prvo svi zajedno, a onda Sever "Ubi" a ostali "Srbina"), i tako do prvog gola... U boj, u boj i sl. i ne racunam, ajd.
A onda su videli da nema potrebe, jer se nasi seru u gace i imaju srce ko u hrcka i ovako, i onako.

Al meni je najjace onaj fazon da ce prekidati utakmicu ako se to bude culo.. Fudbal - Page 38 344871 Msm, dajte ljudi.. Fudbal - Page 38 252768

Nista, nadam se da ce u Beogradu biti jos bolje, jer u Zagrebu generalno nije bilo strasno. Msm, narocito sto ce to biti beznacajna utakmica sa nase strane...
Da li još postoji iko ko se vrijeđa na "Ubi Srbina,Šiptara,Ustašu,Baliju..." i slične poštapalice?To je stvar folklora,koji ja ne odobravam,ali mu ne bi pridavao ama baš nikakvu pažnju.Pa Englezi i dan danas pjevaju Švabama ratnu pjesmu o 10 aviona ili Turcima "I d rather be a Paki than a Turk",Francuzi pjevaju Englezima "Stand up if you hate England"...
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Marvin Sub Mar 23, 2013 3:52 pm

Ja se slazem sa tim sto si rekao, ali postoje ljudi koji to shvataju suvise ozbiljno, a takvi obicno i idu na stadione. Zato i cela ta briga.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Che Sub Mar 23, 2013 5:17 pm

Tacno je to sto shark kaze. Pa evo, i ja prvi, kad smo igrali (Partizan) sa Shkendijom npr. Ne bi mogao da se zakunem da nisam slucajno pevao nesto slicno.. Embarassed Seljak

Ali spominjem to u smislu da su neki hrvatski zvanicnici za bezbednost govorili da ce se velika paznja posvetiti tome, i da ce (yeah, right) prekinuti utakmicu ako se budu culi ti povici. Msm, to je meni od samog pocetka smesno bilo, zato sto se znalo da ce toga biti.. Laughing
Jos onda citamo kako su u toku dana, na trgu Bana Jelacica i okolo, privodili neke likove koji su to pevali. Po tom principu su trebali ceo stadion da privedu onda.. Rolling Eyes

Ali realno sad, da UEFA nije zapretila, ja msm da bi bilo dosta gore. Ovako je proslo prilicno dobro.
A kazem, da smo (kojim neverovatnim slucajem) mi vodili, ili da je bilo gusto, bio bi mnogo veci pritisak, naboj i sve..

A sto se tice ovoga da se radujem sto smo izgubili, mene je realno boleo ***** za rezultat pre meca. Ne kazem da bi me malo manje boleo da smo ostvarili neki pozitivan rezultat, ali i tada bi me generalno boleo *****.
Sve je to "hleba i igara". Panem et circenses.
Ko sto je (vecina hipnotisane narodne mase) u Hrvatskoj sada hepi i euforicna barem nekoliko dana, sa postepenim hladjenjem, tako bi i mi bili. A sto za to vreme zivimo ko 4th world country, samo sa vise drzavnih nameta, i sto su kradje i obmane ozakonjene, to bi svi malo smetnuli s uma. Msm, da, neverovatna stvar je taj fudbal, ko droga neka koja ti pomaze da zaboravis malo na svakodnevnicu. Ali ja ne bih da zivim u lazi, ta vremena sam prosao negde vec pocetkom gimnazije.
Uglavnom, hipnotisane mase ce uvek biti hipnotisane mase, mediji ce uvek biti mediji, i jbg.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Augment Sub Mar 23, 2013 7:00 pm

Najveci problem kod nas je da mi svi konstatno mislimo da smo neko i nesto i postavljaju se visoka ocekivanja. Kad se sjetim BiH od prije 7-10 godina.. svi se kurcili i cudili kako to da smo losi.. niko nije htio prihvatiti realnost da osim barbareza svi su bili ispodprosjecni igraci. sad poslije 2010. je ista situacija sa srbijom.. pa evo stice se dojam da ako CG zavrsi 2. u grupi iza engleske da ce se okarakterisati kao neuspjeh dzaba sto ce im poljaci i ukrajinci zavrsiti iza njih.
Hrvatska ima manji problem sa tim jer zive od plodova 3. mjesta u francuskoj 98. stvorio se kult reprezentacije, redovno 1. mjesto u jakosnoj skupiti sto znaci i slabiji protivnici u kvalifikacijama.. svako ko ima i pratetku hrvaticu je zelio da igra za njih i sl.
ali cak i oni podlegnu balkanskom mentalitetu kao 2006. sta ce australija??? ko su oni? sami ce sebe pobijediti itd. jos da ironija bude veca srbija na WC 2010. je istu sudbinu dozivjela sa australijom kao da im hrvatska nije bila primjer!
to kurcenje me fascinira u svim porama zivota. tek kad shvatimo koji smo ***** moci cemo teziti ka napred.. davno je Tito bio ziv i davno je Jugoslavija bila neki faktor u svijetu...
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Posts : 3045
Location : Hockey Town
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Pufta Sub Mar 23, 2013 7:04 pm

jebo majku jebo oca ko ne voli crnogorca
Pufta
Pufta
VIP
VIP

Posts : 1855
Godine : 57
Location : Mesara
Devils

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Grof Bronza Sub Mar 23, 2013 7:18 pm

e ljudi.... sreca pa je izlgeda hokejaska publika pametnija od fudbalske. Svi ste vi u pravu.. i ajkula i augment i dzomba a bome i pufta Very Happy Da je ostala Jugoslavija svi bi se tresli kada bi nas ugledali u 99% sportova. da i ne pominjem znacaj i ugled koji bi zemlja imala. ne ulazim u raspad i tako to. Mene licno za fudbal zabole jos od 2010 i svetskog prvensta kada me je fudbal zestoko smorio i kada vise nisam mogao da podnesem konstantna foliranja, padanja, kukanja, plakanja z apenal i slicno. jos kad slusam fudbalere muka me hvata. sto se jucerasnje utakmice tice, po pom misljenju oba tima nisu pokazala mnogo s tim da su hrvati pokazali vise od nas. dosadna utakmica bila. Videlo se ko zeli vise pobedu, ko zeli vise dobar rezultat a kome su gace ostale u Bg-u. Licno sam protivnik svih vredjanja na nacionalnoj osnovi na sportskim takmicenjima (jedna kandaska televizjija je pre par godina pravila reportazu o sportu u evropi i zakljucili su da stadioni danas sluze da bi se ispoljio nacionalizam posto im je zabranjeno da ratuju) ali kontam da su tu da bi se protivnik iznervirao (ne kazem da vecine mozda i ne misli zaista to sto vice). verovatno ce u Bg-u da bude slicno. Sto se utakmice tice, vise sam se iznervirao sto Hosa nece igrati u ponedeljak protiv LA Kings-a nego za rezultat sporta koji ni ne pratim. Hrvati trenutno imaju bolju reprezentaciju, bolju organizaciju i boje stanje nacije i to se znalo i mnogo pre utakmice. tako da... ko ide na to svetsko (ne znam gde je) nek mu je sa srecom... now, let's play some hockey Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Sharks vk Sub Mar 23, 2013 8:23 pm

Augment ::Najveci problem kod nas je da mi svi konstatno mislimo da smo neko i nesto i postavljaju se visoka ocekivanja. Kad se sjetim BiH od prije 7-10 godina.. svi se kurcili i cudili kako to da smo losi.. niko nije htio prihvatiti realnost da osim barbareza svi su bili ispodprosjecni igraci. sad poslije 2010. je ista situacija sa srbijom.. pa evo stice se dojam da ako CG zavrsi 2. u grupi iza engleske da ce se okarakterisati kao neuspjeh dzaba sto ce im poljaci i ukrajinci zavrsiti iza njih.
Hrvatska ima manji problem sa tim jer zive od plodova 3. mjesta u francuskoj 98. stvorio se kult reprezentacije, redovno 1. mjesto u jakosnoj skupiti sto znaci i slabiji protivnici u kvalifikacijama.. svako ko ima i pratetku hrvaticu je zelio da igra za njih i sl.
ali cak i oni podlegnu balkanskom mentalitetu kao 2006. sta ce australija??? ko su oni? sami ce sebe pobijediti itd. jos da ironija bude veca srbija na WC 2010. je istu sudbinu dozivjela sa australijom kao da im hrvatska nije bila primjer!
to kurcenje me fascinira u svim porama zivota. tek kad shvatimo koji smo ***** moci cemo teziti ka napred.. davno je Tito bio ziv i davno je Jugoslavija bila neki faktor u svijetu...
Svaku riječ potpisujem!Hrvatska i BiH su solidne reprezentacije u rangu Švicarske,Švedske i sličnih,znači dobre ekipice,ali ništa posebno.Sada vlada euforija,ali kvalitativno je to daleko od Španjolske,Argentine,Brazila,Njemačke...gledao sam podosta utakmica Hrvatske tako da znam o čemu pričam.Činjenica je da je Hrvatska od 1998. na svakom natjecanju ispadala u prvom krugu i nije ništa napravila.Srbija je u krizi,ali treba pustiti ove mlade da stasaju,pridodati Ljajića,Sulejmanija i još neke i ne očekivati mnogo.Držati se tenisa,odbojke,vaterpola,rukometa koji su naši sportovi(pod naši mislim na eks yu),a valjda će stasati i bolje generacije u basketu da vrate onaj stari sjaj.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Marvin Sub Mar 23, 2013 8:30 pm

Nije da ste ispadali uvek u prvom krugu, imate na EP cetvrtfinale 2008 kolko se secam.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Sharks vk Sub Mar 23, 2013 8:35 pm

[quote="Grof Bronza"]e ljudi.... sreca pa je izlgeda hokejaska publika pametnija od fudbalske. Svi ste vi u pravu.. i ajkula i augment i dzomba a bome i pufta Fudbal - Page 38 260887 [/quote]
Ipak mali isparavak-ja lično sam ipak nogometni fan,ultras,idem po utakmicama od 1988.,u mladosti ponekad po potrebi i huliganFudbal - Page 38 260887,tako da...i među nogometnim kukoljem se zna naći ljudi koji razmišljaju svojom glavom.
Prije par godina na Hrvatska-Engleska u Zagrebu svi huču Heskeyu,ja ruke u džepove i šutim kad moj kum koji je duša od čovjeka počne hukati(čovjek od svojih tada 35 godina).Ja ga pogledam i opalim mu odgojno obrazovnu po glaviFudbal - Page 38 42622.On me u čudu gleda i pita me koji mi je klinac,a ja mu rekoh da ne moramo i mi biti seljačine,ako je to već ostatak stadiona.On me je tada zagrlio i rekao neka sam ga opalio,zaslužio je.Kaže ponijela ga atmosfera,proradio alkohol i jebiga.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Sharks vk Sub Mar 23, 2013 8:37 pm

Marvin ::Nije da ste ispadali uvek u prvom krugu, imate na EP cetvrtfinale 2008 kolko se secam.
Ma u pravu si Marvine,ispali od Turaka u onoj infarktnoj završnici,ali razumiješ šta sam htio reći.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Che Sub Mar 23, 2013 8:54 pm

Kako bi ja voleo da me ljudi grle kad ih opalim... Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Marvin Sub Mar 23, 2013 9:05 pm

Che ::Kako bi ja voleo da me ljudi grle kad ih opalim... Fudbal - Page 38 147869
LAZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Sharks vk Sub Mar 23, 2013 9:48 pm

Che ::Kako bi ja voleo da me ljudi grle kad ih opalim... Fudbal - Page 38 147869

Stari je to kum,shvatio je grešku u sekundi!
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Che Sub Mar 23, 2013 10:39 pm

Marvin ::
Che ::Kako bi ja voleo da me ljudi grle kad ih opalim... Fudbal - Page 38 147869
LAZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!
Kolko sam kul... Cool Pijem kafu i chiluje
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od VIX Sub Mar 23, 2013 10:51 pm

Fudbal - Page 38 Article-0-18DE6095000005DC-770_634x400

Laughing
VIX
VIX
1st liner
1st liner

Posts : 5019
Godine : 32
Location : U Joe Louis Areni ...
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od backy Sub Mar 23, 2013 11:49 pm

@VIX dobra Fudbal - Page 38 20740
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od backy Sub Mar 23, 2013 11:57 pm

Nisu nam mogli nista jednostavno to je bila demonstracija sile
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od backy Ned Mar 24, 2013 12:07 am

I slazem se sa vecinom vasih starijih postova meni se prosto gadi taj rasizam i nacionalizam i to lijecenje frustracija na stadionima ali toga ce nazalost uvijek biti nema te kazne od uefa koja ce to sprijeciti.Kao sto rece drug grof sva sreca pa mi je NHL broj jedan sport a sve ostalo usput pratim.
backy
backy
2nd liner
2nd liner

Posts : 3036
Godine : 45
Location : Bosnia
Rangers

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Grof Bronza Ned Mar 24, 2013 1:44 am

backy ::I slazem se sa vecinom vasih starijih postova meni se prosto gadi taj rasizam i nacionalizam i to lijecenje frustracija na stadionima....

posle kazu stara juga nije valjala... Very Happy trebala je samo biti drugacije uredjena... Very Happy ovako tucemo se izmedju sebe umesto da tucemo sve ostale Very Happy
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Fudbal - Page 38 Empty Re: Fudbal

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics
» Fudbal

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu