NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators

+10
SymphonyX
Breznjev
ForG
hyvää päivänjatkoa!
Che
Brain Damage
Hororelf
Augment
Yorick
Marvin
14 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators - Page 3 Empty Re: SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators

Počalji od Brain Damage Pon Jun 12, 2017 4:56 am

Koji jebeni srecnici PP  Fejspalm joj
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators - Page 3 Empty Re: SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators

Počalji od Marvin Pon Jun 12, 2017 5:19 am

Zaslužili su game 7 Predsi, ali to je hokej, jedan odbitak i dobra reakcija i gotovo.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators - Page 3 Empty Re: SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators

Počalji od SymphonyX Pon Jun 12, 2017 8:14 am

Murray je bio senzacionalan veceras,daleko najbolji pojedinac meca.Kad nisu realizovali onaj 5na3 samo sam cekao gol Pensa,a na kraj dodje u najbolje moguce vrijeme.Steta,mogli smo uzivat u jos jednom mecu.Conn Smythe ocekivano dat Sidu.
SymphonyX
SymphonyX
1st liner
1st liner

Posts : 8551
Location : Sebastijaneeeeeeeeee
Canucks

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators - Page 3 Empty Re: SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators

Počalji od Liverpool FC Pon Jun 12, 2017 10:04 am

Cestitke navijacima Pensa. Ali, meni licno je drago sto najodvratniji tim NHLa nije osvojio SC. Nisu ga nikada ni zasluzili.


SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators - Page 3 Transparentvm
Liverpool FC
Liverpool FC
Moderator
Moderator

Posts : 2162
Godine : 33
Location : Vrsac
Ducks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators - Page 3 Empty Re: SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators

Počalji od Hororelf Pon Jun 12, 2017 10:38 am

Ovo je bio dokaz da je Nashville zagrizao udicu do grla, iako su dominirali kroz prvi period i pocetak drugog, ipak je iskustvo na kraju pobedilo, uglavnom poprilicno dosadno SC finale i znalo se ko ce uzeti kup. Cestitke Pensima, ipak ih najmanje mrzim od svih, zbog Crosby-a.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators - Page 3 Empty Re: SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators

Počalji od Grof Bronza Pon Jun 12, 2017 2:53 pm

Marvin ::Zaslužili su game 7 Predsi,  ali to je hokej,  jedan odbitak i dobra reakcija i gotovo.  
hvala ti sto si mi vratio frustracije iz finala zapadne konferencije game 7 2 OT kod nas kada martinez shuta, pogadja ledija u stomak i odlazi u gol iz korija.... imali bi smo tri-peat da nije bilo toga.
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators - Page 3 Empty Re: SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators

Počalji od Marvin Pon Jun 12, 2017 5:21 pm

Kad razmislim, ne secam se kad je bilo manje zasluzeno dobijeno finale, stvarno ne znam.
Onaj gol Predsa sinoc, jeste pravilo tako kako je, ali brate drugi sudija je sve video jasno ko dan, ovaj prvi nije video nista, igra nije stala, bezveze je da ne moze da se preinaci stanje.

Ni Predsi nisu zasluzili da pobede da budemo na cisto, moras da das neki gol da bi ocekivo nesto.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators - Page 3 Empty Re: SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators

Počalji od Grof Bronza Pon Jun 12, 2017 8:12 pm

Marvin ::Kad razmislim, ne secam se kad je bilo manje zasluzeno dobijeno finale, stvarno ne znam.
Onaj gol Predsa sinoc, jeste pravilo tako kako je, ali brate drugi sudija je sve video jasno ko dan, ovaj prvi nije video nista, igra nije stala, bezveze je da ne moze da se preinaci stanje.

Ni Predsi nisu zasluzili da pobede da budemo na cisto, moras da das neki gol da bi ocekivo nesto.
"nikad manje zasluzeno dobijeno finale", predsi 2 utakmice nisu gol dali. ne budali.
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators - Page 3 Empty Re: SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators

Počalji od Marvin Pon Jun 12, 2017 8:59 pm

I reko sam. Nije to nesto ogromno, to je nhl, sve to dodje na svoje, ali pogledaj ranijih godina, ne secam se da je bilo ovoliko kontroverze.
Ovde su imali kontroverze u 2 od 4 pobede, minimum, a i obe moze da se kaze na srecu da su dobili, i prvu u 12 suteva, i poslednju na odbitak minut i po do kraja.

A znas da ja nisam od onih sto mrze Pense.


NHL liga je teledirigovana
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Posts : 11061
Godine : 31
Location : Uljma
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators - Page 3 Empty Re: SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators

Počalji od Brain Damage Pon Jun 12, 2017 10:58 pm

Mislim da ljudi vise mrze njihove navijace a ne tim, sa izuzetkom 87, ne govorim o njegovim igrackim kvalitetima naravno, vec tzv fan baze, ubedljivo su najodvratniji, normalno ne ubrajam likove sa foruma Very Happy
Brain Damage
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Posts : 4269
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators - Page 3 Empty Re: SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators

Počalji od Breznjev Pon Jun 12, 2017 11:28 pm

Nema šta koliko god da su mi mrski čestitke Pingvinima na vaspostavljanju pitsburške monarhije! Very Happy 
Sad su lepo od nas uzeli titule "najviše uzastopnih učestvovanja u plejofu aktivni niz" i "poslednji tim koji je osvojio kup back to back" 
A poništen gol i Kon Smajt baš Krozbiju je sasvim normalno što bi reko Muta Nikolić Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators - Page 3 Empty Re: SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators

Počalji od Breznjev Pon Jun 12, 2017 11:32 pm

Marvin ::Onaj gol Predsa sinoc, jeste pravilo tako kako je, ali brate drugi sudija je sve video jasno ko dan, ovaj prvi nije video nista, igra nije stala, bezveze je da ne moze da se preinaci stanje.

E to meni nije jasno koji će im ***** onda 4 sudije na ledu...ako može kreten da digne ruku za isključenje a stoji na centru a ovaj što stoji pored igrača ne digne ruku zašto onda u ovoj situaciji ovaj što je stajao na plavoj nije izričito pokazao da je gol bez obzira što je drugi sudija stvarno bio u situaciji da vidi da je golman odbranio?
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators - Page 3 Empty Re: SCF: (M2)Penguins vs (WC2)Predators

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu