Sve se to mozda desilo u zelji da 'sto pre' pobede HK Partizan - Page 6 327381 Veliko je piitane ste bi bilo da nismo imali onliko iskljucenja,narocito u druguj trecini,odlepio sam HK Partizan - Page 6 266681

Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che Sub Nov 20, 2010 11:34 pm

Sudije pederi, kao i obicno.
No, gledao sam samo 3/3 (spavao sam Fejspalm joj), u njoj su relativno OK svirali. Ali da, ta iskljucenja vise, redovno imamo barem duplo vise minuta od protivnika.
A i ovi Slovenci.. Fuj, grozno Kakvi juznoamerikanci, kakvi Italijani, oni su umetnici simuliranja i prenemaganja.. Klanjam se

Hokej: Partizan u sredu u Zagrebu

Hokejaši Partizana igraju u sredu na gostovanju sa ekipom Tim Zagreb utakmicu 15. kola Slohokej lige.

U prvom delu takmičenja Partizan je pobedio Tim Zagreb sa 5:2. "Prvu utakmicu sa Tim Zagrebom igrali smo na samom početku sezone, imam utisak da oni imaju dobar tim. Mi u svaki meč ulazimo sa željom da pobedimo. Mislim da možemo da dobijemo ovu i bilo koju drugu utakmicu ako se držimo našeg plana igre - da igramo disciplinovano i svedemo kazne na minimum", rekao je Patrik Olet.
Partizan je u prošlom kolu u Beogradu izgubio od Olimpije sa 2:3, a Olet je rekao da je ekipa izvukla pouke iz tog meča.

"To je bila gorka pilula za sve nas, iako mislim da je utakmica bila dobra. Previše vremena smo proveli u kaznenom boksu i to nam se osvetilo. Ali najvažnije je da smo to uvideli, trudićemo se da se to ne ponovi", rekao je Olet, koji je u dosadašnjem toku takmičenja postigao pet golova i imao pet asistencija.

Utakmica u ledenoj dvorani Doma sportova u Zagrebu počinje u 17.15.

Pobeda Partizana u Zagrebu

Hokejaši Partizana pobedili su u gostima ekipu Zagreba sa 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) u utakmici 15. kola Slohokej lige.

Strelac prvog gola za crno-bele bio je Pavle Ogrizović u šestom minutu, posle asistencije Srđana Ristića.
Tri minuta kasnije na 2:0 povisio je Mitja Sotlar, a ponovo je asistent bio Ristić. Odličnu partiju Ristić je zaokružio pogotkom u 48. minutu, kada je beogradski tim potvrdio pobedu nad zagrebačkom ekipom.
U sledećem kolu koje se igra u subotu „crno-beli“ će u beogradskoj hali Pionir dočekati slovenačku Slaviju iz Zaloga.

collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Počalji od collymore10 Sub Nov 27, 2010 9:45 pm

Hokejaši Partizana pobedili su u "pioniru" Slaviju iz Zaloga sa 5:0 (3:0, 1:0, 1:0), u utakmici 16. kola Slohokej lige i ostvarili 12. pobedu u takmičenju.

Prvi gol postigao je u 15. minutu Konkl koji je samo minuta kasnije asistirao Sotlaru za 2:0. Odmah je je usledio pogodak Sretović, posle asistencije Kovačevića.
Strelac u drugoj trećini bio je Nemanja Vučurević, na asistenciju Partika Oleta, a konačan rezultat postigao je Srđan Ristić u poslednjoj deonici, a pak mu je dodao Vučurević.
Utakmicu 17. kola, Partizan će igrati 1. decembra na gostovanju protiv Maribora.

Gledao sam nesto malo. Sta reci, klasika.. Pojma nemam
Pojavile su se i neke reklamice, kao sto sam predvideo.. Very Happy Al publike jedva 200-inak.. Sad

za potpis

HK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004fHK Partizan - Page 6 004f

collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Počalji od Che Pon Nov 29, 2010 10:46 pm

Necu, jer ce onda traziti da stavim i zastavu Ajduka..

Počalji od collymore10 Uto Nov 30, 2010 11:57 pm

Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan u Mariboru Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan

Hokejaši Partizana u sredu gostuju ekipi Maribora u derbi meču 17. kola Slohokej lige.

"Maribor je iskusna ekipa koja je do sada prikazala odlične partije. Mislim da smo ih potcenili pred meč u Beogradu, i to ovaj put ne sme da se desi, jer imaju kvalitetan tim i odličnog golmana", rekao je bek crno-belih Goran Ristić.
U prošlom duelu sa Mariborom, Partizan je u Beogradu poražen 5:2.

"Od prethodnog meča sa njima, iz utakmice u utakmicu smo dosta radili na tome da poboljsamo našu igru, a niz pobeda koje smo ostvarili to i dokazuje. Igramo sve kvalitetnije, i verujem da ako sutra odigramo disciplinovano i fokusirano, pobeda neće doći u pitanje", kazao je Ristić.

Hokejaši Partizana zauzimaju drugo mesto na tabeli sa 12 pobeda, ispred prvoplasirane Olimpije, a Maribor je treći sa 4 boda zaostatka u odnosu na crno – bele.

Partizan slavio u Mariboru

Hokejaši Partizana pobedili su u Sloveniji Stavbar Maribor sa 3:1 (3:1, 0:0, 0:0) u 17. kolu Slohokeja.

"Crno-beli" su se revanširali Mariborčanima za poraz u prvom kolu ove sezone i stigli do 13 pobede u takmičenju.
Svi pogoci na ovom meču postignuti su u prvoj trećini, strelci za Partizan bili su Goran Ristić, Marko Milovanović i Džeret Konkl.
U osamnaestom kolu Partizan u Pioniru dočekuje ekipu Grac 99ers, u subotu, 4. decembra, u 18 časova.

Slohokej, 17. kolo:
Grac 99ers – HK Triglav 2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
HK MK Bled – Tim Zagreb 3:5 (1:2, 1:2, 1:1)
HK Olimpija – HK Slavija 8:3 (2:1, 1:0, 5:2)
HDK Stavbar Maribor – HK Partizan 1:3 (1:3, 0:0, 0:0)

Dobro je sto su pobedili Maribor, oni su dosta dobri.. Msm ono... Rolling Eyes
Sudjenje je i dalje ocajno na stetu Partizana. Imajuci to u vidu, kao i da je Olimpija stvarno jaka ekipa za ovakve prilike, ocekujem finale, ali ne i titulu.. Msm, voleo bih, ali ne verujem. Jos ce imati prednost domaceg terena i sve..

Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan Partizan

Hokejaši Partizana pobedili pobedili su ekipu Grac 99ers rezultatom 3:0 u okviru 18. kola Slohokeja.

To je ujedno 14. pobeda crno-belih u Slohokeju ove sezone.
Strelac prvog gola na meču, u prvoj trećini, bio je Marko Kovačević u 12. minutu, na asistenciju Marka Prokića. Druga trećina je protekla bez golova, a u trećoj deonici pogotke za crno-bele postigli su Marko Sretović u 44. minutu, na asistenciju Miloša Babića i Patrik Olet u poslednjem minutu utakmice.
18. kolom se završava drugi krug Slohokeja, ali će crno-beli naredne subote u ledenoj hali dvorane „Pionir“ odigrati zaostali meč drugog kola sa ekipom Bleda.

collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Počalji od Che Ned Dec 05, 2010 8:37 pm

Marko Kovacevic je definitivno nas najbolji hokejas.. Msm, Srbin Srbin.. Very Happy

ivor.hkpartizan.com

Uoči poslednje utakmice drugog kruga Slohokej lige, šampion Srbije je napravio određene kadrovske promene u timu.
Zbog kršenja klupske discipline rukovodstvo kluba je odlučilo da raskine ugovore sa dvojicom igrača, tako da Jarrett Konkle i Matt Hanson nisu više članovi našeg kluba.
Istovremeno, igrački sastav je osvežen dvojicom hokejaša. Tridesetdvogodišnji napadač Terry Harrison je stigao iz holandske ekipe Zoetermeer Panthers. U ovoj sezoni Harrison je na 14 utakmica u holandskom šampionatu ostvario 16 (3+13) poena, uz 22 kaznena minuta. Ovaj Kanađanin, rodom iz Winnipega, ima i holandsko državljanstvo, a u bogatoj karijeri je nastupao i u izrazito jakim ligama kao što su AHL i finska SM liga.

HK Partizan - Page 6 Pb245558vi

U crno-beli tabor se vratio i dugogodišnji prvotimac Partizana Bojan Janković, koji je sa našim timom osvojio tri titule državnog prvaka (2007, 2008 i 2009. godine). Janković (09.06.1984.) je u Partizanu proveo ukupno 18 godina do sada (od 1989-2004 i od 2006-2009) i jedan je od najzaslužnijih reprezentativaca Srbije za plasman u prvu diviziju svetskog hokeja pre dve godine. Očekuje se da novi igrači debituju već u subotu na meču protiv ekipe HK Mk Bled.

Izvor: B92

Hokejaši Partizana na svom terenu su savladali ekipu Bleda sa ubedljivih 9:0 (2:0, 4:0, 3:0) u zaostaloj utakmici drugog kola Slohokeja.

Odigravanjem tog zaostalog meča Partizan je uspešno zaokružio dva od tri kruga Slohokeja, ostvarivši u 18 mečeva 15 pobeda.
Trijumf nad Bledom bio peti do kojeg je Partizan završio bez primljenog gola.
Najefikasniji u raspoloženom timu crno-belih bio je Nemanja Vučurević sa tri postinuta gola u 27, 35. i 57. minutu i jednom asistencijom. Patrik Ole postigao je dva pogotka, u 44. i 58. minutu, a po jednom su se u listu strelaca upisali i Marko Kovačević, Marko Prokić, Pavle Ogrizović i Marko Milovanović.

Treći krug Slohokeja počinje 22. decembra kada će Partizan u Beogradu ugostiti ekipu Slavije iz Zaloga.