NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MHL - Međunarodna hokej liga

+7
Rista Ris
stele70
TUTI FRUTI
Hororelf
Breznjev
FiMol
dacha od bosne
11 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od FiMol Sub Jun 24, 2017 4:24 pm

Zvezda je domacin u prvoj rundi Kontinentala:

http://www.jegkorongblog.hu/2017/06/24/brassoban-kezd-a-dvtk-a-kontinentalis-kupaban/#post-219834

Első kör (2017. szeptember 29.–október 1.)
A csoport (Belgrád, Szerbia)

Crvena Zvezda (SRB)
Irbisz Szófia (BUL)
Zeytinburnu Istanbul (TUR)
Esjy Reykjavik (ICL)

U slucaju prolaska, u sta ne sumnjam Rolling Eyes , putovace se u Rumuniju (Brasov) gde imamo 2 MOL ligasa (domacin i DVTK).
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od Hororelf Ned Jun 25, 2017 11:08 am

Gledacemo nesto vise kvalitetniji hokej nego sto je Slovenacka liga , ako prodjemo prvu rundu onda ce to biti ozbiljnija prica. Sta se desava sa Hugo Turcote-om sada , Albertsom? Oni su negde presli ili sta?
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od goddess.of.black Ned Jun 25, 2017 11:53 am

Meni Hugo rece pre neke dve nedelje da jos nista ne zna konkretno, ali da bi rado dosao da igra za nas ukoliko ga neko pozove.
goddess.of.black
goddess.of.black
Junior
Junior

Posts : 16
Godine : 31
Location : Beograd
Nemam

http://www.czbgtv.com

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od Hororelf Ned Jun 25, 2017 12:07 pm

Pojacao bi Zvezdu bas !
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od dacha od bosne Ned Jun 25, 2017 12:20 pm

I te kako bi nas pojačao...mislim da je i klub povukao malo ručnu (mislim, nije da mislim, znam Very Happy ) pa ne pominje ko bi sve još mogao da dođe u Zvezdu...ali da to ostavimo za našu ciganjsku temu.

Elem, odlična stvar je ovo oko Kontinental kupa...još da prođemo prvi krug...
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od FiMol Ned Jun 25, 2017 7:13 pm

goddess.of.black ::Meni Hugo rece pre neke dve nedelje da jos nista ne zna konkretno, ali da bi rado dosao da igra za nas ukoliko ga neko pozove.
Reci mu da zaobidje Srbiju ako je bas zeljan profi hokeja. Ne znam sto se ne ponudi nekoj MOL ekipi, siguran sam da bi ga uzeli. Verovatno ni ne znaju da je slobodan.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od goddess.of.black Ned Jun 25, 2017 7:22 pm

[quote="FiMol"]Reci mu da zaobidje Srbiju ako je bas zeljan profi hokeja. Ne znam sto se ne ponudi nekoj MOL ekipi, siguran sam da bi ga uzeli. Verovatno ni ne znaju da je slobodan.[/quote]

Bas jutros smo se culi, na kraju rece da ne veruje da ce ove sezone igrati u Srbiji, tj. u Zvezdi, obzirom da tim nece biti u MOL-u. Napomenula sam mu za MHL, medjutim, kaze, jos nista ne zna konkretno. 

Ali, po ovome sto kaze, mislim da si na tragu, ipak bi on u neki tim koji ce u MOL.  Smile
goddess.of.black
goddess.of.black
Junior
Junior

Posts : 16
Godine : 31
Location : Beograd
Nemam

http://www.czbgtv.com

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od TUTI FRUTI Ned Jun 25, 2017 9:17 pm

goddess.of.black ::
FiMol ::Reci mu da zaobidje Srbiju ako je bas zeljan profi hokeja. Ne znam sto se ne ponudi nekoj MOL ekipi, siguran sam da bi ga uzeli. Verovatno ni ne znaju da je slobodan.

Bas jutros smo se culi, na kraju rece da ne veruje da ce ove sezone igrati u Srbiji, tj. u Zvezdi, obzirom da tim nece biti u MOL-u. Napomenula sam mu za MHL, medjutim, kaze, jos nista ne zna konkretno. 

Ali, po ovome sto kaze, mislim da si na tragu, ipak bi on u neki tim koji ce u MOL.  Smile

Ma kakva MHL liga...to je buranija za njegov kvalitet. On minimum mora da igra u MOL ligi, ali mu reci da pozuri sa trazenjem kluba u MOL ligi jer vec svi klubovi su pri kraju sa trazenjem pojacanja. Dovoljno mu je samo da posalje mejlove svim klubovima, ja iskreno verujem da nema tima u MOL ligi koji ga ne bi rado video u svojim redovima. Sve ekipe su ga dobro zapamtile, jedan od brzih igraca lige i odlican golgeter. Biti u prvih 10 igraca lige a igrati u najslabijem timu nije bas lako. 

Evo cak i preko ovoga sajta moze da nadje angazman u MOL ligi...a i u ostalim ligama...
http://jobs.eliteprospects.com/
Samo neka on posalje mejlove ekipama....lako ce naci angazman u MOL ligi a verujem da ima i svog menadzera

Evo jedan primer, traze centra u MOL ekipi.
http://jobs.eliteprospects.com/JobPosting/169
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od goddess.of.black Ned Jun 25, 2017 11:25 pm

[quote="TUTI FRUTI"][quote="goddess.of.black"][quote="FiMol"]Reci mu da zaobidje Srbiju ako je bas zeljan profi hokeja. Ne znam sto se ne ponudi nekoj MOL ekipi, siguran sam da bi ga uzeli. Verovatno ni ne znaju da je slobodan.[/quote]

Bas jutros smo se culi, na kraju rece da ne veruje da ce ove sezone igrati u Srbiji, tj. u Zvezdi, obzirom da tim nece biti u MOL-u. Napomenula sam mu za MHL, medjutim, kaze, jos nista ne zna konkretno. 

Ali, po ovome sto kaze, mislim da si na tragu, ipak bi on u neki tim koji ce u MOL.  Smile[/quote]

Ma kakva MHL liga...to je buranija za njegov kvalitet. On minimum mora da igra u MOL ligi, ali mu reci da pozuri sa trazenjem kluba u MOL ligi jer vec svi klubovi su pri kraju sa trazenjem pojacanja. Dovoljno mu je samo da posalje mejlove svim klubovima, ja iskreno verujem da nema tima u MOL ligi koji ga ne bi rado video u svojim redovima. Sve ekipe su ga dobro zapamtile, jedan od brzih igraca lige i odlican golgeter. Biti u prvih 10 igraca lige a igrati u najslabijem timu nije bas lako. 

Evo cak i preko ovoga sajta moze da nadje angazman u MOL ligi...a i u ostalim ligama...
http://jobs.eliteprospects.com/
Samo neka on posalje mejlove ekipama....lako ce naci angazman u MOL ligi a verujem da ima i svog menadzera

Evo jedan primer, traze centra u MOL ekipi.
http://jobs.eliteprospects.com/JobPosting/169[/quote]

Poslah mu ovo, radosti sto je toliko cenjen!   Seljak

Ima, kaze, vec nekoliko ponuda, ukljucujuci i MOL, samo se jos nije odlucio, vaga i dalje gde ce. Pa javlja, ako vas zanima. Naocare za sunce
goddess.of.black
goddess.of.black
Junior
Junior

Posts : 16
Godine : 31
Location : Beograd
Nemam

http://www.czbgtv.com

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od TUTI FRUTI Pon Jun 26, 2017 2:55 pm

Naravno da nas interesuje. Obavezno javi gde nastavlja karijeru.
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od Hororelf Pet Jul 14, 2017 10:26 am

Raspored utakmica za IHL ligu poznat. Ako ja dobro kontam ovde i vidim KHL Medvescak ovde igra sa nama? Ili je to team 2 ?
http://hokej.si/file/2017/07/2017-18_IHL-razpored-tekem.pdf
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od dacha od bosne Pet Jul 14, 2017 11:51 am

Najvjerovatnije. Šteta samo što nema još Jesenica i Olimpije ili barem još neka 2 jača kluba.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od Rista Ris Pet Jul 14, 2017 8:49 pm

Naravno da j Medveščak 2 u pitanju. Medveščak 1, Jesenice i Olimpija su za nas neki drugi svemir i ne možemo da stanemo u istu rečenicu a kamoli u istu ligu.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od Forsberg Ned Jul 16, 2017 2:53 pm

Hoce li biti leda za prvu utakmicu Zvezde  Laughing
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od goddess.of.black Pon Jul 31, 2017 12:08 am

Rekoh da javim, cula sam se sa Hugom, on jos uvek ideje nema gde ce biti, jer, kaze, ni jedan klub mu nije ponudio priblizno uslove koje trazi, ali i jezik je tu problem. Eto, malo bezim iz teme, al' ovde smo to pominjali, pa rekoh da javim.
goddess.of.black
goddess.of.black
Junior
Junior

Posts : 16
Godine : 31
Location : Beograd
Nemam

http://www.czbgtv.com

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od TUTI FRUTI Pon Jul 31, 2017 12:32 pm

goddess.of.black ::Rekoh da javim, cula sam se sa Hugom, on jos uvek ideje nema gde ce biti, jer, kaze, ni jedan klub mu nije ponudio priblizno uslove koje trazi, ali i jezik je tu problem. Eto, malo bezim iz teme, al' ovde smo to pominjali, pa rekoh da javim.

Hvala na informaciji

Steta sto jos nije nasao klub, meni stvarno ne shvatljivo da igrac njegovog kvaliteta jos nije nasao nesto zadovoljavajuce makar u MOL ligi. Verujem da je to i do menadzera ako ga ima ili ne....puno to znaci. Da li mozda znas da li bi on i ove godine ostao u Beogradu da je kojim slucajem HK Beograd i dalje igrao MOL ligu? I kakve su njegove bile generalne impresije o igranju u Beogradu i zivotu ovde u Srbiji?
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od FiMol Pon Jul 31, 2017 4:35 pm

Sve ozbiljnije lige su vec popunjene stranim igracima, tu podrazumevam i MOL ili Erste liga sada. 

Tokom septembra i oktobra ce biti puno "katova" te ce se sigorno negde otvoriti mesta. Pitanje je i koliko on trazi jer na trzistu ima mnogo Rusa Slovaka i Ceha Finaca sa dobrim reputacijama. 

Da sam na njegovom mestu ponudio bi se nekoj ekipi za smestaj i hranu, i skromne pare dok se ne otvore slobodna mesta. Lakse je iz Evrope doci do angazmana. 

Sigurno je da moze da igra Alpsku ligu sto znaci da bi recimo odlaskom u Sloveniju mogao da bude i spreman i vidljiv jer oni igraju dosta prijateljskim meceva u avgustu. 

Mogao je i Zvezdi da se ponudi makar na tryout jer i oni imaju kako vidimo odlazak u Belorusiju. Ja bi voleo da se ponudi Vojvodini ali pitanje je kada ce oni krenuti sa ledom i utakmicama sto znaci da nece biti "vidljiv" za trziste. 

Poljska isto ima dosta stranaca a liga im je jaka. 

Ocigledno je da ili nema menadzera ili je to neki pacer ako ga ima.
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od goddess.of.black Pon Jul 31, 2017 10:41 pm

Razgovarali smo o svemu tome ranije.
On je Beogradom generalno odusevljen i bas mi je napominjao kako bi se rado odazvao nekom nasem timu, jer mu je ovde sve odgovaralo. Cini mi se da je rekao kako bi igrao i za Zvezdu ili neki tim koji ga pozove. Uglavnom, bio je veoma za to da i dalje igra za HKB, da je projekat zaziveo. Kada je rec o MOL ligi, imponuje mu uspeh koji je postigao. I da, zivot u Beogradu mu jedno od divnijih iskustava.
goddess.of.black
goddess.of.black
Junior
Junior

Posts : 16
Godine : 31
Location : Beograd
Nemam

http://www.czbgtv.com

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od TUTI FRUTI Uto Avg 01, 2017 12:13 am

goddess.of.black ::Razgovarali smo o svemu tome ranije.
On je Beogradom generalno odusevljen i bas mi je napominjao kako bi se rado odazvao nekom nasem timu, jer mu je ovde sve odgovaralo. Cini mi se da je rekao kako bi igrao i za Zvezdu ili neki tim koji ga pozove. Uglavnom, bio je veoma za to da i dalje igra za HKB, da je projekat zaziveo. Kada je rec o MOL ligi, imponuje mu uspeh koji je postigao. I da, zivot u Beogradu mu jedno od divnijih iskustava.

Hvala na odgovoru.
Steta sto onda barem ga Zvezda nije zvala...On bi bio ubedljivo najjaci igrac u Zvezdi. Bas me interesuje da li ga je Zvezda zvala ili je mozda i ona bila svesna da takvog igraca ne moze da priusti....Jebiga, i on je verovatno trazio ipak jacu ligu od MHL a u medjuvremenu se nista nije desilo. Sad
U svakom slucaju je trebao naci neki nacin da stupi u kontakt sa Zvezdom.
No, ja se ipak nadam da ce naci neki dobar klub. Zelim mu svu srecu jer je stvarno jako dobar igrac.
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od goddess.of.black Uto Avg 01, 2017 12:58 am

nema na cemu, drago mi je da mogu da podelim informacije. Smile

Meni je bas krivo, sto se jedva razumem u hokej, mogu misliti vama tek.
Ako se dobro secam, cini mi se da je on bio i za to da igra u Zvezdi, ali nije mi rekao da li je bio ikakve ponude. Sto se MHL-a tice, nije mu ni za nju bas bilo preterano "tesko" da igra, jer, ponovo, neverovatno je koliko se on odusevio Beogradom, Srbijom, nasim ljudima, pa cak i samom igrom ovde. Smile

Zapravo, rado bi on ostao ovde.
Inace, po nacinu na koji mi prica, meni se sve cini da on nema menadzera.
goddess.of.black
goddess.of.black
Junior
Junior

Posts : 16
Godine : 31
Location : Beograd
Nemam

http://www.czbgtv.com

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od dacha od bosne Uto Avg 01, 2017 6:48 am

Kažu ljudi iz kluba da mu je plata u Beogradu bila 2000 evra...valjda je to osnovni razlog zašto ga Zvezda ne zove, a i drugi. Moguće je da neće da spusti cijenu ili da ne zna (on ili njegov menadžer) da pregovaraju kako treba.

Nego, goddess, pogledaj privatne poruke.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od Breznjev Uto Avg 01, 2017 8:46 am

Mozda ni Zvezda nema informaciju da je slobodan i da mu se svidja u Beogradu.Dacho interveniši u strukturama kluba da dođe u Zvezdu.
Šta je 2 soma evra Smile

Nisam na kraju ispratio jel Zvezda ima neke strance potpisane ili ne?
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od TUTI FRUTI Uto Avg 01, 2017 11:15 am

dacha od bosne ::Kažu ljudi iz kluba da mu je plata u Beogradu bila 2000 evra...valjda je to osnovni razlog zašto ga Zvezda ne zove, a i drugi. Moguće je da neće da spusti cijenu ili da ne zna (on ili njegov menadžer) da pregovaraju kako treba.

Nego, goddess, pogledaj privatne poruke.

Sa obzirom da do sada nije nasao klub, verujem da bi sada igrao i za mnogo manje para pogotovo sto je i on svestan da se i sa 1000 eura moze lagodno ziveti u Beogradu.  Smile

Mislim da vredi pokusati da se kontaktira i da mu se ponudi neka fer ponuda, barem dok ne nadje neki drugi klub sigurno bi igrao i za mnogo manju lovu. Zvezda bi dobila vrhunskog igraca.
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od dacha od bosne Uto Avg 01, 2017 11:34 am

Ja sam pisao klubu, a šta će oni uraditi, to ne znam.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od dacha od bosne Uto Avg 01, 2017 12:46 pm

goddess.of.black ::nema na cemu, drago mi je da mogu da podelim informacije. Smile

Meni je bas krivo, sto se jedva razumem u hokej, mogu misliti vama tek.
Ako se dobro secam, cini mi se da je on bio i za to da igra u Zvezdi, ali nije mi rekao da li je bio ikakve ponude. Sto se MHL-a tice, nije mu ni za nju bas bilo preterano "tesko" da igra, jer, ponovo, neverovatno je koliko se on odusevio Beogradom, Srbijom, nasim ljudima, pa cak i samom igrom ovde. Smile

Zapravo, rado bi on ostao ovde.
Inace, po nacinu na koji mi prica, meni se sve cini da on nema menadzera.
Pošalji mi njegov kontakt na poruke...hitno!
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

MHL - Međunarodna hokej liga - Page 2 Empty Re: MHL - Međunarodna hokej liga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu