NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

+14
Breznjev
dacha od bosne
Marvin
hanson44
dragonflorida
stele70
Hororelf
Brain Damage
Yorick
Forsberg
Che
goddess.of.black
TUTI FRUTI
Rista Ris
18 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Sub Maj 20, 2017 12:19 pm

Sprema se...pored Popravke, pregovara se i sa Markelovom, očekuje se povratak Zubritckog ako ne nađe angažman u Rusiji, i imaju još dva igrača na skeneru.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Sub Maj 20, 2017 12:37 pm

Oni bi svi mogli da dobiju drzavljanstvo i da igraju za Srbiju u buducnosti!
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Sub Maj 20, 2017 12:38 pm

Možda je to i plan...stvarno ne znam...nisam pitao.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Breznjev Sub Maj 20, 2017 2:21 pm

Hororelf ::Moram da vas pitam sve da li je neko ikada znao da je jedan nas igrac srpske nacionalnosti rodjen u Zrenjaninu 15. avgusta 1949, igrao u NHL dugo godina i to  1052 meca gde je jednom i uzeo NHL kup sa  Bruins a  bio je i cullt/star player Blackhawks i Canucks ? Smile

Da li si sumnjao da ne znam...

http://www.hockey-reference.com/players/b/boldiiv01.html
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Sub Maj 20, 2017 4:00 pm

Breznjev ::
Hororelf ::Moram da vas pitam sve da li je neko ikada znao da je jedan nas igrac srpske nacionalnosti rodjen u Zrenjaninu 15. avgusta 1949, igrao u NHL dugo godina i to  1052 meca gde je jednom i uzeo NHL kup sa  Bruins a  bio je i cullt/star player Blackhawks i Canucks ? Smile

Da li si sumnjao da ne znam...

http://www.hockey-reference.com/players/b/boldiiv01.html

Ne Very Happy nisam sumnjao , u tebe pogotovo. Ocekivao sam da ce malo njih znati na forumu o kome je rec Smile . Svaka cast! Bravo To je bio NHL Amateur draft 1969 kada je on usao Very Happy jbt.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Breznjev Sub Maj 20, 2017 4:45 pm

Pa dobro čovek nije naučio hokej kod nas da igra samo je rođen u Zrenjaninu ja mislim.
U svakom slučaju lepa nhl karijera mada mu se ne boduje Stenli kup sa Bostonom kad je počinjao odigrao je samo 13 utakmica u dve sezone i nije igrao u playoffu.
Najbolji je bio u Chicagu a karijeru je završio kao i mnogi posle njega u Detroitu Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Ned Maj 21, 2017 1:57 pm

Pobjede seniora (svi ispod 18 godina Very Happy) protiv Vojvodine i Spartaka u inlajn hokeju http://www.czbgtv.com/2017/05/21/inline-hokej-pobede-protiv-favorita/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Pet Jun 09, 2017 6:05 am

Intervju sa Vanjom Čečen skoro gotov...nadam se da bi za dan-dva mogao da bude na sajtu. Uskoro i intervjui sa Koljom Lazarevićem i Aleksandrom Jankovićem.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Pet Jun 09, 2017 10:04 pm

Evo intervjua sa Vanjom Čečen http://www.czbgtv.com/2017/06/09/vanja-cecen-sezona-198485-je-bila-cist-uzitak/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Pet Jun 09, 2017 10:30 pm

Bravo Bravo Bravo
Ovo ti je najbolji intervju do sada.
Možda i zato što si imao izuzetno elokventnog sagovornika.

O mladosti, o mladosti...
Daj stani na čas i daj mi snage 

Da oprostim se bar od nje,
I da mi društvo pjesmu svrši,
I da se čaša ispije...
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Pet Jun 09, 2017 11:26 pm

Slažem se. Vanja se ipak raspisao i htio je da bude opširniji. Sljedeća dva su sa Koljom i Jankovićem. Mislim da će oba biti vrh, kao i ovaj.

edit: Zaboravih da se zahvalim na pohvalama za intervju. Zaboravio sam da očekujemo odgovore i od Ivana Tomića.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Sub Jun 10, 2017 12:14 am

Mogu samo da ti kažem, da sam pre desetak godina išao tvojim stopama, imao kolekciju novinskih članaka i fotografija iz istorije našeg hokeja. Držao sam i web sajt posvećen hokeju sa rubrikom "hokejaški vremeplov" gde sam plasirao ta sećanja.

Ali nikad nisam imao dovoljno snage ni dovoljno entuzijazma da sve to podignem na ovaj nivo na koji si ti to podigao i ja ti na tome čestitam. Drago mi je što nisam jedini "zaluđenik" i što se našao neko da tu priču ispriča i zaokruži na pravi način. Uživam čitajući priče koje ja nisam stigao, znao niti mogao da zabeležim.

Samo nastavi dokle god te drži taj entuzijazam i dokle god nalaziš zadovoljstvo u tome.

Čitavu ovu pohvalu sam morao da ti napišem jer znam koliko je jednom entuzijasti važno da dobije pozitivnu povratnu informaciju. Da to neko čita, makar publiku činilo desetak ljudi.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od TUTI FRUTI Sub Jun 10, 2017 12:53 am

Ako ce pohvale pomoci da i dalje ovo radis....hvalicu te do neba i nazad

Salu na stranu, radis odlican posao. Niko nikada nije ovo uradio, da sakupi ovakve stvari iz najznacajnijeg perioda Srpskog hokeja. Ovo ce prakticno biti istorijski almanah domaceg hokeja. 
Zeljno iscekujem onaj nastavak prvog dela prvog intervjua....nadam se da ce covek iako bolestan biti u stanju da ga zavrsi
Ovaj sa Vanjom je bio ekstra.
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Sub Jun 10, 2017 6:44 am

Hvala još jednom. Zaista, nije lako uskladiti sve obaveze i ovu volontersku ljubav prema hokeju (dobro, tačnije prema Crvenoj zvezdi), ali eto, nekako uspjevam.
Što se Ljube Georgijevića tiče, njegov sin mi je rekao da se nada kako će mu otac uspjeti sve napisati, ali da mora mnogo više da se (trenutno) koncentriše na zdravlje, što je, jel' te, i normalno.
Meni su ogromni podsticaji bili kada sam uspio da dođem do Sekelja i Kovača, i kada su oni pristali da daju intervju, a onda kada sam preko (čini mi se) onog "LinkedIn" (ili kako se već zove) našao nećaka od Nika Pašića i uspio da uradim intervju s njim.
Aleksandar Janković je dugo igrao za Zvezdu i on je baš enciklopedija koju treba dobro "iskoristiti", ali mi treba malo vremena da se za taj intervju pripremim, jer imam dosta novinskih članaka koje bi volio da iskoristim kao povod za razgovor s njim i za malo opširniji intervju.
Šteta, Rista, što si stao sa tom stranicom, ali ako si voljan, možemo probati da sarađujemo u ovoj priči oko hokeja tj. oko Crvene zvezde, ako postoji želja sa tvoje strane i, naravno, ako su ti Ciganske boje bliske srcu Very Happy

I vi, ostali, ako imate neki prijedlog, slobodno mi napišite. Npr. FiMol je zaslužan za kontakt sa Vanjom Čečen. On mi je poslao kontakt i stvarno mu hvala na tome. Pokušao sam privoliti i Polugu za intervju, ali nije se javio.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Sub Jun 10, 2017 1:38 pm

Zvezdini hokejaši se ozbiljno pripremaju za sledeću sezonu
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od goddess.of.black Sub Jun 10, 2017 4:52 pm

Pozdrav, slobodno cu reci, dragi moji ljudi!   Caos
Primeticete, nov sam clan, pa mi ne zamerite na mrvu duzem postu. Ubuduce necu toliko gnjaviti, casna rec.   Very Happy

Evo, nakon skoro punih godinu dana, resih da se oglasim ovde. Naime, koji dan manje, redovno pratim vase postove i lagano ucim, sto se nauciti da, o hokeju. 
Septembra prosle godine, sasvim slucajno sam cula da ce biti neke utakmice u Pioniru, da igramo protiv, tada, Rumuna, u nekoj MOL ligi, pa jos hokej! Dete iz provincije, sta cete, svo u cudu, da ima hokeja kod nas.  Palica u glavu  O, kako mi je to delovalo daleko i hladno.
Elem, od te prve utakmice, ni jednu ne propustih. Ljudi moji, mogu se pohvaliti da sam sebe samu uvrstila u vase redove. Istini na volju, sprijateljih se sa pola HK Beograda, ali najdrazi mi tamo, jesu Zvezdini igraci ( neki bili, neki su od skoro... neki vise, cini mi se, nece biti  Suv o, muke moje, a ti mi bejahu medju naj-najdrazima ). Ali kako to priroda nalaze, sa njima razgovora o hokeju tesko da je moglo biti, pa izmucih Tantalove muke dok nisam pohvatala sva pravila igre. Poceh cak i druge lige da pratim i to bas aktivno. Bijemo se stapovima

No, kako poentu krije prvi cin, dodjoh bas u ovu temu da vam kazem da je ogromno uzivanje pre svega citati ove intervjue koje radi dacha ( ispravite me ako gresim ), jer lagano ulazim u tematiku. Sve pohvale! I veliko hvala na tome. Zaljubljenik sam 'cuvanja istorije' i ovo je upravo ogroman plus!  Bravo Pored toga, au, koliko su me vasi komentari naucili! 

Shvatate poentu, da ne gnjavim preterano.
Bas se oseti da je zensko upalo na forum. Hehehe  Hahahahahaha

Uglavnom, radujem se predstojecim utakmicama i mada donekle shvatam situaciju u nasem hokeju, iskreno bih volela da cak i te manje bitne / jake utakmice gledam kod nas. Baby steps za mene, sto bi se reklo. 

Puno pozdrava i nastavite sa sjajnim postovima!

p.s. O da, pa Zvezdin sam fan!  Cekiram ti igraca
goddess.of.black
goddess.of.black
Junior
Junior

Posts : 16
Godine : 31
Location : Beograd
Nemam

http://www.czbgtv.com

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Sub Jun 10, 2017 5:15 pm

Thumbs up Dobro nam došla! Bravo
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Sub Jun 10, 2017 5:35 pm

Dobrodošla i hvala na pohvalama.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Sub Jun 10, 2017 6:03 pm

Evo, prvi video koji smo aploudovali na naš YouTube kanal, a koji smo dobili od bivšeg kapitena Aleksandra Jankovića. Imamo, koliko znam još tri videa i to su (valjda) cijele utakmice. Moram sačekati da mi kolega koji je bio kod Jankovića skine prvo na svoj kanal, pa ih onda prebacujem kod nas.



Poslednji izmenio dacha od bosne dana Pon Jun 12, 2017 2:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Rista Ris Sub Jun 10, 2017 6:41 pm

U jbt, od ovoga može da se rikne.
Kakav flash back na početak osamdesetih.

- Još uvek igraju Siniša Mišon i Šeremet, mislim da im je to i poslednja sezona
- Tu su i Rakonjac i Bane Piščević, i oni su mi ostali u lepom sećanju
- O Saliju, Ladockom, Jankoviću, Tomiću, Vatovcu ne treba trošiti reči.
- U Celju pamtim Albina Felca, možda najboljeg igrača bivše Jugoslavije ikada, zatim reprezentativnog golmana Žbontara, Lesjaka, Jana...

- Uf, kako je to spor hokej bio (naspram ovoga danas), izgledaju kao društvo iz komšiluka koje je izašlo na zaleđenu baru ispred zgrade da se malo dodaju Very Happy  Mislim da bi ih i današnje Drvene nogice dobro namučile.

Dacho, hvala ti do neba za ove snimke. I Saletu Jankoviću naravno.

Pitanje za gledaoce sa crno-belim televizorima (htedoh reći za moje ispisnike) - kako se zvao hokejaški sudija koji je ovde lajsmen - Mile ???? stao mi mozak.

Za njega je vezana anegdota, kad na nekoj tekmi Mile drema na tribinama.
Jedan gledalac pita: Šta je bilo, Mile se opet napio?
Ma jok, nije se otreznio, odgovara drugi.

Naravno ovo je samo urbana legenda sa tribina. Mile je bio legenda beogradskog hokeja, Tašmajdana i Pionira.

Sad se setih - Mile Đokić, mislim da je on jedan linijski, drugi se preziva Vidić, mislim. Znam da mi je bilo smešno da se sudija sa očalama zove Vidić. Very Happy
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Hororelf Sub Jun 10, 2017 9:38 pm

goddess.of.black ::Pozdrav, slobodno cu reci, dragi moji ljudi!   Caos
Primeticete, nov sam clan, pa mi ne zamerite na mrvu duzem postu. Ubuduce necu toliko gnjaviti, casna rec.   Very Happy

Evo, nakon skoro punih godinu dana, resih da se oglasim ovde. Naime, koji dan manje, redovno pratim vase postove i lagano ucim, sto se nauciti da, o hokeju. 
Septembra prosle godine, sasvim slucajno sam cula da ce biti neke utakmice u Pioniru, da igramo protiv, tada, Rumuna, u nekoj MOL ligi, pa jos hokej! Dete iz provincije, sta cete, svo u cudu, da ima hokeja kod nas.  Palica u glavu  O, kako mi je to delovalo daleko i hladno.
Elem, od te prve utakmice, ni jednu ne propustih. Ljudi moji, mogu se pohvaliti da sam sebe samu uvrstila u vase redove. Istini na volju, sprijateljih se sa pola HK Beograda, ali najdrazi mi tamo, jesu Zvezdini igraci ( neki bili, neki su od skoro... neki vise, cini mi se, nece biti  Suv o, muke moje, a ti mi bejahu medju naj-najdrazima ). Ali kako to priroda nalaze, sa njima razgovora o hokeju tesko da je moglo biti, pa izmucih Tantalove muke dok nisam pohvatala sva pravila igre. Poceh cak i druge lige da pratim i to bas aktivno. Bijemo se stapovima

No, kako poentu krije prvi cin, dodjoh bas u ovu temu da vam kazem da je ogromno uzivanje pre svega citati ove intervjue koje radi dacha ( ispravite me ako gresim ), jer lagano ulazim u tematiku. Sve pohvale! I veliko hvala na tome. Zaljubljenik sam 'cuvanja istorije' i ovo je upravo ogroman plus!  Bravo Pored toga, au, koliko su me vasi komentari naucili! 

Shvatate poentu, da ne gnjavim preterano.
Bas se oseti da je zensko upalo na forum. Hehehe  Hahahahahaha

Uglavnom, radujem se predstojecim utakmicama i mada donekle shvatam situaciju u nasem hokeju, iskreno bih volela da cak i te manje bitne / jake utakmice gledam kod nas. Baby steps za mene, sto bi se reklo. 

Puno pozdrava i nastavite sa sjajnim postovima!

p.s. O da, pa Zvezdin sam fan!  Cekiram ti igraca
Dobrodosla u nasu "porodicu" na forumu iako neki mrze klubove drugih, ali uzivo se i slozimo na tribinama. Nisi ti ovde nista veci "bot" od nekih na forumu :-D (ili ti mene koji od 2014 pratim hokej i ucim o svemu). Drago nam je da si nam se pridruzila, uvek su svi dobrodosli koji vole hokej ili koji zele da nauce i zavole najlepsi i najbrzi kolektivni sport na svetu. Sto se vise raspises ovde pre ces skontati ekipu i slobodno piskaraj gde stignes i koliko hoces. Pozz
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od goddess.of.black Sub Jun 10, 2017 10:26 pm

Hvala svima puno na dobrodošlici! Very Happy

Au, Hororelf, onda si ti moj čovek! Smile Učićemo zajedno nadalje. Jer dragi mi hokejaši imaju neku parolu ' Ajao, pa ne mogu sad sa tobom o hokeju. ' Very Happy
Jednog sam izludela sa ofsajdom. Malo namerno, ali ajde sad...
goddess.of.black
goddess.of.black
Junior
Junior

Posts : 16
Godine : 31
Location : Beograd
Nemam

http://www.czbgtv.com

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od goddess.of.black Sub Jun 10, 2017 10:27 pm

p.s. Definitivno mi neki bag ne dozvoljava da šaljem celu poruku.
goddess.of.black
goddess.of.black
Junior
Junior

Posts : 16
Godine : 31
Location : Beograd
Nemam

http://www.czbgtv.com

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od TUTI FRUTI Sub Jun 10, 2017 11:16 pm

Verovatno je ovaj video neko vec video ali eto neka ga i ovde. Ipak je Ivan Prokic bio Zvezdas pa je red da to ovde stavimo.

Lep intervju od pre par godina. Inace za novopridosle clanove ovog foruma, Ivan Prokic je verovatno najbolji igrac kojeg je Srbija imala od raspada Jugoslavije( nazalost ne mogu da ga rangiram u vremenu stare Jugoslavije jer je rodjen 1975 godine). Po meni je definitivno najbolji.

TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne Ned Jun 11, 2017 8:03 pm

Prije nego li skinemo ove videe sa našeg YT kanala (na kratko, jer radimo na uvodnoj špici koja će ići na svim videima) evo vam još jedan video. Iskreno, ovo dijelim samo sa vama ovdje i na našem forumu, i nigdje više (za sada) pored ova dva sa Celjem i Partizanom imamo još dva, ali njih ćemo aploudovati kasnije.
Takođe, molim vas da ako primjetite da se ovi videi koriste negdje drugo, javite mi, jer na svakom od njih stoji (ispod u opisu) da su iz arhive Aleksandra Jankovića i da se ne smiju koristiti bez dozvole nas ili njega.
Ispravite me ako vo nije sezona 83/84 ali ja mislim da jeste. Može još samo da bude 82/83.



Poslednji izmenio dacha od bosne dana Pon Jun 12, 2017 3:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 2 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu