NHL Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FHM 2014 (Franchise Hockey Manager)

4 posters

Ići dole

FHM 2014 (Franchise Hockey Manager) Empty FHM 2014 (Franchise Hockey Manager)

Počalji od Che Pet Jul 04, 2014 12:17 am

Zanimljiva stvar, mada nisam sve procitao...
http://gmgames.org/2014/04/06/review-franchise-hockey-manager-2014-pc-mac/

Ako neko proba, nek javi.
Che
Che
Moderator
Moderator

Posts : 18878
Godine : 33
Location : Banovo Hill
Maple Leafs

http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

FHM 2014 (Franchise Hockey Manager) Empty Re: FHM 2014 (Franchise Hockey Manager)

Počalji od Grof Bronza Pet Jul 04, 2014 3:24 pm

Che ::Zanimljiva stvar, mada nisam sve procitao...
http://gmgames.org/2014/04/06/review-franchise-hockey-manager-2014-pc-mac/

Ako neko proba, nek javi.
ja probao nije lose u opste
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

FHM 2014 (Franchise Hockey Manager) Empty Re: FHM 2014 (Franchise Hockey Manager)

Počalji od pap Pet Jul 04, 2014 7:18 pm

Ja bih rado probao već neko vrijeme, al moja kanta nemre ni minesweper otvorit.

Al igro sam zato OOTP Baseball koja je perverzno bogata podacima i mogućnostima. Na trenutke i previše.
Stvar koja me pak živcirala je UI, dosta nespretan i neintuitivan, zbog čega mi je uvjek sve skupa dosadilo nakon kartkog vremena. Čini mi se da je UI za FHM isti/sličan pa mi to izgleda kao ozbiljan minus(a činise da sam i u pravu sudeći prema reakcijama mnogih korisnika za sad).
Ima još nekih nepretnosti koje umanjuju samu realnističnost igre (skautiranje, campovi i sl.) no čini se da se radi na tome pa bi se to s vremenom trebalo popraviti.
Igra je napravljena od nule, s dosta malo iskustva developera vezano uz sam hokej pa nije ni čudo da ima puno stvari za popravit.

Svejedno, EHM je mislim još i danas(nako 7,8 godina i s ukinutim daljnim razvojem) superiorna igra usprkos svim svojim manama, i to ne za malo.
pap
pap
2nd liner
2nd liner

Posts : 2524
Godine : 44
Location : udobna fotelja
Kings

Nazad na vrh Ići dole

FHM 2014 (Franchise Hockey Manager) Empty Re: FHM 2014 (Franchise Hockey Manager)

Počalji od Grof Bronza Pet Jul 04, 2014 10:29 pm

pap ::Ja bih rado probao već neko vrijeme, al moja kanta nemre ni minesweper otvorit.

Al igro sam zato OOTP Baseball koja je perverzno bogata podacima i mogućnostima. Na trenutke i previše.
Stvar koja me pak živcirala je UI, dosta nespretan i neintuitivan, zbog čega mi je uvjek sve skupa dosadilo nakon kartkog vremena. Čini mi se da je UI za FHM isti/sličan pa mi to izgleda kao ozbiljan minus(a činise da sam i u pravu sudeći prema reakcijama mnogih korisnika za sad).
Ima još nekih nepretnosti koje umanjuju samu realnističnost igre (skautiranje, campovi i sl.) no čini se da se radi na tome pa bi se to s vremenom trebalo popraviti.
Igra je napravljena od nule, s dosta malo iskustva developera vezano uz sam hokej pa nije ni čudo da ima puno stvari za popravit.

Svejedno, EHM je mislim još i danas(nako 7,8 godina i s ukinutim daljnim razvojem) superiorna igra usprkos svim svojim manama, i to ne za malo.
ebem li ga... za sada FHM mi je ok... tek se upoznajem sa mehanikom. za sada mi je zabavan. preporucujem da se proba pa nek svako donese svoj zakljucak Smile
Grof Bronza
Grof Bronza
2nd liner
2nd liner

Posts : 2365
Location : Zrenjanin
Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

FHM 2014 (Franchise Hockey Manager) Empty Re: FHM 2014 (Franchise Hockey Manager)

Počalji od Pronger Čet Mar 11, 2021 12:17 pm

Ima li koga ko igra FHM 6 ili 7?

Ono, kakvi su vam utisci i moze li da se poredi sa eastside hockey menadzerom?  FHM 2014 (Franchise Hockey Manager) 1f600  FHM 2014 (Franchise Hockey Manager) 1f60e
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

FHM 2014 (Franchise Hockey Manager) Empty Re: FHM 2014 (Franchise Hockey Manager)

Počalji od Pronger Uto Okt 26, 2021 1:43 pm

Hajde da probam opet.
Nabavio sam ga danas FHM 7 pa ako ko igra da se podele utisci. 🙂
Pronger
Pronger
AHL
AHL

Posts : 192
Godine : 38
Location : Zagreb
Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

FHM 2014 (Franchise Hockey Manager) Empty Re: FHM 2014 (Franchise Hockey Manager)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu