NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ?

+2
Breznjev
Hororelf
6 posters

Ići dole

Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ? Empty Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ?

Počalji od Hororelf Pet Nov 25, 2016 11:16 am

Vidim da ovo niko nije imao ideju da nesto ovako postavi za temu pa ce mi biti cast da je otvorim Smile. Dakle cilj ovog topic-a jeste da saljete slike radne atmosfere sa posla i to sta radite ako se smarate na poslu i kakav vam je uopste posao u datom trenutku zbog cega ste resili da sahre-ujete sliku ili video ovde , ukoliko ste direktno na forumu putem PC-a , fona itd.. Dakle nadam se da ste me razumeli Very Happy pa cu evo ja za pocetak da docaram koliko je meni zaista zanimljivo na poslu.. I ako deluje ladovina i nije bas tako  Bacam kompijuter .

Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ? Screenshot_from_2016_11_25_11_15_30
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ? Empty Re: Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ?

Počalji od Breznjev Pet Nov 25, 2016 2:05 pm

Ja imam jedno 20ak godina više staža tako da je meni uglavnom uključena neka tekma sa gamecentra dok je sezona ili film ili serija u offseason
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ? Empty Re: Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ?

Počalji od Hororelf Pet Nov 25, 2016 2:21 pm

Very Happy  Thumbs up ijoooj , pa ok baci nesto ovde kad pozelis . OK
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ? Empty Re: Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ?

Počalji od Sharks vk Pet Nov 25, 2016 4:29 pm

Neka svako kaže i šta radi,čime se bavi,koliko dugo...ja ću kasnije malo opisati.
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ? Empty Re: Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ?

Počalji od Che Sre Jul 20, 2022 1:05 pm

Pošto pišem sa posla, da kažem da je zanimljivo, ali zato što ovih dana svi negde idu. I to ne na more, nego menjaju se firme. Dobijaju ljudi u startu 50, 80, 100 procenata više para. Ima naravno i do firme i njene inertnosti, ali...

...Tržište je poludelo. Traže se radnici svuda - ne samo u IT. Ovih dana nema konobara, kuvara, sezonaca, pilota, letackog i aerodromskog osoblja itd. itd. Nesto je mozda kratkotrajno - posledica sezone, korone, lock-ova i sl, ali vecina će biti i dugoročna jer je poremećen balans. Vec godinama nema vozaca, mesara, uopšte (dobrih) majstora bilo koje struke...

Tako da... Msm da je dobro da što pre naučimo da radimo što više stvari sami, dobijemo barem neki visi nivo nezavisnosti. 😁 Ne moramo ni da čekamo neku veću katastrofu od one u kojoj već živimo.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ? Empty Re: Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ?

Počalji od Forsberg Sre Jul 20, 2022 2:31 pm

Ja sam se skoro vratio u staru firmu na novo mesto, pa je meni jako interesantno, iako sam očekivao veći volumen posla. U suštini, posao mi se svodi na sastanke - ako nema sastanaka, nema ni posla Very Happy u pitanju je product owner pozicija...
Forsberg
Forsberg
Enforcer
Enforcer

Posts : 791
Avalanche

Nazad na vrh Ići dole

Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ? Empty Re: Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ?

Počalji od Breznjev Čet Jul 21, 2022 11:02 am

Meni moj posao omogućava gledanje Nhl utakmica tako da sam zadovoljan evo već 28 godina Smile
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Sharks vk likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ? Empty Re: Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ?

Počalji od Sharks vk Čet Jul 21, 2022 7:44 pm

Moj posao je terenski i jako zanimljiv,a u pauzama igranja igrica,surfanja,ispijanja kava i čitanja knjige nešto i uradim!
Very Happy Very Happy Very Happy
Sharks vk
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Posts : 2848
Godine : 51
Location : Vinkovci
Sharks

http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Breznjev likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ? Empty Re: Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ?

Počalji od Pronger Sub Okt 29, 2022 10:17 pm

Posla ima u mojoj struci ko hoće da radi. 😁Trenutno sam prvi na tabeli i pobednik sam kupa regije i da jurim ulazak u viši rang.
Dakle na poslu mi je zanimljivo, dok ne počnem da gubim utakmice. 🤣
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ? Empty Re: Koliko vam je zaista zanimljivo na poslu ?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu