NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOL liga

+15
stele70
FiMol
Rista Ris
Forsberg
Brain Damage
dragonflorida
TUTI FRUTI
Breznjev
ward2222
Sharks vk
Grof Bronza
SymphonyX
Marvin
Che
Hororelf
19 posters

Strana 25 od 31 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31  Sledeći

Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od FiMol Sub Maj 13, 2017 3:10 pm

Pre bih rekao da prava igra tek pocinje. 

Beograd je previse ulozio da bi tek tako odustao. 

Trifonov  Crnogorac Brkusanin Gabric Filipovic Vucurovic Milovanovic Bjelogrlic Ogrizovic Cvik Ristic 

Verovatno Despotovic i Saliju sa papirima.

Ima tu jos igraca koji bi mogli zaigrati: bek Lukovic, Popravka Sretovic, Ilic,


Navijacemo za Zvezdu ako ne bude MOLa Thumbs up
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Sub Maj 13, 2017 8:22 pm

Zasto mislis da je gotovo sa projektom HK Beograd ? Prelazak nekih igraca u CZV ne mora da znaci haos. Ima nekoliko stranaca, ima mladih igraca , neki novi mozda dobiju sansu. Hk Beograd se nije izjasnio nista povodom toga tako da informacije CZV  i povratak igraca me ne plasi sve dok i HK Beograd to ne potvrdi !
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Ned Maj 14, 2017 6:28 pm

Danas na mađarskom portalu intervju sa Milovanovićem, koji kaže da će Saliji, Despotović i Trifonov dobiti državljanstvo, što otvara prostor za tri nova stranca. Nada se većem budžetu i najavljuje mogućnost (ako sam dobro shvatio google prevodioca) da ekipa sledeće sezone nastupi pod imenom Partizan i kao prednosti navodi više publike i više sponzora, sa čime se potpuno slažem.

Ako je Zvezda već povukla svoje igrače, ne postoji nikakav razlog da se klub i dalje zove HK Beograd. I ako sam u suštini zvezdaš, potpuno podržavam ideju da Beograd u MOL-u nastupa kao Partizan, koji je istini za volju uvek imao više publike na svojim utakmicama. Tužno je da tako dobru ligu posmatra 200-tinak ljudi.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od dacha od bosne Ned Maj 14, 2017 7:13 pm

Ovdje su naši ispali naivni. Navučeni su bukvalno na tanak led. Partizanovo pravo je da radi šta hoće, ali ovo je lopovluk od strane grobara iz Saveza.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Ned Maj 14, 2017 11:18 pm

Uzasno ime kluba ,ako ce tako biti . ***** ti ja tu publiku koja ce biti u sto vecem broju a retardi zivi 90% grobara. Delikventi maloletni i punoletni, cast izuzecima, starijim naivjacima tj. pravim navijacima. Ovi ce kao mladi praviti sranje, a to ne volim i tome nema mesta na jednoj hokejaskoj utakmici. Ako je ima na fudbalskim "utakmicama" ne mora i ovde na hokejaskim. Mrzim takvu publiku i mrzim te ljude koji dodju da bi cekali samo sranja. Nema tu iskrenog sportskog navijanja , samo huliganstvo, a toga nema nigde u hokeju. Eto to su ti "navijaci u vecem broju"  govna maloletna huliganska napaljena. Pijem kafu i chiluje NO Postovanje . Partizan sam gledao kao Partizan i zelim da tako i ostane i tako sam i postovao klub, ali kao neko ko je vise ipak na crvenoj strani , iako niti jedan klub ne podrzavam , vec sam gledao sve od Beostara onda do Zvezde i Partizana. Valjalo bi klub nazvati nekako privlacno ,ako ga vec zovu sa HK Partizanom kao fransizom, da se grobari ne osecaju udaljeno, eto!
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Ned Maj 14, 2017 11:56 pm

Ljudi moji, čemu nervoza.
Činjenica je da posle povratka zvezdinih igrača u matični klub - ono što je ostalo u Beogrdu je praktično Partizan, i po pitanju igračkog i po pitanju ruovodećeg i trenerskog kadra. I u čemu je onda problem da se stvari nazovu pravim imenom. I činjenica je da će nastupi tog kluba imati veći publicitet nego pod imenom Beograd, kojeg su bojkotovali i Partizanovi i Zvezdini navijači.

Zvezda je htela svoje igrače nazad - dobila ih je.

Znači, svako je dobio šta je hteo i svi zadovoljni.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od stele70 Pon Maj 15, 2017 12:03 am

Rista Ris ::Danas na mađarskom portalu intervju sa Milovanovićem, koji kaže da će Saliji, Despotović i Trifonov dobiti državljanstvo, što otvara prostor za tri nova stranca. Nada se većem budžetu i najavljuje mogućnost (ako sam dobro shvatio google prevodioca) da ekipa sledeće sezone nastupi pod imenom Partizan i kao prednosti navodi više publike i više sponzora, sa čime se potpuno slažem.

Ako je Zvezda već povukla svoje igrače, ne postoji nikakav razlog da se klub i dalje zove HK Beograd. I ako sam u suštini zvezdaš, potpuno podržavam ideju da Beograd u MOL-u nastupa kao Partizan, koji je istini za volju uvek imao više publike na svojim utakmicama. Tužno je da tako dobru ligu posmatra 200-tinak ljudi.

Apsolutno si u pravu. Pošto je Zvezda vratila svoje igrače ni jedan razlog više ne postoji da se klub zove Beograd. Onaj ko daje pare ima pravo da "menja ime". Znamo da su glavni sponzori bili partizanovci, Zvezda je dala igrače i to je to. Možda je ovako i bolje jer je jedna pametna ideja da se okupe svi najbolji igrači iz Srbiji dočekana na nož i jednih i drugih. Svi su videli tu neku "svoju zaveru" jednih protiv drugih. Sad više nema razloga da se bilo ko ljuti, svako je izabrao svoj put.

Pretpostavljam da će biti više publike, e sada koji profil navijača to ne mogu da znam. Ja sam pratio i Beograd i pratiću ako Bog da i Partizan.

Sviđa mi se ideja Zvezde da zadrži prošlogodišnje strance što može koristiti i reprezentaciji Srbije. Jedina nepoznanica mi je Pavle Podunavac, u jednoj vesti piše da se i on vratio u Zvezdu u drugom se ne spominje. za ostale igrače je očekivano.
stele70
stele70
Junior
Junior

Posts : 74
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Grof Bronza Pon Maj 15, 2017 10:09 am

treba da ostave ristu risa kao maskotu  Cool
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Grof Bronza Pon Maj 15, 2017 10:13 am

Hororelf ::Uzasno ime kluba ,ako ce tako biti . ***** ti ja tu publiku koja ce biti u sto vecem broju a retardi zivi 90% grobara. Delikventi maloletni i punoletni, cast izuzecima, starijim naivjacima tj. pravim navijacima. Ovi ce kao mladi praviti sranje, a to ne volim i tome nema mesta na jednoj hokejaskoj utakmici. Ako je ima na fudbalskim "utakmicama" ne mora i ovde na hokejaskim. Mrzim takvu publiku i mrzim te ljude koji dodju da bi cekali samo sranja. Nema tu iskrenog sportskog navijanja , samo huliganstvo, a toga nema nigde u hokeju. Eto to su ti "navijaci u vecem broju"  govna maloletna huliganska napaljena. Pijem kafu i chiluje NO Postovanje . Partizan sam gledao kao Partizan i zelim da tako i ostane i tako sam i postovao klub, ali kao neko ko je vise ipak na crvenoj strani , iako niti jedan klub ne podrzavam , vec sam gledao sve od Beostara onda do Zvezde i Partizana. Valjalo bi klub nazvati nekako privlacno ,ako ga vec zovu sa HK Partizanom kao fransizom, da se grobari ne osecaju udaljeno, eto!
ko ti drma kavez?  Smile koliko znam partizanovci su na hokeju mahom samo pevali njihove pesme. gde ti je tu huliganstvo?
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Pon Maj 15, 2017 10:20 am

Ako ce to poboljsati srpski hokej i ,ako ce to pomoci reprezentaciji da se poboljsa i plasira u visu diviziju neka tako i bude. Ovde je vreme da se pametno ulozi u ovaj sport, ako je to jedini nacin u redu.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Pon Maj 15, 2017 11:08 am

Ma nema tu ništa od ideje o poboljšanju srpskog hokeja.
Svima je primarni cilj ostvarenje svog ličnog interesa, a ako se kojim ludim sticajem okolnosti kao kolateralna posledica pojavi neko poboljšanje u našem hokeju generalno - super, ako ne - koga briga.

Istini za volju - neki pokušaj je napravljen ali ispostavilo se da nije išlo.
Događaji su pokazali da je najbolje da svako ide svojim putem pa ko gde stigne.
Ko voli hokej gledaće i jedne i druge, kome je hokej samo još jedan poligon za ispoljavanje klubaških strasti - pratiće samo svoj klub a mrzeće onaj drugi i tako - "na zapadu ništa novo"
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Che Pon Maj 15, 2017 12:25 pm

Nema price o huliganstvu, dolazice mozda ostrasceniji navijaci, ali i to je dobro. Nece biti mrtvilo.

"Huligani" se pojave eventualno kad se igra finale (kao onomad protiv Olimpije u Slohokeju) ili protiv Zvezde, ovo ih ne zanima 100%.ž

I treba da igra kao Partizan, kao sto navijaci Zvezde treba i dalje da dolaze ako bude visi nivo hokeja.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Pon Maj 15, 2017 12:36 pm

Ni Bog sam ne zna sta ce na kraju tu ispasti Very Happy . Daj Boze da sve bude islo ka tome da i dalje gledamo Mol ligu u Beogradu. Sve ostalo me ne zanima!
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od dacha od bosne Pon Maj 15, 2017 12:44 pm

Ali zar sve ovo nije sukob interesa ako se sada Beograd perimenuje u Partizan? Znači ovi iz Saveza su čas tamo, čas vamo Very Happy Koja komedija. Ponavljam, mi smo ovdje ispali jako naivni, Ćipsi i kompanija premazani. Ja, koliko god volio hokej, jednostavno ne mogu nikada da navijam za Partizan. Nisam nikada bio huligan (navijač jesam), ali to je nešto što je u meni od mladosti i tako je. Do duše, žena mi je mađarica pa ću imati razloga da navijam za mađarske klubove ukoliko Partizan bude igrao MOL ligu Very Happy
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Pon Maj 15, 2017 1:05 pm

Bez želje da ulazim u dublju polemiku i bez tvrdnje da je moj stav apsolutno ispravan, ali hajde da pokušamo da pomerimo malo ugao gledanja...

Koliko se meni čini... "ljudi iz saveza", čitaj Milovanović, Kovačević itd su izložili sebe velikim neprijatnostima kada su pravljenjem HK Beograd skoro ugasili Partizan ove godine. Trpeli su velike kritike i gnev svojih navijača. Da su hteli, mislim da su odmah mogli sa Partizanom u MOL - položiš novac (ko što je neko gore reako) da vide da si ozbiljan i to je to.

Napravili su eksperiment, nije uspeo i zašto bi i dalje bili robovi neuspelog eksperimenta za sopstveni novac.
Lepo celu priču vrate kući, u "crno-belu" boju i voze dalje.

E sad što bi Partizan ponovo bio jak i što se titula ne bi dobila na tacni, i što bi više boleo poraz od Partizana nego od izmišljenog Beograda, to je već drugi padež.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od dacha od bosne Pon Maj 15, 2017 1:16 pm

Neka bude jak Partizan, nemam ja problema sa tim. Ne mora ni titula na tacni da dođe, ali... Prošle sezone (mislim na ovu završenu) najviše je tripila Zvezda. Koliko naših, a koliko Partizanovih igrača je igralo za HK Beograd? To što Ćipsi i kompanija nisu mogli da sjede na dvije stolice (Beograd i Partizan) dovelo je do urušavanja Partizana. E sad, postavlja se pitanje, ko će platiti sve te igrače i odlakle pare. Zašto ovo pišem? Pa iz prostog razloga kako se kuka da love nema, a ako tu i dalje budu Saliji, Trifonov, Komazec i još neki gore pomenuti (uz strance) to će samo pokazati (kao i u fudbalu i košarci) da je i Partizan na državnoj sisi. A onda nek okače mačku o rep priče nemamo novce, nismo državni projekat i sl.
Po meni domaća liga mora da se proširi na više od 4 kluba...barem 6 ili 8. Inače, imaćemo samo Zvezdu i Partizan i to onda više nije interesantno, bez oobzira na SLO ili MOL ligu.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Pon Maj 15, 2017 3:52 pm

Zvezda je trpela jer je dala više od pola seniorskog tima - tačno.

Partizan je trpeo jer je MIlovanović pare preusmerio u Beograd i prestao da finansira matični klub - tačno.

Da su u Partizanu pretpošle sezone bili licemeri kad su kukali kako zvezdaši igraju za pare a oni iz ljubavi - i to je tačno. Samo ako su im u plej-ofu oni Rusi došli iz ljubavi.

Država ne treba da daje pare ni za jedan klub u bilo kom sportu. Jedino za amaterske sportove. Gde god se dobija novac za igranje (bilo kakav), kupuju i prodaju igrači - to je biznis i to treba da finansiraju oni koji se tim biznisom bave.

Pre par dana sam u Politici pročitao priču o nekom liku iz Smederevske Palanke koji je izneo zanimljivu ideju. Kaže, danas imamo situaciji da država finansira sportske klubove a građani sms-ovima doniraju lečenje dece od retkih bolesti. Zar nije logično, predlaže, da država finansira lečenje dece od retkih bolesti a da navijači koji toliko vole svoje klubove iste finansiraju sms-ovima. Tačka.

Nikad nećemo imati više od 4 kluba, mada smo nekad imali. A kako stvari stoje, pitanje je dokle ćemo imati i SLO i MOL ligu.

Što se tiče SLO lige - potpuno smešno takmičenje. Raspored se ne poštuje, mnoge se utakmice odlažu. Mi sve igramo u gostima, znači navijači nemaju priliku da gledaju svoj tim. A ako se neko od Hrvata i Slovenaca i udostoji da dođe u Beograd, dođu sa trećepozivcima i kadetima, čisto da ispune formu.

S druge strane - MOL je definitivno prejak za naš hokej.

Obrni, okreni, dupe ti pozadi Smile
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od dacha od bosne Pon Maj 15, 2017 4:10 pm

OK
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Posts : 823
Godine : 56
Location : Bosna
Nemam

https://www.czbg.net

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Pon Maj 15, 2017 7:46 pm

Boze , zasto li ne zivim barem u Australiji, tamo bih barem imalo gledao organizovaniji hokej iako su krs do zla Boga bolji su cak i od nas i puna je dvorana... Da ne preterujem da zivim u Svedskoj,Rusiji, Nemackoj ili nedaj boze USA ili Kanadi... Very Happy Najradije bih u Kanadu ili Novi Zeland.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Rista Ris Pon Maj 15, 2017 8:02 pm

I tata bi sine Smile
... ali ne samo zbog hokeja!
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Posts : 382
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Breznjev Pon Maj 15, 2017 9:51 pm

dacha od bosne ::Po meni domaća liga mora da se proširi na više od 4 kluba...barem 6 ili 8. Inače, imaćemo samo Zvezdu i Partizan i to onda više nije interesantno, bez oobzira na SLO ili MOL ligu.

Ima u fudbalu koliko klubova u prvoj ligi pa se opet sve svodi na Zvezdu ili Partizan.
Naš savez je dokazao da je nesposoban da organizuje bilo kakvo takmičenje tako da me domaće prvenstvo od 2 i po utakmice u sezoni pa "plejof" uopšte ne interesuje.
Partizan u MOL-u i Zvezda u Slo hokeju ali i sa utakmicama kod nas kao uslov je idealna situacija za naš hokej.
A domaće prvenstvo nek se organizuje kao dvodnevni turnir u Dudovoj šumi na otvorenom polufinala i finale kao Frozen Four Zvezda,Partizan,Vojvodina i Spartak Very Happy
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Posts : 3309
Godine : 51
Location : Beograd
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od FiMol Pon Maj 15, 2017 10:08 pm

Beograd kao simbol ideje o ujedinjenju najboljih u jedan hokejaski tim je za mene preslikana Srbija. Stalno smo u nekim podelama, svadjama, nerasciscenim racunima, ljubomorni na ove sto imaju, i ljubomorni na ove sto nemaju, ljuti na sebe, ljuti na druge.. pa ***** ti zivot nama niko ne treba jer se sami urusavamo.

Milovanovicu zestoko zameram sto je uzeo mesto 1 igracu koji je odradio celu sezonu (u MOL "projektu"), i sto je dozvolio sebi da zaigra za ijedan tim dok je na funkciji predsednika Saveza. Ali, za sve ostalo od mene veliki aplauz, i on, i svi koji su bili ukljuceni u nesto sto je barem meni licilo na put kakav bi trebalo uraditi za sve one sto volje hokej, i publiku i igrace.

Mi nemamo vise nego 2 tima u Srbiji. Ovo malo sto dovedemo stranaca da se pojacaju ekipe, a u totalnoj besparici, samo pokazuje koliko imamo kvaliteta. Nasa liga da se igra samo sa domacim igracima bi pokazala nasu stvarnu situaciju, a u ovom momentu bi to bilo i najbolje. Pa se borite za titulu.

Evo, na nevidjeno mogu da najavim da ce Partizan sledece godine biti prvak. Dovesce se 5 stranaca iz Rusije, i uz ove sto su uzeli pasose i domace elitne snage, Boka ce ponovo da digne pehar. Bice ista slika kao i prethodnih sezona.

Partizan samostalno u MOL, Zvezda samostalno u Sloveniju. Novi Sad samostalno svako na svoju stranu, i svako ce imati samostalno 3-5 stranaca.

Imamo i dalje samo 3 hale, od kojih jedino Pionir radi kako treba. Liga Srbije da je stavis u 3-4 meseca mislim da bi zadovoljila potrebe, i kapacitete (Dec, Jan, Feb, Mart).

Beograd kao i Nikola Tesla, otici ce u zaborav. Mozda se setimo za 50 godina da je taj Beograd bio nas zemljak, koji je hteo da nesto uradi. Tesla, Kosovic, itd. Sad
FiMol
FiMol
3rd liner
3rd liner

Posts : 1089
Senators

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Uto Maj 16, 2017 12:02 am

Breznjev ::
dacha od bosne ::Po meni domaća liga mora da se proširi na više od 4 kluba...barem 6 ili 8. Inače, imaćemo samo Zvezdu i Partizan i to onda više nije interesantno, bez oobzira na SLO ili MOL ligu.

Ima u fudbalu koliko klubova u prvoj ligi pa se opet sve svodi na Zvezdu ili Partizan.
Naš savez je dokazao da je nesposoban da organizuje bilo kakvo takmičenje tako da me domaće prvenstvo od 2 i po utakmice u sezoni pa "plejof" uopšte ne interesuje.
Partizan u MOL-u i Zvezda u Slo hokeju ali i sa utakmicama kod nas kao uslov je idealna situacija za naš hokej.
A domaće prvenstvo nek se organizuje kao dvodnevni turnir u Dudovoj šumi na otvorenom polufinala i finale kao Frozen Four Zvezda,Partizan,Vojvodina i Spartak Very Happy
 AHAHAHHAHAH E kako umes da me nasmejes Lupam smeh Lupam smeh Lupam smeh Lupam smeh Lupam smeh Lupam smeh Lupam smeh
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Hororelf Uto Maj 16, 2017 12:08 am

FiMol ::Beograd kao simbol ideje o ujedinjenju najboljih u jedan hokejaski tim je za mene preslikana Srbija. Stalno smo u nekim podelama, svadjama, nerasciscenim racunima, ljubomorni na ove sto imaju, i ljubomorni na ove sto nemaju, ljuti na sebe, ljuti na druge.. pa ***** ti zivot nama niko ne treba jer se sami urusavamo.

Milovanovicu zestoko zameram sto je uzeo mesto 1 igracu koji je odradio celu sezonu (u MOL "projektu"), i sto je dozvolio sebi da zaigra za ijedan tim dok je na funkciji predsednika Saveza. Ali, za sve ostalo od mene veliki aplauz, i on, i svi koji su bili ukljuceni u nesto sto je barem meni licilo na put kakav bi trebalo uraditi za sve one sto volje hokej, i publiku i igrace.

Mi nemamo vise nego 2 tima u Srbiji. Ovo malo sto dovedemo stranaca da se pojacaju ekipe, a u totalnoj besparici, samo pokazuje koliko imamo kvaliteta. Nasa liga da se igra samo sa domacim igracima bi pokazala nasu stvarnu situaciju, a u ovom momentu bi to bilo i najbolje. Pa se borite za titulu.

Evo, na nevidjeno mogu da najavim da ce Partizan sledece godine biti prvak. Dovesce se 5 stranaca iz Rusije, i uz ove sto su uzeli pasose i domace elitne snage, Boka ce ponovo da digne pehar. Bice ista slika kao i prethodnih sezona.

Partizan samostalno u MOL, Zvezda samostalno u Sloveniju. Novi Sad samostalno svako na svoju stranu, i svako ce imati samostalno 3-5 stranaca.

Imamo i dalje samo 3 hale, od kojih jedino Pionir radi kako treba. Liga Srbije da je stavis u 3-4 meseca mislim da bi zadovoljila potrebe, i kapacitete (Dec, Jan, Feb, Mart).

Beograd kao i Nikola Tesla, otici ce u zaborav. Mozda se setimo za 50 godina da je taj Beograd bio nas zemljak, koji je hteo da nesto uradi. Tesla, Kosovic, itd. Sad

Taj HK Beograd .... Secacu ga se u buducnosti sigurno. Jedna lepa sezona u nadi da ce biti necega dobrog za ovaj nas hokej.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Posts : 3280
Godine : 30
Location : Vojka
Wild

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od TUTI FRUTI Uto Maj 16, 2017 8:00 am

Nabaviti sada dres HK Beograda bi bilo jako dobro jer ce se klub ugasiti. Eh, kad bi bio u mogucnosti da ga nabavim, platio bi ga suvim zlatom Wink
Eto, Srpska sloga je trajala manje od godinu dana. Sasvim dovoljno da vidimo da smo zatrovani kao drustvo i da nam niko ne moze pomoci. J...m mater komunjarama sto su nam ubacili ova dva projekta ( Sportsko drustvo Zvezda i Partizan) da se koljemo dok smo zivi i da se medjusobno mrzimo. Lepo su to odradili, svaka im cast. Da je srece pa da se nikada nisu ni osnovali, bio bi bolji i lepsi zivot u ovoj nesrecnoj Srbiji.

A sto se tice hokeja, mislim da je svima jasno da Srbija nema dovoljno igraca da moze da napravi dva kluba koja ce igrati strane lige. Naravno, moglo bi se skupiti za Slovenacku ligu dva tima ali igrati uporedo MOL ligu i Slovenacku ligu po meni nema teorije. Jednostavno nemamo dovoljno domacih igraca da popunimo rostere za dve ekipe. Ako ce Partizan da igra MOL ligu sa 10 stranaca( od cega bi naprimer njih 5 dobilo drzavljanstvo) to po meni nema nikakvog smisla. A da gledamo i sa finansijskog aspekta, to je bacanje para.

Zameram HK Beogradu samo jednu stvar koja je i dovela do svega ovoga. Zameram im to sto su zeleli po svaku cenu da osvoje titulu i da sprece Zvezdu da bude prvak Srbije. Eto, samo zbog toga vise nece biti HK Beograda. Mogli su se zrtvovati i prepustiti titulu ove godine Zvezdi zarad viseg cilja, a to je nastavak projekta HK Beograda i razvoja Srpskog hokeja. Ali ne, sujeta je bila jaca od svega pa bez obzira na lep projekat sve se urusilo. I sada pitam rukovodstvo HK Beograda, da li je vredela ta titula sada posle svega?
TUTI FRUTI
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Posts : 359
Location : Beograd
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

MOL liga - Page 25 Empty Re: MOL liga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 31 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu